Klubowicze

Lista Klubowiczów Stowarzyszenia
Klub Orientacji Sportowej BnO Szczecin

L.p. Nazwisko Imię Kategoria Nr licencji Nr SI Osiągnięcia
1 Baczulis Magdalena K-40 9201347
2 Biernat Michał M-18 03442 9201344 brązowy medal w sztafecie podczas MMM w 2015 roku, brązowy medal DMP w MnO w 2015r.
brąz w klasyku i brąz w sztafecie podczas MMM 2016r.
3 Czyński Miłosz M-16 03443 2 miejsce Klubowe Mistrzostwa Polski klasyk 2016r
srebro w sztafecie podczas MMM 2016r.
4 Dobiecki Artur M-40 03661 9201351
5 Grzegorczyk Mateusz M-18 03447 9201337 srebro w sztafecie podczas MMM 2016r.
6 Haptar Artur M-21 3* Drużynowy Mistrz Polski w MnO (2010,2011,2012)
7 Kondys Jakub M-18 03663 9201334 brązowy medal na dystansie sprinterskim w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego 2016r.
brąz w sztafecie podczas MMM 2016r.
8 Kotkowiak Bartosz M-14 03664 9201343 6 miejsce na Pucharze Najmłodszych na dystansie klasycznym w 2016 r
9 Kotkowiak Piotr M-16 03665 9201342
10 Kula Mateusz M-16 03666 brązowy medal na dystansie sprinterskim na Pucharze Najmłodszych na dystansie sprinterskim w 2016r.
złoto w sprincie, brąz w sztafecie podczas MMM 2016r. 6 miejsce podczas Długodystansowych Mistrzostw Polski w BnO 2017r. 6 miejsce podczas Mistrzostw Świata ISF na dystansie klasycznym Palermo 2017r. 2* Złoty medal w Mistrzostwach Polski w Orientacji Precyzyjnej w 2017r. (TempO i PreO)
11 Kusztelska Natalia K-14 03827
12 Kwiatkowski Olaf K-14
13 Kwiecień Michał M-21 Drużynowy Mistrz Polski w MnO w 2012r, brązowy medal DMP 2015r.
14 Matyja Weronika K-12
15 Mazan Aleksandra 3* 4 miejsce(sprint,klasyk 3,5 MHz, foxoring) podczas Mistrzostw Świata w Radioorientacji Sportowej (2014), Brązowy medal MP na dystansie średnim w kategorii K20 w 2014r, srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w MnO 2014, brązowy medal DMP w 2015r.
16 Mazan Bartłomiej M-21 Brązowy Medal Mistrzostw Europy w Rogainigu w 2011r, 4 miejsce MŚ w Rogainingu w 2012r., 3* Drużynowy Mistrz Polski w MnO (2010,2011,2012), 3* Puchar Polski w MnO (2008,2010,2011), 3* Mistrz Polski w Nocnych MnO (2011,2013,2015), Indywidualny Mistrz Polski w MnO w 2009r.
17 Mikuła Daria K-12
18 Mikuła Iga K-12
19 Petersburski Krystian M-18 03452 srebrny medal na dystansie sprinterskim podczas MMM w 2015,brązowy medal w sztafecie podczas MMM w 2015 roku, brązowy medal podczas DMP w MnO w 2015r. srebrny medal w sztafecie przyjaźni podczas Mistrzostw Świata ISF w Palermo 2017r. brązowy medal w Mistrzostwach Polski na dystansie sprinterskim 2017r.
20 Polec Krzysztof M-21 srebrny medal podczas Drużynowych MP w 2014, brąz DMP w 2015r.
21 Płytnik Stanisław M-50 03670
22 Sadzikowska Magdalena K-18 03453 2090689
23 Sadzikowski Andrzej M-45 03672 2090698
24 Stefaniak Izabela K-12 03767
25 Świerczyński Hubert M-21 881105 3* Puchar Polski w MnO (2005,2006,2007), 3* Drużynowy Mistrz Polski w MnO (2010,2011,2012), Mistrz Polski w Nocnych MP w 2005r.
26 Wołochowicz Władysław M-70 00886 427591
27 Wypiór Patrycja K-21
28 Żurawski Jakub M-21

Musisz się zalogować aby móc komentować.