Sprint Test Race za nami – Ostatnia prosta do MP

Za nami Sprint Test Race, podczas tego weekendu zawodnicy zmierzyli się z 3 trasami sprinterskimi w tym jedną sztafetową oraz z dystansem średnim rozgrywanym w na mapie sprinterskiej. 3 biegi odbyły się w Szczecinie natomiast ostatni bieg w Stargardzie gdzie razem z pomocą Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki zrobiliśmy drugi już bieg w ramach Poznaj Stargard – Biegaj z mapą.
Dla nas organizatorów był to ostatni duży sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się za miesiąc w Szczecinie. Na uczestników przygotowaliśmy ciekawe trasy w bardzo podobnych terenach do tych na których za miesiąc najlepsi zawodnicy powalczą o krajowy czempionat w sztafecie sprinterskiej oraz w sprincie. Każdy z uczestników biegał z bezdotykowym chipem SI Air+, z tym samym modelem chipa wystartujecie podczas Mistrzostw Polski.
Zwycięzcą po 3 dniach rywalizacji w najmocniejszej kategorii (B) został Tomasz Tkaczuk z UKS Azymut Pabianice.
Tomkowi oraz pozostałym zwycięzcom gratulujemy dobrych wyników oraz trzymamy kciuki za dobre występy podczas MP.
Na podstronie zawodów znajdują się wszystkie materiały z imprezy (wyniki, międzyczasy, mapy wszystkich kategorii, oraz zdjęcia z niedzieli) pozostałe fotki wrzucimy zaraz po otrzymaniu od Fotopoligraf.pl – fotografia ślubna i studyjna
Foto – Michał Zięciak Fotografia