Lista zgłoszeń – XXVI MPiK – 23-24.03.2019 r.

Lista zgłoszonych na XXVI MPiK

23-24 marca 2019 – Police – Szczecin

 

 
 

L.p. Nazwisko Imię Numer SI Lic. PZOS Klub SPRINT NOCNY KLASYK Wpisowe
1 ADAMSKI Robert 7208179 UKS Dębołęka/Dębołęka BRAK BRAK M-20/21
2 Aftyka Mateusz 7208168 UKS Dębołęka BRAK BRAK M-20/21
3 Aftyka Łukasz 7208169 UKS Dębołęka BRAK BRAK M-20/21
4 Alabrudzińska Agnieszka 8648779 SZWLA Stargard K-20/21 K-20/21 K-20/21
5 Baczulis Magdalena KOS BNO SZCZECIN K-35/40 BRAK K-35/40
6 Beker Paweł Kliniska M-16 M-16 M-16
7 Borek Alicja 8650898 03314 traper K-12 BRAK K-12
8 Borek Alicja 8650898 03314 traper K-12 BRAK K-12
9 Borek Monika 2050607 traper BRAK BRAK K-35/40
10 Borek Adam 9202032 4144 traper BRAK BRAK M-10N
11 Borychowska Marlena 1394413 00167 MKS Paulinum/ 7 BOW Słupsk K-20/21 BRAK K-20/21
12 Brandebura Cezary 8661496 Szzczecin M-20/21 M-20/21 M-20/21
13 Cerk Szymon 2050603 traper M-10N BRAK M-10N
14 Chrubczyńska Patrycja 8650883 01942 traper K-20/21 K-20/21 K-20/21
15 Cichowska Joanna Szczecin K-20/21 OPEN OPEN
16 Duda Kornelia 9202025 4141 traper K-10 BRAK K-10
17 Duda Tomasz 2050608 04529 traper M-35/40 BRAK M-35/40
18 Duda Tomasz 2050608 traper M-35/40 M-35/40 M-35/40
19 Duda Łukasz 9202030 04142 traper M-10N BRAK M-10N
20 Dzietczyk Kamil 8661481 Aktywne Choszczno M-35/40 M-35/40 M-35/40
21 Fiederowicz Szczepan 1997225 02906 traper M-35/40 M-35/40 M-35/40
22 Fiederowicz Hieronim 682390 traper M-14 BRAK M-14
23 Filipiak Marek 7831 4414 KS Hades Poznań M-45/50 M-45/50 M-45/50
24 Filipiak Agnieszka 2067832 4413 KS Hades Poznań OPEN OPEN OPEN
25 Filipiak Adrianna 501146 4153 KS Hades Poznań K-16 K-16 K-16
26 Frątczak Sławomir 1394441 04370 GKS Luzino/ 7 BOW Słupsk M-20/21 M-20/21 M-20/21
27 Grzegorczyk Mateusz 9201337 03447 KOS BnO Szczecin M-18 M-18 M-18
28 Halicki Daniel Kliniska M-35/40 M-35/40 BRAK
29 Hazańska Anastazja 2050602 traper K-10N BRAK K-10N
30 Hoffmann Marcin 506172 Szczecin BRAK OPEN BRAK
31 Jankowiak Paweł 8640247 04208 Chyże Bno Paproć M-20/21 M-20/21 M-20/21
32 Klepacki Bartosz Nowopol M-35/40 M-35/40 M-35/40
33 Kociuba Kajetan Kliniska M-12 M-12 BRAK
34 Kondys Jakub 9201334 Szczecin BRAK BRAK M-18
35 Kotkowiak Bartosz 8383222 03664 KOS BnO Szczecin M-14 M-14 M-14
36 Kotkowiak Piotr 9201342 03665 KOS BnO Szczecin M-16 M-16 M-16
37 Kowalska Adrianna ArtTherapi BRAK BRAK K-35/40
38 Kozieł Paulina 9101309 traper K-20/21 BRAK K-20/21
39 Krasuski Marcin 7202764 02688 Warszawa BRAK M-20/21 BRAK
40 Krochmal Andrzej 9040156 Warszawa M-55/60 M-55/60 BRAK
41 Królikowski Władysław 427592 804 KOS Modrzew Skwierzyna M65+ M65+ M65+
42 Krzyminiewski Sławomir 7208173 UKS Dębołęka/Dębołęka BRAK BRAK M-45/50
43 Krzyminiewski Mirosław 7208174 UKS Dębołęka/Dębołęka BRAK BRAK M-18
44 Krzyminiewski Marek 7208170 UKS Dębołęka/Dębołęka BRAK BRAK M-20/21
45 Kubacka Maja 2050605 04530 traper K-12 BRAK K-12
46 Kujda Arkadiusz 1401466 03987 1 Brygada Logistyczna M-35/40 M-35/40 M-35/40
47 Kujda Tymoteusz 361804 Szkoła Podstawowa Osielsko M-14 M-14 M-14
48 Kujda Bartosz 1401458 Osielsko M-16 M-16 M-16
49 Kujda Remigiusz 2111090 Niepubliczne Przedszkole Zameczek KM10R KM10R KM10R
50 Kula Maja 03962 KOS BnO Szczecin K-12 K-12 BRAK
51 Kwiatkowski Olaf 8050605 03968 KOS BnO Szczecin M-14 M-14 M-14
52 Maciejewska Katarzyna 2050609 01942 traper K-20/21 BRAK K-20/21
53 Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin M-20/21 M-20/21 M-20/21
54 Matyja Weronika 8160207 KOS BNO Szczecin K-12 K-12 K-12
55 Michałowski Tomasz Szczecin M-35/40 M-35/40 M-35/40
56 Mikuła Iga 8300107 03959 KOS BnO Szczecin K-12 K-12 K-12
57 MIkuła Daria 8073012 03960 KOS BnO Szczecin K-12 K-12 K-12
58 Miłaszewicz Magdalena 9202026 03887 traper K-12 BRAK K-12
59 Motylińska Anastazja 2050604 04528 traper K-12 BRAK K-12
60 Naprawski Tomasz WKS CHOJNICE BRAK BRAK OPEN
61 Nowacki Zbigniew 1394470 03722 GKS Luzino M-45/50 BRAK M-45/50
62 Nowacki Kamil 1394449 7 BOW Słupsk M-20/21 BRAK M-20/21
63 Osak Zuzanna 9202030 04145 traper K-10N BRAK K-10N
64 Osak Maciej 8650895 03543 traper M-16 BRAK M-16
65 PETERSBURSKI ROBERT 9201345 MIERZYN M-20/21 M-20/21 M-20/21
66 Petersburski Krystian 8303043 03452 Azymut 45 Gdynia M-20/21 M-20/21 M-20/21
67 Piechowiak Jarosław Szczecin BRAK M-20/21 M-20/21
68 Pieragowska Julia 682388 04434 traper K-14 BRAK K-14
69 Pilarczyk Łukasz WKS CHOJNICE BRAK BRAK M-20/21
70 Pilarczyk Anna WKS Chojnice BRAK BRAK K-20/21
71 Prokop Amelia 2050601 04527 traper K-12 BRAK K-12
72 Przerwa Krzysztof brak KOS Modrzew Skwierzyna BRAK BRAK OPEN
73 Przeszłowska Hanna 1970209 03317 traper K-16 BRAK K-16
74 Płytnik Anna 9201335 Szczecin K-35/40 BRAK K-35/40
75 Płytnik Stanisław 7205883 03670 KOS BnO Szczecin M-45/50 M-45/50 M-45/50
76 Reszczyńska Monika Gdańsk BRAK BRAK K-20/21
77 rotter daniel 04396 szwla stargard BRAK M-35/40 BRAK
78 Rusinek Wojtek Kliniska M-12 K-12 M-12
79 SADZIKOWSKI ANDRZEJ 2090698 3672 KOS BNO SZCZECIN M-45/50 M-45/50 M-45/50
80 Sałbut Łukasz Szczecin BRAK M-20/21 M-20/21
81 SIEG Dominika UKS Dębołęka/Dębołęka BRAK BRAK K-20/21
82 Smyk Bartosz 8650885 02159 traper M-18 BRAK M-18
83 Sobiegraj Marek Myślibórz M-55/60 M-55/60 M-55/60
84 Stachowski Paweł 8640920 01536 KOS Modrzew Skwierzyna BRAK BRAK M-35/40
85 Stefaniak Łukasz Szczecin M-35/40 M-35/40 M-35/40
86 Stefaniak Izabela 8200407 03767 KOS BnO Szczecin K-12 K-12 K-12
87 Stempniewska Nadia 9202027 04139 traper K-12 BRAK K-12
88 Świerczyński Hubert 881105 02361 KOS BnO Szczecin BRAK M-20/21 BRAK
89 Szczurko Paulina 9202028 03545 traper K-14 BRAK K-14
90 Szutko Antonina 2050606 04532 traper K-14 BRAK K-14
91 Szutko Marta 682395 traper K-16 BRAK K-16
92 Szymański Radosław Szczecin BRAK M-45/50 M-45/50
93 Tyszkiewicz Filip Kliniska M-12 M-12 BRAK
94 Tyszkiewicz Mateusz Kliniska M-14 M-14 BRAK
95 Udycz Jonasz 8650886 02910 traper M-16 BRAK M-16
96 Urban Aneta 8650897 02910 traper K-16 K-16 K-16
97 Wieczorek Piotr 9101039 03016 Warszawa BRAK M-45/50 BRAK
98 wojciechowski krzysztof 7200055 SKARMAT toruń M-20/21 BRAK M-35/40
99 Wołochowicz Władysław 427591 00886 Kos bno szczecin M65+ BRAK M65+
100 Wypyski Rafał Kliniska M-14 M-14 BRAK
101 Włodarczyk Wiktoria 9202029 03546 traper K-12 K-12 K-12
102 Włodarczyk Łukasz HQ MNC NE M-35/40 M-35/40 M-35/40
103 Żuchowski Mateusz Kliniska M-12 M-12 M-12
104 ŁYSEK GRZEGORZ Klub Zdobywcow Korony Gor Polski M-35/40 BRAK M-35/40

Komentarze wyłączone.