Lista startowa klubowa                                                                                     2016-10-11 22:23:32
                                                        Bukowa Cup III
================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Slask Wroclaw                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ciura Aleksandra         D95      504042    K16     34.00                      42.00                      39.00         
  2 Mazurek Agnieszka        D95     7203696    K16     36.00                      54.00                      35.00         
  3 Ciesiˇlka Katarzyna      D95     9201008    K16     32.00                      48.00                      45.00         
  4 Roslaniec Mateusz        D95      895003    M16     18.00                      44.00                      40.00         
  5 Czaplinski Jakub         D95     1401455    M16     16.00                      29.00                      34.00         
  6 Lubak Mateusz            D95      502205    M18     34.00                      50.00                      21.00         
  7 Sobczynski Kalikst       D95     9595959    M45     50.00                      28.00                      80.00         
  8 Widziewicz Remigiusz     D95      504031    M50     26.00                      29.00                      54.00         
  9 Guga Romuald             D95      889177    M60     47.00                      28.00                      60.00         
 10 Ledniowski Filip         D95     9000172    M16     14.00                      35.00                      30.00         
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec Lˇdz                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wiercinski Piotr         E17     1394894    M60     46.00                      34.00                                    
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tkaczuk Tomasz           E71     7900030    M21     24.00                      57.00                      14.00         
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientus Lˇdz                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kazmierczak Aneta        E75     7200161    K21     38.00                      23.00                      44.00         
  2 Lisiak Adam              E75      887240    M14     29.00                      12.00                      44.00         
  3 Lisiak Pawel             E75      887248    M40     10.00                      29.00                      47.00         
  4 Olas Jacek               E75      887253    M45     49.00                      40.00                      76.00         
 
 
Lista startowa klubowa: F49 - UKS Energetyk Dychˇw                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kramski Mariusz          F49     2023873    M45     48.00                      37.00                      68.00         
  2 Deptula Jerzy            F49      886309    M55     31.00                      34.00                      53.00         
 
 
Lista startowa klubowa: F54 - KS BnO Modrzew Skwierzyna                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Swierczynski Bogdan      F54     1394482    M60     43.00                      31.00                      58.00         
  2 Krˇlikowski Wladyslaw    F54      427592    M65     17.00                      22.00                      68.00         
  3 Michalek Janusz          F54      886317    M65     20.00                      10.00                      72.00         
  4 Pluciennik Waldemar      F54     2053655    M70     33.00                      32.00                      68.00         
 
 
Lista startowa klubowa: G17 - UKS Azymut 45 Gdynia                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Czabanska Malgorzata     G17      219123    k60     36.00                      15.00                      36.00         
  2 Czabanski  Edward        G17      219125    M75     29.00                      32.00                      48.00         
 
 
Lista startowa klubowa: G27 - GKS Luzino                               
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakielaszek Ryszard      G27     8631450    M65     16.00                      13.00                      70.00         
 
 
Lista startowa klubowa: P02 - KS Hades Poznan                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gorczyca Magdalena       P02     2067842    K45     49.00                      52.00                      49.00         
  2 Gorczyca Jacek           P02     2067843    M45     53.00                      31.00                      70.00         
  3 Nowak Zosia              P02     2067840    K10N     5.00                      11.00                      25.00         
  4 Nowak Maria              P02     2067839    K14     24.00                      22.00                      14.00         
  5 Zbroja-Nowak Justyna     P02     2067838    K35     12.00                      41.00                      52.00         
 
 
Lista startowa klubowa: P58 - HKS Azymut Mochy                         
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Plesinski Mariusz        P58     1394415    M21     21.00                      45.00                      26.00         
 
 
Lista startowa klubowa: P69 - WKS Grunwald Poznan                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gorczyca Maria           P69     2067844    K21     39.00                      14.00                      42.00         
 
 
Lista startowa klubowa: W80 - KS OK!Sport Warszawa                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosicki Tomasz           W80     1412342    M45     51.00                      34.00                      74.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X01 - 2 Pulk Inzynieryjny                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Balmowski Radoslaw       X01     1394490    M40     13.00                      41.00                      55.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X02 - 5 PA Sulechˇw                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Durzynska Katarzyna      X02     2061720    K21     42.00                      26.00                      38.00         
  2 Golawski Rafal           X02     2061721    M21     22.00                      48.00                      20.00         
  3 Nowicki Lukasz           X02     2061722    M35     46.00                      57.00                      55.00         
  4 Mol Krzysztof            X02     2061717    M40      3.00                      23.00                      43.00         
  5 Stroinski Cezary         X02     2061723    M40      8.00                      38.00                      37.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X03 - Berliner TSC                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flei▀ Sebastian          X03     9291196    M20     24.00                       8.00                       5.00         
  2 Schwartz Tobias          X03      249966    M35     42.00                      60.00                      57.00         
  3 Tr÷sch Urs               X03     9660820    M50     27.00                      32.00                      56.00         
  4 Wollenberg Bernd         X03     9130748    M65     18.00                      19.00                      78.00         
  5 Wilke Katharine          X03     7171286    K21     40.00                      17.00                      40.00         
  6 Cheers Bernd             X03     1394434                                                                  10.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X04 - brightONE                                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojtczak Szymon          X04     1394436    M21     28.00                      33.00                      12.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X05 - Bukowe                                   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rafalowicz Helena        X05     1394461    K12     12.00                      11.00                      17.00         
  2 Rafalowicz Marek         X05     1394477    M40     12.00                      32.00                      51.00         
  3 Rafalowicz Agata         X05     1394473    RODZINNA  18.00                      12.00                      12.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X06 - Emmaboda Verda                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fransson Gun-Britt       X06     1572001    K65     40.00                      39.00                      15.00         
  2 Pahlstorp Monica         X06      444608    K65     38.00                      33.00                      19.00         
  3 Fransson J÷rgen          X06     8470220    M65     22.00                      16.00                      80.00         
  4 Pahlstorp Jan            X06       15708                                       26.00                      70.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X07 - ESV Lok Schoneweide                      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 SchŘtz Benno             X07     7202650    M21     20.00                      36.00                       2.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X08 - IHW Alex Berlin                          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uwe R÷hner               X08     1402008                                       54.00                      24.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X09 - Kaulsdorfer OLV Berlin                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mieske Frank             X09     7208102    M35     44.00                      42.00                      63.00         
  2 Boeck Ute                X09      671407    OPEN    19.00                      19.00                                    
  3 Boeck Thomas             X09     1021266    OPEN    24.00                      16.00                                    
  4 Jobst Henry              X09     8251070    M45     54.00                      46.00                      78.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X10 - Odessa Team                              
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mykhailova Natalia       X10     7437111    K21     41.00                      20.00                      36.00         
  2 Mikhaylov Victor         X10     9777503    M40      9.00                      17.00                      57.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X11 - OK Doksy                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lederer Pavel            X11     7150266    M21     26.00                      24.00                      28.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X12 - OK Kaliningrad                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toom Natalia             X12     2011545    K40     38.00                      57.00                      11.00         
  2 Movko Marina             X12     2300540    K55     46.00                      19.00                      45.00         
  3 Lazareva Natalia         X12     2055107    k60     37.00                      18.00                      34.00         
  4 Semuchina Galina         X12     2055106    K65     37.00                      30.00                      13.00         
  5 Karachev Aleksandr       X12     1404546    M35     43.00                      54.00                      59.00         
  6 Arsentiev Viktor         X12     2055101    M60     44.00                      25.00                      56.00         
  7 Karachev Sergey          X12     2055110    M65     21.00                       7.00                      74.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X13 - PionerSK                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Soloveva Elena           X13     2055111    K55     45.00                      16.00                      47.00         
  2 Solovev Mikhail          X13     2055122    M60     45.00                      37.00                      62.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X14 - PORTAL                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wowk Ala                 X14     1394421    K40     37.00                      54.00                      13.00         
  2 Wowk Robert              X14     1394459    M40      5.00                      14.00                      53.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X15 - Slavia Liberec                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lea Martanova            X15     2043610    K14     26.00                      16.00                      22.00         
  2 Elin Martanova           X15     2043603    K16     35.00                      45.00                      41.00         
  3 Martanova Daniela        X15        8126    K40     40.00                      51.00                       9.00         
  4 Martan Jiri              X15     7999888    M21     23.00                      30.00                      16.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X16 - Stadion Novy Bor                         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubecova Maja            X16     2019212    K12     15.00                      17.00                      13.00         
  2 Kubecova Jana            X16      206351    K40     39.00                      48.00                      17.00         
  3 Kubec Pavel              X16      682367    M21     27.00                      51.00                      18.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X17 - SV IHW Alex 78                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fillinger Rosemarie      X17        5118    K65     39.00                      36.00                      17.00         
  2 Fillinger Helmut         X17        6104    M70     34.00                      29.00                      66.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X18 - Szczecin                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurasinska  Wiktoria     X18     1394487    K16     37.00                      57.00                      43.00         
  2 Kurasinski Michal        X18     1394492    M16     13.00                      41.00                      38.00         
  3 Matuszak Marcin          X18     1394498    M21     29.00                      42.00                       6.00         
  4 Werecki  Marcin          X18     1394427    M35     41.00                      45.00                      65.00         
  5 Kurasinski Robert        X18     1394420    M40      4.00                      35.00                      41.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X19 - SZWLA Stargard                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rotter Daniel            X19     1394426    M35     45.00                      51.00                      67.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X20 - Treptower SV                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bleidorn Stefan          X20      410121                                       11.00                      59.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X21 - Bushikan Szczecin                        
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wachowicz Tomasz         X21     1394489    M21     18.00                                                               
 
 
Lista startowa klubowa: X22 - Notodden o-team                          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Loe Petter               X22      334103    M50     25.00                      26.00                      58.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X23 - SVTurbine Neubrandenburg                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmiedeberg Nils        X23      501914    M45     52.00                      43.00                      72.00         
  2 Schmiedeberg Brigitte    X23        6035                                       40.00                      31.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X24 - AKT Kroki Szczecin                       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krysiak Dawid            X24     1394450                                       48.00                      69.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X25 - Warszawa                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pancerz Piotr            X25     1394485    M35     40.00                      39.00                      61.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X50 - Indywidualnie                            
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sawka Pawel              X50     1394467    M21     19.00                      27.00                       8.00         
 
 
Lista startowa klubowa: Z01 - KOS BnO Szczecin                         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Godlewska Roksana        Z01     1394449    K10      5.00                      28.00                       6.00         
  2 Stefaniak Izabela        Z01     1394486    K10      3.00                      34.00                      10.00         
  3 Sadzikowska Magdalena    Z01     2090689    K14     28.00                      10.00                      18.00         
  4 Kotkowiak Bartosz        Z01     9201343    M10      9.00                       4.00                       5.00         
  5 Czynski Milosz           Z01     9201349    M12      5.00                      41.00                      48.00         
  6 Kotkowiak Piotr          Z01     9201342    M12      6.00                      47.00                      44.00         
  7 Pawlowski Leon           Z01     9201348    M12      3.00                      59.00                      56.00         
  8 Vlasiuk Yaroslav         Z01     9201346    M12      8.00                      53.00                      52.00         
  9 Baczulis Milosz          Z01     9201347    M14     28.00                      15.00                      48.00         
 10 Biernat Michal           Z01     9201344    M14     30.00                      30.00                      36.00         
 11 Grzegorczyk Mateusz      Z01     9201337    M14     34.00                      21.00                      40.00         
 12 Kondys Jakub             Z01     9201334    M14     32.00                      24.00                      32.00         
 13 Kula Mateusz             Z01     8636996    M14     26.00                       6.00                      46.00         
 14 Petersburski Krystian    Z01     9201345    M16     17.00                      32.00                      36.00         
 15 Wolochowicz Wladyslaw    Z01      427591    M65     19.00                       4.00                      76.00         
 16 Sporny Hubert            Z01     1394466    M10N    10.00                      12.00                      20.00         
 17 Sporny Adam I Grzegorz   Z01     1394458    RODZINNA  16.00                       6.00                       6.00         
 18 Wˇjcik Rafal             Z01     1394438    M40      6.00                       8.00                      39.00         
 19 Kula Maja                Z01     1394448    K10N     3.00                      14.00                      27.00         
 20 Tyrakowski Piotr         Z01     1394412    M14     27.00                       9.00                      42.00         
 21 Kusztelska Natalia       Z01     1394469    K12     14.00                      14.00                       9.00         
 22 Pocierznicki Rafal       Z01     1394476    M21     25.00                      39.00                      22.00         
 23 Matyja Weronika          Z01     1394456                                        5.00                                    
 24 Wymyslowski Mateusz      Z01     1394435    M10N     8.00                      24.00                      24.00         
 25 Wymyslowski Lukasz       Z01     1394497    M10N     9.00                      21.00                      26.00         
 26 Staniszewski Maciej      Z01     1394462                                       15.00                                    
 27 Rosa Szymon              Z01     1394425                                       18.00                      22.00         
 
 
Lista startowa klubowa: Z06 - UKS Traper Zlocieniec                    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borek Alicja             Z06     2035300    K10      6.00                      31.00                      12.00         
  2 Wlodarczyk Wiktoria      Z06     2035290    K10      4.00                      25.00                       8.00         
  3 Rozperska Oliwia         Z06     2035295    K10N     4.00                      17.00                      29.00         
  4 Milaszewicz Magdalena    Z06      682388    K10N     2.00                       8.00                      23.00         
  5 Szczurko Paulina         Z06      682385    K12     13.00                       8.00                      15.00         
  6 Urban Aneta              Z06      682392    K12     11.00                      20.00                      11.00         
  7 Gradek Zuzanna           Z06      682390    K14     25.00                      25.00                      24.00         
  8 Olejnik Weronika         Z06      682393    K14     27.00                      13.00                      20.00         
  9 Przeszlowska Hanna       Z06     2050611    K14     23.00                      19.00                      16.00         
 10 Kmiec Zuzanna            Z06      682395    K14     29.00                       7.00                      12.00         
 11 Chrubczynska Patrycja    Z06      553462    K16     33.00                      51.00                      37.00         
 12 Maciejewska Katarzyna    Z06      553478    K18     32.00                      47.00                      23.00         
 13 Gradek Beata             Z06      682391    K40     36.00                      45.00                      15.00         
 14 Gradek Mateusz           Z06      682387    M10      8.00                       7.00                       3.00         
 15 Przeszlowski Lukasz      Z06     2035299    M12      7.00                      56.00                      54.00         
 16 Udycz Jonasz             Z06      553461    M12      4.00                      50.00                      50.00         
 17 Fiedorowicz Hieronim     Z06      682383    M12      2.00                      44.00                      46.00         
 18 Osak Maciej              Z06      682384    M14     31.00                      27.00                      34.00         
 19 Smyk Bartosz             Z06     2035291    M14     33.00                      18.00                      38.00         
 20 Laszkiewicz Dominik      Z06     2035292    M16     15.00                      38.00                      32.00         
 21 Fiedorowicz Szczepan     Z06     1997225    M40      7.00                      26.00                      49.00         
 22 Gradek Jaroslaw          Z06      553474    M40     11.00                      20.00                      45.00