Lista startowa wg kategorii                                     2014-05-09 19:04:59
                         SZCZECI垶KA DOBRANOCKA 3 - Etap 3
===JW4057============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: A           2.2km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 J霩efowicz Karolina      UKS B造skawica /WKξ 2          201791   0.00         
  2 Usowski Dawid            UKS B造skawica /WKξ 2          430396   0.00         
  3 K璠ziak Cezary           UKS B造skawica /WKξ 2          430923   0.00         
  4 G零iorowski Marcin       UKS B造skawica /WKξ 2          435221   0.00         
  5 Gruchot Krzysztof        UKS B造skawica /WKξ 2          435223   0.00         
  6 Miedzianko Cyprian       UKS B造skawica /WKξ 2          435233   0.00         
  7 Podolski Piotr           UKS B造skawica /WKξ 2          435234   0.00         
  8 Monicki Michal           UKS B造skawica /WKξ 2          435235   0.00         
  9 Libner Kornelia          UKS B造skawica /WKξ 2          435241   0.00         
 10 Aftyka ㄆkasz            UKS B造skawica /WKξ 2          435249   0.00         
 11 Piekarski Micha         UKS B造skawica /WKξ 2          886302   0.00         
 12 Aftyka Mateusz           UKS B造skawica /WKξ 2          886303   0.00         
 13 Gadek ㄆkasz             UKS B造skawica /WKξ 2         2007553   0.00         
 14 Sowa Oskar               UKS B造skawica /WKξ 2         2013792   0.00         
 15 Felskowski Bartosz       UKS B造skawica /WKξ 2         2013793   0.00         
 16 K璠ziak Marta            UKS B造skawica /WKξ 2         2013794   0.00         
 17 Panek Kacper             UKS B造skawica /WKξ 2         2013795   0.00         
 18 Kwiatkowski Filip        UKS B造skawica /WKξ 2         2013797   0.00         
 19 Storczyk Patryk          UKS B造skawica /WKξ 2         2013799   0.00         
 20 Cierniakowski Miko豉j    UKS B造skawica /WKξ 2         2013800   0.00         
 21 Kujawa Szymon            KOS Gryf Szczecin    3                   0.00         
 22 Kujawa Jakub             KOS Gryf Szczecin    3                   0.00         
 23 Wo造niec Natalia         Szczecin             4                   0.00         
 24 Reizer Julia             Szczecin             4                   0.00         
 25 Brandebura Piotr         Szczecin             4                   0.00         
 26 Dobiecki Micha          Szczecin             4                   0.00         
 27 Glaz Melania             Szczecin-Wolczkowo   5                   0.00         
 28 Sowa Anielka             UKS B造skawica /WKξ 2         1394478   0.00         
 29 Marciniak Adrianna       UKS B造skawica /WKξ 2         1394489   0.00         
 30 Paszkiewicz Julia        UKS B造skawica /WKξ 2         1394470   0.00         
 31 Sieci雟ka Nikola         UKS B造skawica /WKξ 2         1394427   0.00         
 32 Rab璠a Wiktoria          UKS B造skawica /WKξ 2         1394479   0.00         
 33 Cebula Zuzanna           UKS B造skawica /WKξ 2         1394490   0.00         
 34 Pr篹yna Weronika         UKS B造skawica /WKξ 2         1394425   0.00         
 35 Sawicki Michal           UKS B造skawica /WKξ 2         1394486   0.00         
 36 Polec Krzysztof          ZS.nr.2 / Szczecin   6                   0.00         
 37 Hryciuk Micha           ZSS Gim nr 11        7                   0.00         
 38 Mot這ch Kamil            ZSSport              8                   0.00         
 39 Stachowiak Karol         ZSSport              8                   0.00         
 40 Rupar Pawe              Zssport              9                   0.00         
 41 Vakant                                                            0.00         
 
Lista startowa wg kategorii: B           2.1km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jewu豉 Arkadiusz         12 BZ                10                 10.00         
  2 Wieszaczewski Jacek      Orientop Wroc豉w     11         852702  10.00         
  3 Paw這wicz  Adam          UKS Tukan Iwiny      12        1396721  10.00         
  4 Puternicka Joanna        KInO Stowarzysze War 13        9870922  10.00         
  5 Oczkowski Maciej         Espresso Szczecin    14                 10.00         
  6 Grudziecki Piotr         Fizjobiegacze Szczec 15                 10.00         
  7 Grudziecka Ula           Fizjobiegacze szczec 16                 10.00         
  8 Paszek Tomasz            KInO PREGO           17                 10.00         
  9 ㄊsek Grzegorz           Klub Zdobywc闚 Koron 18                 10.00         
 10 Brzuchalska Patrycja     psr                  19                 10.00         
 11 Kucharski Jaros豉w       Puszczyk Bukowy      20                 10.00         
 12 Rotter Daniel            stargard             21                 10.00         
 13 G豉dysz ㄆkasz           Szczecin             4                  10.00         
 14 Chmielewski Tomasz       Szczecin             4                  10.00         
 15 Kaczy雟ki S豉womir       Szczecin             4                  10.00         
 16 Chmielewski Micha       Szczecin             4                  10.00         
 17 Kaczy雟ki Marcin         Szczecin             4                  10.00         
 18 Godlewski Grzegorz       Szczecin             4                  10.00         
 19 Marczak Mieszko          Szczecin             4                  10.00         
 20 Samson Artur             szczecin             22                 10.00         
 21 Wachowicz Tomasz         SZCZECIN             23                 10.00         
 22 Szustakiewicz Sylwester  Szczecin             4                  10.00         
 23 Osak Adam                Szczecin             4                  10.00         
 24 Wo這wicz Agnieszka       TORU                24                 10.00         
 25 Kr璚icka Zofia           triatl              25                 10.00         
 26 Dybi瘺a雟ki Wojciech     zBiegiemNatury.PL TE 26                 10.00         
 27 皋軟owska Aleksandra     Szczecin             4                  10.00         
 28 Karwowski Zygmunt        Szczecin             4         9980899  10.00         
 29 Gielo Micha             Morsole Szczecin     38                 10.00         
 
Lista startowa wg kategorii: C           2.0km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skrobuk Adam             B喚kitna Szczecin    27                 15.00         
  2 Sadzikowski Andrzej      KOS GRYF SZCZECIN    28                 15.00         
  3 Szarmach Dariusz         Marato鎍zyk Team Szc 29                 15.00         
  4 Zbierski Robert          szczecin             22                 15.00         
  5 Dobiecki Artur           Szczecin 15WOG       30                 15.00         
  6 Janas Jaros豉w           UKS B造skawica /WKξ 2         1394412  15.00         
  7 Pomagalski Pawe         UKS B造skawica /WKξ 2         1394452  15.00         
  8 Vakant                                                           15.00         
 
Lista startowa wg kategorii: D           1.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakielaszek Ryszard      Bydgoszcz            31         219570  15.00         
  2 Wo這chowicz W豉dys豉w    modrzew skwierzyna   32         427591  15.00         
  3 Kr鏊ikowski W豉dys豉w    modrzew skwierzyna   32         427592  15.00         
  4 Sobiegraj Marek          Mylib鏎z            33         553463  15.00         
  5 wierczy雟ki Bogdan      modrzew skwierzyna   32        1394482  15.00         
  6 Matuszewski Grzegorz     JW 1198 Glewice      34                 15.00         
  7 Winiewski Czes豉w       Marato鎍zyk Team Szc 29                 15.00         
  8 Skierczy雟ki Zbigniew    Stowarzyszenie Osied 35                 15.00         
  9 Jarosz Roman             UKS B造skawica /WKξ 2         1394403  15.00         
 10 Vakant                                                           15.00         
 
Lista startowa wg kategorii: E           1.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lubi雟ki Tomasz          Kocino              36                  5.00         
  2 Hubaczek Katarzyna       ㄊsek z pokladu Idy  37                  5.00         
  3 Zag鏎ski Zbigniew        Szczecin             4                   5.00         
  4 Weres Joanna             Szczecin             4                   5.00         
  5 Gut  Slawomir            szczecin             22                  5.00         
  6 Kurowski Leszek          Szczecin             4                   5.00         
  7 Weres Joanna             Szczecin             4                   5.00         
  8 Brzozowska Monika        Szczecin             4                   5.00         
  9 Chrzanowska Agnieszka    Szczecin             4                   5.00         
 10 Godlewska Sylwia         Szczecin             4                   5.00         
 11 Godlewska Roksana        Szczecin             4                   5.00         
 12 Mackowicz Zuzanna        SZCZECIN             23                  5.00         
 13 Mackowicz Aneta          SZCZECIN             23                  5.00         
 14 Sadzikowska Magdalena    Szczecin             4                   5.00         
 15 Bielecki Micha          Szczecin             4                   5.00         
 16 Vakant                                                            5.00         
 17 Vakant                                                            5.00         
 18 Vakant                                                            5.00         
 19 Vakant                                                            5.00