Kristal Cup 2 runda/City Trail

Nasze sukcesy | Autor: Bartek
15 Sty 2018

6 stycznia w okolicach Berlina obył się 2 w tym roku bieg na orientację z cyklu Kristal Cup. W zawodach wzięła udział silna reprezentacja naszego klubu, która dobrymi wynikami zaznaczyła swój udział w tych zawodach.
W kategorii K10 pierwsze trzy miejsca kolejno zajęły Maja Kula, Weronika Matyja i Daria Mikuła, w kategorii K14 drugie miejsce zajęła Natalia Kusztelska, w kategorii M14 zwyciężył Mateusz Kula, a Miłosz Czyński uplasował się na trzeciej pozycji, w M18 wygrał Krystian Petersburski.

Następnego dnia wzięliśmy udział w biegu przełajowym City trail nad Jeziorem Szmaragdowym. Tutaj również pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, w kategorii dziewczynek z rocznika 2007-2005 Maja Kula zajęła 3 miejsce ustępując jedynie starszym rywalkom, w tej samej kategorii wiekowej tyle, że chłopaków Leon Pawłowski zajął 4 miejsce, w najstarszej kategorii roczników 2004-2002 trójka naszych zawodników wpadła na metę w czołówce Jakub Kondys, Mateusz Kula i Miłosz Czyński zajęli kolejno 3,4 i 5 miejsce.

Komentarze wyłączone.