Klubowicze

Lista Klubowiczów Stowarzyszenia
Klub Orientacji Sportowej BnO Szczecin

L.p. Nazwisko Imię Kategoria Nr licencji Nr SI Osiągnięcia
1 Alabrudzińska Agnieszka
2 Baczulis Magdalena K-40 9201347
3 Biernat Michał M-18 03442 9201344 brązowy medal w sztafecie podczas MMM w 2015 roku, brązowy medal DMP w MnO w 2015r.
brąz w klasyku i brąz w sztafecie podczas MMM 2016r.
4 Czyński Miłosz M-16 03443 2 miejsce Klubowe Mistrzostwa Polski klasyk 2016r
srebro w sztafecie podczas MMM 2016r.
5 Dybka Katarzyna
6 Fell Ronja K-21 04261 423895
7 Fleiss Sebastian
8 Grzegorczyk Mateusz M-18 03447 9201337 srebro w sztafecie podczas MMM 2016r.
9 Haptar Artur M-21 3* Drużynowy Mistrz Polski w MnO (2010,2011,2012)
10 Kociuba Kajetan
11 Kotkowiak Bartosz M-14 03664 9201343 6 miejsce na Pucharze Najmłodszych na dystansie klasycznym w 2016 r
12 Kotkowiak Piotr M-16 03665 9201342
13 Koziak Michał
14 Kula Hubert
15 Kula Maja K-12 03962
16 Kula Mateusz M-16 03666 brązowy medal na dystansie sprinterskim na Pucharze Najmłodszych na dystansie sprinterskim w 2016r.
złoto w sprincie, brąz w sztafecie podczas MMM 2016r. 6 miejsce podczas Długodystansowych Mistrzostw Polski w BnO 2017r. 6 miejsce podczas Mistrzostw Świata ISF na dystansie klasycznym Palermo 2017r. 2* Złoty medal w Mistrzostwach Polski w Orientacji Precyzyjnej w 2017r. (TempO i PreO)
17 Kwiatkowski Olaf K-14
18 Kwiecień Michał M-21 Drużynowy Mistrz Polski w MnO w 2012r, brązowy medal DMP 2015r.
19 Lechniak Krzysztof
20 Matuszewski Grzegorz M-50 04094
21 Mazan Aleksandra 3* 4 miejsce(sprint,klasyk 3,5 MHz, foxoring) podczas Mistrzostw Świata w Radioorientacji Sportowej (2014), Brązowy medal MP na dystansie średnim w kategorii K20 w 2014r, srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w MnO 2014, brązowy medal DMP w 2015r.
22 Mazan Bartłomiej M-21 Brązowy Medal Mistrzostw Europy w Rogainigu w 2011r, 4 miejsce MŚ w Rogainingu w 2012r., 3* Drużynowy Mistrz Polski w MnO (2010,2011,2012), 3* Puchar Polski w MnO (2008,2010,2011), 3* Mistrz Polski w Nocnych MnO (2011,2013,2015), Indywidualny Mistrz Polski w MnO w 2009r.
23 Michałowski Tomasz
24 Mikuła Daria K-12
25 Mikuła Iga K-12
26 Polec Krzysztof M-21 srebrny medal podczas Drużynowych MP w 2014, brąz DMP w 2015r.
27 Płytnik Stanisław M-50 03670
28 Rawluk Alan
29 Rawluk Patryk
30 Rotter Daniel
31 Rusinek Wojciech
32 Sadzikowska Magdalena K-18 03453 2090689
33 Sadzikowski Andrzej M-45 03672 2090698
34 Śmieja Adam
35 Świerczyński Hubert M-21 123 3* Puchar Polski w MnO (2005,2006,2007), 3* Drużynowy Mistrz Polski w MnO (2010,2011,2012), Mistrz Polski w Nocnych MP w 2005r.
36 Wollenberg Bernd
37 Wołochowicz Władysław M-70 00886 427591
38 Wróblewski Alan
39 Wypiór Patrycja K-21
40 Żurawski Jakub M-21
Dodaj komentarz