Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                                                                                                               2014-10-16 16:12:30
                                                                                                                                                                                                                                                               Bukowa Cup III
===JW4057======================================================================================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         2.1km    0m 12k
-----------------------------
                                          1-85      2-75      3-90      4-46      5-47      6-31      7-32      8-87      9-88     10-83     11-82     12-100   
  1 Stefaniak Izabela              52.38 13.54/2   15.49/2   21.44/1*  23.11/1*  28.08/1*  31.31/1*  33.43/1*  35.05/1*  39.08/1*  45.32/1*  50.43/1*  52.01/1*  52.38/1* 
    KOS BnO Szczecin                     13.54/2    1.55/1*   5.55/1*   1.27/2    4.57/1*   3.23/1*   2.12/2    1.22/2    4.03/1*   6.24/2    5.11/1*   1.18/1*   0.37/2  
  2 Wlodarczyk Wiktoria            54.37  6.36/1*   9.10/1*  24.20/2   25.09/2   30.06/2   33.32/2   35.41/2   36.58/2   41.11/2   47.28/2   52.44/2   54.02/2   54.37/2  
    UKS Traper Zlocieniec                 6.36/1*   2.34/2   15.10/2    0.49/1*   4.57/1*   3.26/2    2.09/1*   1.17/1*   4.13/2    6.17/1*   5.16/2    1.18/1*   0.35/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        1.2km    0m 7k
-----------------------------
                                          1-84      2-31      3-32      4-88      5-86      6-33      7-100   
  1 Rozperska Oliwia           15.16 0b.PK  3.18/3    6.14/1*   8.09/1*  11.02/1*  12.29/1*  14.19/1*  14.50/1*  15.16/1* 
    UKS Traper Zlocieniec                 3.18/3    2.56/1*   1.55/4    2.53/4    1.27/3    1.50/3    0.31/5    0.26/1* 
  2 Kula Maja                  15.50 0b.PK  2.56/2    8.11/3    9.46/3   12.21/2   13.44/2   15.00/2   15.20/2   15.50/2  
    KOS BnO Szczecin                      2.56/2    5.15/3    1.35/1*   2.35/2    1.23/2    1.16/1*   0.20/1*   0.30/2  
  3 Nowak Zosia                19.26 0b.PK  3.34/5    6.43/2    9.35/2   14.44/3   16.34/3   18.24/3   18.52/3   19.26/3  
    KS Hades Poznan                       3.34/5    3.09/2    2.52/5    5.09/5    1.50/5    1.50/3    0.28/4    0.34/4  
  4 Milaszewicz Magdalena      20.11 0b.PK  2.42/1*  12.13/4   13.49/4   16.32/4   17.50/4   19.15/4   19.39/4   20.11/4  
    UKS Traper Zlocieniec                 2.42/1*   9.31/4    1.36/2    2.43/3    1.18/1*   1.25/2    0.24/3    0.32/3  
  5 Stepniewska Nadia          42.15 0b.PK  3.29/4   32.58/5   34.48/5   37.19/5   38.51/5   41.04/5   41.26/5   42.15/5  
    UKS Traper Zlocieniec                 3.29/4   29.29/5    1.50/3    2.31/1*   1.32/4    2.13/5    0.22/2    0.49/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.2km    0m 13k
-----------------------------
                                          1-85      2-75      3-46      4-47      5-48      6-91      7-32      8-87      9-88     10-86     11-83     12-33     13-100   
  1 Kubecova Maja                  28.49  3.29/2    5.15/1*   7.01/1*   9.04/1*  11.13/1*  12.45/1*  15.22/1*  19.29/2   21.15/1*  23.50/2   26.27/2   27.54/1*  28.21/1*  28.49/1* 
    Stadion Novy Bor                      3.29/2    1.46/2    1.46/2    2.03/2    2.09/4    1.32/2    2.37/3    4.07/4    1.46/3    2.35/5    2.37/4    1.27/3    0.27/3    0.28/5  
  2 Urban Aneta                    29.14  5.40/4    7.18/3    8.58/3   11.02/3   13.09/3   14.36/3   16.44/2   21.50/3   23.08/3   25.37/3   27.00/3   28.22/3   28.52/2   29.14/2  
    UKS Traper Zlocieniec                 5.40/4    1.38/1*   1.40/1*   2.04/3    2.07/2    1.27/1*   2.08/2    5.06/5    1.18/1*   2.29/4    1.23/1*   1.22/2    0.30/4    0.22/1* 
  3 Perfikowska Hanna              29.23  3.28/1*   5.30/2    7.22/2   10.04/2   12.11/2   14.28/2   17.40/3   18.48/1*  21.44/2   23.23/1*  24.57/1*  28.19/2   29.00/3   29.23/3  
    UMKS Kwidzyn                          3.28/1*   2.02/4    1.52/3    2.42/4    2.07/2    2.17/4    3.12/5    1.08/1*   2.56/5    1.39/1*   1.34/2    3.22/5    0.41/5    0.23/2  
  4 Muller Iga                     31.19  5.35/3    8.08/4   11.03/4   13.00/4   14.59/4   16.33/4   18.38/4   23.44/4   25.10/4   27.34/4   29.13/4   30.29/4   30.53/4   31.19/4  
    UMKS Kwidzyn                          5.35/3    2.33/6    2.55/4    1.57/1*   1.59/1*   1.34/3    2.05/1*   5.06/5    1.26/2    2.24/3    1.39/3    1.16/1*   0.24/2    0.26/3  
  5 Szczurko Paulina               48.12  8.48/6   10.44/6   14.15/6   24.01/6   26.56/6   30.50/6   33.46/6   35.11/6   36.58/5   39.04/5   42.34/5   47.23/5   47.43/5   48.12/5  
    UKS Traper Zlocieniec                 8.48/6    1.56/3    3.31/5    9.46/6    2.55/5    3.54/5    2.56/4    1.25/2    1.47/4    2.06/2    3.30/5    4.49/6    0.20/1*   0.29/6  
  6 Rafalowicz Helena              55.15  6.55/5    9.05/5   12.38/5   16.17/5   19.23/5   24.23/5   29.18/5   31.03/5   44.04/6   47.20/6   52.08/6   54.00/6   54.49/6   55.15/6  
    Bukowe                                6.55/5    2.10/5    3.33/6    3.39/5    3.06/6    5.00/6    4.55/6    1.45/3   13.01/6    3.16/6    4.48/6    1.52/4    0.49/6    0.26/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.3km    0m 13k
-----------------------------
                                          1-34      2-75      3-46      4-47      5-48      6-49      7-32      8-87      9-88     10-86     11-83     12-33     13-100   
  1 Lea Martanova                  20.14  2.40/2    4.12/2    5.47/2    7.27/1*   9.03/1*  11.22/1*  13.27/1*  14.24/1*  15.35/1*  17.02/1*  18.22/1*  19.23/1*  19.46/1*  20.14/1* 
    Slavia Liberec                        2.40/2    1.32/2    1.35/1*   1.40/1*   1.36/1*   2.19/1*   2.05/3    0.57/1*   1.11/3    1.27/2    1.20/2    1.01/1*   0.23/2    0.28/5  
  2 Gradek Zuzanna                 28.14  2.19/1*   3.31/1*   5.13/1*  14.02/4   16.03/4   18.44/3   20.35/3   21.37/2   22.41/2   24.40/2   26.12/2   27.30/2   27.50/2   28.14/2  
    UKS Traper Zlocieniec                 2.19/1*   1.12/1*   1.42/2    8.49/7    2.01/2    2.41/3    1.51/2    1.02/4    1.04/2    1.59/4    1.32/3    1.18/5    0.20/1*   0.24/2  
  3 Przeszlowska Hanna             29.36  3.42/3    5.14/3    7.08/3   11.12/2   13.33/2   17.29/2   20.27/2   21.43/3   23.14/3   24.54/3   26.32/3   28.30/3   28.59/3   29.36/3  
    UKS Traper Zlocieniec                 3.42/3    1.32/2    1.54/4    4.04/5    2.21/6    3.56/6    2.58/7    1.16/5    1.31/4    1.40/3    1.38/5    1.58/7    0.29/6    0.37/7  
  4 Nowak Maria                    31.10  3.43/4    7.03/5    9.13/4   13.10/3   15.23/3   19.24/4   21.39/4   22.57/4   24.35/4   26.46/4   28.43/4   30.04/4   30.48/4   31.10/4  
    KS Hades Poznan                       3.43/4    3.20/7    2.10/5    3.57/4    2.13/5    4.01/7    2.15/5    1.18/6    1.38/5    2.11/5    1.57/7    1.21/6    0.44/7    0.22/1* 
  5 Pudlis Natalia                 32.23 12.22/7   14.36/7   16.18/7   19.09/7   21.10/7   23.31/7   25.43/7   26.44/7   27.43/6   29.04/5   30.18/5   31.30/5   31.54/5   32.23/5  
    UMKS Kwidzyn                         12.22/7    2.14/6    1.42/2    2.51/3    2.01/2    2.21/2    2.12/4    1.01/2    0.59/1*   1.21/1*   1.14/1*   1.12/3    0.24/3    0.29/6  
  6 Olejnik Weronika               34.15  3.43/4    5.28/4   13.19/5   18.15/6   20.19/6   23.13/6   24.51/5   25.52/5   27.30/5   30.34/6   32.22/6   33.24/6   33.48/6   34.15/6  
    UKS Traper Zlocieniec                 3.43/4    1.45/5    7.51/7    4.56/6    2.04/4    2.54/4    1.38/1*   1.01/2    1.38/5    3.04/7    1.48/6    1.02/2    0.24/3    0.27/4  
  7 Sadzikowska Magdalena          36.11  9.26/6   11.10/6   13.30/6   15.53/5   18.33/5   22.26/5   24.52/6   26.27/6   29.55/7   32.33/7   34.06/7   35.21/7   35.45/7   36.11/7  
    KOS BnO Szczecin                      9.26/6    1.44/4    2.20/6    2.23/2    2.40/7    3.53/5    2.26/6    1.35/7    3.28/7    2.38/6    1.33/4    1.15/4    0.24/3    0.26/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         3.6km    0m 18k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-85      4-35      5-41      6-43      7-76      8-77      9-44     10-46     11-47     12-48     13-32     14-87     15-74     16-79     17-82     18-100   
  1 Mazurek Agnieszka              37.45  1.54/1*   2.32/1*   3.45/1*   7.35/2   10.16/2   13.23/2   15.21/1*  16.37/1*  17.42/1*  19.55/1*  21.37/2   23.46/2   26.26/1*  27.21/1*  31.41/1*  33.13/1*  36.12/1*  37.17/1*  37.45/1* 
    WKS Slask Wroclaw                     1.54/1*   0.38/1*   1.13/1*   3.50/2    2.41/1*   3.07/3    1.58/1*   1.16/1*   1.05/2    2.13/2    1.42/2    2.09/4    2.40/1*   0.55/1*   4.20/1*   1.32/1*   2.59/3    1.05/1*   0.28/1* 
  2 Elin Martanova                 40.17  2.01/2    3.23/3    4.43/3    7.05/1*  10.10/1*  12.57/1*  15.26/2   16.56/2   17.55/2   20.06/2   21.36/1*  23.40/1*  26.39/2   27.39/2   34.16/2   35.50/2   38.23/2   39.46/2   40.17/2  
    Slavia Liberec                        2.01/2    1.22/4    1.20/2    2.22/1*   3.05/4    2.47/2    2.29/2    1.30/2    0.59/1*   2.11/1*   1.30/1*   2.04/1*   2.59/2    1.00/2    6.37/2    1.34/2    2.33/1*   1.23/2    0.31/2  
  3 Ciesiólka Katarzyna            57.18  2.17/4    3.02/2    4.22/2   11.28/3   20.56/4   22.58/3   26.02/3   27.40/3   28.59/3   31.40/3   33.48/3   35.52/3   39.04/3   40.11/3   49.48/3   52.08/3   54.58/3   56.36/3   57.18/3  
    WKS Slask Wroclaw                     2.17/4    0.45/2    1.20/2    7.06/3    9.28/5    2.02/1*   3.04/3    1.38/3    1.19/3    2.41/3    2.08/5    2.04/1*   3.12/3    1.07/3    9.37/3    2.20/3    2.50/2    1.38/4    0.42/5  
  4 Ciura Aleksandra               72.15  2.26/5    5.38/5    7.41/4   17.35/4   20.18/3   23.45/4   27.02/4   28.45/4   30.16/4   33.12/4   34.56/4   37.03/4   40.25/4   41.37/4   53.57/4   58.53/4   70.02/4   71.37/4   72.15/4  
    WKS Slask Wroclaw                     2.26/5    3.12/5    2.03/4    9.54/4    2.43/3    3.27/5    3.17/4    1.43/4    1.31/4    2.56/4    1.44/3    2.07/3    3.22/5    1.12/5   12.20/4    4.56/5   11.09/4    1.35/3    0.38/4  
  5 Chrubczynska Patrycja          74.27  2.16/3    3.35/4    8.42/5   19.38/5   22.20/5   25.40/5   29.03/5   30.47/5   32.18/5   35.18/5   37.03/5   39.17/5   42.32/5   43.42/5   56.02/5   60.56/5   72.05/5   73.50/5   74.27/5  
    UKS Traper Zlocieniec                 2.16/3    1.19/3    5.07/5   10.56/5    2.42/2    3.20/4    3.23/5    1.44/5    1.31/4    3.00/5    1.45/4    2.14/5    3.15/4    1.10/4   12.20/4    4.54/4   11.09/4    1.45/5    0.37/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         4.3km    0m 21k
-----------------------------
                                          1-91      2-48      3-78      4-45      5-44      6-77      7-43      8-39      9-75     10-90     11-47     12-31     13-49     14-50     15-71     16-72     17-73     18-74     19-79     20-82     21-100   
  1 Maciejewska Katarzyna          86.43 10.17/1*  11.49/1*  15.56/1*  20.44/1*  21.01/1*  23.06/1*  29.35/1*  35.32/1*  40.53/1*  43.05/1*  45.00/1*  49.01/1*  52.32/1*  55.47/1*  58.39/1*  62.30/1*  73.00/1*  74.39/1*  79.34/1*  84.27/1*  86.07/1*  86.43/1* 
    UKS Traper Zlocieniec                10.17/1*   1.32/1*   4.07/1*   4.48/1*   0.17/1*   2.05/1*   6.29/1*   5.57/1*   5.21/1*   2.12/1*   1.55/1*   4.01/1*   3.31/1*   3.15/1*   2.52/1*   3.51/1*  10.30/1*   1.39/1*   4.55/1*   4.53/1*   1.40/1*   0.36/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.3km    0m 25k
-----------------------------
                                          1-90      2-46      3-47      4-34      5-75      6-76      7-41      8-42      9-40     10-38     11-35     12-85     13-77     14-44     15-78     16-48     17-32     18-71     19-72     20-74     21-92     22-80     23-81     24-93     25-100   
  1 Kazmierczak Aneta              60.37  3.38/2    4.25/2    5.45/2    7.18/2    8.41/2   10.12/2   13.08/1*  15.00/1*  15.50/1*  19.00/2   24.56/2   27.28/2   30.07/2   31.24/2   33.27/2   37.03/3   39.32/3   41.41/2   45.24/2   48.17/2   51.49/2   53.15/1*  56.02/1*  58.50/1*  60.12/1*  60.37/1* 
    UKS Orientus Lódz                     3.38/2    0.47/1*   1.20/2    1.33/2    1.23/3    1.31/2    2.56/1*   1.52/3    0.50/1*   3.10/3    5.56/3    2.32/3    2.39/3    1.17/3    2.03/3    3.36/3    2.29/2    2.09/2    3.43/3    2.53/2    3.32/1*   1.26/1*   2.47/3    2.48/1*   1.22/3    0.25/2  
  2 Gorczyca Maria                 63.48  3.33/1*   4.21/1*   5.36/1*   6.55/1*   8.05/1*   9.28/1*  13.54/2   15.13/2   16.05/2   18.29/1*  22.25/1*  24.31/1*  26.52/1*  28.00/1*  29.51/1*  32.33/1*  34.57/1*  36.44/1*  39.46/1*  41.48/1*  51.40/1*  57.30/2   59.20/2   62.19/2   63.14/2   63.48/2  
    WKS Grunwald Poznan                   3.33/1*   0.48/2    1.15/1*   1.19/1*   1.10/1*   1.23/3    4.26/2    1.19/2    0.52/2    2.24/1*   3.56/2    2.06/2    2.21/1*   1.08/1*   1.51/2    2.42/1*   2.24/1*   1.47/1*   3.02/1*   2.02/1*   9.52/3    5.50/3    1.50/1*   2.59/3    0.55/1*   0.34/3  
  3 Durzynska Katarzyna            66.30  5.01/3    5.59/3    7.20/3    9.11/3   10.26/3   12.05/3   18.01/3   19.17/3   20.11/3   22.38/3   26.32/3   28.35/3   30.56/3   32.04/3   33.54/3   36.39/2   39.19/2   42.20/3   45.32/3   52.57/3   57.48/3   59.19/3   62.05/3   64.57/3   66.09/3   66.30/3  
    5 PA Sulechów                         5.01/3    0.58/3    1.21/3    1.51/3    1.15/2    1.39/3    5.56/3    1.16/1*   0.54/3    2.27/2    3.54/1*   2.03/1*   2.21/1*   1.08/1*   1.50/1*   2.45/2    2.40/3    3.01/3    3.12/2    7.25/3    4.51/2    1.31/2    2.46/2    2.52/2    1.12/2    0.21/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.9km    0m 29k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-85      4-76      5-43      6-42      7-40      8-38      9-37     10-36     11-35     12-39     13-75     14-90     15-47     16-48     17-91     18-49     19-50     20-71     21-72     22-73     23-79     24-80     25-81     26-82     27-93     28-33     29-100   
  1 Zbroja-Nowak Justyna           87.05  2.48/1*   3.36/1*  10.17/1*  13.49/1*  16.57/1*  21.00/1*  22.02/1*  25.15/1*  29.20/1*  30.44/1*  32.40/1*  36.15/1*  42.44/1*  43.46/1*  45.56/1*  49.38/1*  51.01/1*  56.54/1*  60.00/1*  62.54/1*  68.57/1*  72.08/1*  76.23/1*  78.33/1*  81.00/1*  83.30/1*  84.53/1*  85.53/1*  86.26/1*  87.05/1* 
    KS Hades Poznan                       2.48/1*   0.48/1*   6.41/1*   3.32/1*   3.08/1*   4.03/1*   1.02/1*   3.13/1*   4.05/1*   1.24/1*   1.56/1*   3.35/1*   6.29/1*   1.02/1*   2.10/1*   3.42/1*   1.23/1*   5.53/1*   3.06/1*   2.54/1*   6.03/1*   3.11/1*   4.15/1*   2.10/1*   2.27/1*   2.30/1*   1.23/1*   1.00/1*   0.33/1*   0.39/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         4.0km    0m 21k
-----------------------------
                                          1-34      2-85      3-35      4-36      5-37      6-38      7-39      8-43      9-44     10-45     11-46     12-47     13-48     14-91     15-49     16-50     17-71     18-74     19-79     20-83     21-100   
  1 Martanova Daniela              73.19  4.46/4    6.29/3   11.00/2   12.28/3   16.22/4   19.35/3   28.41/3   32.31/3   36.23/3   37.07/3   39.51/2   41.19/2   43.22/2   45.27/2   48.00/2   51.38/2   53.54/2   59.29/1*  62.20/1*  71.03/1*  72.30/1*  73.19/1* 
    Slavia Liberec                        4.46/4    1.43/3    4.31/3    1.28/3    3.54/4    3.13/2    9.06/3    3.50/1*   3.52/1*   0.44/1*   2.44/1*   1.28/1*   2.03/1*   2.05/4    2.33/1*   3.38/3    2.16/2    5.35/1*   2.51/2    8.43/1*   1.27/1*   0.49/4  
  2 Toom Natalia                   78.59  3.37/2    5.13/2   11.10/3   12.16/2   15.34/2   18.31/2   25.36/2   30.05/2   34.27/2   35.21/2   40.42/3   42.36/3   45.04/3   46.43/3   49.51/3   53.16/3   55.27/3   64.32/2   66.16/2   76.40/2   78.19/2   78.59/2  
    OK Kaliningrad                        3.37/2    1.36/2    5.57/4    1.06/1*   3.18/3    2.57/1*   7.05/2    4.29/2    4.22/3    0.54/3    5.21/3    1.54/3    2.28/3    1.39/1*   3.08/2    3.25/1*   2.11/1*   9.05/2    1.44/1*  10.24/4    1.39/3    0.40/1* 
  3 Kubecova Jana                  92.35  3.31/1*   5.02/1*   8.04/1*   9.18/1*  11.26/1*  15.12/1*  21.41/1*  27.49/1*  31.50/1*  32.35/1*  36.14/1*  38.01/1*  40.23/1*  42.12/1*  45.44/1*  50.18/1*  52.54/1*  75.52/3   80.09/3   90.20/3   91.50/3   92.35/3  
    Stadion Novy Bor                      3.31/1*   1.31/1*   3.02/1*   1.14/2    2.08/2    3.46/3    6.29/1*   6.08/4    4.01/2    0.45/2    3.39/2    1.47/2    2.22/2    1.49/2    3.32/4    4.34/4    2.36/4   22.58/3    4.17/3   10.11/3    1.30/2    0.45/2  
  4 Gradek Beata                  118.48  4.18/3    7.24/4   11.43/4   14.05/4   16.06/3   22.14/4   33.18/4   38.52/4   46.05/4   47.43/4   53.25/4   55.58/4   58.33/4   60.25/4   63.40/4   67.13/4   69.41/4   97.49/4  106.20/4  115.13/4  118.01/4  118.48/4  
    UKS Traper Zlocieniec                 4.18/3    3.06/4    4.19/2    2.22/4    2.01/1*   6.08/4   11.04/4    5.34/3    7.13/4    1.38/4    5.42/4    2.33/4    2.35/4    1.52/3    3.15/3    3.33/2    2.28/3   28.08/4    8.31/4    8.53/2    2.48/4    0.47/3  
    Wowk Ala                   NKL-bPK    5.45/    12.43/    30.32/    33.40/    39.18/    57.01/    67.31/    73.52/    81.17/    84.46/    89.21/   100.28/   104.25/   107.25/   111.22/   117.42/   120.11/         /         /         /         /   129.29/   
    PORTAL                                5.45/     6.58/    17.49/     3.08/     5.38/    17.43/    10.30/     6.21/     7.25/     3.29/     4.35/    11.07/     3.57/     3.00/     3.57/     6.20/     2.29/         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         3.6km    0m 22k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-85      4-76      5-77      6-44      7-46      8-47      9-48     10-91     11-49     12-50     13-71     14-72     15-73     16-92     17-79     18-81     19-82     20-83     21-33     22-100   
  1 Gorczyca Magdalena             64.16  3.09/1*   4.49/1*   6.49/1*  13.23/1*  15.04/1*  16.45/1*  20.05/1*  21.52/1*  24.25/1*  26.04/1*  29.12/1*  32.50/1*  35.26/1*  41.48/1*  46.58/1*  50.01/1*  52.06/1*  55.57/1*  58.21/1*  61.27/1*  63.06/1*  63.39/1*  64.16/1* 
    KS Hades Poznan                       3.09/1*   1.40/1*   2.00/1*   6.34/1*   1.41/1*   1.41/1*   3.20/1*   1.47/1*   2.33/1*   1.39/1*   3.08/1*   3.38/1*   2.36/1*   6.22/1*   5.10/1*   3.03/1*   2.05/1*   3.51/1*   2.24/1*   3.06/1*   1.39/1*   0.33/1*   0.37/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         3.3km    0m 18k
-----------------------------
                                          1-31      2-47      3-34      4-75      5-76      6-44      7-45      8-78      9-48     10-49     11-32     12-87     13-88     14-86     15-89     16-83     17-33     18-100   
  1 Movko Marina                   45.48  2.59/1*   5.17/1*   7.16/1*   8.56/1*  10.49/1*  13.47/1*  14.29/1*  17.09/1*  20.47/1*  24.10/1*  26.25/1*  27.33/1*  36.25/1*  39.26/1*  41.37/1*  43.22/1*  44.38/1*  45.10/1*  45.48/1* 
    OK Kaliningrad                        2.59/1*   2.18/1*   1.59/1*   1.40/1*   1.53/1*   2.58/1*   0.42/1*   2.40/1*   3.38/1*   3.23/1*   2.15/1*   1.08/1*   8.52/2    3.01/2    2.11/1*   1.45/1*   1.16/1*   0.32/1*   0.38/1* 
  2 Soloveva Elena                 51.32  3.23/2    8.13/2   11.30/2   13.21/2   15.35/2   20.55/2   22.00/2   25.07/2   30.03/2   34.12/2   37.25/2   38.53/2   40.54/2   43.42/2   46.13/2   48.10/2   49.58/2   50.44/2   51.32/2  
    PionerSK                              3.23/2    4.50/2    3.17/2    1.51/2    2.14/2    5.20/2    1.05/2    3.07/2    4.56/2    4.09/2    3.13/2    1.28/2    2.01/1*   2.48/1*   2.31/2    1.57/2    1.48/2    0.46/2    0.48/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: k60         2.8km    0m 15k
-----------------------------
                                          1-85      2-75      3-77      4-44      5-45      6-78      7-48      8-91      9-32     10-87     11-71     12-88     13-86     14-83     15-100   
  1 Lazareva Natalia               47.35  3.55/1*   6.15/1*   8.18/1*  10.20/1*  11.20/1*  16.17/1*  21.33/1*  23.30/1*  26.57/1*  28.31/1*  30.25/1*  33.57/1*  36.40/1*  44.23/1*  46.36/1*  47.35/1* 
    OK Kaliningrad                        3.55/1*   2.20/1*   2.03/1*   2.02/2    1.00/1*   4.57/2    5.16/1*   1.57/1*   3.27/2    1.34/1*   1.54/1*   3.32/1*   2.43/2    7.43/2    2.13/1*   0.59/2  
  2 Czabanska Malgorzata           55.58  4.43/2    7.22/2    9.37/2   11.25/2   12.34/2   16.54/2   23.23/2   25.52/2   29.11/2   30.50/2   34.07/2   46.23/2   48.54/2   52.07/2   55.14/2   55.58/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.43/2    2.39/2    2.15/2    1.48/1*   1.09/2    4.20/1*   6.29/2    2.29/2    3.19/1*   1.39/2    3.17/2   12.16/2    2.31/1*   3.13/1*   3.07/2    0.44/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65         2.6km    0m 16k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-90      4-46      5-78      6-45      7-44      8-75      9-31     10-32     11-87     12-88     13-86     14-89     15-33     16-100   
  1 Fransson Gun-Britt             50.00  2.55/1*   3.49/1*   5.40/1*   7.13/1*   8.35/1*  12.01/1*  13.11/1*  15.46/1*  20.28/1*  22.11/1*  34.35/2   42.09/2   44.38/2   46.10/1*  49.00/1*  49.27/1*  50.00/1* 
    Emmaboda Verda                        2.55/1*   0.54/1*   1.51/1*   1.33/2    1.22/2    3.26/1*   1.10/2    2.35/1*   4.42/1*   1.43/1*  12.24/3    7.34/2    2.29/1*   1.32/1*   2.50/2    0.27/2    0.33/2  
  2 Pahlstorp Monica               52.15  6.27/3    7.21/3    9.13/2   10.35/2   11.52/2   15.46/2   16.18/2   21.35/2   26.35/2   30.35/2   31.47/1*  35.18/1*  44.17/1*  46.25/2   51.08/2   51.33/2   52.15/2  
    Emmaboda Verda                        6.27/3    0.54/1*   1.52/2    1.22/1*   1.17/1*   3.54/2    0.32/1*   5.17/2    5.00/2    4.00/3    1.12/1*   3.31/1*   8.59/3    2.08/2    4.43/3    0.25/1*   0.42/3  
  3 Semuchina Galina               65.20  4.10/2    7.02/2    9.34/3   11.09/3   13.09/3   18.48/3   20.08/3   27.20/3   32.34/3   35.06/3   36.39/3   54.15/3   59.52/3   62.00/3   64.01/3   64.48/3   65.20/3  
    OK Kaliningrad                        4.10/2    2.52/3    2.32/3    1.35/3    2.00/3    5.39/3    1.20/3    7.12/3    5.14/3    2.32/2    1.33/2   17.36/3    5.37/2    2.08/2    2.01/1*   0.47/3    0.32/1* 
    Fillinger Rosemarie        NKL-bPK    3.43/     5.07/    26.04/    28.40/    31.02/    39.04/    40.02/    43.54/    50.20/    52.28/    58.31/         /         /         /         /         /   108.45/   
    SV IHW Alex 78                        3.43/     1.24/    20.57/     2.36/     2.22/     8.02/     0.58/     3.52/     6.26/     2.08/     6.03/         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K80         2.2km    0m 13k
-----------------------------
                                          1-85      2-75      3-46      4-47      5-48      6-91      7-32      8-87      9-88     10-86     11-83     12-33     13-100   
    Schmiedeberg Brigitte      NKL-bPK    6.23/     9.33/    14.53/    20.23/    26.34/    29.35/    33.47/    44.06/    63.35/    67.16/    70.21/         /    73.50/    74.35/   
    SVTurbine Neubrandenburg              6.23/     3.10/     5.20/     5.30/     6.11/     3.01/     4.12/    10.19/    19.29/     3.41/     3.05/         /         /     0.45/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         2.1km    0m 12k
-----------------------------
                                          1-85      2-75      3-90      4-46      5-47      6-31      7-32      8-87      9-88     10-83     11-82     12-100   
  1 Kotkowiak Bartosz              57.52  4.32/1*   6.29/1*  27.16/1*  27.58/1*  33.10/1*  36.29/1*  38.18/1*  39.21/1*  48.54/1*  52.45/1*  55.43/1*  57.18/1*  57.52/1* 
    KOS BnO Szczecin                      4.32/1*   1.57/1*  20.47/2    0.42/1*   5.12/1*   3.19/2    1.49/2    1.03/1*   9.33/2    3.51/1*   2.58/1*   1.35/2    0.34/2  
  2 Gradek Mateusz                 59.31  6.33/2    8.41/2   29.14/2   30.04/2   35.59/2   38.27/2   40.15/2   41.20/2   50.51/2   54.42/2   57.41/2   58.58/2   59.31/2  
    UKS Traper Zlocieniec                 6.33/2    2.08/2   20.33/1*   0.50/2    5.55/2    2.28/1*   1.48/1*   1.05/2    9.31/1*   3.51/1*   2.59/2    1.17/1*   0.33/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        1.2km    0m 7k
-----------------------------
                                          1-84      2-31      3-32      4-88      5-86      6-33      7-100   
  1 Staniszewski Maciej        18.09 0b.PK  3.45/1*   6.57/1*   9.08/1*  13.10/1*  14.56/1*  17.00/1*  17.31/1*  18.09/1* 
    KOS BnO Szczecin                      3.45/1*   3.12/1*   2.11/1*   4.02/1*   1.46/1*   2.04/1*   0.31/1*   0.38/1* 
  2 Sporny Hubert              34.49 0b.PK  4.54/2   14.53/2   20.04/2   26.06/2   30.45/2   33.02/2   33.53/2   34.49/2  
    KOS BnO Szczecin                      4.54/2    9.59/2    5.11/2    6.02/2    4.39/2    2.17/2    0.51/2    0.56/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.5km    0m 12k
-----------------------------
                                          1-34      2-90      3-44      4-77      5-75      6-47      7-48      8-32      9-87     10-88     11-89     12-100   
  1 Muller Wiktor                  27.12  2.57/1*   5.26/3    8.17/2   10.17/2   12.25/2   14.49/2   16.53/2   20.10/2   21.26/2   22.42/1*  25.09/1*  26.50/1*  27.12/1* 
    UMKS Kwidzyn                          2.57/1*   2.29/5    2.51/2    2.00/4    2.08/2    2.24/2    2.04/5    3.17/2    1.16/2    1.16/1*   2.27/1*   1.41/1*   0.22/1* 
  2 Czynski Milosz                 28.44  2.57/1*   4.32/1*   8.56/4   10.10/1*  12.11/1*  14.08/1*  15.57/1*  19.05/1*  20.09/1*  23.40/2   26.11/2   28.21/2   28.44/2  
    KOS BnO Szczecin                      2.57/1*   1.35/1*   4.24/6    1.14/1*   2.01/1*   1.57/1*   1.49/1*   3.08/1*   1.04/1*   3.31/3    2.31/2    2.10/2    0.23/2  
  3 Pawlowski Leon                 39.39  4.02/4    6.44/5    9.38/5   11.33/5   14.26/5   18.01/3   20.54/4   25.37/4   27.03/4   29.18/3   35.08/3   39.12/3   39.39/3  
    KOS BnO Szczecin                      4.02/4    2.42/6    2.54/3    1.55/3    2.53/4    3.35/3    2.53/6    4.43/6    1.26/3    2.15/2    5.50/6    4.04/6    0.27/3  
  4 Przeszlowski Lukasz            44.47  4.05/5    6.18/4    8.53/3   10.29/4   12.59/3   18.10/4   20.12/3   23.33/3   26.49/3   38.38/4   41.41/4   44.06/4   44.47/4  
    UKS Traper Zlocieniec                 4.05/5    2.13/4    2.35/1*   1.36/2    2.30/3    5.11/4    2.02/3    3.21/4    3.16/5   11.49/5    3.03/4    2.25/5    0.41/6  
  5 Udycz Jonasz                   48.18  3.29/3    5.09/2    8.13/1*  10.23/3   13.56/4   22.07/5   24.02/5   27.20/5   30.51/5   42.34/5   45.37/5   47.51/5   48.18/5  
    UKS Traper Zlocieniec                 3.29/3    1.40/3    3.04/4    2.10/6    3.33/6    8.11/5    1.55/2    3.18/3    3.31/6   11.43/4    3.03/4    2.14/3    0.27/3  
  6 Fiedorowicz Hieronim           52.43  7.40/6    9.17/6   12.22/6   14.25/6   17.54/6   26.16/6   28.18/6   31.43/6   34.54/6   46.43/6   49.45/6   52.04/6   52.43/6  
    UKS Traper Zlocieniec                 7.40/6    1.37/2    3.05/5    2.03/5    3.29/5    8.22/6    2.02/3    3.25/5    3.11/4   11.49/5    3.02/3    2.19/4    0.39/5  
    Kotkowiak Piotr            NKL-bPK    9.17/    11.00/    14.38/    19.30/    23.02/    25.47/    28.03/    32.26/    33.57/    37.32/         /    43.09/    43.38/   
    KOS BnO Szczecin                      9.17/     1.43/     3.38/     4.52/     3.32/     2.45/     2.16/     4.23/     1.31/     3.35/         /         /     0.29/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.1km    0m 16k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-75      4-76      5-77      6-45      7-78      8-46      9-47     10-48     11-91     12-49     13-87     14-89     15-94     16-100   
  1 Lisiak Adam                    32.14  1.50/2    3.09/5    4.22/4    5.48/1*   7.20/1*   9.07/1*  11.55/1*  12.57/1*  14.51/1*  16.56/1*  18.06/1*  20.29/1*  23.41/1*  25.43/1*  28.40/1*  31.42/1*  32.14/1* 
    UKS Orientus Lódz                     1.50/2    1.19/5    1.13/2    1.26/1*   1.32/4    1.47/3    2.48/4    1.02/2    1.54/5    2.05/6    1.10/3    2.23/2    3.12/3    2.02/2    2.57/2    3.02/4    0.32/4  
  2 Smyk Bartosz                   34.19  1.52/4    2.40/3    4.08/3    5.49/2    8.50/3   10.37/3   12.58/3   14.02/3   15.30/2   17.14/2   18.20/2   21.35/2   24.24/2   28.33/3   31.04/2   33.53/2   34.19/2  
    UKS Traper Zlocieniec                 1.52/4    0.48/3    1.28/5    1.41/2    3.01/5    1.47/3    2.21/2    1.04/3    1.28/3    1.44/1*   1.06/1*   3.15/6    2.49/2    4.09/6    2.31/1*   2.49/2    0.26/2  
  3 Kula Mateusz                   35.32  1.50/2    3.29/6    4.42/5    8.44/5    9.56/4   11.36/4   13.34/4   14.42/4   15.55/3   17.49/3   19.36/3   21.51/3   24.37/3   27.03/2   32.55/4   35.02/3   35.32/3  
    KOS BnO Szczecin                      1.50/2    1.39/6    1.13/2    4.02/5    1.12/2    1.40/1*   1.58/1*   1.08/4    1.13/1*   1.54/4    1.47/6    2.15/1*   2.46/1*   2.26/5    5.52/5    2.07/1*   0.30/3  
  4 Grzegorczyk Mateusz            36.10  1.44/1*   3.00/4    4.56/6    7.03/4    8.20/2   10.06/2   12.46/2   14.01/2   17.00/4   18.52/4   19.58/4   22.49/4   26.28/4   28.52/4   32.29/3   35.35/4   36.10/4  
    KOS BnO Szczecin                      1.44/1*   1.16/4    1.56/6    2.07/3    1.17/3    1.46/2    2.40/3    1.15/6    2.59/6    1.52/3    1.06/1*   2.51/3    3.39/5    2.24/4    3.37/3    3.06/5    0.35/5  
  5 Biernat Michal                 40.31  1.52/4    2.21/1*   3.27/1*   8.57/6   10.00/5   12.11/6   18.35/6   19.22/6   20.46/6   22.40/6   23.51/6   26.50/6   30.52/6   32.47/6   36.27/5   40.08/5   40.31/5  
    KOS BnO Szczecin                      1.52/4    0.29/1*   1.06/1*   5.30/6    1.03/1*   2.11/6    6.24/6    0.47/1*   1.24/2    1.54/4    1.11/4    2.59/4    4.02/6    1.55/1*   3.40/4    3.41/6    0.23/1* 
  6 Kondys Jakub                   48.28  2.00/6    2.39/2    3.55/2    6.09/3   10.08/6   11.58/5   16.50/5   18.00/5   19.42/5   21.31/5   22.49/5   26.02/5   29.15/5   31.23/5   44.56/6   47.51/6   48.28/6  
    KOS BnO Szczecin                      2.00/6    0.39/2    1.16/4    2.14/4    3.59/6    1.50/5    4.52/5    1.10/5    1.42/4    1.49/2    1.18/5    3.13/5    3.13/4    2.08/3   13.33/6    2.55/3    0.37/6  
    Osak Maciej                NKL-bPK    3.31/     5.02/    12.00/    18.08/    31.30/    35.25/    41.00/    43.31/    47.34/         /         /         /         /         /         /    86.48/    87.22/   
    UKS Traper Zlocieniec                 3.31/     1.31/     6.58/     6.08/    13.22/     3.55/     5.35/     2.31/     4.03/         /         /         /         /         /         /         /     0.34/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         4.0km    0m 19k
-----------------------------
                                          1-34      2-75      3-76      4-39      5-35      6-85      7-77      8-44      9-78     10-47     11-91     12-71     13-72     14-74     15-92     16-80     17-81     18-82     19-100   
  1 Laszkiewicz Dominik            43.25  2.17/2    3.12/2    4.31/2    8.55/3   11.20/2   14.08/2   16.16/2   17.15/2   19.28/2   21.26/2   23.30/2   26.46/2   29.03/2   32.37/2   35.55/1*  38.13/1*  40.13/1*  41.57/1*  43.00/1*  43.25/1* 
    UKS Traper Zlocieniec                 2.17/2    0.55/1*   1.19/2    4.24/3    2.25/2    2.48/4    2.08/1*   0.59/1*   2.13/3    1.58/2    2.04/2    3.16/4    2.17/1*   3.34/4    3.18/2    2.18/4    2.00/3    1.44/3    1.03/1*   0.25/2  
  2 Ledniowski Filip               45.47  2.44/4    3.53/4    5.20/4    7.45/2   12.24/3   14.12/3   16.25/3   18.21/3   20.32/3   22.38/3   25.46/3   28.49/3   32.28/3   35.08/3   37.57/2   40.06/2   42.09/2   43.58/2   45.18/2   45.47/2  
    WKS Slask Wroclaw                     2.44/4    1.09/4    1.27/4    2.25/2    4.39/4    1.48/2    2.13/2    1.56/4    2.11/2    2.06/3    3.08/4    3.03/1*   3.39/3    2.40/3    2.49/1*   2.09/3    2.03/4    1.49/4    1.20/3    0.29/3  
  3 Roslaniec Mateusz              46.31  2.43/3    3.40/3    5.04/3    6.12/1*   8.19/1*   9.52/1*  12.14/1*  13.26/1*  15.47/1*  18.14/1*  20.09/1*  23.15/1*  25.50/1*  27.25/1*  41.06/3   42.01/3   43.26/3   44.59/3   46.02/3   46.31/3  
    WKS Slask Wroclaw                     2.43/3    0.57/2    1.24/3    1.08/1*   2.07/1*   1.33/1*   2.22/3    1.12/3    2.21/4    2.27/4    1.55/1*   3.06/2    2.35/2    1.35/1*  13.41/4    0.55/1*   1.25/2    1.33/2    1.03/1*   0.29/3  
  4 Czaplinski Jakub               52.52  2.00/1*   3.03/1*   4.19/1*  10.50/4   15.15/4   17.52/4   20.40/4   21.51/4   23.49/4   25.43/4   27.48/4   31.03/4   36.01/4   37.45/4   47.11/4   48.08/4   49.32/4   51.02/4   52.31/4   52.52/4  
    WKS Slask Wroclaw                     2.00/1*   1.03/3    1.16/1*   6.31/4    4.25/3    2.37/3    2.48/4    1.11/2    1.58/1*   1.54/1*   2.05/3    3.15/3    4.58/4    1.44/2    9.26/3    0.57/2    1.24/1*   1.30/1*   1.29/4    0.21/1* 
    Kurasinski Michal          NKL-bPK    5.15/     9.37/    14.03/    19.47/    46.42/    53.24/    68.40/    70.35/    77.16/    80.32/    88.19/    98.34/   106.49/   112.40/         /         /         /   128.11/   130.07/   130.45/   
    Szczecin                              5.15/     4.22/     4.26/     5.44/    26.55/     6.42/    15.16/     1.55/     6.41/     3.16/     7.47/    10.15/     8.15/     5.51/         /         /         /         /     1.56/     0.38/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         4.7km    0m 24k
-----------------------------
                                          1-90      2-46      3-78      4-45      5-44      6-43      7-41      8-42      9-40     10-38     11-35     12-85     13-34     14-47     15-48     16-91     17-49     18-71     19-72     20-74     21-92     22-79     23-94     24-100   
  1 Lubak Mateusz                  53.56  3.22/1*   4.04/1*   4.48/1*   6.49/1*   7.02/1*   9.26/1*  11.24/1*  12.25/1*  12.58/1*  17.20/1*  21.41/1*  28.53/1*  29.49/1*  31.06/1*  32.28/1*  33.54/1*  35.53/1*  38.51/1*  41.36/1*  43.22/1*  46.53/1*  47.57/1*  51.19/1*  53.35/1*  53.56/1* 
    WKS Slask Wroclaw                     3.22/1*   0.42/1*   0.44/1*   2.01/1*   0.13/1*   2.24/1*   1.58/1*   1.01/1*   0.33/1*   4.22/1*   4.21/1*   7.12/1*   0.56/1*   1.17/1*   1.22/1*   1.26/1*   1.59/1*   2.58/1*   2.45/1*   1.46/1*   3.31/1*   1.04/1*   3.22/1*   2.16/1*   0.21/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         5.6km    0m 29k
-----------------------------
                                          1-34      2-35      3-36      4-37      5-38      6-41      7-40      8-42      9-43     10-44     11-45     12-46     13-75     14-76     15-77     16-78     17-47     18-48     19-49     20-50     21-71     22-72     23-73     24-74     25-79     26-80     27-81     28-83     29-100   
  1 Fleiß Sebastian                64.55  2.07/1*  10.26/1*  11.14/1*  11.50/1*  13.58/1*  18.04/1*  19.45/1*  20.53/1*  23.55/1*  26.26/1*  26.55/1*  29.39/1*  30.50/1*  32.24/1*  33.44/1*  36.11/1*  37.51/1*  39.25/1*  45.15/1*  47.23/1*  49.19/1*  51.51/1*  53.26/1*  54.24/1*  56.34/1*  58.39/1*  60.18/1*  63.25/1*  64.30/1*  64.55/1* 
    Berliner TSC                          2.07/1*   8.19/1*   0.48/1*   0.36/1*   2.08/1*   4.06/1*   1.41/1*   1.08/1*   3.02/1*   2.31/1*   0.29/1*   2.44/1*   1.11/1*   1.34/1*   1.20/1*   2.27/1*   1.40/1*   1.34/1*   5.50/1*   2.08/1*   1.56/1*   2.32/1*   1.35/1*   0.58/1*   2.10/1*   2.05/1*   1.39/1*   3.07/1*   1.05/1*   0.25/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         5.6km    0m 29k
-----------------------------
                                          1-34      2-35      3-36      4-37      5-38      6-41      7-40      8-42      9-43     10-44     11-45     12-46     13-75     14-76     15-77     16-78     17-47     18-48     19-49     20-50     21-71     22-72     23-73     24-74     25-79     26-80     27-81     28-83     29-100   
  1 Pocierznicki Rafal             54.38  1.40/1*   4.13/1*   5.02/1*   5.50/1*   8.14/1*  10.40/2   11.23/1*  12.04/1*  14.24/1*  16.52/1*  17.21/1*  19.54/1*  21.50/1*  23.12/1*  24.47/1*  27.23/1*  29.40/1*  31.13/1*  33.38/1*  36.48/1*  38.52/1*  41.47/1*  43.37/1*  44.28/1*  45.57/1*  47.29/1*  48.44/1*  51.37/1*  54.16/1*  54.38/1* 
    KOS BnO Szczecin                      1.40/1*   2.33/3    0.49/3    0.48/3    2.24/3    2.26/5    0.43/1*   0.41/1*   2.20/2    2.28/1*   0.29/1*   2.33/6    1.56/5    1.22/1*   1.35/6    2.36/5    2.17/5    1.33/2    2.25/3    3.10/6    2.04/6    2.55/4    1.50/3    0.51/1*   1.29/3    1.32/3    1.15/1*   2.53/2    2.39/8    0.22/2  
  2 Golawski Rafal                 55.07  1.59/2    4.26/2    5.43/3    6.24/3    8.37/2   10.38/1*  12.38/3   13.22/3   16.42/3   19.31/3   20.01/3   22.55/4   24.19/4   27.47/4   28.45/4   31.16/4   33.22/4   34.47/4   36.50/3   39.50/3   41.06/3   43.54/3   45.38/2   46.31/2   48.01/2   49.19/2   50.40/2   53.41/2   54.43/2   55.07/2  
    5 PA Sulechów                         1.59/2    2.27/1*   1.17/8    0.41/1*   2.13/2    2.01/1*   2.00/8    0.44/2    3.20/7    2.49/3    0.30/2    2.54/7    1.24/2    3.28/8    0.58/1*   2.31/4    2.06/3    1.25/1*   2.03/1*   3.00/4    1.16/1*   2.48/3    1.44/2    0.53/2    1.30/4    1.18/2    1.21/2    3.01/3    1.02/1*   0.24/3  
  3 Martan Jiri                    56.58  2.28/5    5.08/4    5.54/4    6.57/4    9.08/3   11.27/3   12.25/2   13.09/2   15.25/2   18.15/2   18.56/2   20.51/2   22.29/2   23.56/2   25.09/2   27.39/2   29.48/2   32.41/2   35.29/2   37.58/2   39.49/2   43.01/2   46.10/3   47.03/3   48.26/3   50.19/3   51.59/3   55.24/3   56.28/3   56.58/3  
    Slavia Liberec                        2.28/5    2.40/4    0.46/2    1.03/5    2.11/1*   2.19/4    0.58/2    0.44/2    2.16/1*   2.50/4    0.41/6    1.55/2    1.38/3    1.27/2    1.13/4    2.30/3    2.09/4    2.53/6    2.48/6    2.29/3    1.51/3    3.12/5    3.09/6    0.53/2    1.23/2    1.53/6    1.40/5    3.25/5    1.04/2    0.30/6  
  4 Tkaczuk Tomasz                 58.07  2.00/3    4.28/3    5.05/2    5.57/2   10.48/4   12.57/4   14.24/4   15.08/4   17.28/4   19.59/4   20.41/4   22.24/3   23.47/3   26.09/3   27.11/3   29.05/3   30.47/3   34.35/3   39.58/4   42.06/4   43.32/4   46.12/4   48.51/4   50.04/4   51.12/4   52.26/4   53.54/4   56.33/4   57.48/4   58.07/4  
    UKS Azymut Pabianice                  2.00/3    2.28/2    0.37/1*   0.52/4    4.51/8    2.09/2    1.27/6    0.44/2    2.20/2    2.31/2    0.42/7    1.43/1*   1.23/1*   2.22/5    1.02/2    1.54/1*   1.42/1*   3.48/8    5.23/8    2.08/2    1.26/2    2.40/1*   2.39/5    1.13/7    1.08/1*   1.14/1*   1.28/4    2.39/1*   1.15/3    0.19/1* 
  5 Schütz Benno                   67.04  2.03/4    7.09/7    7.58/7    8.42/6   11.39/7   13.48/5   15.23/5   16.21/5   18.43/5   21.51/5   22.31/5   31.07/7   33.34/7   36.28/7   37.38/7   40.01/6   41.59/6   45.17/7   47.37/6   49.36/6   51.58/6   54.39/6   56.10/6   57.22/5   59.12/6   60.46/5   62.09/5   65.17/5   66.36/5   67.04/5  
    ESV Lok Schoneweide                   2.03/4    5.06/7    0.49/3    0.44/2    2.57/7    2.09/2    1.35/7    0.58/8    2.22/4    3.08/5    0.40/4    8.36/8    2.27/8    2.54/6    1.10/3    2.23/2    1.58/2    3.18/7    2.20/2    1.59/1*   2.22/8    2.41/2    1.31/1*   1.12/5    1.50/6    1.34/4    1.23/3    3.08/4    1.19/5    0.28/4  
  6 Kubec Pavel                    71.01  2.56/7    6.34/6    7.36/6    8.41/5   11.36/6   14.37/6   15.42/6   16.37/6   19.43/6   23.39/6   24.21/6   26.45/5   28.54/5   30.48/5   32.28/5   36.12/5   38.48/5   40.43/5   43.26/5   46.52/5   49.06/5   52.29/5   56.00/5   57.22/5   58.54/5   60.59/6   63.33/6   68.51/6   70.22/6   71.01/6  
    Stadion Novy Bor                      2.56/7    3.38/5    1.02/7    1.05/7    2.55/6    3.01/6    1.05/3    0.55/6    3.06/5    3.56/8    0.42/7    2.24/4    2.09/6    1.54/4    1.40/7    3.44/8    2.36/7    1.55/4    2.43/5    3.26/7    2.14/7    3.23/6    3.31/7    1.22/8    1.32/5    2.05/7    2.34/8    5.18/8    1.31/7    0.39/8  
  7 Uwe Röhner                     74.56  8.48/8   16.35/8   17.24/8   18.28/8   21.00/8   25.16/8   26.26/8   27.15/8   30.50/8   34.29/8   35.07/8   37.16/8   38.54/8   40.29/8   41.51/8   44.27/8   46.47/8   48.36/8   51.04/8   54.09/8   56.03/8   59.28/8   61.43/7   62.50/7   65.24/7   67.07/7   69.33/7   73.10/7   74.27/7   74.56/7  
    IHW Alex Berlin                       8.48/8    7.47/8    0.49/3    1.04/6    2.32/5    4.16/7    1.10/4    0.49/5    3.35/8    3.39/6    0.38/3    2.09/3    1.38/3    1.35/3    1.22/5    2.36/5    2.20/6    1.49/3    2.28/4    3.05/5    1.54/4    3.25/7    2.15/4    1.07/4    2.34/8    1.43/5    2.26/7    3.37/6    1.17/4    0.29/5  
  8 Lederer Pavel                  81.06  2.36/6    6.28/5    7.21/5    8.53/7   11.22/5   16.21/7   17.35/7   18.31/7   21.39/7   25.34/7   26.14/7   28.45/6   31.01/6   34.11/6   36.35/6   40.06/7   42.44/7   44.53/6   48.07/7   51.35/7   53.29/7   57.34/7   66.37/8   67.49/8   70.19/8   72.40/8   74.46/8   79.15/8   80.34/8   81.06/8  
    OK Doksy                              2.36/6    3.52/6    0.53/6    1.32/8    2.29/4    4.59/8    1.14/5    0.56/7    3.08/6    3.55/7    0.40/4    2.31/5    2.16/7    3.10/7    2.24/8    3.31/7    2.38/8    2.09/5    3.14/7    3.28/8    1.54/4    4.05/8    9.03/8    1.12/5    2.30/7    2.21/8    2.06/6    4.29/7    1.19/5    0.32/7  
    Schakat Oliver             NKL-bPK    9.45/    17.03/    19.27/    25.14/    33.26/    41.17/    44.27/    46.33/    74.55/    82.38/    87.34/         /    93.13/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   116.09/   116.54/   
    Berliner TSC                          9.45/     7.18/     2.24/     5.47/     8.12/     7.51/     3.10/     2.06/    28.22/     7.43/     4.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.45/   
    Sawka Pawel                NKL-LIM    2.25/    17.08/    17.53/    18.45/    22.27/    30.03/    31.17/    32.23/    36.53/    41.13/    41.52/    45.28/    52.45/    56.40/    59.26/    65.05/    68.18/    72.07/    94.37/   100.27/   102.02/   106.09/   109.30/   111.13/   113.04/   115.05/   118.22/   124.17/   126.37/   127.06/   
    Indywidualnie                         2.25/    14.43/     0.45/     0.52/     3.42/     7.36/     1.14/     1.06/     4.30/     4.20/     0.39/     3.36/     7.17/     3.55/     2.46/     5.39/     3.13/     3.49/    22.30/     5.50/     1.35/     4.07/     3.21/     1.43/     1.51/     2.01/     3.17/     5.55/     2.20/     0.29/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         4.9km    0m 29k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-85      4-76      5-39      6-35      7-36      8-37      9-38     10-41     11-40     12-42     13-43     14-77     15-44     16-46     17-47     18-48     19-49     20-50     21-71     22-72     23-74     24-92     25-80     26-81     27-94     28-93     29-100   
  1 Pancerz Piotr                  64.08  1.55/2    2.40/2    3.48/2    5.23/1*   7.13/1*  10.25/2   11.18/2   12.13/2   14.30/1*  17.04/1*  18.17/1*  19.07/1*  21.26/1*  23.49/1*  24.52/1*  27.00/1*  28.24/1*  30.08/1*  32.38/1*  35.08/1*  36.48/1*  43.56/1*  46.27/1*  48.56/1*  53.33/1*  55.29/1*  60.35/1*  62.29/1*  63.38/1*  64.08/1* 
    Warszawa                              1.55/2    0.45/4    1.08/2    1.35/1*   1.50/2    3.12/2    0.53/1*   0.55/2    2.17/1*   2.34/1*   1.13/1*   0.50/3    2.19/1*   2.23/2    1.03/2    2.08/2    1.24/2    1.44/1*   2.30/1*   2.30/2    1.40/2    7.08/5    2.31/1*   2.29/1*   4.37/5    1.56/2    5.06/1*   1.54/2    1.09/3    0.30/2  
  2 Karachev Aleksandr             66.22  1.48/1*   2.30/1*   3.57/3    5.44/2    7.24/2    9.54/1*  10.53/1*  11.54/1*  15.48/2   18.39/2   20.18/2   21.03/2   23.23/2   25.54/2   26.54/2   29.08/2   30.30/2   32.23/2   35.04/2   37.21/2   39.14/2   45.10/2   48.25/2   51.03/2   55.38/2   57.33/2   62.52/2   64.51/2   65.45/2   66.22/2  
    OK Kaliningrad                        1.48/1*   0.42/2    1.27/4    1.47/2    1.40/1*   2.30/1*   0.59/3    1.01/4    3.54/5    2.51/2    1.39/3    0.45/2    2.20/2    2.31/3    1.00/1*   2.14/3    1.22/1*   1.53/3    2.41/2    2.17/1*   1.53/4    5.56/4    3.15/2    2.38/2    4.35/4    1.55/1*   5.19/2    1.59/3    0.54/2    0.37/4  
  3 Rotter Daniel                  85.15  2.08/3    2.43/3    3.47/1*   7.42/4   13.29/5   17.11/5   18.09/5   18.52/5   21.13/5   25.25/5   26.52/5   27.30/4   33.31/5   35.39/5   43.22/5   45.20/5   47.39/5   49.46/5   52.42/5   57.07/5   58.43/5   62.32/5   70.21/5   73.31/4   75.29/4   77.33/4   82.57/3   84.13/3   84.51/3   85.15/3  
    SZWLA Stargard                        2.08/3    0.35/1*   1.04/1*   3.55/5    5.47/5    3.42/5    0.58/2    0.43/1*   2.21/2    4.12/5    1.27/2    0.38/1*   6.01/5    2.08/1*   7.43/5    1.58/1*   2.19/4    2.07/4    2.56/4    4.25/5    1.36/1*   3.49/2    7.49/5    3.10/3    1.58/3    2.04/3    5.24/3    1.16/1*   0.38/1*   0.24/1* 
  4 Mieske Frank                   87.39  2.13/4    2.57/4    4.20/4    6.30/3    8.25/3   11.55/3   12.54/3   14.35/3   17.44/3   20.48/3   22.33/3   23.36/3   28.13/3   30.45/3   32.04/3   37.34/3   39.28/3   41.18/3   44.33/3   48.50/3   50.41/3   54.26/3   60.17/3   71.32/3   73.01/3   75.53/3   83.25/4   85.30/4   87.07/4   87.39/4  
    Kaulsdorfer OLV Berlin                2.13/4    0.44/3    1.23/3    2.10/3    1.55/3    3.30/4    0.59/3    1.41/5    3.09/4    3.04/3    1.45/4    1.03/4    4.37/4    2.32/4    1.19/3    5.30/5    1.54/3    1.50/2    3.15/5    4.17/4    1.51/3    3.45/1*   5.51/3   11.15/4    1.29/2    2.52/5    7.32/4    2.05/4    1.37/4    0.32/3  
  5 Nowicki Lukasz                 95.52  3.13/5    4.37/5    6.13/5    8.31/5   10.39/4   14.00/4   15.17/4   16.15/4   19.00/4   22.26/4   24.21/4   29.13/5   32.35/4   35.26/4   37.15/4   40.36/4   43.56/4   46.12/4   49.01/4   52.02/4   54.03/4   58.40/4   65.27/4   79.43/5   81.05/5   83.40/5   91.16/5   93.22/5   95.13/5   95.52/5  
    5 PA Sulechów                         3.13/5    1.24/5    1.36/5    2.18/4    2.08/4    3.21/3    1.17/5    0.58/3    2.45/3    3.26/4    1.55/5    4.52/5    3.22/3    2.51/5    1.49/4    3.21/4    3.20/5    2.16/5    2.49/3    3.01/3    2.01/5    4.37/3    6.47/4   14.16/5    1.22/1*   2.35/4    7.36/5    2.06/5    1.51/5    0.39/5  
    Krysiak Dawid              NKL-bPK    2.47/     4.26/     7.36/    12.36/    17.36/    30.34/    33.01/    37.48/    42.23/    46.31/    48.07/    49.40/    53.52/    58.50/    61.01/    63.39/    73.58/    76.39/    80.51/    91.14/    94.21/   100.44/   104.35/         /         /         /         /         /         /         /   
    AKT Kroki Szczecin                    2.47/     1.39/     3.10/     5.00/     5.00/    12.58/     2.27/     4.47/     4.35/     4.08/     1.36/     1.33/     4.12/     4.58/     2.11/     2.38/    10.19/     2.41/     4.12/    10.23/     3.07/     6.23/     3.51/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         4.4km    0m 26k
-----------------------------
                                          1-47      2-46      3-90      4-75      5-76      6-39      7-37      8-36      9-35     10-85     11-34     12-84     13-91     14-49     15-50     16-71     17-72     18-74     19-92     20-80     21-81     22-94     23-89     24-33     25-93     26-100   
  1 Muller Denis                   46.24  2.37/1*   3.28/1*   4.43/2    5.35/2    6.53/2    8.16/1*  11.30/1*  12.03/1*  13.00/1*  14.41/1*  15.58/1*  16.44/1*  18.22/1*  20.04/1*  21.58/1*  23.21/1*  25.47/1*  30.25/1*  35.06/1*  36.01/1*  37.30/1*  41.49/1*  43.45/1*  45.03/1*  45.25/1*  46.00/1*  46.24/1* 
    Treptower SV                          2.37/1*   0.51/1*   1.15/9    0.52/4    1.18/2    1.23/1*   3.14/2    0.33/1*   0.57/1*   1.41/1*   1.17/3    0.46/2    1.38/2    1.42/1*   1.54/1*   1.23/2    2.26/2    4.38/8    4.41/9    0.55/1*   1.29/4    4.19/5    1.56/1*   1.18/5    0.22/5    0.35/1*   0.24/3  
  2 Bleidorn Stefan                53.00  2.45/2    3.40/2    4.27/1*   5.14/1*   6.26/1*  11.32/2   17.23/5   18.21/5   19.36/5   21.31/3   22.26/2   23.16/2   26.15/2   28.08/2   30.08/2   31.43/2   34.04/2   36.16/2   40.12/2   41.22/2   42.47/2   48.06/2   50.15/2   51.10/2   51.27/2   52.29/2   53.00/2  
    Treptower SV                          2.45/2    0.55/2    0.47/4    0.47/2    1.12/1*   5.06/11   5.51/7    0.58/8    1.15/3    1.55/2    0.55/1*   0.50/4    2.59/8    1.53/4    2.00/2    1.35/3    2.21/1*   2.12/2    3.56/7    1.10/5    1.25/2    5.19/8    2.09/2    0.55/1*   0.17/1*   1.02/9    0.31/9  
  3 Wójcik Rafal                   57.36  6.03/10   7.01/7    7.43/5    8.29/5   10.40/6   12.03/5   15.09/2   16.00/2   17.32/2   25.43/7   27.11/7   27.52/7   29.54/7   32.44/7   35.05/6   36.11/5   38.46/5   40.42/3   46.13/3   47.08/3   48.43/3   52.30/3   55.05/3   56.13/3   56.33/3   57.13/3   57.36/3  
    KOS BnO Szczecin                      6.03/10   0.58/3    0.42/2    0.46/1*   2.11/8    1.23/1*   3.06/1*   0.51/6    1.32/6    8.11/11   1.28/6    0.41/1*   2.02/5    2.50/6    2.21/4    1.06/1*   2.35/3    1.56/1*   5.31/10   0.55/1*   1.35/5    3.47/4    2.35/3    1.08/4    0.20/3    0.40/2    0.23/1* 
  4 Balmowski Radoslaw             63.34  3.12/4    6.20/5    7.03/4    7.57/4    9.31/3   11.35/3   15.57/3   16.36/3   17.47/3   20.12/2   24.25/4   25.14/4   26.59/4   30.49/5   37.28/7   40.03/7   43.35/7   45.51/4   47.55/4   48.58/4   50.59/4   54.35/4   59.49/4   61.14/4   62.22/4   63.04/4   63.34/4  
    2 Pulk Inzynieryjny                   3.12/4    3.08/10   0.43/3    0.54/5    1.34/3    2.04/6    4.22/3    0.39/2    1.11/2    2.25/5    4.13/11   0.49/3    1.45/3    3.50/10   6.39/11   2.35/9    3.32/6    2.16/3    2.04/2    1.03/3    2.01/8    3.36/1*   5.14/10   1.25/6    1.08/9    0.42/6    0.30/8  
  5 Braatz Frank                   66.53  3.34/5    5.00/4    6.04/3    7.19/3   10.24/5   13.11/7   17.35/6   18.39/6   20.29/6   23.06/5   24.48/6   26.09/6   28.44/6   31.18/6   34.19/5   36.58/6   41.05/6   46.13/5   49.36/5   51.18/5   54.00/5   58.56/5   62.33/5   64.34/5   65.09/5   66.24/5   66.53/5  
    Treptower SV                          3.34/5    1.26/4    1.04/6    1.15/8    3.05/10   2.47/10   4.24/4    1.04/10   1.50/9    2.37/7    1.42/9    1.21/9    2.35/7    2.34/5    3.01/6    2.39/10   4.07/11   5.08/9    3.23/5    1.42/10   2.42/10   4.56/7    3.37/6    2.01/11   0.35/8    1.15/10   0.29/7  
  6 Fiedorowicz Szczepan           69.33  2.48/3    4.33/3    8.26/9    9.42/9   11.16/8   12.45/6   19.18/7   20.02/7   21.24/7   23.22/6   24.32/5   25.30/5   27.18/5   29.09/4   31.22/4   33.04/4   36.25/4   50.43/6   53.36/6   54.57/6   56.55/6   60.38/6   65.47/6   67.12/6   68.25/6   69.06/6   69.33/6  
    UKS Traper Zlocieniec                 2.48/3    1.45/6    3.53/11   1.16/9    1.34/3    1.29/4    6.33/9    0.44/4    1.22/5    1.58/3    1.10/2    0.58/5    1.48/4    1.51/2    2.13/3    1.42/5    3.21/5   14.18/10   2.53/3    1.21/6    1.58/6    3.43/3    5.09/8    1.25/6    1.13/11   0.41/3    0.27/4  
  7 Gradek Jaroslaw                73.40  4.50/8    6.40/6    7.52/6    9.10/7   11.06/7   13.25/8   26.45/10  28.33/10  31.53/10  34.27/10  35.53/10  36.53/10  40.41/10  43.55/10  48.18/10  50.08/10  53.40/9   55.59/9   58.01/9   59.05/8   61.03/8   64.44/7   69.54/7   71.20/7   72.28/7   73.09/7   73.40/7  
    UKS Traper Zlocieniec                 4.50/8    1.50/8    1.12/7    1.18/10   1.56/6    2.19/7   13.20/11   1.48/11   3.20/11   2.34/6    1.26/5    1.00/7    3.48/10   3.14/9    4.23/10   1.50/7    3.32/6    2.19/4    2.02/1*   1.04/4    1.58/6    3.41/2    5.10/9    1.26/8    1.08/9    0.41/3    0.31/9  
  8 Mol Krzysztof                  79.17  4.35/7    7.22/9    7.59/7    8.46/6   10.20/4   11.46/4   16.17/4   17.03/4   18.23/4   21.44/4   23.01/3   25.07/3   26.41/3   28.32/3   30.56/3   32.39/3   35.50/3   52.26/7   55.54/7   57.27/7   58.51/7   74.01/9   76.53/8   77.53/8   78.13/8   78.54/8   79.17/8  
    5 PA Sulechów                         4.35/7    2.47/9    0.37/1*   0.47/2    1.34/3    1.26/3    4.31/5    0.46/5    1.20/4    3.21/10   1.17/3    2.06/11   1.34/1*   1.51/2    2.24/5    1.43/6    3.11/4   16.36/11   3.28/6    1.33/8    1.24/1*  15.10/11   2.52/4    1.00/2    0.20/3    0.41/3    0.23/1* 
  9 Lisiak Pawel                   82.52  6.52/11   8.34/10   9.24/10  10.38/10  13.42/10  16.16/10  21.37/8   22.40/8   24.23/8   27.40/8   29.20/8   30.57/8   34.05/8   39.32/9   42.52/9   45.09/8   49.06/8   53.01/8   56.20/8   60.50/9   63.20/9   73.10/8   78.32/9   80.16/9   80.42/9   82.01/9   82.52/9  
    UKS Orientus Lódz                     6.52/11   1.42/5    0.50/5    1.14/7    3.04/9    2.34/9    5.21/6    1.03/9    1.43/8    3.17/9    1.40/8    1.37/10   3.08/9    5.27/11   3.20/7    2.17/8    3.57/10   3.55/6    3.19/4    4.30/11   2.30/9    9.50/9    5.22/11   1.44/10   0.26/6    1.19/11   0.51/11 
 10 Stroinski Cezary               85.33  5.16/9    7.02/8    8.14/8    9.40/8   11.37/9   14.08/9   24.15/9   24.56/9   26.37/9   29.41/9   31.32/9   32.39/9   35.13/9   38.12/8   41.36/8   49.52/9   53.42/10  57.44/10  61.58/10  63.33/10  64.59/10  79.53/10  82.57/10  83.59/10  84.18/10  85.06/10  85.33/10 
    5 PA Sulechów                         5.16/9    1.46/7    1.12/7    1.26/11   1.57/7    2.31/8   10.07/10   0.41/3    1.41/7    3.04/8    1.51/10   1.07/8    2.34/6    2.59/7    3.24/8    8.16/11   3.50/9    4.02/7    4.14/8    1.35/9    1.26/3   14.54/10   3.04/5    1.02/3    0.19/2    0.48/7    0.27/4  
 11 Rafalowicz Marek               87.23  4.09/6   14.37/11  16.14/11  17.23/11  21.13/11  23.15/11  29.39/11  30.35/11  32.36/11  34.56/11  36.25/11  37.23/11  43.19/11  46.32/11  50.45/11  52.21/11  55.57/11  59.30/11  70.21/11  71.42/11  75.33/11  80.03/11  84.07/11  85.33/11  85.59/11  86.56/11  87.23/11 
    Bukowe                                4.09/6   10.28/11   1.37/10   1.09/6    3.50/11   2.02/5    6.24/8    0.56/7    2.01/10   2.20/4    1.29/7    0.58/5    5.56/11   3.13/8    4.13/9    1.36/4    3.36/8    3.33/5   10.51/11   1.21/6    3.51/11   4.30/6    4.04/7    1.26/8    0.26/6    0.57/8    0.27/4  
    Kurasinski Robert          NKL-bPK    4.09/     5.53/     7.11/     8.33/    10.56/    15.46/    27.43/    28.48/    31.07/    35.54/    38.20/    40.41/    53.28/    57.22/    65.39/    68.26/    73.50/    79.18/         /         /         /         /         /         /         /   105.28/   106.54/   
    Szczecin                              4.09/     1.44/     1.18/     1.22/     2.23/     4.50/    11.57/     1.05/     2.19/     4.47/     2.26/     2.21/    12.47/     3.54/     8.17/     2.47/     5.24/     5.28/         /         /         /         /         /         /         /         /     1.26/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         4.3km    0m 25k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-75      4-76      5-39      6-35      7-37      8-38      9-41     10-40     11-42     12-43     13-44     14-46     15-47     16-48     17-91     18-32     19-71     20-72     21-73     22-79     23-94     24-93     25-100   
  1 Schmiedeberg Nils              41.25  1.54/3    2.29/2    3.34/1*   4.49/1*   6.20/1*   8.11/1*   9.21/1*  11.13/1*  14.05/1*  15.01/1*  15.46/1*  18.16/1*  20.56/1*  22.34/1*  23.38/1*  25.00/1*  25.54/1*  27.31/1*  29.39/1*  32.22/1*  34.05/1*  35.26/1*  38.09/1*  39.35/1*  41.02/1*  41.25/1* 
    SVTurbine Neubrandenburg              1.54/3    0.35/2    1.05/2    1.15/1*   1.31/2    1.51/1*   1.10/2    1.52/2    2.52/4    0.56/2    0.45/5    2.30/2    2.40/3    1.38/1*   1.04/1*   1.22/1*   0.54/1*   1.37/1*   2.08/3    2.43/1*   1.43/1*   1.21/1*   2.43/1*   1.26/3    1.27/8    0.23/1* 
  2 Sobczynski Kalikst             44.59  1.42/1*   2.15/1*   4.09/3    6.28/3    8.24/3   10.36/3   11.24/2   13.41/2   15.52/2   16.45/2   17.19/2   20.03/2   22.25/2   24.06/2   25.15/2   26.40/2   27.35/2   29.32/2   31.14/2   34.02/2   35.53/2   39.27/2   42.41/2   43.53/2   44.35/2   44.59/2  
    WKS Slask Wroclaw                     1.42/1*   0.33/1*   1.54/8    2.19/4    1.56/4    2.12/3    0.48/1*   2.17/5    2.11/1*   0.53/1*   0.34/1*   2.44/3    2.22/1*   1.41/2    1.09/2    1.25/2    0.55/2    1.57/3    1.42/1*   2.48/2    1.51/2    3.34/6    3.14/2    1.12/1*   0.42/1*   0.24/2  
  3 Jobst Henry                    53.20  1.56/5    2.36/3    3.43/2    5.03/2    7.04/2    9.29/2   11.50/3   14.18/3   16.49/3   18.26/3   19.16/3   22.09/3   24.47/3   26.32/3   27.44/3   29.14/3   30.21/3   32.27/3   34.12/3   39.33/3   41.25/3   46.04/3   50.08/3   52.05/3   52.52/3   53.20/3  
    Kaulsdorfer OLV Berlin                1.56/5    0.40/3    1.07/3    1.20/2    2.01/5    2.25/4    2.21/8    2.28/6    2.31/3    1.37/6    0.50/6    2.53/6    2.38/2    1.45/3    1.12/3    1.30/3    1.07/3    2.06/4    1.45/2    5.21/4    1.52/3    4.39/7    4.04/5    1.57/5    0.47/2    0.28/3  
  4 Gorczyca Jacek                 56.56  2.31/8    3.12/6    4.25/5    7.58/5   10.19/5   14.10/6   16.03/7   18.07/7   22.28/7   23.45/6   24.28/6   27.17/6   30.50/6   33.06/6   34.40/6   36.35/5   37.48/5   39.58/5   42.06/5   45.16/4   47.45/4   50.02/4   53.43/4   55.37/4   56.25/4   56.56/4  
    KS Hades Poznan                       2.31/8    0.41/5    1.13/4    3.33/6    2.21/8    3.51/8    1.53/5    2.04/3    4.21/8    1.17/3    0.43/3    2.49/5    3.33/6    2.16/5    1.34/5    1.55/5    1.13/5    2.10/5    2.08/3    3.10/3    2.29/5    2.17/2    3.41/3    1.54/4    0.48/3    0.31/6  
  5 Kramski Mariusz                63.31  2.27/7    5.24/8    6.27/8    9.16/7   10.42/7   12.51/5   15.05/5   16.55/4   19.16/4   20.45/4   21.26/4   23.40/4   26.42/4   28.43/4   30.02/4   32.03/4   34.57/4   36.51/4   39.22/4   47.34/5   50.14/5   56.19/5   60.17/5   61.39/5   63.02/5   63.31/5  
    UKS Energetyk Dychów                  2.27/7    2.57/8    1.03/1*   2.49/5    1.26/1*   2.09/2    2.14/6    1.50/1*   2.21/2    1.29/5    0.41/2    2.14/1*   3.02/4    2.01/4    1.19/4    2.01/6    2.54/8    1.54/2    2.31/6    8.12/8    2.40/6    6.05/8    3.58/4    1.22/2    1.23/6    0.29/4  
  6 Kosicki Tomasz                 67.24  2.18/6    2.58/5    4.13/4    6.31/4    8.41/4   11.46/4   14.00/4   17.49/5   20.47/5   22.25/5   23.17/5   26.17/5   29.51/5   32.10/5   34.05/5   38.06/6   39.31/6   42.09/6   45.26/6   52.35/6   55.00/6   57.53/6   63.23/6   65.50/6   66.52/6   67.24/6  
    KS OK!Sport Warszawa                  2.18/6    0.40/3    1.15/5    2.18/3    2.10/6    3.05/5    2.14/6    3.49/8    2.58/5    1.38/7    0.52/7    3.00/7    3.34/7    2.19/8    1.55/7    4.01/8    1.25/6    2.38/7    3.17/8    7.09/6    2.25/4    2.53/4    5.30/6    2.27/6    1.02/4    0.32/7  
  7 Olas Jacek                     72.33  1.52/2    3.17/7    4.33/7    8.21/6   10.40/6   14.15/7   15.30/6   18.01/6   22.02/6   24.18/7   25.24/7   29.45/7   34.20/7   36.37/7   38.51/8   41.06/8   42.31/8   45.24/8   47.58/8   54.25/7   57.25/7   60.38/7   66.24/7   70.40/7   72.03/7   72.33/7  
    UKS Orientus Lódz                     1.52/2    1.25/7    1.16/6    3.48/7    2.19/7    3.35/7    1.15/3    2.31/7    4.01/6    2.16/8    1.06/8    4.21/8    4.35/8    2.17/6    2.14/8    2.15/7    1.25/6    2.53/8    2.34/7    6.27/5    3.00/7    3.13/5    5.46/7    4.16/8    1.23/6    0.30/5  
  8 Muller Tomasz                  78.31  1.55/4    2.36/3    4.29/6   13.04/8   14.58/8   18.22/8   20.11/8   22.15/8   26.16/8   27.40/8   28.24/8   31.12/8   34.38/8   36.56/8   38.42/7   40.29/7   41.40/7   44.03/7   46.21/7   54.28/8   65.59/8   68.29/8   74.15/8   76.44/8   77.55/8   78.31/8  
    UMKS Kwidzyn                          1.55/4    0.41/5    1.53/7    8.35/8    1.54/3    3.24/6    1.49/4    2.04/3    4.01/6    1.24/4    0.44/4    2.48/4    3.26/5    2.18/7    1.46/6    1.47/4    1.11/4    2.23/6    2.18/5    8.07/7   11.31/8    2.30/3    5.46/7    2.29/7    1.11/5    0.36/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         4.0km    0m 19k
-----------------------------
                                          1-46      2-45      3-77      4-76      5-85      6-90      7-47      8-48      9-91     10-32     11-50     12-71     13-72     14-74     15-80     16-81     17-82     18-83     19-100   
  1 Loe Petter                     47.44  9.46/1*  12.51/1*  14.15/1*  15.14/1*  16.58/1*  19.50/1*  21.14/1*  22.46/1*  23.48/1*  25.43/1*  28.48/1*  30.29/1*  33.08/1*  36.20/1*  39.22/1*  41.25/1*  43.50/1*  45.28/1*  47.12/1*  47.44/1* 
    Notodden o-team                       9.46/1*   3.05/1*   1.24/1*   0.59/1*   1.44/1*   2.52/1*   1.24/1*   1.32/1*   1.02/1*   1.55/1*   3.05/1*   1.41/1*   2.39/1*   3.12/1*   3.02/1*   2.03/1*   2.25/1*   1.38/1*   1.44/1*   0.32/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         3.4km    0m 17k
-----------------------------
                                          1-91      2-48      3-78      4-45      5-44      6-75      7-34      8-47      9-31     10-32     11-87     12-72     13-73     14-79     15-94     16-93     17-100   
  1 Deptula Jerzy                  41.55  3.45/1*   4.54/1*   9.21/1*  12.13/1*  12.41/1*  14.45/1*  16.16/1*  17.56/1*  20.02/1*  21.32/1*  22.23/1*  26.27/1*  29.10/1*  34.01/1*  38.18/1*  40.05/1*  41.24/1*  41.55/1* 
    UKS Energetyk Dychów                  3.45/1*   1.09/1*   4.27/1*   2.52/1*   0.28/1*   2.04/1*   1.31/1*   1.40/1*   2.06/1*   1.30/1*   0.51/1*   4.04/1*   2.43/1*   4.51/1*   4.17/1*   1.47/1*   1.19/1*   0.31/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         3.1km    0m 18k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-85      4-75      5-76      6-77      7-44      8-78      9-47     10-48     11-91     12-49     13-71     14-88     15-86     16-89     17-83     18-100   
  1 Solovev Mikhail                40.59  2.41/2    3.29/2    5.00/2    6.50/2   10.44/3   12.27/3   13.50/3   16.45/3   19.12/3   21.18/3   22.38/3   25.27/3   29.18/2   33.30/1*  35.26/1*  36.26/1*  38.24/1*  40.24/1*  40.59/1* 
    PionerSK                              2.41/2    0.48/2    1.31/3    1.50/3    3.54/4    1.43/3    1.23/3    2.55/4    2.27/2    2.06/2    1.20/2    2.49/2    3.51/2    4.12/1*   1.56/3    1.00/3    1.58/2    2.00/3    0.35/3  
  2 Swierczynski Bogdan            44.00  3.25/4    5.02/4    6.11/4    7.32/3    9.03/2   10.21/2   11.21/2   13.53/2   16.24/2   18.33/2   20.19/2   23.27/2   31.12/3   35.55/2   37.43/2   38.34/2   41.45/2   43.27/2   44.00/2  
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             3.25/4    1.37/4    1.09/1*   1.21/2    1.31/1*   1.18/2    1.00/2    2.32/2    2.31/3    2.09/3    1.46/4    3.08/3    7.45/4    4.43/3    1.48/2    0.51/2    3.11/3    1.42/2    0.33/2  
  3 Arsentiev Viktor               49.04  2.54/3    3.50/3    5.55/3    8.01/4   11.48/4   13.36/4   15.24/4   18.10/4   21.32/4   24.09/4   25.46/4   29.15/4   34.29/4   38.42/3   41.23/3   42.39/3   46.44/3   48.20/3   49.04/3  
    OK Kaliningrad                        2.54/3    0.56/3    2.05/4    2.06/4    3.47/3    1.48/4    1.48/4    2.46/3    3.22/4    2.37/4    1.37/3    3.29/4    5.14/3    4.13/2    2.41/4    1.16/4    4.05/4    1.36/1*   0.44/4  
  4 Guga Romuald                   53.29  2.16/1*   2.58/1*   4.08/1*   5.24/1*   6.55/1*   8.10/1*   9.08/1*  10.51/1*  12.51/1*  14.41/1*  15.58/1*  18.04/1*  21.32/1*  46.41/4   48.16/4   49.05/4   50.44/4   53.04/4   53.29/4  
    WKS Slask Wroclaw                     2.16/1*   0.42/1*   1.10/2    1.16/1*   1.31/1*   1.15/1*   0.58/1*   1.43/1*   2.00/1*   1.50/1*   1.17/1*   2.06/1*   3.28/1*  25.09/4    1.35/1*   0.49/1*   1.39/1*   2.20/4    0.25/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         3.0km    0m 17k
-----------------------------
                                          1-85      2-75      3-77      4-44      5-45      6-78      7-46      8-47      9-48     10-91     11-32     12-87     13-71     14-79     15-94     16-93     17-100   
  1 Wolochowicz Wladyslaw          41.44  2.31/1*   4.45/1*   6.40/1*   8.07/1*   8.52/1*  11.22/1*  12.32/1*  14.03/1*  16.13/1*  17.48/1*  21.03/1*  22.16/1*  25.18/1*  31.06/1*  36.04/1*  39.15/1*  41.05/1*  41.44/1* 
    KOS BnO Szczecin                      2.31/1*   2.14/3    1.55/2    1.27/3    0.45/3    2.30/2    1.10/3    1.31/3    2.10/3    1.35/3    3.15/3    1.13/3    3.02/4    5.48/     4.58/1*   3.11/2    1.50/5    0.39/4  
  2 Michalek Janusz                45.03  4.04/5    5.46/3   10.51/4   12.02/4   12.41/4   15.17/3   16.16/3   17.38/2   19.36/2   20.54/2   24.27/2   25.23/2   26.56/2   33.39/2   39.59/2   43.18/2   44.30/2   45.03/2  
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             4.04/5    1.42/1*   5.05/5    1.11/2    0.39/1*   2.36/3    0.59/1*   1.22/1*   1.58/1*   1.18/1*   3.33/5    0.56/1*   1.33/1*   6.43/3    6.20/3    3.19/4    1.12/2    0.33/2  
  3 Jakielaszek Ryszard            46.51  3.11/2    9.48/5   12.54/5   14.00/5   14.44/5   17.08/5   18.10/5   19.37/4   21.39/4   22.57/4   26.23/4   27.20/4   29.00/3   35.34/3   41.51/3   45.03/3   46.24/3   46.51/3  
    GKS Luzino                            3.11/2    6.37/5    3.06/4    1.06/1*   0.44/2    2.24/1*   1.02/2    1.27/2    2.02/2    1.18/1*   3.26/4    0.57/2    1.40/2    6.34/2    6.17/2    3.12/3    1.21/4    0.27/1* 
  4 Wollenberg Bernd               53.56  3.38/4    5.42/2    7.54/3    9.33/3   10.28/3   14.21/2   16.00/2   18.09/3   20.46/3   22.38/3   25.44/3   27.11/3   29.01/4   40.25/4   48.09/4   51.59/4   53.17/4   53.56/4  
    Berliner TSC                          3.38/4    2.04/2    2.12/3    1.39/5    0.55/5    3.53/4    1.39/4    2.09/4    2.37/4    1.52/4    3.06/2    1.27/5    1.50/3   11.24/5    7.44/5    3.50/5    1.18/3    0.39/4  
  5 Królikowski Wladyslaw          57.26  3.11/2    5.52/4    7.46/2    9.24/2   10.15/2   15.55/4   17.47/4   20.41/5   25.00/5   29.11/5   31.56/5   33.17/5   39.05/5   46.22/5   53.05/5   55.45/5   56.50/5   57.26/5  
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             3.11/2    2.41/4    1.54/1*   1.38/4    0.51/4    5.40/5    1.52/5    2.54/5    4.19/5    4.11/5    2.45/1*   1.21/4    5.48/5    7.17/4    6.43/4    2.40/1*   1.05/1*   0.36/3  
    Fransson Jörgen            NKL-bPK    3.28/     5.12/     7.01/    13.42/    16.45/    20.21/    21.59/    24.35/    27.00/    28.33/    31.42/         /    34.21/    44.08/    51.29/    56.48/    58.03/    58.41/   
    Emmaboda Verda                        3.28/     1.44/     1.49/     6.41/     3.03/     3.36/     1.38/     2.36/     2.25/     1.33/     3.09/         /         /     9.47/     7.21/     5.19/     1.15/     0.38/   
    Karachev Sergey            NKL-bPK    3.55/     6.01/     8.29/    10.08/    10.50/    13.29/    14.42/    16.15/    18.30/    19.59/    28.49/    30.45/    33.41/         /         /         /         /    70.45/   
    OK Kaliningrad                        3.55/     2.06/     2.28/     1.39/     0.42/     2.39/     1.13/     1.33/     2.15/     1.29/     8.50/     1.56/     2.56/         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         2.7km    0m 13k
-----------------------------
                                          1-47      2-90      3-85      4-84      5-91      6-49      7-50      8-71      9-87     10-88     11-89     12-33     13-100   
  1 Pahlstorp Jan                  44.20  5.15/1*   7.44/1*  10.41/1*  13.05/1*  17.30/1*  21.31/1*  26.29/1*  29.19/1*  31.37/1*  34.08/1*  40.28/1*  42.24/1*  43.40/1*  44.20/1* 
    Emmaboda Verda                        5.15/1*   2.29/2    2.57/1*   2.24/2    4.25/1*   4.01/2    4.58/2    2.50/2    2.18/2    2.31/2    6.20/2    1.56/2    1.16/3    0.40/2  
  2 Fillinger Helmut               53.39  5.29/2    8.13/2   13.38/2   15.37/2   23.57/2   28.10/2   35.28/3   38.11/3   40.00/3   46.35/3   49.36/2   52.23/2   52.59/2   53.39/2  
    SV IHW Alex 78                        5.29/2    2.44/3    5.25/3    1.59/1*   8.20/3    4.13/3    7.18/3    2.43/1*   1.49/1*   6.35/3    3.01/1*   2.47/3    0.36/2    0.40/2  
  3 Pluciennik Waldemar            60.37 10.36/3   12.59/3   16.43/3   20.53/3   26.49/3   29.18/3   32.20/2   35.32/2   38.11/2   39.43/2   58.02/3   59.38/3   60.05/3   60.37/3  
    KS BnO Modrzew Skwierzyna            10.36/3    2.23/1*   3.44/2    4.10/3    5.56/2    2.29/1*   3.02/1*   3.12/3    2.39/3    1.32/1*  18.19/3    1.36/1*   0.27/1*   0.32/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75         2.6km    0m 12k
-----------------------------
                                          1-85      2-75      3-90      4-46      5-78      6-48      7-32      8-87      9-71     10-79     11-82     12-100   
  1 Czabanski  Edward              64.56  5.56/1*  10.18/1*  12.50/1*  14.48/1*  16.42/1*  32.00/1*  37.43/1*  40.00/1*  43.08/1*  56.36/1*  61.34/1*  63.59/1*  64.56/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  5.56/1*   4.22/1*   2.32/1*   1.58/1*   1.54/1*  15.18/1*   5.43/1*   2.17/1*   3.08/1*  13.28/1*   4.58/1*   2.25/1*   0.57/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        3.1km    0m 16k
-----------------------------
                                          1-84      2-34      3-75      4-76      5-77      6-45      7-78      8-46      9-47     10-48     11-91     12-49     13-87     14-89     15-94     16-100   
    Przerwa Krzysztof          NKL-bPK   11.02/    12.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS BnO Modrzew Skwierzyna            11.02/     1.42/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZINNA    1.2km    0m 7k
-----------------------------
                                          1-84      2-31      3-32      4-88      5-86      6-33      7-100   
  1 Rafalowicz Agata               22.18  4.39/2    8.21/1*  11.28/1*  14.50/1*  17.55/1*  21.18/1*  21.52/1*  22.18/1* 
    Bukowe                                4.39/2    3.42/2    3.07/3    3.22/2    3.05/2    3.23/2    0.34/2    0.26/2  
  2 Wymyslowski Lukasz Mateus      25.59  3.19/1*   8.58/2   11.48/2   14.56/2   18.12/2   24.41/2   25.34/2   25.59/2  
    KOS BnO Szczecin                      3.19/1*   5.39/5    2.50/2    3.08/1*   3.16/3    6.29/4    0.53/3    0.25/1* 
  3 Staniszewska Paulina           28.13 10.24/4   12.56/4   15.34/3   20.06/3   22.59/3   27.14/3   27.47/3   28.13/3  
    KOS BnO Szczecin                     10.24/4    2.32/1*   2.38/1*   4.32/3    2.53/1*   4.15/3    0.33/1*   0.26/2  
  4 Sporny Adam I Grzegorz         40.25  5.45/3   10.11/3   16.46/4   25.21/4   29.29/4   37.36/4   39.17/4   40.25/4  
    KOS BnO Szczecin                      5.45/3    4.26/3    6.35/5    8.35/5    4.08/4    8.07/5    1.41/5    1.08/5  
  5 Partyka Basia Zuzia            44.31 20.08/5   24.51/5   28.21/5   35.20/5   39.38/5   42.31/5   43.33/5   44.31/5  
    KOS BnO Szczecin                     20.08/5    4.43/4    3.30/4    6.59/4    4.18/5    2.53/1*   1.02/4    0.58/4