Lista startowa wg kategorii                                     2016-12-06 19:24:36
                                         
===JW4057============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: A           3.1km    0m 26k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Udycz Jonasz             UKS Traper Zlocienie Z06        553461   9.00         
  2 Kondys Jakub             KOS BnO Szczecin     Z01       9201334  10.00         
  3 Przeszlowska Hanna       UKS Traper Zlocienie Z06       2050611  11.00         
  4 Maciejewska Katarzyna    UKS Traper Zlocienie Z06        553478  12.00         
  5 Rafalowicz Helena        BEZRZECZE            X13                13.00         
  6 Przeszlowski Lukasz      UKS Traper Zlocienie Z06       2035290  14.00         
  7 Kula Mateusz             KOS BnO Szczecin     Z01       8636996  15.00         
  8 Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z01       9201343  16.00         
  9 Grzegorczyk Mateusz      KOS BnO Szczecin     Z01       9201337  17.00         
 10 Smyk Bartosz             UKS Traper Zlocienie Z06       2035291  18.00         
 11 Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z01       9201342  19.00         
 12 Sadzikowska Magdalena    KOS BnO Szczecin     Z01       2090689  20.00         
 13 Baczulis Milosz          KOS BnO Szczecin     Z01       9201339  21.00         
 14 Kmiec Zuzanna            UKS Traper Zlocienie Z06        682395  22.00         
 15 Czynski Milosz           KOS BnO Szczecin     Z01                23.00         
 16 Gradek Zuzanna           UKS Traper Zlocienie Z06        682390  24.00         
 17 Mikulska Gabriela        UKL 8 Police         X03                25.00         
 18 Urban Aneta              UKS Traper Zlocienie Z06        682392  26.00         
 19 Kurasinska Wiktoria      Szczecin             X01                27.00         
 20 Kurasinski Michal        Szczecin             X01                28.00         
 21 vakant                   vakant               V00                29.00         
 22 vakant                   vakant               V00                30.00         
 
Lista startowa wg kategorii: A0          1.7km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Stefaniak Izabela        KOS BnO Szczecin     Z01                 1.00         
  2 Kula Maja                SP68 Szczecin        X06                 2.00         
  3 Milaszewicz Magdalena    UKS Traper Zlocienie Z06        682388   3.00         
  4 Szczurko Paulina-        UKS Traper Zlocienie Z06        682385   4.00         
  5 Godlewska Roksana        SP5 Szczecin         X05                 5.00         
  6 Gradek Mateusz           UKS Traper Zlocienie Z06        682387   6.00         
  7 Kusztelska Natalia       KOS BnO Szczecin     Z01                 7.00         
  8 vakant                   vakant               V00                 8.00         
 
Lista startowa wg kategorii: B           3.5km    0m 32k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Brandebura Cezary        Szczecin             X01                 1.00         
  2 Grudziecka Ula           Fizjobiegacze Szczec X17                 2.00         
  3 Gielo Michal             Morsole Szczecin     X09                 3.00         
  4 Wilczynski Grzegorz      Szczecin             X01                 4.00         
  5 Jankowska Sylwia         Szczecin             X01                 5.00         
  6 Dywan Lukasz             Goleniów             X18                 6.00         
  7 Brandebura Piotr         Szczecin             X01                 7.00         
  8 Lysek Grzegorz           Klub Zdobywców Koron X20                 8.00         
  9 Petersburski Krystian    KOS BnO Szczecin     Z01       9201345   9.00         
 10 Oczkowski Maciej         Szczecin             X01                10.00         
 11 Rotter Daniel            szwla stargard       X02                11.00         
 12 Chojnowski Wojciech      Szczecin             X01                12.00         
 13 Werecki Marcin           Stargard             X07                13.00         
 14 Matuszak Marcin          Szczecin             X01                14.00         
 15 Laszkiewicz Dominik      UKS Traper Zlocienie Z06       2035292  15.00         
 16 Sawka Pawel              Choszczno            X15                16.00         
 17 Pocierznicki Rafal       Szczecin             X01                17.00         
 18 vakant                   vakant               V00                18.00         
 19 vakant                   vakant               V00                19.00         
 
Lista startowa wg kategorii: C           3.1km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petersburski Robert      KOS BnO Szczecin     Z01                20.00         
  2 Malecki Bartlomiej       KOS Modrzew Skwierzy F54        249967  21.00         
  3 Kusiewicz Agnieszka      Szczecin             X01                22.00         
  4 Sobiegraj Marek          Myslibórz            Z00        553463  23.00         
  5 Pinkowska Patrycja       Szczecin             X01                24.00         
  6 Stefaniak Lukasz         Szczecin             X01                25.00         
  7 Baczulis Magdalena       KOS BnO Szczecin     Z01       9201347  26.00         
  8 Szarmach Dariusz         Szczecin             X01                27.00         
  9 Rafalowicz Marek         Bukowe               X14                28.00         
 10 Maryniak Michal          Szczecin             X01                29.00         
 11 Plytnik Anna             KOS BnO Szczecin     Z01       9201335  30.00         
 12 Gradek Jaroslaw          UKS Traper Zlocienie Z06        553474  31.00         
 13 Pawlowski Marcin         Szczecin             X01                32.00         
 14 Kotkowiak Igor           Szczecin             X01                33.00         
 15 Kula Hubert              Szczecin             X01                34.00         
 16 Szczypek Slawomir        mosty                X10                35.00         
 17 Plytnik Stanislaw        KOS BnO Szczecin     Z01       7205883  36.00         
 18 Maryniak Agata           Szczecin             X01                37.00         
 19 Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z01       2090698  38.00         
 20 Kurasinski Robert        Szczecin             X01                39.00         
 21 Dobiecki Artur           KOS BnO Szczecin     Z01       9201351  40.00         
 22 Kotkowiak Joanna         Szczecin             X01                41.00         
 23 vakant                   vakant               V00                42.00         
 24 vakant                   vakant               V00                43.00         
 
Lista startowa wg kategorii: D           2.3km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krepsztul Artur          off season           X11                 1.00         
  2 Królikowski Wladyslaw    KOS Modrzew Skwierzy F54        427592   2.00         
  3 Wisniewski Czeslaw       Maratonczyk Szczecin X08                 3.00         
  4 Wolochowicz Wladyslaw    KOS BnO Szczecin     Z01        427591   4.00         
  5 vakant                   vakant               V00                 5.00         
 
Lista startowa wg kategorii: E           1.8km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Witczak Natalia          Szczecin             X01                              
  2 Wlodarczyk Jas           Szczecin             X01                              
  3 Wlodarczyk Marysia       Szczecin             X01                              
  4 Matyja Weronika          SP47 Szczecin        X04                              
  5 Sporny Hubert            SP47 Szczecin        X04                              
  6 Krysiak Dawid I Janek    Dawid i Janek        X16                              
  7 Zywicki Janusz           KB Pionier Szczecin  X19                              
  8 vakant                   vakant               V00                              
  9 vakant                   vakant               V00                              
 
Lista startowa wg kategorii: F           2.7km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Telatynska Sylwia        AKTYWNE CHOSZCZNO    X12                              
  2 Telatynski Grzegorz      AKTYWNE CHOSZCZNO    X12                              
  3 Telatynski Maciej        AKTYWNE CHOSZCZNO    X12                              
  4 Barcki Mariusz           BEZRZECZE            X13                              
  5 Weres Joanna             BEZRZECZE            X13                              
  6 Rafalowicz Agata         Bukowe               X14                              
  7 vakant                   vakant               V00                              
  8 vakant                   vakant               V00