Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                                                                                                               2014-04-11 18:34:45
                                                                                                                                                                                                   
===JW4057================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        2.0km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          38     37     45     31   
  1 Aneta Urban                0b.PK 20.02  3.54   7.55  12.56  19.01        
    Traper Złocieniec                     3.54   4.01   5.01   6.05        
                                          38     37     45     31    100   
  2 Jagoda  Springer           0b.PK 25.17  4.17   8.51  15.48  23.36  24.48 
    Traper Złocieniec                     4.17   4.34   6.57   7.48   1.12 
                                          38     37     45     31   
  3 Sętkowska Zofia            0b.PK 34.42 13.59  19.44  28.26  33.40        
    UKS Borne Sulinowo                   13.59   5.45   8.42   5.14        
                                          38     37     45     31    100   
  4 Marciniak Adrianna         0b.PK 36.17  8.14  13.37  27.42  34.23  35.44 
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          8.14   5.23  14.05   6.41   1.21 
                                          38     37     45     31    100   
  5 Roksana Godlewska          0b.PK 36.40  8.14  15.34  26.02  33.55  35.52 
    Szczecin                              8.14   7.20  10.28   7.53   1.57 
                                          38     37     45     31    100   
  6 Siecińska Nikola           0b.PK 38.19  4.56  12.27  29.49  36.30  37.48 
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          4.56   7.31  17.22   6.41   1.18 
                                          38     37     45     31    100   
  7 Paszkiewicz Julia          0b.PK 47.52  9.57  18.25  35.45  45.28  47.11 
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          9.57   8.28  17.20   9.43   1.43 
                                          38     37     45    100   
  8 Cebula Zuzanna             1b.PK 34.52  5.33   9.52  17.40  34.18        
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          5.33   4.19   7.48  16.38        
                                          38     37     45    100   
  9 Rabęda Wiktoria            1b.PK 40.54 11.31  15.50  23.43  40.20        
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał         11.31   4.19   7.53  16.37        
                                          38     37     45   
 10 Sowa Anielka               1b.PK 71.16 22.32  29.35  51.29        
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał         22.32   7.03  21.54        
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.2km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-38      4-45      5-50      6-32      7-31      8-100   
  1 Gradek Zuzanna                 30.34  1.23/1*   3.16/1*   6.30/1*  16.46/1*  21.27/1*  26.12/1*  28.13/1*  30.15/1*  30.34/1* 
    Traper Złocieniec                     1.23/1*   1.53/1*   3.14/3   10.16/2    4.41/2    4.45/6    2.01/2    2.02/5    0.19/1* 
  2 Hanna Przeszłoweska            46.01  3.40/4   18.25/3   21.32/2   32.01/2   36.37/2   41.15/2   43.33/2   45.28/2   46.01/2  
    Traper Złocieniec                     3.40/4   14.45/5    3.07/1*  10.29/3    4.36/1*   4.38/5    2.18/5    1.55/4    0.33/4  
  3 Zuzanna Kmieć                  54.35  2.08/2   27.18/6   30.27/4   40.42/3   45.29/3   49.13/3   52.08/3   54.13/3   54.35/3  
    Traper Złocieniec                     2.08/2   25.10/6    3.09/2   10.15/1*   4.47/3    3.44/2    2.55/6    2.05/6    0.22/2  
  4 Weronika Olejnik               64.06  3.35/3   13.58/2   21.52/3   41.19/4   56.06/4   60.21/4   62.31/4   63.33/4   64.06/4  
    Traper Złocieniec                     3.35/3   10.23/3    7.54/5   19.27/5   14.47/6    4.15/3    2.10/3    1.02/2    0.33/4  
  5 Leśniewicz Amelia              73.15  9.35/5   23.02/5   30.55/5   50.53/5   65.09/5   69.24/5   71.41/5   72.42/5   73.15/5  
    UKS Borne Sulinowo                    9.35/5   13.27/4    7.53/4   19.58/6   14.16/5    4.15/3    2.17/4    1.01/1*   0.33/4  
  6 Oliwia Lorek                   74.35 13.06/6   22.47/4   44.56/6   61.13/6   67.49/6   71.07/6   73.00/6   74.03/6   74.35/6  
    Traper Złocieniec                    13.06/6    9.41/2   22.09/6   16.17/4    6.36/4    3.18/1*   1.53/1*   1.03/3    0.32/3  
    Prężyna Weronika           NKL-bPK    9.39/    12.23/    37.04/    67.14/         /         /    84.02/   105.44/   106.27/   
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          9.39/     2.44/    24.41/    30.10/         /         /         /    21.42/     0.43/   
    Wolanin Małgorzata         NKL-bPK    8.50/    11.33/    25.04/    73.03/         /         /         /   139.52/   140.32/   
    UKS Borne Sulinowo                    8.50/     2.43/    13.31/    47.59/         /         /         /         /     0.40/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-37      3-45      4-43      5-44      6-33      7-50      8-53      9-51     10-52     11-31     12-100   
  1 Małgorzata  Jarosz             35.26  2.08/1*   3.38/1*   9.28/1*  12.06/1*  15.00/1*  21.07/1*  27.30/1*  28.57/1*  30.40/1*  31.54/1*  34.15/1*  35.01/1*  35.26/1* 
    Traper Złocieniec                     2.08/1*   1.30/2    5.50/2    2.38/1*   2.54/2    6.07/1*   6.23/1*   1.27/1*   1.43/1*   1.14/1*   2.21/1*   0.46/1*   0.25/1* 
  2 Libner Kornelia                68.27  3.05/2    4.22/2   11.50/2   15.51/2   23.49/3   41.32/2   54.06/2   57.04/2   59.30/2   61.12/2   66.47/2   67.56/2   68.27/2  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          3.05/2    1.17/1*   7.28/3    4.01/2    7.58/3   17.43/2   12.34/2    2.58/3    2.26/3    1.42/2    5.35/3    1.09/2    0.31/3  
  3 Kędziak Marta                  77.24  7.45/3   10.49/3   16.11/3   20.49/3   22.56/2   44.04/3   63.48/3   65.18/3   67.15/3   70.18/3   75.11/3   76.59/3   77.24/3  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          7.45/3    3.04/3    5.22/1*   4.38/3    2.07/1*  21.08/3   19.44/3    1.30/2    1.57/2    3.03/3    4.53/2    1.48/3    0.25/1* 
    Serwatka Paulina           NKL-bPK   20.30/    26.03/    45.25/    58.49/    61.48/    96.28/         /         /         /         /         /   129.47/   130.30/   
    UKS Borne Sulinowo                   20.30/     5.33/    19.22/    13.24/     2.59/    34.40/         /         /         /         /         /         /     0.43/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.1km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-38      3-41      4-40      5-39      6-37      7-44      8-48      9-53     10-32     11-31     12-100   
  1 Michalina Maik                 54.54  2.19/1*   5.07/1*   9.30/1*  12.54/1*  19.37/1*  26.19/1*  36.28/1*  44.44/1*  46.49/1*  51.19/1*  53.29/1*  54.29/1*  54.54/1* 
    Traper Złocieniec                     2.19/1*   2.48/1*   4.23/2    3.24/1*   6.43/1*   6.42/2   10.09/1*   8.16/1*   2.05/1*   4.30/1*   2.10/2    1.00/2    0.25/1* 
  2 Katarzyna  Maciejewska         57.56  5.12/2    8.09/2   12.27/2   15.51/2   22.41/2   29.22/2   39.31/2   47.47/2   49.52/2   54.23/2   56.32/2   57.31/2   57.56/2  
    Traper Złocieniec                     5.12/2    2.57/2    4.18/1*   3.24/1*   6.50/2    6.41/1*  10.09/1*   8.16/1*   2.05/1*   4.31/2    2.09/1*   0.59/1*   0.25/1* 
    Józefowicz Karolina        NKL-bPK   10.43/         /         /         /         /    13.47/    26.02/         /    68.29/    76.26/    78.31/    80.05/    80.45/   
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał         10.43/         /         /         /         /         /    12.15/         /         /     7.57/     2.05/     1.34/     0.40/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         5.2km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-45      3-33      4-34      5-35      6-47      7-46      8-42      9-49     10-50     11-33     12-54     13-32     14-31     15-100   
  1 Sandra Pomian                  61.43 10.31/1*  14.39/1*  18.17/1*  21.40/1*  23.24/1*  31.54/1*  34.50/1*  37.54/1*  45.00/1*  49.52/1*  53.37/1*  55.50/1*  58.39/1*  60.31/1*  61.19/1*  61.43/1* 
    Traper Złocieniec                    10.31/1*   4.08/1*   3.38/1*   3.23/1*   1.44/1*   8.30/1*   2.56/1*   3.04/1*   7.06/1*   4.52/1*   3.45/1*   2.13/1*   2.49/1*   1.52/1*   0.48/1*   0.24/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20/21      7.9km    0m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-40      3-41      4-39      5-38      6-36      7-37      8-44      9-43     10-47     11-48     12-49     13-45     14-33     15-44     16-49     17-53     18-54     19-32     20-50     21-52     22-31     23-100   
  1 Aleksandra Waszczuk            90.48  7.57/1*  16.14/1*  18.07/1*  33.10/1*  37.38/1*  39.51/1*  40.50/1*  46.36/1*  48.30/1*  50.45/1*  53.13/1*  54.54/1*  57.23/1*  60.31/1*  66.05/1*  71.11/1*  72.49/1*  78.07/1*  81.12/1*  83.22/1*  86.54/1*  89.38/1*  90.23/1*  90.48/1* 
    Traper Złocieniec                     7.57/1*   8.17/1*   1.53/1*  15.03/1*   4.28/1*   2.13/1*   0.59/1*   5.46/1*   1.54/1*   2.15/1*   2.28/1*   1.41/1*   2.29/1*   3.08/1*   5.34/1*   5.06/1*   1.38/1*   5.18/1*   3.05/1*   2.10/1*   3.32/1*   2.44/1*   0.45/1*   0.25/1* 
    Patrycja Brzuchalska       NKL-bPK   15.57/    25.58/    30.35/    42.36/    51.43/    59.19/    60.39/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    78.11/   
    psr                                  15.57/    10.01/     4.37/    12.01/     9.07/     7.36/     1.20/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+        4.4km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-33      3-34      4-35      5-38      6-41      7-40      8-42      9-43     10-44     11-45     12-48     13-53     14-50     15-51     16-32     17-31     18-100   
  1 Iwona Sawościanik              91.38  2.26/1*  18.00/1*  25.02/1*  29.08/1*  36.12/1*  40.22/1*  44.48/1*  49.31/1*  54.37/1*  56.54/1*  62.20/1*  71.08/1*  74.23/1*  77.46/1*  81.49/1*  87.43/1*  89.47/1*  90.58/1*  91.38/1* 
    Traper Złocieniec                     2.26/1*  15.34/1*   7.02/1*   4.06/1*   7.04/1*   4.10/1*   4.26/1*   4.43/1*   5.06/1*   2.17/1*   5.26/1*   8.48/1*   3.15/1*   3.23/1*   4.03/1*   5.54/1*   2.04/1*   1.11/1*   0.40/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        2.0km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          38     37     45     31   
  1 Klekotta Kamil             0b.PK 22.22  3.48   7.18  16.33  21.34        
    UKS Borne Sulinowo                    3.48   3.30   9.15   5.01        
                                          38     37     45     31    100   
  2 Łukasz Przeszłowski        0b.PK 31.49  5.51  11.40  23.31  29.29  31.17 
    Traper Złocieniec                     5.51   5.49  11.51   5.58   1.48 
                                          38     37     45     31    100   
  3 Łuszczak Mateusz           0b.PK 34.19 11.43  17.06  25.31  32.38  33.52 
    UKS Borne Sulinowo                   11.43   5.23   8.25   7.07   1.14 
                                          38     37     45     31    100   
  4 Jonasz Udycz               0b.PK 35.48  6.03  11.47  27.35  33.23  35.15 
    Traper Złocieniec                     6.03   5.44  15.48   5.48   1.52 
                                          38     37     45     31    100   
  5 Panek Kacper               0b.PK 36.43 13.51  19.00  24.29  34.17  36.05 
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał         13.51   5.09   5.29   9.48   1.48 
                                          38     45     31   
  6 Szymon Dąbrowski           1b.PK 58.41  6.00  49.26  56.34        
    Traper Złocieniec                     6.00  43.26   7.08        
                                          35     38     37     45   
  7 Gadek Łukasz               1b.PK 66.18  4.38  28.59  42.15  55.05        
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          4.38  24.21  13.16  12.50        
                                          38     37     45   
    Sawicki Michal             DNF        4.26  11.33  33.24        
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          4.26   7.07  21.51        
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.4km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-33      3-45      4-49      5-53      6-50      7-51      8-52      9-32     10-31     11-100   
  1 Bartosz Smyk                   37.33  1.08/1*   8.06/1*  11.34/1*  14.52/1*  16.37/1*  25.06/1*  27.30/1*  29.28/1*  34.35/1*  36.24/1*  37.09/1*  37.33/1* 
    Traper Złocieniec                     1.08/1*   6.58/1*   3.28/2    3.18/1*   1.45/2    8.29/3    2.24/1*   1.58/2    5.07/3    1.49/1*   0.45/1*   0.24/2  
  2 Dawid Kuszmar                  49.33  2.27/3   20.59/3   23.32/3   27.02/3   28.39/3   37.03/3   39.34/3   41.46/3   46.38/3   48.27/3   49.12/2   49.33/2  
    Traper Złocieniec                     2.27/3   18.32/3    2.33/1*   3.30/3    1.37/1*   8.24/2    2.31/2    2.12/3    4.52/2    1.49/1*   0.45/1*   0.21/1* 
  3 Jagodzki Jakub                 50.29  1.48/2   15.51/2   21.12/2   24.41/2   27.09/2   30.47/2   34.39/2   36.24/2   40.43/2   46.44/2   49.58/3   50.29/3  
    UKS Borne Sulinowo                    1.48/2   14.03/2    5.21/3    3.29/2    2.28/3    3.38/1*   3.52/3    1.45/1*   4.19/1*   6.01/3    3.14/3    0.31/3  
    Podolski Piotr             NKL-bPK    1.41/    24.07/    27.06/         /         /         /         /         /         /         /    71.03/    71.54/   
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          1.41/    22.26/     2.59/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.51/   
    Sowa Oskar                 NKL-bPK    1.25/    15.03/    17.22/         /         /         /         /         /         /         /    62.06/    62.59/   
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          1.25/    13.38/     2.19/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.53/   
    Kniaź  Bartosz             NKL-bPK    2.55/    12.05/    14.57/    43.29/    45.38/    64.58/    48.50/    53.48/    70.57/         /    74.11/    74.43/   
    UKS Borne Sulinowo                    2.55/     9.10/     2.52/    28.32/     2.09/    19.20/         /     4.58/    17.09/         /         /     0.32/   
    Patyński Grzegorz          NKL-bPK   18.29/    31.10/    37.15/         /         /         /         /         /         /    51.07/    53.08/    53.57/   
    UKS Borne Sulinowo                   18.29/    12.41/     6.05/         /         /         /         /         /         /         /     2.01/     0.49/   
    Piekarski Michał           NKL-bPK    2.39/    14.35/    34.12/         /         /         /         /         /         /    48.04/    50.13/    50.54/   
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          2.39/    11.56/    19.37/         /         /         /         /         /         /         /     2.09/     0.41/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.9km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-36      3-41      4-40      5-42      6-43      7-47      8-45      9-44     10-33     11-54     12-32     13-31     14-100   
  1 Aftyka Łukasz                  45.20  3.24/1*   5.39/1*   8.39/1*  10.56/1*  14.46/1*  17.00/1*  20.04/1*  25.36/1*  28.28/1*  35.38/1*  37.20/1*  41.34/1*  43.56/1*  44.58/1*  45.20/1* 
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          3.24/1*   2.15/1*   3.00/1*   2.17/1*   3.50/4    2.14/3    3.04/3    5.32/4    2.52/1*   7.10/1*   1.42/1*   4.14/3    2.22/3    1.02/3    0.22/1* 
  2 Dominik Łaszkiewicz            57.11  3.28/3    6.26/2   16.33/3   20.18/3   23.18/3   25.26/3   28.04/3   31.28/3   40.18/3   48.19/3   50.09/3   54.20/3   55.50/2   56.46/2   57.11/2  
    Traper Złocieniec                     3.28/3    2.58/2   10.07/4    3.45/4    3.00/2    2.08/1*   2.38/2    3.24/2    8.50/3    8.01/3    1.50/4    4.11/1*   1.30/2    0.56/1*   0.25/2  
  3 Felskowski Bartosz             57.31  3.27/2    6.50/3   11.10/2   14.43/2   17.27/2   20.39/2   26.41/2   29.52/2   39.46/2   47.42/2   49.25/2   53.38/2   56.02/3   57.04/3   57.31/3  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          3.27/2    3.23/3    4.20/2    3.33/3    2.44/1*   3.12/4    6.02/4    3.11/1*   9.54/4    7.56/2    1.43/2    4.13/2    2.24/4    1.02/3    0.27/4  
  4 Niewierowski Szymon            63.10  6.01/4   16.16/4   23.31/4   26.11/4   29.19/4   31.28/4   34.01/4   37.30/4   46.12/4   54.14/4   56.02/4   60.24/4   61.46/4   62.43/4   63.10/4  
    UKS Borne Sulinowo                    6.01/4   10.15/6    7.15/3    2.40/2    3.08/3    2.09/2    2.33/1*   3.29/3    8.42/2    8.02/4    1.48/3    4.22/4    1.22/1*   0.57/2    0.27/4  
  5 Rabęda Hubert                 156.51 18.48/5   23.49/5   36.22/5   41.54/5   49.17/5   59.19/5   68.56/5   85.13/5  103.39/5  136.47/5  140.32/5  150.27/5  153.43/5  156.22/5  156.51/5  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał         18.48/5    5.01/5   12.33/6    5.32/5    7.23/5   10.02/5    9.37/6   16.17/5   18.26/6   33.08/5    3.45/5    9.55/6    3.16/5    2.39/6    0.29/6  
  6 Cierniakowski Mikołaj         159.54 21.52/6   26.45/6   36.58/6   44.52/6   52.32/6   62.36/6   71.53/6   88.34/6  106.42/6  139.54/6  143.46/6  153.22/6  156.57/6  159.28/6  159.54/6  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał         21.52/6    4.53/4   10.13/5    7.54/6    7.40/6   10.04/6    9.17/5   16.41/6   18.08/5   33.12/6    3.52/6    9.36/5    3.35/6    2.31/5    0.26/3  
    Michał Hryciuk             NKL-bPK    4.51/    20.16/    30.11/    40.47/    45.35/    50.41/    55.57/    59.55/    68.35/    77.44/    80.10/   104.16/         /   107.05/   107.36/   
    ZSS Gim nr 11                         4.51/    15.25/     9.55/    10.36/     4.48/     5.06/     5.16/     3.58/     8.40/     9.09/     2.26/    24.06/         /         /     0.31/   
    Gąsiorowski Marcin         NKL-bPK    5.00/    19.08/    22.04/    26.44/    29.39/    32.52/    36.00/    39.08/    43.12/    57.16/    58.55/    65.45/    67.11/         /    68.01/   
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          5.00/    14.08/     2.56/     4.40/     2.55/     3.13/     3.08/     3.08/     4.04/    14.04/     1.39/     6.50/     1.26/         /         /   
    Michał  Gaik               NKL-bPK    5.27/    22.10/    25.06/    29.47/    32.36/    35.54/    38.55/    42.10/    46.10/    60.19/    61.53/    68.43/    70.08/         /    70.51/   
    Traper Złocieniec                     5.27/    16.43/     2.56/     4.41/     2.49/     3.18/     3.01/     3.15/     4.00/    14.09/     1.34/     6.50/     1.25/         /         /   
    Daniel Hapka               NKL-bPK    3.49/     5.45/     8.13/    12.06/    16.03/    19.13/    21.53/    25.24/    33.12/    39.58/    41.41/         /         /    49.04/    49.32/   
    Traper Złocieniec                     3.49/     1.56/     2.28/     3.53/     3.57/     3.10/     2.40/     3.31/     7.48/     6.46/     1.43/         /         /         /     0.28/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         5.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-47      3-44      4-45      5-42      6-33      7-35      8-34      9-54     10-50     11-49     12-53     13-51     14-52     15-32     16-31     17-100   
  1 Bartłomiej Dolak               59.59  7.43/2   13.03/2   16.06/2   19.38/2   24.07/2   30.37/2   35.08/2   37.07/1*  40.13/1*  45.28/1*  47.55/1*  49.13/1*  52.06/1*  53.10/1*  57.19/1*  58.31/1*  59.36/1*  59.59/1* 
    Traper Złocieniec                     7.43/2    5.20/2    3.03/1*   3.32/2    4.29/2    6.30/1*   4.31/2    1.59/1*   3.06/1*   5.15/1*   2.27/1*   1.18/1*   2.53/3    1.04/1*   4.09/2    1.12/1*   1.05/3    0.23/2  
  2 Kędziak Cezary                 67.43  6.33/1*  11.40/1*  14.58/1*  17.41/1*  22.06/1*  29.51/1*  33.49/1*  38.26/2   41.41/2   48.32/2   51.26/2   52.50/2   54.42/2   62.05/2   64.55/2   66.39/2   67.21/2   67.43/2  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          6.33/1*   5.07/1*   3.18/2    2.43/1*   4.25/1*   7.45/2    3.58/1*   4.37/3    3.15/2    6.51/2    2.54/2    1.24/2    1.52/1*   7.23/3    2.50/1*   1.44/2    0.42/1*   0.22/1* 
  3 Jakub Kujawa                  101.46  8.01/3   17.15/3   20.43/3   27.36/3   33.06/3   50.25/3   63.53/3   68.29/3   73.53/3   81.55/3   85.49/3   87.35/3   89.28/3   91.23/3   97.09/3  100.26/3  101.23/3  101.46/3  
    KOS Gryf Szczecin                     8.01/3    9.14/3    3.28/3    6.53/3    5.30/3   17.19/3   13.28/3    4.36/2    5.24/3    8.02/3    3.54/3    1.46/3    1.53/2    1.55/2    5.46/3    3.17/3    0.57/2    0.23/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         7.3km    0m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-50      3-33      4-54      5-34      6-35      7-37      8-39      9-40     10-41     11-42     12-44     13-47     14-46     15-43     16-45     17-48     18-53     19-50     20-49     21-53     22-51     23-52     24-31     25-100   
  1 Jakub Sawościanik              65.06  3.39/1*   5.11/1*   8.25/1*   9.37/1*  12.15/1*  15.16/1*  15.57/1*  22.16/1*  26.09/1*  27.55/1*  31.56/1*  36.50/1*  39.10/1*  41.35/1*  44.35/1*  47.18/1*  50.30/1*  51.51/1*  53.42/1*  54.57/1*  56.04/1*  57.45/1*  62.19/1*  64.07/1*  64.47/1*  65.06/1* 
    Traper Złocieniec                     3.39/1*   1.32/1*   3.14/2    1.12/1*   2.38/3    3.01/3    0.41/1*   6.19/2    3.53/1*   1.46/3    4.01/3    4.54/4    2.20/1*   2.25/2    3.00/1*   2.43/2    3.12/1*   1.21/1*   1.51/3    1.15/1*   1.07/1*   1.41/3    4.34/5    1.48/2    0.40/2    0.19/1* 
  2 Aftyka Mateusz                 68.15  5.49/5    8.19/5   11.27/2   12.41/2   15.12/2   18.19/2   19.03/2   25.17/2   29.14/2   30.59/2   34.30/2   39.47/2   42.17/2   44.39/2   47.42/2   50.20/2   53.32/2   54.53/2   56.44/2   57.59/2   59.07/2   60.46/2   65.26/2   67.09/2   67.51/2   68.15/2  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          5.49/5    2.30/4    3.08/1*   1.14/2    2.31/1*   3.07/4    0.44/2    6.14/1*   3.57/2    1.45/2    3.31/2    5.17/5    2.30/2    2.22/1*   3.03/2    2.38/1*   3.12/1*   1.21/1*   1.51/3    1.15/1*   1.08/2    1.39/2    4.40/6    1.43/1*   0.42/3    0.24/4  
  3 Gruchot Krzysztof              81.36  5.05/3    7.26/3   12.22/3   13.58/3   16.34/3   19.45/3   20.39/3   29.25/3   34.30/3   36.08/3   39.35/3   43.49/3   46.25/3   49.09/3   53.00/3   56.23/3   62.47/3   64.24/3   70.53/3   73.32/3   75.20/3   76.57/3   77.52/3   80.33/3   81.11/3   81.36/3  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          5.05/3    2.21/3    4.56/3    1.36/5    2.36/2    3.11/5    0.54/3    8.46/5    5.05/6    1.38/1*   3.27/1*   4.14/1*   2.36/3    2.44/3    3.51/6    3.23/5    6.24/5    1.37/3    6.29/6    2.39/4    1.48/6    1.37/1*   0.55/1*   2.41/3    0.38/1*   0.25/5  
  4 Piotr Brandebura               90.12  4.10/2    6.49/2   13.55/4   15.30/4   20.48/4   22.14/4   27.53/5   35.14/4   39.51/4   43.00/4   47.51/4   52.29/4   55.58/4   58.56/4   62.31/4   65.39/4   71.58/4   74.17/4   76.26/4   80.33/4   82.02/4   84.32/4   85.47/4   88.57/4   89.50/4   90.12/4  
    Szczecin                              4.10/2    2.39/5    7.06/6    1.35/4    5.18/5    1.26/1*   5.39/6    7.21/4    4.37/3    3.09/5    4.51/5    4.38/2    3.29/5    2.58/5    3.35/4    3.08/3    6.19/4    2.19/4    2.09/5    4.07/6    1.29/3    2.30/6    1.15/3    3.10/4    0.53/4    0.22/2  
  5 Bartnik Damian                 99.15 14.04/6   17.40/6   22.54/6   24.27/6   31.09/6   32.53/6   36.36/6   43.55/6   48.46/6   51.58/6   56.40/6   61.32/5   65.01/5   67.57/5   71.36/5   76.10/5   82.02/5   85.11/5   86.59/5   89.29/5   91.03/5   93.30/5   94.34/5   97.53/5   98.53/5   99.15/5  
    UKS Borne Sulinowo                   14.04/6    3.36/6    5.14/4    1.33/3    6.42/6    1.44/2    3.43/5    7.19/3    4.51/5    3.12/6    4.42/4    4.52/3    3.29/5    2.56/4    3.39/5    4.34/6    5.52/3    3.09/5    1.48/2    2.30/3    1.34/4    2.27/5    1.04/2    3.19/5    1.00/5    0.22/2  
  6 Szymon Kujawa                 109.52  5.17/4    7.33/4   14.32/5   16.08/5   21.04/5   24.36/5   25.36/4   41.39/5   46.24/5   48.35/5   54.02/5   62.15/6   65.21/6   77.12/6   80.34/6   83.42/6   90.52/6   94.17/6   95.54/6   98.37/6  100.11/6  102.35/6  103.51/6  107.13/6  108.56/6  109.52/6  
    KOS Gryf Szczecin                     5.17/4    2.16/2    6.59/5    1.36/5    4.56/4    3.32/6    1.00/4   16.03/6    4.45/4    2.11/4    5.27/6    8.13/6    3.06/4   11.51/6    3.22/3    3.08/3    7.10/6    3.25/6    1.37/1*   2.43/5    1.34/4    2.24/4    1.16/4    3.22/6    1.43/6    0.56/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20/21      9.0km    0m 28k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-42      3-43      4-47      5-48      6-49      7-45      8-44      9-36     10-38     11-39     12-40     13-41     14-37     15-50     16-53     17-51     18-52     19-33     20-54     21-34     22-35     23-45     24-47     25-50     26-32     27-31     28-100   
  1 Adam  Pawłowicz                88.35  7.30/1*   8.54/1*  10.39/1*  12.36/1*  14.24/1*  16.26/1*  18.31/1*  21.13/1*  27.00/1*  28.33/1*  32.40/1*  37.40/1*  40.07/1*  43.57/1*  58.47/1*  59.59/1*  61.20/1*  62.11/1*  66.43/1*  67.59/1*  69.58/1*  72.40/1*  75.55/1*  78.23/1*  83.38/1*  86.08/1*  87.26/1*  88.13/1*  88.35/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       7.30/1*   1.24/1*   1.45/1*   1.57/1*   1.48/1*   2.02/2    2.05/2    2.42/1*   5.47/1*   1.33/1*   4.07/1*   5.00/2    2.27/2    3.50/1*  14.50/5    1.12/1*   1.21/1*   0.51/1*   4.32/1*   1.16/1*   1.59/1*   2.42/2    3.15/1*   2.28/1*   5.15/1*   2.30/1*   1.18/1*   0.47/1*   0.22/1* 
  2 Lewita Damian                 115.21 11.00/3   12.26/2   15.42/2   17.40/2   20.17/2   21.39/2   23.21/2   33.39/2   42.04/2   43.47/2   53.02/2   57.57/2   60.03/2   64.20/2   70.01/2   71.27/2   73.09/2   74.03/2   87.29/2   89.42/2   92.45/2   97.03/2  101.32/2  104.15/2  109.35/2  112.14/2  114.07/2  114.56/2  115.21/2  
    UKS Borne Sulinowo                   11.00/3    1.26/2    3.16/4    1.58/2    2.37/2    1.22/1*   1.42/1*  10.18/5    8.25/2    1.43/2    9.15/3    4.55/1*   2.06/1*   4.17/2    5.41/1*   1.26/2    1.42/2    0.54/2   13.26/3    2.13/3    3.03/2    4.18/5    4.29/2    2.43/2    5.20/2    2.39/2    1.53/2    0.49/2    0.25/2  
  3 Jacek Wieszaczewski           146.09 14.04/5   17.08/5   20.17/5   23.58/5   27.38/5   30.02/4   36.33/5   41.07/5   55.39/5   58.07/5   66.54/3   73.16/3   76.37/3   82.55/3   93.17/3   96.00/3   98.51/3  100.19/3  109.08/3  111.09/3  115.32/3  118.11/3  124.00/3  128.59/3  137.12/3  140.39/3  143.36/3  145.37/3  146.09/3  
    Orientop Wrocław                     14.04/5    3.04/3    3.09/3    3.41/5    3.40/3    2.24/3    6.31/5    4.34/4   14.32/5    2.28/3    8.47/2    6.22/5    3.21/3    6.18/5   10.22/2    2.43/5    2.51/5    1.28/3    8.49/2    2.01/2    4.23/3    2.39/1*   5.49/3    4.59/3    8.13/3    3.27/3    2.57/5    2.01/3    0.32/3  
  4 Tomasz Wachowicz              178.30 10.55/2   14.56/3   17.26/3   20.12/3   24.28/3   27.08/3   30.27/3   33.56/3   45.59/3   49.01/3   80.07/4   86.02/4   89.53/4   95.04/4  106.38/4  109.10/4  111.54/4  113.56/4  131.50/4  135.36/4  140.49/4  143.54/4  151.41/4  157.23/4  168.04/4  171.55/4  174.45/4  177.29/4  178.30/4  
    SZCZECIN                             10.55/2    4.01/5    2.30/2    2.46/3    4.16/4    2.40/4    3.19/4    3.29/3   12.03/4    3.02/4   31.06/5    5.55/3    3.51/5    5.11/3   11.34/3    2.32/4    2.44/3    2.02/5   17.54/4    3.46/5    5.13/4    3.05/3    7.47/5    5.42/5   10.41/4    3.51/4    2.50/4    2.44/4    1.01/5  
  5 Łukasz Gładysz                181.26 11.57/4   15.07/4   18.51/4   21.47/4   27.34/4   30.29/5   33.29/4   36.51/4   48.53/4   52.13/4   83.12/5   89.10/5   92.48/5   98.02/5  109.51/5  112.08/5  114.52/5  116.45/5  134.52/5  138.22/5  143.40/5  146.55/5  154.36/5  159.51/5  171.01/5  175.18/5  177.35/5  180.41/5  181.26/5  
    Szczecin                             11.57/4    3.10/4    3.44/5    2.56/4    5.47/5    2.55/5    3.00/3    3.22/2   12.02/3    3.20/5   30.59/4    5.58/4    3.38/4    5.14/4   11.49/4    2.17/3    2.44/3    1.53/4   18.07/5    3.30/4    5.18/5    3.15/4    7.41/4    5.15/4   11.10/5    4.17/5    2.17/3    3.06/5    0.45/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35/40      7.6km    0m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-51      3-52      4-32      5-45      6-35      7-37      8-36      9-44     10-41     11-38     12-39     13-40     14-42     15-43     16-47     17-48     18-49     19-33     20-54     21-32     22-50     23-52     24-100   
  1 Wójcik Rafał                   68.05  1.03/1*   7.28/1*   8.15/1*  10.03/1*  13.35/1*  18.02/1*  20.03/1*  21.03/1*  26.51/1*  31.26/1*  36.54/1*  40.29/1*  44.11/1*  46.30/1*  48.22/1*  50.09/1*  51.51/1*  53.15/1*  56.47/1*  57.53/1*  60.42/1*  62.27/1*  64.46/1*  67.42/1*  68.05/1* 
    12bz/Szczecin                         1.03/1*   6.25/1*   0.47/1*   1.48/1*   3.32/3    4.27/2    2.01/3    1.00/4    5.48/1*   4.35/1*   5.28/6    3.35/1*   3.42/1*   2.19/1*   1.52/2    1.47/1*   1.42/1*   1.24/1*   3.32/1*   1.06/1*   2.49/1*   1.45/1*   2.19/1*   2.56/4    0.23/2  
  2 Daniel Rotter                  82.44  1.34/3    9.10/2   10.05/2   13.21/2   16.37/2   22.18/2   23.21/2   24.14/2   30.13/2   35.47/2   38.48/2   42.29/2   47.18/2   49.38/2   51.27/2   53.37/2   55.46/2   57.19/2   60.53/2   62.19/2   72.18/2   77.42/2   80.01/2   82.23/2   82.44/2  
    stargard                              1.34/3    7.36/2    0.55/3    3.16/2    3.16/2    5.41/5    1.03/2    0.53/3    5.59/2    5.34/2    3.01/2    3.41/2    4.49/5    2.20/2    1.49/1*   2.10/2    2.09/2    1.33/2    3.34/2    1.26/3    9.59/6    5.24/6    2.19/1*   2.22/1*   0.21/1* 
  3 Andrzej Sadzikowski            95.07  7.39/7   17.36/6   18.26/5   21.43/5   25.31/5   29.39/4   32.33/4   34.23/4   41.38/4   47.47/4   50.43/4   57.57/3   61.52/3   68.17/4   71.03/4   73.32/4   76.05/3   78.01/3   81.45/3   83.17/3   86.33/3   88.53/3   92.05/3   94.39/3   95.07/3  
    KOS GRYF SZCZECIN                     7.39/7    9.57/4    0.50/2    3.17/3    3.48/5    4.08/1*   2.54/5    1.50/5    7.15/5    6.09/3    2.56/1*   7.14/5    3.55/2    6.25/6    2.46/3    2.29/4    2.33/4    1.56/3    3.44/3    1.32/4    3.16/3    2.20/2    3.12/3    2.34/2    0.28/5  
  4 Janas Jarosław                130.53  2.51/6   16.42/5   18.28/6   22.32/6   27.07/6   33.04/5   35.38/5   37.45/5   47.56/5   55.52/5   61.56/5   69.00/5   75.31/5   80.36/5   84.37/5   88.30/5   99.20/6  102.02/6  107.33/6  109.34/5  114.34/5  117.19/4  123.19/4  130.24/4  130.53/4  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          2.51/6   13.51/6    1.46/6    4.04/5    4.35/6    5.57/6    2.34/4    2.07/7   10.11/6    7.56/6    6.04/7    7.04/4    6.31/7    5.05/5    4.01/6    3.53/7   10.50/7    2.42/6    5.31/4    2.01/6    5.00/4    2.45/3    6.00/7    7.05/7    0.29/6  
  5 Pomagalski Paweł              133.23  2.27/5   19.37/7   22.08/7   25.29/7   30.09/7   35.32/6   40.14/6   42.14/6   61.22/7   68.41/7   72.31/7   78.48/7   84.29/7   88.30/6   91.23/6   94.14/6   96.45/5   99.09/5  107.29/5  109.35/6  121.47/7  126.03/6  129.55/6  132.50/5  133.23/5  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał          2.27/5   17.10/7    2.31/7    3.21/4    4.40/7    5.23/4    4.42/6    2.00/6   19.08/7    7.19/5    3.50/5    6.17/3    5.41/6    4.01/4    2.53/4    2.51/5    2.31/3    2.24/4    8.20/6    2.06/7   12.12/7    4.16/5    3.52/5    2.55/3    0.33/7  
  6 Dariusz Szarmach              133.44  2.01/4   13.59/4   15.22/4   19.46/4   23.24/4   42.18/7   47.31/7   48.22/7   55.12/6   62.08/6   65.42/6   73.02/6   77.24/6   90.24/7   95.58/7   99.17/7  102.28/7  105.05/7  110.36/7  112.19/7  117.22/6  120.37/5  126.26/5  133.18/6  133.44/6  
    Maratończyk Team Szczecin             2.01/4   11.58/5    1.23/5    4.24/6    3.38/4   18.54/7    5.13/7    0.51/2    6.50/3    6.56/4    3.34/4    7.20/6    4.22/3   13.00/7    5.34/7    3.19/6    3.11/5    2.37/5    5.31/4    1.43/5    5.03/5    3.15/4    5.49/6    6.52/6    0.26/4  
  7 Robert Zbierski               136.29  1.05/2    9.10/2   10.26/3   18.42/3   21.48/3   27.10/3   28.07/3   28.49/3   35.44/3   44.53/3   47.55/3   58.52/4   63.37/4   66.46/3   69.47/3   72.14/3   77.15/4   81.28/4  104.23/4  105.29/4  108.36/4  129.15/7  132.50/7  136.04/7  136.29/7  
    szczecin                              1.05/2    8.05/3    1.16/4    8.16/7    3.06/1*   5.22/3    0.57/1*   0.42/1*   6.55/4    9.09/7    3.02/3   10.57/7    4.45/4    3.09/3    3.01/5    2.27/3    5.01/6    4.13/7   22.55/7    1.06/1*   3.07/2   20.39/7    3.35/4    3.14/5    0.25/3  
    Szczepan Fiederowicz       NKL-bPK    2.24/     9.32/    10.34/    13.12/    15.45/    18.56/    20.01/    20.36/    27.20/    32.18/    35.05/    39.44/    42.59/    45.00/    46.56/    49.13/    51.16/    52.51/    56.04/    57.13/    59.48/         /    63.02/    65.03/    65.28/   
    Traper Złocieniec                     2.24/     7.08/     1.02/     2.38/     2.33/     3.11/     1.05/     0.35/     6.44/     4.58/     2.47/     4.39/     3.15/     2.01/     1.56/     2.17/     2.03/     1.35/     3.13/     1.09/     2.35/         /         /     2.01/     0.25/   
    Jarosław Gradek            NKL-bPK    7.17/    15.30/    24.36/    28.20/    30.51/    34.06/    35.05/    35.42/    42.25/    47.23/    50.08/    54.50/    58.02/    60.04/    61.59/    64.16/    66.18/    67.54/    71.09/    72.17/    74.53/         /    78.09/    80.06/    80.28/   
    Traper Złocieniec                     7.17/     8.13/     9.06/     3.44/     2.31/     3.15/     0.59/     0.37/     6.43/     4.58/     2.45/     4.42/     3.12/     2.02/     1.55/     2.17/     2.02/     1.36/     3.15/     1.08/     2.36/         /         /     1.57/     0.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45/50      6.6km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-50      3-33      4-35      5-37      6-44      7-47      8-48      9-49     10-45     11-46     12-42     13-43     14-53     15-51     16-54     17-33     18-31     19-100   
  1 Marek Sobiegraj                61.46  3.53/1*   6.00/1*  11.12/1*  15.39/1*  17.06/1*  21.09/1*  24.09/1*  26.31/1*  28.11/1*  31.37/1*  35.49/1*  38.38/1*  40.50/1*  46.18/1*  48.05/1*  53.48/1*  55.47/1*  60.29/1*  61.17/1*  61.46/1* 
    Myślibórz                             3.53/1*   2.07/1*   5.12/1*   4.27/1*   1.27/1*   4.03/1*   3.00/1*   2.22/1*   1.40/1*   3.26/1*   4.12/1*   2.49/1*   2.12/1*   5.28/1*   1.47/1*   5.43/1*   1.59/1*   4.42/1*   0.48/1*   0.29/1* 
  2 Pęczek Remigiusz              125.05  7.50/2   12.21/2   19.30/2   26.09/2   29.09/2   51.49/3   57.20/3   62.58/2   65.32/2   69.26/2   77.18/2   81.59/2   86.04/2   98.53/2  102.03/2  113.06/2  116.25/2  123.07/2  124.25/2  125.05/2  
    UKS Borne Sulinowo                    7.50/2    4.31/3    7.09/3    6.39/2    3.00/3   22.40/3    5.31/3    5.38/2    2.34/3    3.54/2    7.52/3    4.41/2    4.05/3   12.49/3    3.10/3   11.03/2    3.19/2    6.42/2    1.18/3    0.40/3  
  3 Jarosz Roman                  136.46 11.54/3   15.29/3   22.24/3   33.19/3   35.43/3   50.24/2   53.29/2   71.50/3   73.47/3   79.28/3   83.48/3   92.39/3   96.40/3  104.44/3  107.11/3  120.14/3  125.17/3  135.21/3  136.13/3  136.46/3  
    UKS Błyskawica /WKŁiS Sygnał         11.54/3    3.35/2    6.55/2   10.55/3    2.24/2   14.41/2    3.05/2   18.21/3    1.57/2    5.41/3    4.20/2    8.51/3    4.01/2    8.04/2    2.27/2   13.03/3    5.03/3   10.04/3    0.52/2    0.33/2  
    Zbigniew Skierczyński      NKL-bPK   19.53/    24.24/    32.04/    37.57/    41.04/    60.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    85.43/   
    Stowarzyszenie Osiedle przy Sportowe 19.53/     4.31/     7.40/     5.53/     3.07/    19.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Grzegorz Matuszewski       NKL-bPK    4.42/     7.31/    16.55/    21.03/    23.53/    32.35/    36.31/    39.30/    41.19/    44.31/    49.12/    51.22/    54.02/    60.35/    62.25/    69.32/    71.25/    75.39/         /    76.36/   
    JW 1198 Glewice                       4.42/     2.49/     9.24/     4.08/     2.50/     8.42/     3.56/     2.59/     1.49/     3.12/     4.41/     2.10/     2.40/     6.33/     1.50/     7.07/     1.53/     4.14/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         4.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-39      3-38      4-36      5-37      6-44      7-43      8-47      9-49     10-53     11-50     12-33     13-54     14-32     15-31     16-100   
  1 Bogdan Świerczyński            57.52  5.25/1*  11.05/1*  17.37/1*  21.17/1*  22.00/1*  29.41/1*  31.08/1*  33.51/1*  38.09/1*  40.09/1*  44.12/1*  48.16/1*  50.43/1*  54.19/1*  56.09/1*  57.23/1*  57.52/1* 
    modrzew skwierzyna                    5.25/1*   5.40/1*   6.32/1*   3.40/1*   0.43/1*   7.41/1*   1.27/1*   2.43/1*   4.18/1*   2.00/1*   4.03/1*   4.04/1*   2.27/1*   3.36/1*   1.50/1*   1.14/1*   0.29/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65+        3.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-33      3-44      4-43      5-42      6-46      7-47      8-48      9-49     10-53     11-50     12-32     13-52     14-31     15-100   
  1 Władysław Wołochowicz          55.12  3.25/3   11.44/3   18.33/3   20.03/3   22.47/3   25.43/3   30.32/3   33.41/3   36.22/3   39.11/3   41.59/1*  44.40/1*  50.24/1*  53.08/1*  54.39/1*  55.12/1* 
    modrzew skwierzyna                    3.25/3    8.19/3    6.49/1*   1.30/1*   2.44/2    2.56/3    4.49/2    3.09/2    2.41/3    2.49/3    2.48/1*   2.41/1*   5.44/3    2.44/1*   1.31/2    0.33/3  
  2 Władysław Królikowski          56.55  1.06/1*   6.55/2   15.24/2   17.01/2   19.35/2   22.18/2   25.33/1*  28.33/1*  30.22/1*  32.00/1*  44.53/3   47.59/3   52.33/3   55.22/2   56.28/2   56.55/2  
    modrzew skwierzyna                    1.06/1*   5.49/2    8.29/3    1.37/2    2.34/1*   2.43/1*   3.15/1*   3.00/1*   1.49/2    1.38/1*  12.53/3    3.06/3    4.34/2    2.49/2    1.06/1*   0.27/1* 
  3 Henryk  Skwirowski             58.52  1.46/2    6.53/1*  13.48/1*  15.30/1*  19.09/1*  22.04/1*  28.06/2   31.38/2   33.23/2   35.06/2   44.31/2   47.27/2   51.41/2   56.46/3   58.22/3   58.52/3  
    Szczecin                              1.46/2    5.07/1*   6.55/2    1.42/3    3.39/3    2.55/2    6.02/3    3.32/3    1.45/1*   1.43/2    9.25/2    2.56/2    4.14/1*   5.05/3    1.36/3    0.30/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open        4.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-36      4-35      5-44      6-45      7-47      8-43      9-33     10-54     11-50     12-49     13-53     14-51     15-52     16-32     17-31     18-100   
  1 Puternicka Joanna              85.40  2.28/1*   6.15/1*   8.40/1*  12.02/1*  33.11/1*  39.14/1*  43.10/1*  46.17/1*  55.19/1*  57.26/1*  63.47/1*  67.57/1*  70.22/1*  73.08/1*  74.32/1*  81.13/1*  83.34/1*  85.12/1*  85.40/1* 
    KInO Stowarzysze Warszawa             2.28/1*   3.47/1*   2.25/1*   3.22/1*  21.09/4    6.03/4    3.56/1*   3.07/2    9.02/1*   2.07/2    6.21/1*   4.10/3    2.25/2    2.46/2    1.24/1*   6.41/2    2.21/1*   1.38/4    0.28/1* 
  2 Siciewska Agata i Julia       135.36  4.08/5    8.21/2   14.16/2   19.31/2   41.13/2   46.47/2   53.18/2   59.34/2   74.19/2   80.25/2   94.01/2  103.22/2  106.54/2  110.48/2  121.25/2  129.46/2  132.57/2  134.41/2  135.36/2  
    SZCZECIN                              4.08/5    4.13/2    5.55/4    5.15/2   21.42/5    5.34/3    6.31/2    6.16/5   14.45/2    6.06/5   13.36/2    9.21/5    3.32/3    3.54/5   10.37/5    8.21/3    3.11/5    1.44/5    0.55/5  
  3 Gut Sławomir                  163.11  3.19/4   31.56/5   43.05/5   51.41/5   60.04/5   73.40/5   97.13/5  100.19/5  127.28/5  129.15/5  143.15/5  150.25/5  151.40/5  153.26/5  154.51/5  158.26/3  161.25/3  162.41/3  163.11/3  
    SZCZECIN                              3.19/4   28.37/5   11.09/5    8.36/5    8.23/1*  13.36/5   23.33/5    3.06/1*  27.09/5    1.47/1*  14.00/3    7.10/4    1.15/1*   1.46/1*   1.25/2    3.35/1*   2.59/4    1.16/1*   0.30/2  
  4 Niewierowska Aneta            168.03  2.56/3   12.58/3   18.13/4   25.30/3   45.19/3   50.22/3   58.21/3   63.59/3   86.56/3   91.29/4  119.51/4  123.43/4  141.54/4  145.09/3  151.02/3  163.29/4  166.00/5  167.16/4  168.03/4  
    UKS Borne Sulinowo                    2.56/3   10.02/3    5.15/3    7.17/3   19.49/3    5.03/1*   7.59/4    5.38/3   22.57/3    4.33/4   28.22/5    3.52/1*  18.11/4    3.15/3    5.53/3   12.27/4    2.31/3    1.16/1*   0.47/4  
  5 Patyńska Anna                 168.04  2.55/2   12.58/3   18.12/3   25.37/4   45.19/3   50.23/4   58.21/3   64.00/4   87.05/4   91.18/3  119.37/3  123.37/3  141.52/3  145.09/3  151.02/3  163.29/4  165.58/4  167.25/5  168.04/5  
    UKS Borne Sulinowo                    2.55/2   10.03/4    5.14/2    7.25/4   19.42/2    5.04/2    7.58/3    5.39/4   23.05/4    4.13/3   28.19/4    4.00/2   18.15/5    3.17/4    5.53/3   12.27/4    2.29/2    1.27/3    0.39/3  
    Krzysztof Przerwa          NKL-bPK    2.49/     7.11/    10.09/    13.47/    51.16/    56.30/    61.59/    65.43/    76.12/    80.14/    87.51/    97.04/    99.01/   101.51/   108.15/         /         /         /   117.11/   
    modrzew skwierzyna                    2.49/     4.22/     2.58/     3.38/    37.29/     5.14/     5.29/     3.44/    10.29/     4.02/     7.37/     9.13/     1.57/     2.50/     6.24/         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodz        2.0km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          38     37     45     31    100   
  1 Paprocki Marcin Maciej An  0b.PK 17.04  4.31   7.10  12.02  15.45  16.37        
    szczecin                              4.31   2.39   4.52   3.43   0.52        
                                          38     37     45     31    100   
  2 Maksymilian  Marks         0b.PK 20.26  4.44   9.02  14.03  18.40  19.54        
    Doluje                                4.44   4.18   5.01   4.37   1.14        
                                          38     37     45     31    100   
  3 Katarzyna Marks            0b.PK 20.31  4.42   8.59  14.04  18.38  19.53        
    Doluje                                4.42   4.17   5.05   4.34   1.15        
                                          38     37     45     31    100   
  4 Mateusz Gradek             0b.PK 22.04  7.03  10.24  15.41  20.13  21.31        
    Traper Złocieniec                     7.03   3.21   5.17   4.32   1.18        
                                          38     37     45     31    100   
  5 Leśniewicz Wiktor          0b.PK 23.07  7.33  12.11  16.53  21.26  22.38        
    UKS Borne Sulinowo                    7.33   4.38   4.42   4.33   1.12        
                                          38     37     45     31    100   
  6 Kuszmar Kajetan            0b.PK 23.18  3.57   8.17  13.06  19.20  22.50        
    Traper Złocieniec                     3.57   4.20   4.49   6.14   3.30        
                                          38     37     45     31    100   
  7 Witold Stupnicki           0b.PK 27.07  9.53  14.24  19.40  24.14  26.25        
    Dołuje                                9.53   4.31   5.16   4.34   2.11        
                                          38     37     45     31    100   
  8 Sętkowska Hanna            0b.PK 36.47 15.44  22.06  28.14  33.57  36.06        
    UKS Borne Sulinowo                   15.44   6.22   6.08   5.43   2.09