Ko鎍owe wyniki zawod闚                                         2014-04-11 00:10:52
                        SZCZECI垶KA DOBRANOCKA 3 - Etap 3
===JW4057===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: A           2.1km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kujawa Szymon            KOS Gryf Szczecin    3             21.05  +      0.00
  2.Kujawa Jakub             KOS Gryf Szczecin    3             21.39  +      0.34
  3.Brandebura Piotr         Szczecin             4             22.37  +      1.32
  4.Afftyka Matuesz          UKS B造skawica /WKξ 2             23.04  +      1.59
  5.K璠ziak Cezary           UKS B造skawica /WKξ 2             23.09  +      2.04
  5.Aftyka ㄆkasz            UKS B造skawica /WKξ 2             23.09  +      2.04
  7.Gruchot Krzysztof        UKS B造skawica /WKξ 2             23.13  +      2.08
  8.Stachowiak Karol         ZSSport              8             26.03  +      4.58
  9.Mot這ch Kamil            ZSSport              8             26.05  +      5.00
 10.Polec Krzysztof          ZS.nr.2 / Szczecin   6             46.11  +     25.06
    J霩efowicz Karolina      UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Sawicki Micha           UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    G零iorowski Marcin       UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Podolski Piotr           UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Rab璠a Hubert            UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Libner Kornelia          UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Piekarski Micha         UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Gadek ㄆkasz             UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Sowa Oskar               UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Felskowski Bartosz       UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    K璠ziak Marta            UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Panek Kacper             UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Pr篹yna Weronika         UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Cierniakowski Miko豉j    UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Dobiecki Micha          Szczecin             4         NKL-bPK           
    Sowa Anielka             UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Marciniak Adrianna       UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Paszkiewicz Julia        UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Sieci雟ka Nikola         UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Rab璠a Wiktoria          UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Cebula Zuzanna           UKS B造skawica /WKξ 2         NKL-bPK           
    Hryciuk Micha           ZSS Gim nr 11        7         NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: B           2.1km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Paw這wicz  Adam          UKS Tukan Iwiny      12            19.18  +      0.00
  2.Jewu豉 Arkadiusz         12 BZ                10            21.25  +      2.07
  3.Rotter Daniel            stargard             21            21.55  +      2.37
  4.W鎩cik Rafa             12 BZ                10            22.26  +      3.08
  5.Kaczy雟ki Marcin         Szczecin             4             25.17  +      5.59
  6.G豉dysz ㄆkasz           Szczecin             4             27.06  +      7.48
  7.Wachowicz Tomasz         SZCZECIN             23            27.19  +      8.01
  8.Dybi瘺a雟ki Wojciech     zBiegiemNatury.PL TE 26            28.02  +      8.44
  9.Marczak Mieszko          Szczecin             4             30.39  +     11.21
 10.Kaczy雟ki S豉womir       Szczecin             4             30.46  +     11.28
 11.Samson Artur             szczecin             22            30.48  +     11.30
 12.Wieszaczewski Jacek      Orientop Wroc豉w     11            31.49  +     12.31
 13.Puternicka Joanna        KInO Stowarzysze War 13            32.12  +     12.54
 14.Brzuchalska Patrycja     psr                  19            33.07  +     13.49
 15.Karwowski Zygmunt        Szczecin             4             35.54  +     16.36
 16.Szustakiewicz Sylwester  Szczecin             4             38.25  +     19.07
 17.Grudziecki Piotr         Fizjobiegacze Szczec 15            39.43  +     20.25
 18.Grudziecka Ula           Fizjobiegacze szczec 16            39.50  +     20.32
    Chmielewski Micha       Szczecin             4         NKL-bPK           
    Gielo Micha             Morsole Szczecin     38        NKL-bPK           
    Paszek Tomasz            KInO PREGO           17        NKL-bPK           
    Chmielewski Tomasz       Szczecin             4         NKL-bPK           
    Godlewski Grzegorz       Szczecin             4         NKL-bPK           
    Osak Adam                Szczecin             4         NKL-bPK           
    Kucharski Jaros豉w       Puszczyk Bukowy      20        DNF               
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: C           2.0km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Szarmach Dariusz         Marato鎍zyk Team Szc 29            23.43  +      0.00
  2.Skrobuk Adam             B喚kitna Szczecin    27            25.09  +      1.26
  3.Sadzikowski Andrzej      KOS GRYF SZCZECIN    28            26.36  +      2.53
  4.Zbierski Robert          szczecin             22            30.44  +      7.01
  5.Janas Jaros豉w           UKS B造skawica /WKξ 2             54.22  +     30.39
  6.Pomagalski Pawe         UKS B造skawica /WKξ 2             54.23  +     30.40
    Dobiecki Artur           Szczecin 15WOG       30        NKL-bPK           
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: D           1.9km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobiegraj Marek          Mylib鏎z            33            18.23  +      0.00
  2.wierczy雟ki Bogdan      modrzew skwierzyna   32            18.41  +      0.18
  3.Kr鏊ikowski W豉dys豉w    modrzew skwierzyna   32            25.45  +      7.22
  4.Matuszewski Grzegorz     JW 1198 Glewice      34            26.10  +      7.47
  5.Wo這chowicz W豉dys豉w    modrzew skwierzyna   32            35.59  +     17.36
  6.Jarosz Roman             UKS B造skawica /WKξ 2             52.59  +     34.36
 
Ko鎍owe wyniki zawod闚: E           1.2km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubaczek Katarzyna       ㄊsek z pokladu Idy  37            23.44  +      0.00
  2.Kaniak Tomasz            SZCZECIN             23            24.54  +      1.10
  3.Gut  Slawomir            szczecin             22            28.14  +      4.30
  4.Weres Joanna             Szczecin             4             28.17  +      4.33
  5.Chrzanowska Agnieszka    Szczecin             4             28.19  +      4.35
  6.Godlewska Roksana        Szczecin             4             40.23  +     16.39
  7.Godlewska Sylwia         Szczecin             4             40.33  +     16.49
    Sadzikowska Magdalena    Szczecin             4         NKL-bPK