Lista startowa klubowa                                           2017-03-30 15:04:20
                                          
===JW4057=============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
 
Lista startowa klubowa: C32 - MKS Skarmat Torun                        Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Banaszewska Joanna       C32      430922    K-20/21  26.00         
  2 Szewczyk Joanna          C32      431916    K-35/40  39.00         
  3 Plonka Jacek             C32      430903    M-20/21  31.00         
  4 Soltys Maciej            C32     7200055    M-20/21  28.00         
  5 Wojciechowski Krzysztof  C32      430935    M-20/21  22.00         
  6 Kaczmarek Damian         C32     7550602    M-35/40  47.00         
  7 Plonka Krzysztof         C32      431914    M-35/40  44.00         
  8 Koczko Tomasz            C32      431940    M-55/60  33.00         
 
 
Lista startowa klubowa: F49 - UKS Energetyk Dychów                     Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kramski Mariusz          F49     2023873    M-45/50  38.00         
  2 Deptula Jerzy            F49     8640919    M-55/60  31.00         
 
 
Lista startowa klubowa: F54 - KS BnO Modrzew Skwierzyna                Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Swierczynski Bogdan      F54     1394482    M-55/60  29.00         
  2 Królikowski Wladyslaw    F54      427592    M-65+   16.00         
  3 Michalek Janusz          F54      886317    M-65+   18.00         
 
 
Lista startowa klubowa: OS1 - ZS Osielsko                              Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kujda Tymoteusz          OS1      361804    M-12    20.00         
  2 Kujda Bartosz            OS1     1401458    M-14     1.00         
 
 
Lista startowa klubowa: P58 - HKS Azymut Mochy                         Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokrzywinski Zbigniew    P58     1394401    M-20/21  26.00         
 
 
Lista startowa klubowa: PL1 - Maratonczyk Team Szczecin                Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szarmach Dariusz         PL1                M-35/40  48.00         
 
 
Lista startowa klubowa: PL2 - Niepubliczne Przedszkole Zameczek        Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kujda Remigiusz          PL2                KM10R   18.00         
 
 
Lista startowa klubowa: PL3 - SKB Dzik                                 Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Przybysz Adrian          PL3                M-20/21  29.00         
 
 
Lista startowa klubowa: ST1 - SZWLA Stargard                           Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rotter Daniel            ST1                M-35/40  43.00         
  2 Rotter Maksymilian       ST1                OPEN    32.00         
 
 
Lista startowa klubowa: UK1 - UKS Barnin/3blog                         Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matuszewski Grzegorz     UK1                M-45/50  40.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X01 - 12 BZ Szczecin                           Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pocierznicki Rafal       X01     1394423    M-20/21  30.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X02 - 1 BL Bydgoszcz                           Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kujda Arkadiusz          X02     1401466    M-35/40  38.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X03 - Bukowe                                   Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rafalowicz Helena        X03                K-14     6.00         
  2 Rafalowicz Marek         X03                M-35/40  46.00         
 
 
Lista startowa klubowa: X04 - Klub Zdobywców Korony Gór Polski         Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lysek Grzegorz           X04                M-35/40  45.00         
 
 
Lista startowa klubowa: Z00 - Indywidualni Zachodniopomorskie          Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sobiegraj Marek          Z00      553463    M-55/60  32.00         
 
 
Lista startowa klubowa: Z01 - KOS BnO Szczecin                         Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kula Maja                Z01                K-10    18.00         
  2 Matyja Weronika          Z01                K-10    16.00         
  3 Mikula Iga               Z01                K-10    11.00         
  4 Mikula Daria             Z01                K-10    12.00         
  5 Stefaniak Izabela        Z01                K-10    14.00         
  6 Kusztelska Natalia       Z01                K-12    23.00         
  7 Lorenz Maria             Z01                K-12    21.00         
  8 Sadzikowska Magdalena    Z01     2090689    K-14     7.00         
  9 Alabrudzinska Agnieszka  Z01                K-20/21  24.00         
 10 Baczulis Magalena        Z01     9201347    K-35/40  41.00         
 11 Plytnik Anna             Z01     9201335    K-35/40  38.00         
 12 Piatek Oliwia            Z01     1995097    KM10R   20.00         
 13 Frackowiak Tymon         Z01                M-10    27.00         
 14 Sporny Hubert            Z01                M-10    24.00         
 15 Staniszewski Maciej      Z01                M-10    26.00         
 16 Zagórski Janusz          Z01                M-10N    2.00         
 17 Kotkowiak Bartosz        Z01     9201343    M-12    21.00         
 18 Kwiatkowski Olaf         Z01                M-12    23.00         
 19 Pawlowski Leon           Z01     9201348    M-12    19.00         
 20 Czynski Milosz           Z01     9201349    M-14     3.00         
 21 Kotkowiak Piotr          Z01     9201342    M-14     5.00         
 22 Kula Mateusz             Z01     8636996    M-14     7.00         
 23 Vlasiuk Jaroslaw         Z01     9201346    M-14    11.00         
 24 Baczulis Milosz          Z01     9201339    M-16    31.00         
 25 Kondys Jakub             Z01     9201334    M-16    33.00         
 26 Jewula Arkadiusz         Z01     1394422    M-20/21  24.00         
 27 Plytnik Stanislaw        Z01     7205883    M-45/50  39.00         
 28 Sadzikowski Andrzej      Z01     2090698    M-45/50  41.00         
 29 Wolochowicz Wladyslaw    Z01      427591    M-65+   17.00         
 
 
Lista startowa klubowa: Z02 - KS Aktywne Choszczno                     Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Telatynski Maciej        Z02                M-16    35.00         
  2 Dzietczyk Kamil          Z02                OPEN    35.00         
  3 Mozdzynski Marcel        Z02                OPEN    34.00         
  4 Mozdzynski Tomasz        Z02                OPEN    31.00         
  5 Nowicki Filip            Z02                OPEN    33.00         
  6 Pierzak Konrad           Z02                OPEN    36.00         
  7 Telatynska Sylwia        Z02                OPEN    29.00         
 
 
Lista startowa klubowa: Z05 - UKS Blyskawica Deboleka                  Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chwalinska Magdalena     Z05     2102056    K-10N   13.00         
  2 Dzieciolowska Agata      Z05     2102060    K-10N   14.00         
  3 Kamieniak Alicja         Z05     2102057    K-10N   15.00         
  4 Krawniak Julia           Z05     2102062    K-10N   16.00         
  5 Kuriata Kinga            Z05     2102052    K-10N    6.00         
  6 Kuznicka Roksana         Z05     2102067    K-10N    9.00         
  7 Marciniak Martyna        Z05     2102054    K-10N    8.00         
  8 Paszkiewicz Martyna      Z05     2102051    K-10N   12.00         
  9 Pietrzyk Majka           Z05     2102061    K-10N   10.00         
 10 Stachnik Amelia          Z05     2102055    K-10N    7.00         
 11 Gasiorowska Paulina      Z05     2102065    K-12    24.00         
 12 Sowa Aniela              Z05     2013791    K-12    20.00         
 13 Starega Amelia           Z05     2102066    K-12    22.00         
 14 Wojtysiak Paula          Z05     2090691    K-12    26.00         
 15 Marciniak Adriana        Z05     2013794    K-14     4.00         
 16 Paszkiewicz Julia        Z05     2013793    K-14     8.00         
 17 Rabeda Wiktoria          Z05     2102063    K-14     2.00         
 18 Usowski Damian           Z05     2102059    M-10N    3.00         
 19 Usowski Mateusz          Z05     2102058    M-10N    1.00         
 20 Jaszczyk Piotr           Z05     2102064    M-12    22.00         
 21 Monicki Mikolaj          Z05     2013795    M-12    24.00         
 22 Sawicki Michal           Z05     2102053    M-14     8.00         
 23 Sowa Oskar               Z05     2013799    M-14     4.00         
 24 Gasiorowski Marcin       Z05     2013800    M-16    34.00         
 25 Kuzia Mateusz            Z05     2007553    M-16    36.00         
 26 Aftyka Lukasz            Z05      886303    M-18    39.00         
 27 Adamski Robert           Z05     7208179    M-20/21  23.00         
 28 Aftyka Mateusz           Z05     2090694    M-20/21  25.00         
 29 Krzyminiewski Marek      Z05     7208177    M-20/21  27.00         
 30 Chalupczak Damian        Z05     7208169    M-35/40  40.00         
 31 Krzyminiewski Slawomir   Z05     7208173    M-35/40  42.00         
 32 Dominiak Zdzislaw        Z05      886302    M-55/60  30.00         
 
 
Lista startowa klubowa: Z06 - UKS Traper Zlocieniec                    Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borek Alicja             Z06     2035300    K-10    17.00         
  2 Milaszewicz Magdalena    Z06      682388    K-10    13.00         
  3 Wlodarczyk Wiktoria      Z06      553474    K-10    15.00         
  4 Rozperska Oliwia         Z06     2035296    K-10N   11.00         
  5 Szczurko Paulina         Z06      682385    K-12    25.00         
  6 Kmiec Zuzanna            Z06      682395    K-14     5.00         
  7 Przeszlowska Hanna       Z06     2035293    K-14     3.00         
  8 Urban Aneta              Z06      682392    K-14     1.00         
  9 Gradek Zuzanna           Z06      682390    K-16    38.00         
 10 Jarosz Malgorzata        Z06     9101309    K-16    39.00         
 11 Chrubczynska Patrycja    Z06      682382    K-18     2.00         
 12 Maciejewska Katarzyna    Z06     2035299    K-18     3.00         
 13 Barankiewicz Sandra      Z06      346821    K-20/21  25.00         
 14 Dolzycka Weronika        Z06      345993    K-20/21  27.00         
 15 Sycz Kornelia            Z06      346824    K-20/21  23.00         
 16 Gradek Beata             Z06      682381    K-35/40  40.00         
 17 Wlodarczyk Agnieszka     Z06      553478    K-35/40  42.00         
 18 Miloszewicz Pawel        Z06      682393    KM10R   17.00         
 19 Osak Zuzanna             Z06      682393    KM10R   21.00         
 20 Przeszlowska Pola        Z06     2035295    KM10R   19.00         
 21 Gradek Mateusz           Z06      682387    M-10    25.00         
 22 Fiedorowicz Hieronim     Z06     2035298    M-14     2.00         
 23 Osak Maciej              Z06      682384    M-14     6.00         
 24 Udycz Jonasz             Z06      553461    M-14    10.00         
 25 Smyk Bartosz             Z06     2035291    M-16    32.00         
 26 Laszkiewicz Dominik      Z06     2035292    M-18    40.00         
 27 Szóstak Lukasz           Z06      682394    M-18    38.00         
 28 Fiedorowicz Szczepan     Z06     1997225    M-35/40  41.00         
 29 Wlodarczyk Lukasz        Z06     2035290    M-35/40  39.00         
 30 Gradek Jaroslaw          Z06     2035297    M-45/50  42.00         
 31 Macul Jan                Z06      553462    M-55/60  34.00         
 
 
Lista startowa klubowa: ZS1 - Szczecin                                 Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cichowska Joanna         ZS1                K-20/21  22.00         
  2 Fuks Tomasz              ZS1                M-14     9.00         
  3 Piatkowski Jan           ZS1                M-16    37.00         
  4 Matuszak Marcin          ZS1                M-20/21  21.00         
 
 
Lista startowa klubowa: ZS2 - Szczecin  33 bl                          Sobota 1.4.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skwirowski Henryk        ZS2     1394494    OPEN    30.00