Lista Startowa na etapy                                              2016-10-11 22:23:18
                                     Bukowa Cup III
==========================================================Orienteering Organiser 2010===
 

Lista Startowa na etapy: K10         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00  19.00   2.00
  2 Vakant                                                            2.00  22.00   4.00
  3 Stefaniak Izabela        KOS BnO Szczecin     Z01       1394486   3.00  34.00  10.00
  4 Wlodarczyk Wiktoria      UKS Traper Zlocienie Z06       2035290   4.00  25.00   8.00
  5 Godlewska Roksana        KOS BnO Szczecin     Z01       1394449   5.00  28.00   6.00
  6 Borek Alicja             UKS Traper Zlocienie Z06       2035300   6.00  31.00  12.00
 
Lista Startowa na etapy: K10N        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00   2.00  21.00
  2 Milaszewicz Magdalena    UKS Traper Zlocienie Z06        682388   2.00   8.00  23.00
  3 Kula Maja                KOS BnO Szczecin     Z01       1394448   3.00  14.00  27.00
  4 Rozperska Oliwia         UKS Traper Zlocienie Z06       2035295   4.00  17.00  29.00
  5 Nowak Zosia              KS Hades Poznan      P02       2067840   5.00  11.00  25.00
  6 Matyja Weronika          KOS BnO Szczecin     Z01                        5.00       
 
Lista Startowa na etapy: K12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           10.00   5.00   7.00
  2 Urban Aneta              UKS Traper Zlocienie Z06        682392  11.00  20.00  11.00
  3 Rafalowicz Helena        Bukowe               X05       1394461  12.00  11.00  17.00
  4 Szczurko Paulina         UKS Traper Zlocienie Z06        682385  13.00   8.00  15.00
  5 Kusztelska Natalia       KOS BnO Szczecin     Z01       1394469  14.00  14.00   9.00
  6 Kubecova Maja            Stadion Novy Bor     X16       2019212  15.00  17.00  13.00
 
Lista Startowa na etapy: K14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           22.00   4.00  10.00
  2 Przeszlowska Hanna       UKS Traper Zlocienie Z06       2050611  23.00  19.00  16.00
  3 Nowak Maria              KS Hades Poznan      P02       2067839  24.00  22.00  14.00
  4 Gradek Zuzanna           UKS Traper Zlocienie Z06        682390  25.00  25.00  24.00
  5 Lea Martanova            Slavia Liberec       X15       2043610  26.00  16.00  22.00
  6 Olejnik Weronika         UKS Traper Zlocienie Z06        682393  27.00  13.00  20.00
  7 Sadzikowska Magdalena    KOS BnO Szczecin     Z01       2090689  28.00  10.00  18.00
  8 Kmiec Zuzanna            UKS Traper Zlocienie Z06        682395  29.00   7.00  12.00
 
Lista Startowa na etapy: K16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           31.00  39.00  33.00
  2 Ciesiˇlka Katarzyna      WKS Slask Wroclaw    D95       9201008  32.00  48.00  45.00
  3 Chrubczynska Patrycja    UKS Traper Zlocienie Z06        553462  33.00  51.00  37.00
  4 Ciura Aleksandra         WKS Slask Wroclaw    D95        504042  34.00  42.00  39.00
  5 Elin Martanova           Slavia Liberec       X15       2043603  35.00  45.00  41.00
  6 Mazurek Agnieszka        WKS Slask Wroclaw    D95       7203696  36.00  54.00  35.00
  7 Kurasinska  Wiktoria     Szczecin             X18       1394487  37.00  57.00  43.00
 
Lista Startowa na etapy: K18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           31.00  44.00  21.00
  2 Maciejewska Katarzyna    UKS Traper Zlocienie Z06        553478  32.00  47.00  23.00
 
Lista Startowa na etapy: K21         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kazmierczak Aneta        UKS Orientus Lˇdz    E75       7200161  38.00  23.00  44.00
  2 Gorczyca Maria           WKS Grunwald Poznan  P69       2067844  39.00  14.00  42.00
  3 Wilke Katharine          Berliner TSC         X03       7171286  40.00  17.00  40.00
  4 Mykhailova Natalia       Odessa Team          X10       7437111  41.00  20.00  36.00
  5 Durzynska Katarzyna      5 PA Sulechˇw        X02       2061720  42.00  26.00  38.00
 
Lista Startowa na etapy: K35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           11.00  38.00  50.00
  2 Zbroja-Nowak Justyna     KS Hades Poznan      P02       2067838  12.00  41.00  52.00
 
Lista Startowa na etapy: K40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           35.00  42.00   7.00
  2 Gradek Beata             UKS Traper Zlocienie Z06        682391  36.00  45.00  15.00
  3 Wowk Ala                 PORTAL               X14       1394421  37.00  54.00  13.00
  4 Toom Natalia             OK Kaliningrad       X12       2011545  38.00  57.00  11.00
  5 Kubecova Jana            Stadion Novy Bor     X16        206351  39.00  48.00  17.00
  6 Martanova Daniela        Slavia Liberec       X15          8126  40.00  51.00   9.00
 
Lista Startowa na etapy: K45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           48.00  49.00  47.00
  2 Gorczyca Magdalena       KS Hades Poznan      P02       2067842  49.00  52.00  49.00
 
Lista Startowa na etapy: K55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           44.00  13.00  43.00
  2 Soloveva Elena           PionerSK             X13       2055111  45.00  16.00  47.00
  3 Movko Marina             OK Kaliningrad       X12       2300540  46.00  19.00  45.00
 
Lista Startowa na etapy: k60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           35.00  12.00  32.00
  2 Czabanska Malgorzata     UKS Azymut 45 Gdynia G17        219123  36.00  15.00  36.00
  3 Lazareva Natalia         OK Kaliningrad       X12       2055107  37.00  18.00  34.00
 
Lista Startowa na etapy: K65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           36.00  27.00  11.00
  2 Semuchina Galina         OK Kaliningrad       X12       2055106  37.00  30.00  13.00
  3 Pahlstorp Monica         Emmaboda Verda       X06        444608  38.00  33.00  19.00
  4 Fillinger Rosemarie      SV IHW Alex 78       X17          5118  39.00  36.00  17.00
  5 Fransson Gun-Britt       Emmaboda Verda       X06       1572001  40.00  39.00  15.00
 
Lista Startowa na etapy: K80         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmiedeberg Brigitte    SVTurbine Neubranden X23                       40.00  31.00
 
Lista Startowa na etapy: M10         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            7.00   1.00   1.00
  2 Gradek Mateusz           UKS Traper Zlocienie Z06        682387   8.00   7.00   3.00
  3 Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z01       9201343   9.00   4.00   5.00
 
Lista Startowa na etapy: M10N        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wymyslowski Mateusz      KOS BnO Szczecin     Z01       1394435   8.00  24.00  24.00
  2 Wymyslowski Lukasz       KOS BnO Szczecin     Z01       1394497   9.00  21.00  26.00
  3 Sporny Hubert            KOS BnO Szczecin     Z01       1394466  10.00  12.00  20.00
  4 Staniszewski Maciej      KOS BnO Szczecin     Z01                       15.00       
  5 Rosa Szymon              KOS BnO Szczecin     Z01                       18.00  22.00
 
Lista Startowa na etapy: M12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00  38.00  42.00
  2 Fiedorowicz Hieronim     UKS Traper Zlocienie Z06        682383   2.00  44.00  46.00
  3 Pawlowski Leon           KOS BnO Szczecin     Z01       9201348   3.00  59.00  56.00
  4 Udycz Jonasz             UKS Traper Zlocienie Z06        553461   4.00  50.00  50.00
  5 Czynski Milosz           KOS BnO Szczecin     Z01       9201349   5.00  41.00  48.00
  6 Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z01       9201342   6.00  47.00  44.00
  7 Przeszlowski Lukasz      UKS Traper Zlocienie Z06       2035299   7.00  56.00  54.00
  8 Vlasiuk Yaroslav         KOS BnO Szczecin     Z01       9201346   8.00  53.00  52.00
 
Lista Startowa na etapy: M14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           25.00   3.00  30.00
  2 Kula Mateusz             KOS BnO Szczecin     Z01       8636996  26.00   6.00  46.00
  3 Tyrakowski Piotr         KOS BnO Szczecin     Z01       1394412  27.00   9.00  42.00
  4 Baczulis Milosz          KOS BnO Szczecin     Z01       9201347  28.00  15.00  48.00
  5 Lisiak Adam              UKS Orientus Lˇdz    E75        887240  29.00  12.00  44.00
  6 Biernat Michal           KOS BnO Szczecin     Z01       9201344  30.00  30.00  36.00
  7 Osak Maciej              UKS Traper Zlocienie Z06        682384  31.00  27.00  34.00
  8 Kondys Jakub             KOS BnO Szczecin     Z01       9201334  32.00  24.00  32.00
  9 Smyk Bartosz             UKS Traper Zlocienie Z06       2035291  33.00  18.00  38.00
 10 Grzegorczyk Mateusz      KOS BnO Szczecin     Z01       9201337  34.00  21.00  40.00
 
Lista Startowa na etapy: M16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurasinski Michal        Szczecin             X18       1394492  13.00  41.00  38.00
  2 Ledniowski Filip         WKS Slask Wroclaw    D95       9000172  14.00  35.00  30.00
  3 Laszkiewicz Dominik      UKS Traper Zlocienie Z06       2035292  15.00  38.00  32.00
  4 Czaplinski Jakub         WKS Slask Wroclaw    D95       1401455  16.00  29.00  34.00
  5 Petersburski Krystian    KOS BnO Szczecin     Z01       9201345  17.00  32.00  36.00
  6 Roslaniec Mateusz        WKS Slask Wroclaw    D95        895003  18.00  44.00  40.00
 
Lista Startowa na etapy: M18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           33.00  47.00  19.00
  2 Lubak Mateusz            WKS Slask Wroclaw    D95        502205  34.00  50.00  21.00
 
Lista Startowa na etapy: M20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           23.00   5.00   3.00
  2 Flei▀ Sebastian          Berliner TSC         X03       9291196  24.00   8.00   5.00
 
Lista Startowa na etapy: M21         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cheers Bernd             Berliner TSC         X03                              10.00
  2 Vakant                                                           17.00  21.00   4.00
  3 Wachowicz Tomasz         Bushikan Szczecin    X21       1394489  18.00              
  4 Sawka Pawel              Indywidualnie        X50       1394467  19.00  27.00   8.00
  5 SchŘtz Benno             ESV Lok Schoneweide  X07       7202650  20.00  36.00   2.00
  6 Plesinski Mariusz        HKS Azymut Mochy     P58       1394415  21.00  45.00  26.00
  7 Golawski Rafal           5 PA Sulechˇw        X02       2061721  22.00  48.00  20.00
  8 Martan Jiri              Slavia Liberec       X15       7999888  23.00  30.00  16.00
  9 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71       7900030  24.00  57.00  14.00
 10 Pocierznicki Rafal       KOS BnO Szczecin     Z01       1394476  25.00  39.00  22.00
 11 Lederer Pavel            OK Doksy             X11       7150266  26.00  24.00  28.00
 12 Kubec Pavel              Stadion Novy Bor     X16        682367  27.00  51.00  18.00
 13 Wojtczak Szymon          brightONE            X04       1394436  28.00  33.00  12.00
 14 Matuszak Marcin          Szczecin             X18       1394498  29.00  42.00   6.00
 15 Uwe R÷hner               IHW Alex Berlin      X08                       54.00  24.00
 
Lista Startowa na etapy: M35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           38.00  33.00  51.00
  2 Vakant                                                           39.00  36.00  53.00
  3 Pancerz Piotr            Warszawa             X25       1394485  40.00  39.00  61.00
  4 Werecki  Marcin          Szczecin             X18       1394427  41.00  45.00  65.00
  5 Schwartz Tobias          Berliner TSC         X03        249966  42.00  60.00  57.00
  6 Karachev Aleksandr       OK Kaliningrad       X12       1404546  43.00  54.00  59.00
  7 Mieske Frank             Kaulsdorfer OLV Berl X09       7208102  44.00  42.00  63.00
  8 Rotter Daniel            SZWLA Stargard       X19       1394426  45.00  51.00  67.00
  9 Nowicki Lukasz           5 PA Sulechˇw        X02       2061722  46.00  57.00  55.00
 10 Krysiak Dawid            AKT Kroki Szczecin   X24                       48.00  69.00
 
Lista Startowa na etapy: M40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00   2.00  33.00
  2 Vakant                                                            2.00   5.00  35.00
  3 Mol Krzysztof            5 PA Sulechˇw        X02       2061717   3.00  23.00  43.00
  4 Kurasinski Robert        Szczecin             X18       1394420   4.00  35.00  41.00
  5 Wowk Robert              PORTAL               X14       1394459   5.00  14.00  53.00
  6 Wˇjcik Rafal             KOS BnO Szczecin     Z01       1394438   6.00   8.00  39.00
  7 Fiedorowicz Szczepan     UKS Traper Zlocienie Z06       1997225   7.00  26.00  49.00
  8 Stroinski Cezary         5 PA Sulechˇw        X02       2061723   8.00  38.00  37.00
  9 Mikhaylov Victor         Odessa Team          X10       9777503   9.00  17.00  57.00
 10 Lisiak Pawel             UKS Orientus Lˇdz    E75        887248  10.00  29.00  47.00
 11 Bleidorn Stefan          Treptower SV         X20                       11.00  59.00
 12 Gradek Jaroslaw          UKS Traper Zlocienie Z06        553474  11.00  20.00  45.00
 13 Rafalowicz Marek         Bukowe               X05       1394477  12.00  32.00  51.00
 14 Balmowski Radoslaw       2 Pulk Inzynieryjny  X01       1394490  13.00  41.00  55.00
 
Lista Startowa na etapy: M45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           47.00  25.00  66.00
  2 Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychˇw F49       2023873  48.00  37.00  68.00
  3 Olas Jacek               UKS Orientus Lˇdz    E75        887253  49.00  40.00  76.00
  4 Sobczynski Kalikst       WKS Slask Wroclaw    D95       9595959  50.00  28.00  80.00
  5 Kosicki Tomasz           KS OK!Sport Warszawa W80       1412342  51.00  34.00  74.00
  6 Schmiedeberg Nils        SVTurbine Neubranden X23        501914  52.00  43.00  72.00
  7 Gorczyca Jacek           KS Hades Poznan      P02       2067843  53.00  31.00  70.00
  8 Jobst Henry              Kaulsdorfer OLV Berl X09       8251070  54.00  46.00  78.00
 
Lista Startowa na etapy: M50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           24.00  23.00  52.00
  2 Loe Petter               Notodden o-team      X22        334103  25.00  26.00  58.00
  3 Widziewicz Remigiusz     WKS Slask Wroclaw    D95        504031  26.00  29.00  54.00
  4 Tr÷sch Urs               Berliner TSC         X03       9660820  27.00  32.00  56.00
 
Lista Startowa na etapy: M55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           30.00  31.00  51.00
  2 Deptula Jerzy            UKS Energetyk Dychˇw F49        886309  31.00  34.00  53.00
 
Lista Startowa na etapy: M60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           42.00  22.00  54.00
  2 Swierczynski Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54       1394482  43.00  31.00  58.00
  3 Arsentiev Viktor         OK Kaliningrad       X12       2055101  44.00  25.00  56.00
  4 Solovev Mikhail          PionerSK             X13       2055122  45.00  37.00  62.00
  5 Wiercinski Piotr         MKS Metalowiec Lˇdz  E17       1394894  46.00  34.00       
  6 Guga Romuald             WKS Slask Wroclaw    D95        889177  47.00  28.00  60.00
 
Lista Startowa na etapy: M65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           15.00   1.00  66.00
  2 Jakielaszek Ryszard      GKS Luzino           G27       8631450  16.00  13.00  70.00
  3 Krˇlikowski Wladyslaw    KS BnO Modrzew Skwie F54        427592  17.00  22.00  68.00
  4 Wollenberg Bernd         Berliner TSC         X03       9130748  18.00  19.00  78.00
  5 Wolochowicz Wladyslaw    KOS BnO Szczecin     Z01        427591  19.00   4.00  76.00
  6 Michalek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54        886317  20.00  10.00  72.00
  7 Karachev Sergey          OK Kaliningrad       X12       2055110  21.00   7.00  74.00
  8 Fransson J÷rgen          Emmaboda Verda       X06       8470220  22.00  16.00  80.00
 
Lista Startowa na etapy: M70         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pahlstorp Jan            Emmaboda Verda       X06                       26.00  70.00
  2 Vakant                                                           32.00  23.00  64.00
  3 Pluciennik Waldemar      KS BnO Modrzew Skwie F54       2053655  33.00  32.00  68.00
  4 Fillinger Helmut         SV IHW Alex 78       X17          6104  34.00  29.00  66.00
 
Lista Startowa na etapy: M75         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           28.00  29.00  46.00
  2 Czabanski  Edward        UKS Azymut 45 Gdynia G17        219125  29.00  32.00  48.00
 
Lista Startowa na etapy: OPEN        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boeck Ute                Kaulsdorfer OLV Berl X09        671407  19.00  19.00       
  2 Vakant                                                           20.00   4.00   3.00
  3 Vakant                                                           21.00  10.00   1.00
  4 Vakant                                                           22.00  13.00   7.00
  5 Vakant                                                           23.00   7.00   5.00
  6 Boeck Thomas             Kaulsdorfer OLV Berl X09       1021266  24.00  16.00       
  7 Vakant                                                           25.00   1.00   9.00
 
Lista Startowa na etapy: RODZINNA    
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           13.00  24.00  10.00
  2 Vakant                                                           14.00  15.00  18.00
  3 Vakant                                                           15.00   9.00  16.00
  4 Sporny Adam I Grzegorz   KOS BnO Szczecin     Z01       1394458  16.00   6.00   6.00
  5 Vakant                                                           17.00  21.00  14.00
  6 Rafalowicz Agata         Bukowe               X05       1394473  18.00  12.00  12.00
  7 Vakant                                                           19.00  27.00   8.00
  8 Vakant                                                           20.00  18.00   4.00
  9 Vakant                                                           21.00   3.00   2.00