Ko鎍owe wyniki zawod闚                                         2014-04-11 18:26:44
                                         
===JW4057===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: K10N        2.0km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Aneta Urban              Traper Z這cieniec    4         0b.PK 20.02         
  2.Jagoda  Springer         Traper Z這cieniec    4         0b.PK 25.17         
  3.S皻kowska Zofia          UKS Borne Sulinowo   2         0b.PK 34.42         
  4.Marciniak Adrianna       UKS B造skawica /WKξ 1         0b.PK 36.17         
  5.Roksana Godlewska        Szczecin             3         0b.PK 36.40         
  6.Sieci雟ka Nikola         UKS B造skawica /WKξ 1         0b.PK 38.19         
  7.Paszkiewicz Julia        UKS B造skawica /WKξ 1         0b.PK 47.52         
  8.Cebula Zuzanna           UKS B造skawica /WKξ 1         1b.PK 34.52         
  9.Rab璠a Wiktoria          UKS B造skawica /WKξ 1         1b.PK 40.54         
 10.Sowa Anielka             UKS B造skawica /WKξ 1         1b.PK 71.16         
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: K12         2.2km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gradek Zuzanna           Traper Z這cieniec    4             30.34  +      0.00
  2.Hanna Przesz這weska      Traper Z這cieniec    4             46.01  +     15.27
  3.Zuzanna Kmie            Traper Z這cieniec    4             54.35  +     24.01
  4.Weronika Olejnik         Traper Z這cieniec    4             64.06  +     33.32
  5.Leniewicz Amelia        UKS Borne Sulinowo   2             73.15  +     42.41
  6.Oliwia Lorek             Traper Z這cieniec    4             74.35  +     44.01
    Pr篹yna Weronika         UKS B造skawica /WKξ 1         NKL-bPK           
    Wolanin Ma貪orzata       UKS Borne Sulinowo   2         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: K14         3.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ma貪orzata  Jarosz       Traper Z這cieniec    4             35.26  +      0.00
  2.Libner Kornelia          UKS B造skawica /WKξ 1             68.27  +     33.01
  3.K璠ziak Marta            UKS B造skawica /WKξ 1             77.24  +     41.58
    Serwatka Paulina         UKS Borne Sulinowo   2         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: K16         4.1km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Michalina Maik           Traper Z這cieniec    4             54.54  +      0.00
  2.Katarzyna  Maciejewska   Traper Z這cieniec    4             57.56  +      3.02
    J霩efowicz Karolina      UKS B造skawica /WKξ 1         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: K18         5.2km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sandra Pomian            Traper Z這cieniec    4             61.43  +      0.00
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: K20/21      7.9km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Aleksandra Waszczuk      Traper Z這cieniec    4             90.48  +      0.00
    Patrycja Brzuchalska     psr                  7         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: K35+        4.4km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Iwona Sawocianik        Traper Z這cieniec    4             91.38  +      0.00
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M10N        2.0km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Klekotta Kamil           UKS Borne Sulinowo   2         0b.PK 22.22         
  2.ㄆkasz Przesz這wski      Traper Z這cieniec    4         0b.PK 31.49         
  3.ㄆszczak Mateusz         UKS Borne Sulinowo   2         0b.PK 34.19         
  4.Jonasz Udycz             Traper Z這cieniec    4         0b.PK 35.48         
  5.Panek Kacper             UKS B造skawica /WKξ 1         0b.PK 36.43         
  6.Szymon D鉉rowski         Traper Z這cieniec    4         1b.PK 58.41         
  7.Gadek ㄆkasz             UKS B造skawica /WKξ 1         1b.PK 66.18         
    Sawicki Michal           UKS B造skawica /WKξ 1         DNF               
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M12         2.4km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartosz Smyk             Traper Z這cieniec    4             37.33  +      0.00
  2.Dawid Kuszmar            Traper Z這cieniec    4             49.33  +     12.00
  3.Jagodzki Jakub           UKS Borne Sulinowo   2             50.29  +     12.56
    Podolski Piotr           UKS B造skawica /WKξ 1         NKL-bPK           
    Sowa Oskar               UKS B造skawica /WKξ 1         NKL-bPK           
    Knia  Bartosz           UKS Borne Sulinowo   2         NKL-bPK           
    Paty雟ki Grzegorz        UKS Borne Sulinowo   2         NKL-bPK           
    Piekarski Micha         UKS B造skawica /WKξ 1         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M14         3.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Aftyka ㄆkasz            UKS B造skawica /WKξ 1             45.20  +      0.00
  2.Dominik ζszkiewicz      Traper Z這cieniec    4             57.11  +     11.51
  3.Felskowski Bartosz       UKS B造skawica /WKξ 1             57.31  +     12.11
  4.Niewierowski Szymon      UKS Borne Sulinowo   2             63.10  +     17.50
  5.Rab璠a Hubert            UKS B造skawica /WKξ 1            156.51  +    111.31
  6.Cierniakowski Miko豉j    UKS B造skawica /WKξ 1            159.54  +    114.34
    G零iorowski Marcin       UKS B造skawica /WKξ 1         NKL-bPK           
    Micha  Gaik             Traper Z這cieniec    4         NKL-bPK           
    Micha Hryciuk           ZSS Gim nr 11        12        NKL-bPK           
    Daniel Hapka             Traper Z這cieniec    4         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M16         5.7km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bart這miej Dolak         Traper Z這cieniec    4             59.59  +      0.00
  2.K璠ziak Cezary           UKS B造skawica /WKξ 1             67.43  +      7.44
  3.Jakub Kujawa             KOS Gryf Szczecin    13           101.46  +     41.47
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M18         7.3km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Sawocianik        Traper Z這cieniec    4             65.06  +      0.00
  2.Aftyka Mateusz           UKS B造skawica /WKξ 1             68.15  +      3.09
  3.Gruchot Krzysztof        UKS B造skawica /WKξ 1             81.36  +     16.30
  4.Piotr Brandebura         Szczecin             3             90.12  +     25.06
  5.Bartnik Damian           UKS Borne Sulinowo   2             99.15  +     34.09
  6.Szymon Kujawa            KOS Gryf Szczecin    13           109.52  +     44.46
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M20/21      9.0km    0m 28k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Adam  Paw這wicz          UKS Tukan Iwiny      17            88.35  +      0.00
  2.Lewita Damian            UKS Borne Sulinowo   2            115.21  +     26.46
  3.Jacek Wieszaczewski      Orientop Wroc豉w     16           146.09  +     57.34
  4.Tomasz Wachowicz         SZCZECIN             15           178.30  +     89.55
  5.ㄆkasz G豉dysz           Szczecin             3            181.26  +     92.51
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M35/40      7.6km    0m 24k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.W鎩cik Rafa             12bz/Szczecin        14            68.05  +      0.00
  2.Daniel Rotter            stargard             18            82.44  +     14.39
  3.Andrzej Sadzikowski      KOS GRYF SZCZECIN    21            95.07  +     27.02
  4.Janas Jaros豉w           UKS B造skawica /WKξ 1            130.53  +     62.48
  5.Pomagalski Pawe         UKS B造skawica /WKξ 1            133.23  +     65.18
  6.Dariusz Szarmach         Marato鎍zyk Team Szc 20           133.44  +     65.39
  7.Robert Zbierski          szczecin             22           136.29  +     68.24
    Szczepan Fiederowicz     Traper Z這cieniec    4         NKL-bPK           
    Jaros豉w Gradek          Traper Z這cieniec    4         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M45/50      6.6km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marek Sobiegraj          Mylib鏎z            23            61.46  +      0.00
  2.P璚zek Remigiusz         UKS Borne Sulinowo   2            125.05  +     63.19
  3.Jarosz Roman             UKS B造skawica /WKξ 1            136.46  +     75.00
    Zbigniew Skierczy雟ki    Stowarzyszenie Osied 24        NKL-bPK           
    Grzegorz Matuszewski     JW 1198 Glewice      25        NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M60         4.6km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bogdan wierczy雟ki      modrzew skwierzyna   26            57.52  +      0.00
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: M65+        3.6km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.W豉dys豉w Wo這chowicz    modrzew skwierzyna   26            55.12  +      0.00
  2.W豉dys豉w Kr鏊ikowski    modrzew skwierzyna   26            56.55  +      1.43
  3.Henryk  Skwirowski       Szczecin             3             58.52  +      3.40
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: Open        4.7km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Puternicka Joanna        KInO Stowarzysze War 8             85.40  +      0.00
  2.Siciewska Agata i Julia  SZCZECIN             15           135.36  +     49.56
  3.Gut S豉womir             SZCZECIN             15           163.11  +     77.31
  4.Niewierowska Aneta       UKS Borne Sulinowo   2            168.03  +     82.23
  5.Paty雟ka Anna            UKS Borne Sulinowo   2            168.04  +     82.24
    Krzysztof Przerwa        modrzew skwierzyna   26        NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: Rodz        2.0km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Paprocki Marcin Maciej Anszczecin             22        0b.PK 17.04         
  2.Maksymilian  Marks       Doluje               5         0b.PK 20.26         
  3.Katarzyna Marks          Doluje               5         0b.PK 20.31         
  4.Mateusz Gradek           Traper Z這cieniec    4         0b.PK 22.04         
  5.Leniewicz Wiktor        UKS Borne Sulinowo   2         0b.PK 23.07         
  6.Kuszmar Kajetan          Traper Z這cieniec    4         0b.PK 23.18         
  7.Witold Stupnicki         Do逝je               29        0b.PK 27.07         
  8.S皻kowska Hanna          UKS Borne Sulinowo   2         0b.PK 36.47