Sztafety MP – lista

Lista zgłoszonych sztafet

 

S-100 UMKS Orkan Ostróda
Zmiana nr 1 Lewoń Ewa K-60 00129
Zmiana nr 2 Jakielaszek Ryszard M-65 00179
Zmiana nr 3 Lewoń Ewa K-60 00129
Zmiana nr 4 Jakielaszek Ryszard M-65 00179
S-100 UMKS Kwidzyn
Zmiana nr 1 Kędzior Katarzyna K-40 4177
Zmiana nr 2 Cepurdej Aleksandr M-60 4180
Zmiana nr 3 Kędzior Katarzyna K-40 4177
Zmiana nr 4 Cepurdej Aleksandr M-60 4180
S-100 WKS Grunwald Poznań
Zmiana nr 1 Hornik Alicja K-55 1296
Zmiana nr 2 Muller Tomasz M-50 2577
Zmiana nr 3 Hornik Alicja K-55 1296
Zmiana nr 4 Muller Tomasz M-50 2577
S-100 UMKS Kwidzyn
Zmiana nr 1 Roszak Maja K-40 4192
Zmiana nr 2 Mądrzyński Zbigniew M-60 2885
Zmiana nr 3 Roszak Maja K-40 4192
Zmiana nr 4 Mądrzyński Zbigniew M-60 2885
S-100 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Parfianowicz Joanna K-50 0100
Zmiana nr 2 Parfianowicz Ludomir M-60 0101
Zmiana nr 3 Parfianowicz Joanna K-50 0100
Zmiana nr 4 Parfianowicz Ludomir M-60 0101
S-100 WKS Wawel
Zmiana nr 1 Niessner Piotr M-55 2725
Zmiana nr 2 Bugaj Teresa K-50 3313
Zmiana nr 3 Niessner Piotr M-55 2725
Zmiana nr 4 Bugaj Teresa K-50 3313
S-100 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Deredos Nina K-55 3248
Zmiana nr 2 Młynarczyk Piotr M-50 3294
Zmiana nr 3 Deredos Nina K-55 3248
Zmiana nr 4 Młynarczyk Piotr M-50 3294
S-100 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Czabańska Małgorzata K-65 233
Zmiana nr 2 Czabański Edward M-75 514
Zmiana nr 3 Czabańska Małgorzata K-65 233
Zmiana nr 4 Czabański Edward M-75 514
S-100 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Lazareva Natalia K-60 3899
Zmiana nr 2 Chułek Aleksander M-60 547
Zmiana nr 3 Lazareva Natalia K-60 3899
Zmiana nr 4 Chułek Aleksander M-60 547
S-100 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Morawska Irena K-55 160
Zmiana nr 2 Morawski Paweł M-55 145
Zmiana nr 3 Morawska Irena K-55 160
Zmiana nr 4 Morawski Paweł M-55 145
S-100 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Movko Marina K-55 3901
Zmiana nr 2 Pesta Adam M-45 2857
Zmiana nr 3 Movko Marina K-55 3901
Zmiana nr 4 Pesta Adam M-45 2857
S-100 UKS Kometa Gliwice
Zmiana nr 1 Wysocka Jolanta K-60 8631688 02181
Zmiana nr 2 Polewka Tomasz M-45 8631672 00301
Zmiana nr 3 Wysocka Jolanta K-60 8631688 02181
Zmiana nr 4 Polewka Tomasz M-45 8631672 00301
S-100 UKS Kometa Gliwice
Zmiana nr 1 Polewka Beata K-45 8631682 02460
Zmiana nr 2 Wysocki Andrzej M-65 8631692 02697
Zmiana nr 3 Polewka Beata K-45 8631682 02460
Zmiana nr 4 Wysocki Andrzej M-65 8631692 02697
S-100 BKS Wataha Warszawa
Zmiana nr 1 Galicz Krystyna K-65 03142
Zmiana nr 2 Doliński Grzegorz M-45 03143
Zmiana nr 3 Galicz Krystyna K-65 03142
Zmiana nr 4 Doliński Grzegorz M-45 03143
S-16 UKS Traper Złocieniec
Zmiana nr 1 Gradek Zuzanna K-16 8650896 02575
Zmiana nr 2 Smyk Bartosz M-16 8650886 02159
Zmiana nr 3 Gradek Zuzanna K-16 8650896 02575
Zmiana nr 4 Smyk Bartosz M-16 8650886 02159
S-16 UKS Traper Złocieniec
Zmiana nr 1 Przeszłowska Hanna K-16 8650883 03317
Zmiana nr 2 Osak Maciej M-16 8650895 03543
Zmiana nr 3 Przeszłowska Hanna K-16 8650883 03317
Zmiana nr 4 Osak Maciej M-16 8650895 03543
S-16 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Chabiera Lena K-16 8444999 2391
Zmiana nr 2 Olszewski Bartłomiej M-16 2572
Zmiana nr 3 Chabiera Lena K-16 8444999 2391
Zmiana nr 4 Olszewski Bartłomiej M-16 2572
S-16 UKS Azymut Pabianice
Zmiana nr 1 Kołodziejczyk Marta K-16 02649
Zmiana nr 2 Andrzejczak Maciej M-16 02192
Zmiana nr 3 Kołodziejczyk Marta K-16 02649
Zmiana nr 4 Andrzejczak Maciej M-16 02192
S-16 UKS Azymut Pabianice
Zmiana nr 1 Krempińska Julia K-16 8640908 02651
Zmiana nr 2 Sztranek Jan M-16 02653
Zmiana nr 3 Krempińska Julia K-16 8640908 02651
Zmiana nr 4 Sztranek Jan M-16 02653
S-16 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Nitsch Aleksandra K-16 8280803 2409
Zmiana nr 2 Wołek Stanisław M-16 3557
Zmiana nr 3 Nitsch Aleksandra K-16 8280803 2409
Zmiana nr 4 Wołek Stanisław M-16 3557
S-16 UMKS Kwidzyn
Zmiana nr 1 Pudlis Natalia K-16 2623
Zmiana nr 2 Gąsior Rafał M-16 3361
Zmiana nr 3 Pudlis Natalia K-16 2623
Zmiana nr 4 Gąsior Rafał M-16 3361
S-16 UKS Arkady Raszków
Zmiana nr 1 Pluta Aleksandra K-16 2507
Zmiana nr 2 Oczkowski Kacper M-16 3862
Zmiana nr 3 Pluta Aleksandra K-16 2507
Zmiana nr 4 Oczkowski Kacper M-16 3862
S-16 UMKS Kwidzyn
Zmiana nr 1 Cepurdej Nina K-16 4182
Zmiana nr 2 Muller Wiktor M-16 2578
Zmiana nr 3 Cepurdej Nina K-16 4182
Zmiana nr 4 Muller Wiktor M-16 2578
S-16 UKS Azymut Dębów
Zmiana nr 1 Orzechowska Aleksandra K-16 8636597 04057
Zmiana nr 2 Roman Szymon M-16 8636598 03005
Zmiana nr 3 Orzechowska Aleksandra K-16 04057 8636597
Zmiana nr 4 Roman Szymon M-16 8636598 03005
S-16 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Kędzierska Nadia K-16 8623989 2377
Zmiana nr 2 Paterek Mikołaj M-16 8636186 2376
Zmiana nr 3 Kędzierska Nadia K-16 8623989 2377
Zmiana nr 4 Paterek Mikołaj M-16 8636186 2376
S-16 KOS BnO Szczecin
Zmiana nr 1 Sadzikowska Magdalena K-16 03827
Zmiana nr 2 Kula Mateusz M-16 8636996 3666
Zmiana nr 3 Sadzikowska Magdalena K-16 03827
Zmiana nr 4 Kula Mateusz M-16 8636996 3666
S-16 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Zając Magdalena K-16 8626874 2384
Zmiana nr 2 Grobelny Alex M-16 8636184 2566
Zmiana nr 3 Zając Magdalena K-16 8626874 2384
Zmiana nr 4 Grobelny Alex M-16 8636184 2566
S-16 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Piwowar Lidia K-16 8621146 2374
Zmiana nr 2 Cupryś Amadeusz M-16 2897
Zmiana nr 3 Piwowar Lidia K-16 8621146 2374
Zmiana nr 4 Cupryś Amadeusz M-16 2897
S-16 KOS BnO Szczecin
Zmiana nr 1 Kusztelska Natalia K-16 3827
Zmiana nr 2 Kondys Jakub M-16 3663
Zmiana nr 3 Kusztelska Natalia K-16 3827
Zmiana nr 4 Kondys Jakub M-16 3663
S-16 WKS Wawel
Zmiana nr 1 Tarnawski Jan M-16 3834
Zmiana nr 2 Wójcik Natalia K-16 2992
Zmiana nr 3 Tarnawski Jan M-16 3834
Zmiana nr 4 Wójcik Natalia K-16 2992
S-16 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Doreń Wiktoria K-16 8646297 3854
Zmiana nr 2 Nowak Michał M-16 8646295 3929
Zmiana nr 3 Doreń Wiktoria K-16 8646297 3854
Zmiana nr 4 Nowak Michał M-16 8646295 3929
S-16 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Gielec Julia K-16 3047
Zmiana nr 2 Słomczyński Ignacy M-16 2837
Zmiana nr 3 Gielec Julia K-16 3047
Zmiana nr 4 Słomczyński Ignacy M-16 2837
S-16 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Berlińska Paulina K-16 3503
Zmiana nr 2 Bartos Zbigniew M-16 2127
Zmiana nr 3 Berlińska Paulina K-16 3503
Zmiana nr 4 Bartos Zbigniew M-16 2127
S-16 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Woch Natalia K-16 4112
Zmiana nr 2 Ledzion Piotr M-16 4111
Zmiana nr 3 Woch Natalia K-16 4112
Zmiana nr 4 Ledzion Piotr M-16 4111
S-16 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Wiśniewska Hana K-16 4222
Zmiana nr 2 Bartos Zbigniew M-16 2127
Zmiana nr 3 Wiśniewska Hana K-16 4222
Zmiana nr 4 Bartos Zbigniew M-16 2127
S-16 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Berlińska Paulina K-16 3503
Zmiana nr 2 Lisiak Adam M-16 3049
Zmiana nr 3 Berlińska Paulina K-16 3503
Zmiana nr 4 Lisiak Adam M-16 3049
S-16 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Breska Nadia K-16 4113
Zmiana nr 2 Borek Zbigniew M-16 2743
Zmiana nr 3 Breska Nadia K-16 4113
Zmiana nr 4 Borek Zbigniew M-16 2743
S-16 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Pesta Anna K-16 2741
Zmiana nr 2 Nowak Grzegorz M-16 2370
Zmiana nr 3 Pesta Anna K-16 2741
Zmiana nr 4 Nowak Grzegorz M-16 2370
S-16 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Sudoł Hanna K-16 8645191 3491
Zmiana nr 2 Kurzyp Stanisław M-16 8645188 2225
Zmiana nr 3 Sudoł Hanna K-16 8645191 3491
Zmiana nr 4 Kurzyp Stanisław M-16 8645188 2225
S-16 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Mazurek Joanna K-16 8645192 2222
Zmiana nr 2 Łagoda Franciszek M-16 8645187 3281
Zmiana nr 3 Mazurek Joann K-16 8645192 2222
Zmiana nr 4 Łagoda Franciszek M-16 8645187 3281
S-16 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Lipińska Julia K-16 8650388 4159
Zmiana nr 2 Toborek Jakub M-16 8650386 2141
Zmiana nr 3 Lipińska Julia K-16 8650388 4159
Zmiana nr 4 Toborek Jakub M-16 8650386 2141
S-16 UKS Kometa Gliwice
Zmiana nr 1 Polewka Aleksandra K-16 8629801 02462
Zmiana nr 2 Kołodziejczyk Łukasz M-16 8631691 03231
Zmiana nr 3 Polewka Aleksandra K-16 8629801 02462
Zmiana nr 4 Kołodziejczyk Łukasz M-16 8631691 03231
S-16 UKS Kometa Gliwice
Zmiana nr 1 Sobel Natalia K-16 8629802 02491
Zmiana nr 2 Buława Filip M-16 8631685 03410
Zmiana nr 3 Sobel Natalia K-16 8629802 02491
Zmiana nr 4 Buława Filip M-16 8631685 02491
S-16 BKS Wataha Warszawa
Zmiana nr 1 Dolińska Zuzanna K-16 02748
Zmiana nr 2 Nowakowski Maciej M-16 03150
Zmiana nr 3 Dolińska Zuzanna K-16 02748
Zmiana nr 4 Nowakowski Maciej M-16 03150
S-16 BKS Wataha Warszawa
Zmiana nr 1 Borzym Izabela K-16 02751
Zmiana nr 2 Czernicki Michał M-16 02757
Zmiana nr 3 Borzym Izabela K-16 02751
Zmiana nr 4 Czernicki Michał M-16 02757
S-16 UKS Arkady Raszków
Zmiana nr 1 Ziętek Aleksandra K-16 3055
Zmiana nr 2 Szczęsny Michał M-16 3863
Zmiana nr 3 Ziętek Aleksandra K-16 3055
Zmiana nr 4 Szczęsny Michał M-16 3863
S-16 UKS Arkady Raszków
Zmiana nr 1 Przygoda Klaudia K-16 3058
Zmiana nr 2 Kaczocha Mikołaj M-16 3860
Zmiana nr 3 Przygoda Klaudia K-16 3058
Zmiana nr 4 Kaczocha Mikołaj M-16 3860
S-18 UKS Traper Złocieniec
Zmiana nr 1 Chrubczyńska Patrycja K-18 8650885 01942
Zmiana nr 2 Łaszkiewicz Dominik M-18 8650897 02161
Zmiana nr 3 Chrubczyńska Patrycja K-18 8650885 01942
Zmiana nr 4 Łaszkiewicz Dominik M-18 8650897 02161
S-18 UKS Arkady Raszków
Zmiana nr 1 Niezgódka Dominika K-18 2504
Zmiana nr 2 Kaczocha Szymon M-16 3063
Zmiana nr 3 Niezgódka Dominika K-18 2504
Zmiana nr 4 Kaczocha Szymon M-16 3063
S-18 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Deptulska Maria K-18 8631442 2366
Zmiana nr 2 Michalak Kacper M-18 8655941 2980
Zmiana nr 3 Deptulska Maria K-18 8631442 2366
Zmiana nr 4 Michalak Kacper M-18 8655941 2980
S-18 UKS Azymut Dębów
Zmiana nr 1 Leśnicka Agnieszka K-16 8008007 02611
Zmiana nr 2 Huba Karol M-18 8636600 02612
Zmiana nr 3 Leśnicka Agnieszka K-16 8008007 02611
Zmiana nr 4 Huba Karol M-18 8636600 02612
S-18 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Seidel Jagoda K-18 8623510 2175
Zmiana nr 2 Seidel Nikodem M-18 8618910 2173
Zmiana nr 3 Seidel Jagoda K-18 8623510 2175
Zmiana nr 4 Seidel Nikodem M-18 8618910 2173
S-18 WKS Wawel
Zmiana nr 1 Kijak Jakub M-18 2994
Zmiana nr 2 Biederman Adrianna K-18 1509
Zmiana nr 3 Kijak Jakub M-18 2994
Zmiana nr 4 Biederman Adrianna K-18 1509
S-18 UKS Siódemka Rumia
Zmiana nr 1 Bielecka Aleksandra K-18 2163
Zmiana nr 2 Ogdowski Bartłomiej M-18 8650887 2118
Zmiana nr 3 Bielecka Aleksandra K-18 2163
Zmiana nr 4 Ogdowski Bartłomiej M-18 8650887 2118
S-18 UKS Siódemka Rumia
Zmiana nr 1 Susek Julia K-18 2890
Zmiana nr 2 Żurek Grzegorz M-18 2112
Zmiana nr 3 Susek Julia K-18 2890
Zmiana nr 4 Żurek Grzegorz M-18 2112
S-18 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Gielec Zuzanna K-16 8640927 3046
Zmiana nr 2 Rzeńca Piotr M-18 8640924 2129
Zmiana nr 3 Gielec Zuzanna K-16 8640927 3046
Zmiana nr 4 Rzeńca Piotr M-18 8640924 2129
S-18 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Ciesiółka Katarzyna K-18 8650389 1827
Zmiana nr 2 Rosłaniec Mateusz M-18 8650390 2227
Zmiana nr 3 Ciesiółka Katarzyna K-18 8650389 1827
Zmiana nr 4 Rosłaniec Mateusz M-18 8650390 2227
S-18 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Ciura Aleksandra K-18 8650821 3696
Zmiana nr 2 Krawczyński Mikołaj M-18 8650820 2226
Zmiana nr 3 Ciura Aleksandra K-18 8650821 3696
Zmiana nr 4 Krawczyński Mikołaj M-18 8650820 2226
S-18 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Mazurek Agnieszka K-18 8650387 2223
Zmiana nr 2 Ledniowski Filip M-18 1970
Zmiana nr 3 Mazurek Agnieszka K-18 8650387 2223
Zmiana nr 4 Ledniowski Filip M-18 1970
S-18 UKS Kometa Gliwice
Zmiana nr 1 Nyga Julia K-16 8627432 02986
Zmiana nr 2 Kucharczyk Jakub M-18 8631670 02464
Zmiana nr 3 Nyga Julia K-16 8627432 02986
Zmiana nr 4 Kucharczyk Jakub M-18 8631670 02464
S-18 Górzanka Nawojowa Góra
Zmiana nr 1 Pudełek Michalina K-18 03999
Zmiana nr 2 Pudełek Błażej M-16 03852
Zmiana nr 3 Pudełek Michalina K-18 03999
Zmiana nr 4 Pudełek Błażej M-16 03999
S-18 Klub Sportowy „Kościelec” Chrzanów
Zmiana nr 1 Dzierwa Hanna K-18 8636524 02057
Zmiana nr 2 Starzykiewicz Kacper M-18 8638443 02061
Zmiana nr 3 Dzierwa Hanna K-18 8636524 02057
Zmiana nr 4 Starzykiewicz Kacper M-18 8638443 02061
S-21 Stowarzyszenie Aktywni
Zmiana nr 1 Koziołek Julia K-21 00722
Zmiana nr 2 Włodarczyk Kamil M-21 00236
Zmiana nr 3 Kowalczyk Jacek M-21 00230
Zmiana nr 4 Kowalczyk Anna K-21 00727
S-21 Stowarzyszenie Aktywni
Zmiana nr 1 Koziołek Julia K-21 00722
Zmiana nr 2 Włodarczyk Kamil M-21 00236
Zmiana nr 3 Kowalczyk Jacek M-21 00230
Zmiana nr 4 Kowalczyk Anna K-21 00727
S-21 MKS Paulinum Jelenia Góra
Zmiana nr 1 Borychowska Marlena K-21 00167
Zmiana nr 2 Kalata Michał M-21 8160889 00853
Zmiana nr 3 Dzioba Mateusz M-21 8650822 01101
Zmiana nr 4 Izydorczyk Urszula K-21 02600
S-21 UKS Azymut Pabianice
Zmiana nr 1 Jaśkiewicz Magdalena K-21 01783
Zmiana nr 2 Pabich Mariusz M-21 8281288 00338
Zmiana nr 3 Gryzio Łukasz M-21 00336
Zmiana nr 4 Biniecka Małgorzata K-21 00339
S-21 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Głowacz Julia K-18 2754
Zmiana nr 2 Wołowczyk Krzysztof M-21 8640915 0488
Zmiana nr 3 Parfianowicz Piotr M-21 8640916 0102
Zmiana nr 4 Kubicka Zuzanna K-21 8001993 0037
S-21 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Żebrowska Barbara K-21 1481
Zmiana nr 2 Pryjma Fryderyk M-20 2672
Zmiana nr 3 Rutka Jan M-20 8121998 2250
Zmiana nr 4 Kostrzewska Justyna K-20 8625739 2046
S-21 OK!Sport
Zmiana nr 1 Ślusarczyk Katarzyna K-21 8636522 3480
Zmiana nr 2 Kuba Drągowski M-21 8628698 684
Zmiana nr 3 Piłkowski Tadeusz M-21 8653083 689
Zmiana nr 4 Miśkiewicz Martyna K-21 2434
S-21 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Polishchuk Mariya K-21 8444924 1962
Zmiana nr 2 Bednarski Jan M-20 8040198 4096
Zmiana nr 3 Mossakowski Wojciech M-20 8220398 1115
Zmiana nr 4 Mianowska Julia K-18 8221001 2096
S-21 WKS Grunwald Poznań
Zmiana nr 1 Gorczyca Maria K-21 8645197 02971
Zmiana nr 2 Olejnik Michał M-21 8640910 00340
Zmiana nr 3 Pawlak Bartosz M-21 8645200 00898
Zmiana nr 4 Hornik Aleksandra K-21 8645196 01524
S-21 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Durzyńska Katarzyna K-21 8636511 3584
Zmiana nr 2 Cupryś Gracjan M-20 8636183 1697
Zmiana nr 3 Put Janusz M-21 8636517 3590
Zmiana nr 4 Murawska Marta K-20 8636185 3255
S-21 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Nowacka Katarzyna K-18 8619077 1954
Zmiana nr 2 Wójcik Rafał M-45 8626561 3673
Zmiana nr 3 Pokrzywiński Zbigniew M-21 8626887 3671
Zmiana nr 4 Bańska-Bodziona Aneta K-35 8623905 4287
S-21 WKS Wawel
Zmiana nr 1 Garbacik Maja K-18 1585
Zmiana nr 2 Biederman Marcin M-20 1508
Zmiana nr 3 Kuca Kacper M-20 2032
Zmiana nr 4 Cygler Paulina K-21 836
S-21 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Gwóźdź Ewa K-21 8625543 384
Zmiana nr 2 Rzeńca Krzysztof M-21 8640930 1725
Zmiana nr 3 Podziński Rafał M-21 8640917 410
Zmiana nr 4 Stankiewicz Agata K-21 8646294 376
S-21 UKS Orientuś Łódź
Zmiana nr 1 Fortuniak Weronika K-20 8646293 2836
Zmiana nr 2 Paszyński Piotr M-21 8640929 423
Zmiana nr 3 Zuchmański Przemysław M-20 8646296 1724
Zmiana nr 4 Każmierczak Aneta K-21 8211095 413
S-21 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Morawska Anna K-21 234
Zmiana nr 2 Pesta Piotr M-18 8656098 2742
Zmiana nr 3 Piotrowski Radosław M-21 1625
Zmiana nr 4 Morawska Zuzanna K-20 8656100 1627
S-21 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Cych Agnieszka K-20 2099
Zmiana nr 2 Křivda Tomáš M-20 8656592 4161
Zmiana nr 3 Kowalski Wojciech M-21 8640918 710
Zmiana nr 4 Wiśniewska Hanna K-21 8640913 724
S-21 WKS Śląsk
Zmiana nr 1 Cych Weronika K-21 1586
Zmiana nr 2 Bernaciak Aleksander M-21 1402
Zmiana nr 3 Majasow Kostiantyn M-35 1406
Zmiana nr 4 Zięba Emilia K-20 1828
S-70 Team 360 stopni
Zmiana nr 1 Śliwczyńska Ilona K-35 02347
Zmiana nr 2 Błachut Igor M-45 02679
Zmiana nr 3 Śliwczyńska Ilona K-35 02347
Zmiana nr 4 Błachut Igor M-45 02679
S-70 UKS Azymut Pabianice
Zmiana nr 1 Mazur Katarzyna K-35 00350
Zmiana nr 2 Mazur Michał M-35 02952
Zmiana nr 3 Mazur Katarzyna K-35 00350
Zmiana nr 4 Mazur Michał M-35 02952
S-70 UKS Azymut Pabianice
Zmiana nr 1 Konc Katarzyna K-40 02953
Zmiana nr 2 Krempiński Piotr M-40 02652
Zmiana nr 3 Konc Katarzyna K-40 02953
Zmiana nr 4 Krempiński Piotr M-40 02652
S-70 Indywidualny Mazowsze
Zmiana nr 1 Górnicka-Antonowicz Anna K-50 8240668 00091
Zmiana nr 2 Tkaczuk Tomasz M-35 03253
Zmiana nr 3 Górnicka-Antonowicz Anna K-50 8240668 00091
Zmiana nr 4 Tkaczuk Tomasz M-35 03253
S-70 UMKS Kwidzyn
Zmiana nr 1 Pabian Patrycja K-35 4188
Zmiana nr 2 Jędras Przemysław M-35 3694
Zmiana nr 3 Pabian Patrycja K-35 4188
Zmiana nr 4 Jędras Przemysław M-35 3694
S-70 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Biolik Agnieszka K-40 8197778 2178
Zmiana nr 2 Biolik Grzegorz M-40 2177
Zmiana nr 3 Biolik Agnieszka K-40 8197778 2178
Zmiana nr 4 Biolik Grzegorz M-40 2177
S-70 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Deptulska Agnieszka K-45 9102637 2367
Zmiana nr 2 Deptulski Tomasz M-50 9102636 2368
Zmiana nr 3 Deptulska Agnieszka K-45 9102637 2367
Zmiana nr 4 Deptulski Tomasz M-50 9102636 2368
S-70 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Mianowska Dorota K-40 2405
Zmiana nr 2 Mianowski Rafał M-45 2068
Zmiana nr 3 Mianowska Dorota K-40 2405
Zmiana nr 4 Mianowski Rafał M-45 2068
S-70 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Nitsch Joanna K-45 8281200 2407
Zmiana nr 2 Michalak Tomasz M-45 2981
Zmiana nr 3 Nitsch Joanna K-45 8281200 2407
Zmiana nr 4 Michalak Tomasz M-45 2981
S-70 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Pryjma Katarzyna K-40 4194
Zmiana nr 2 Pryjma Tomasz M-50 1756
Zmiana nr 3 Pryjma Katarzyna K-40 4194
Zmiana nr 4 Pryjma Tomasz M-50 1756
S-70 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Staszak Anna K-45 2418
Zmiana nr 2 Staszak Artur M-45 8123777 2013
Zmiana nr 3 Staszak Anna K-45 2418
Zmiana nr 4 Staszak Artur M-45 8123777 2013
S-70 UNTS Warszawa
Zmiana nr 1 Wołek Ewa K-50 8655942 1208
Zmiana nr 2 Grabowski Maciej M-35 0147
Zmiana nr 3 Wołek Ewa K-50 8655942 1208
Zmiana nr 4 Grabowski Maciej M-35 0147
S-70 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Paterek Honorata K-40 8649729 193
Zmiana nr 2 Plesiński Mariusz M-45 8621280 1304
Zmiana nr 3 Paterek Honorata K-40 8649729 193
Zmiana nr 4 Plesiński Mariusz M-45 8621280 1304
S-70 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Nowak Barbara K-45 8649696 1222
Zmiana nr 2 Walicki Rafał M-40 8649986 3438
Zmiana nr 3 Nowak Barbara K-45 8649696 1222
Zmiana nr 4 Walicki Rafał M-40 8649986 3438
S-70 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Golinowska Elżbieta K-35 8636514 3675
Zmiana nr 2 Golinowski Paweł M-35 8648675 2892
Zmiana nr 3 Golinowska Elżbieta K-35 8636514 3675
Zmiana nr 4 Golinowski Paweł M-35 8648675 2892
S-70 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Sobczak Izabela K-35 8636512 3591
Zmiana nr 2 Mol Krzysztof M-40 8636515 2866
Zmiana nr 3 Sobczak Izabela K-35 8636512 3591
Zmiana nr 4 Mol Krzysztof M-40 8636515 2866
S-70 HKS Azymut Mochy
Zmiana nr 1 Ner Monika K-35 8621869 4412
Zmiana nr 2 Murawski Piotr M-45 8626757 3588
Zmiana nr 3 Ner Monika K-35 8621869 4412
Zmiana nr 4 Murawski Paweł M-45 8626757 3588
S-70 UKS Siódemka Rumia
Zmiana nr 1 Konkol-Klimczak Wioleta K-35 1990
Zmiana nr 2 Richert Marcin M-35 149
Zmiana nr 3 Konkol-Klimczak Wioleta K-35 1990
Zmiana nr 4 Richert Marcin M-35 149
S-70 WKS Wawel
Zmiana nr 1 Czapla Przemysław M-40 2933
Zmiana nr 2 Strugała Barbara K-35 4121
Zmiana nr 3 Czapla Przemysław M-40 2933
Zmiana nr 4 Strugała Barbara K-35 4121
S-70 UKS Siódemka Rumia
Zmiana nr 1 Nowicka-Bielecka Kornelia K-40 2729
Zmiana nr 2 Borzyszkowski Jacek M-40 3307
Zmiana nr 3 Nowicka-Bielecka Kornelia K-40 2729
Zmiana nr 4 Borzyszkowski Jacek M-40 3307
S-70 UKS „Azymut 45”
Zmiana nr 1 Witkowska Izabela K-45 238
Zmiana nr 2 Witkowski Adam M-45 158
Zmiana nr 3 Witkowska Izabela K-45 238
Zmiana nr 4 Witkowski Adam M-45 158
S-70 KS Hades Poznań
Zmiana nr 1 Bultrowicz Agnieszka K-40 00944
Zmiana nr 2 Nowak Remigiusz M-45 00907
Zmiana nr 3 Bultrowicz Agnieszka K-40 00944
Zmiana nr 4 Nowak Remigiusz M-45 00907
S-70 KS Hades Poznań
Zmiana nr 1 Gorczyca Magdalena K-45 03304
Zmiana nr 2 Zamiara Piotr M-35 03698
Zmiana nr 3 Gorczyca Magdalena K-45 03304
Zmiana nr 4 Zamiara Piotr M-35 03698
S-70 KS Hades Poznań
Zmiana nr 1 Filipiak Agnieszka K-40 04413
Zmiana nr 2 Gorczyca Jacek M-45 03305
Zmiana nr 3 Filipiak Agnieszka K-40 04413
Zmiana nr 4 Gorczyca Jacek M-45 03305

Komentarze wyłączone.