Końcowe wyniki zawodów                                                       2017-04-02 15:35:29
                                                
===JW4057=========================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K-10        1.9km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikula Daria           KOS BnO Szczecin            Z01           15.55 +      0.00          
  2.Kula Maja              KOS BnO Szczecin            Z01           15.57 +      0.02          
  3.Matyja Weronika        KOS BnO Szczecin            Z01           16.12 +      0.17          
  4.Stefaniak Izabela      KOS BnO Szczecin            Z01           17.04 +      1.09          
  5.Borek Alicja           UKS Traper Zlocieniec       Z06           19.54 +      3.59          
  6.Wlodarczyk Wiktoria    UKS Traper Zlocieniec       Z06           23.37 +      7.42          
  7.Mikula Iga             KOS BnO Szczecin            Z01           36.20 +     20.25          
 
Końcowe wyniki zawodów: K-10N       2.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milaszewicz Magdalena  UKS Traper Zlocieniec       Z06       0b.PK 13.12                    
  2.Rozperska Oliwia       UKS Traper Zlocieniec       Z06       0b.PK 16.27                    
  3.Kamieniak Alicja       UKS Blyskawica Deboleka     Z05       0b.PK 16.40                    
  4.Marciniak Martyna      UKS Blyskawica Deboleka     Z05       0b.PK 44.24                    
  5.Krawniak Julia         UKS Blyskawica Deboleka     Z05       1b.PK 35.13                    
  6.Chwalinska Magdalena   UKS Blyskawica Deboleka     Z05       1b.PK 37.56                    
  7.Pietrzyk Majka         UKS Blyskawica Deboleka     Z05       1b.PK 41.25                    
  8.Paszkiewicz Martyna    UKS Blyskawica Deboleka     Z05       2b.PK 26.11                    
  9.Kuriata Kinga          UKS Blyskawica Deboleka     Z05       2b.PK 40.38                    
 10.Dzieciolowska Agata    UKS Blyskawica Deboleka     Z05       3b.PK119.52                    
 11.Stachnik Amelia        UKS Blyskawica Deboleka     Z05       3b.PK122.57                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K-12        2.3km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szczurko Paulina       UKS Traper Zlocieniec       Z06           24.06 +      0.00          
  2.Kusztelska Natalia     KOS BnO Szczecin            Z01           30.01 +      5.55          
  3.Wojtysiak Paula        UKS Blyskawica Deboleka     Z05           33.21 +      9.15          
    Gasiorowska Paulina    UKS Blyskawica Deboleka     Z05       NKL-bPK   +                    
    Sowa Aniela            UKS Blyskawica Deboleka     Z05       NKL-bPK   +                    
    Starega Amelia         UKS Blyskawica Deboleka     Z05       NKL-bPK   +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K-14        3.0km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Przeszlowska Hanna     UKS Traper Zlocieniec       Z06           34.58 +      0.00          
  2.Sadzikowska Magdalena  KOS BnO Szczecin            Z01           37.41 +      2.43          
  3.Urban Aneta            UKS Traper Zlocieniec       Z06           38.00 +      3.02          
  4.Paszkiewicz Julia      UKS Blyskawica Deboleka     Z05          101.41 +     66.43          
    Marciniak Adriana      UKS Blyskawica Deboleka     Z05       NKL-bPK   +                    
    Rabeda Wiktoria        UKS Blyskawica Deboleka     Z05       NKL-bPK   +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K-16        4.1km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gradek Zuzanna         UKS Traper Zlocieniec       Z06           38.02 +      0.00          
  2.Jarosz Malgorzata      UKS Traper Zlocieniec       Z06           45.56 +      7.54          
 
Końcowe wyniki zawodów: K-18        5.1km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chrubczynska Patrycja  UKS Traper Zlocieniec       Z06           72.06 +      0.00          
  2.Maciejewska Katarzyna  UKS Traper Zlocieniec       Z06           75.13 +      3.07          
  3.Barankiewicz Sandra    UKS Traper Zlocieniec       Z06          114.03 +     41.57          
 
Końcowe wyniki zawodów: K-20/21     8.3km    0m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Alabrudzinska AgnieszkaKOS BnO Szczecin            Z01          145.10 +      0.00          
  2.Sycz Kornelia          UKS Traper Zlocieniec       Z06          167.26 +     22.16          
  3.Królewicz Justyna      12 BZ Szczecin              X01          176.28 +     31.18          
  4.Dolzycka Weronika      UKS Traper Zlocieniec       Z06          179.28 +     34.18          
    Banaszewska Joanna     MKS Skarmat Torun           C32       NKL-LIM   +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K-35/40     5.1km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Plytnik Anna           KOS BnO Szczecin            Z01           65.41 +      0.00          
  2.Szewczyk Joanna        MKS Skarmat Torun           C32           66.59 +      1.18          
  3.Baczulis Magalena      KOS BnO Szczecin            Z01           71.28 +      5.47          
  4.Gradek Beata           UKS Traper Zlocieniec       Z06           78.52 +     13.11          
  5.Wlodarczyk Agnieszka   UKS Traper Zlocieniec       Z06           87.09 +     21.28          
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       2.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Miloszewicz Pawel      UKS Traper Zlocieniec       Z06       0b.PK 15.34                    
  2.Romanowska Alicja      KOS BnO Szczecin            Z01       0b.PK 20.57                    
  3.Osak Zuzanna           UKS Traper Zlocieniec       Z06       0b.PK 22.05                    
  4.Kujda Remigiusz        Niepubliczne Przedszkole ZamPL2ek     0b.PK 23.21                    
  5.Sporny Adam            Szczecin                    ZS1       0b.PK 25.27                    
  6.Piatek Oliwia          KOS BnO Szczecin            Z01       5b.PK 26.00                    
    Piatek Dominik         KOS BnO Szczecin            Z01       NKL       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M-10        2.2km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gradek Mateusz         UKS Traper Zlocieniec       Z06           20.12 +      0.00          
  2.Sporny Hubert          KOS BnO Szczecin            Z01           28.52 +      8.40          
  3.Frackowiak Tymon       KOS BnO Szczecin            Z01           31.23 +     11.11          
 
Końcowe wyniki zawodów: M-10N       2.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zagórski Janusz        KOS BnO Szczecin            Z01       1b.PK 17.20                    
  2.Usowski Damian         UKS Blyskawica Deboleka     Z05       1b.PK 59.30                    
  3.Usowski Mateusz        UKS Blyskawica Deboleka     Z05       1b.PK 65.40                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M-12        3.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pawlowski Leon         KOS BnO Szczecin            Z01           32.20 +      0.00          
  2.Kotkowiak Bartosz      KOS BnO Szczecin            Z01           33.38 +      1.18          
  3.Kujda Tymoteusz        ZS Osielsko                 OS1           41.39 +      9.19          
  4.Jaszczyk Piotr         UKS Blyskawica Deboleka     Z05           56.07 +     23.47          
  5.Kwiatkowski Olaf       KOS BnO Szczecin            Z01           71.57 +     39.37          
 
Końcowe wyniki zawodów: M-14        3.8km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kula Mateusz           KOS BnO Szczecin            Z01           30.29 +      0.00          
  2.Sowa Oskar             UKS Blyskawica Deboleka     Z05           39.06 +      8.37          
  3.Udycz Jonasz           UKS Traper Zlocieniec       Z06           43.42 +     13.13          
  4.Kujda Bartosz          ZS Osielsko                 OS1           44.19 +     13.50          
  5.Kotkowiak Piotr        KOS BnO Szczecin            Z01           54.13 +     23.44          
  6.Osak Maciej            UKS Traper Zlocieniec       Z06           55.29 +     25.00          
  7.Fuks Tomasz            Szczecin                    ZS1           61.05 +     30.36          
  8.Vlasiuk Jaroslaw       KOS BnO Szczecin            Z01           73.24 +     42.55          
    Sawicki Michal         UKS Blyskawica Deboleka     Z05       NKL-bPK   +                    
    Fiedorowicz Hieronim   UKS Traper Zlocieniec       Z06       NKL-bPK   +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M-16        6.3km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kondys Jakub           KOS BnO Szczecin            Z01           55.13 +      0.00          
  2.Gasiorowski Marcin     UKS Blyskawica Deboleka     Z05           58.41 +      3.28          
  3.Smyk Bartosz           UKS Traper Zlocieniec       Z06           60.21 +      5.08          
  4.Kuzia Mateusz          UKS Blyskawica Deboleka     Z05           64.45 +      9.32          
  5.Grzegorczyk Mateusz    KOS BnO Szczecin            Z01           69.22 +     14.09          
    Baczulis Milosz        KOS BnO Szczecin            Z01       NKL-bPK   +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M-18        8.2km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Laszkiewicz Dominik    UKS Traper Zlocieniec       Z06           71.33 +      0.00          
  2.Aftyka Lukasz          UKS Blyskawica Deboleka     Z05           87.02 +     15.29          
  3.Szóstak Lukasz         UKS Traper Zlocieniec       Z06          169.03 +     97.30          
 
Końcowe wyniki zawodów: M-20/21     9.9km    0m 27k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gruchot Krzysztof      12 BZ Szczecin              X01           84.47 +      0.00          
  2.Wojciechowski KrzysztofMKS Skarmat Torun           C32           88.44 +      3.57          
  3.Pocierznicki Rafal     12 BZ Szczecin              X01           90.46 +      5.59          
  4.Aftyka Mateusz         UKS Blyskawica Deboleka     Z05           94.08 +      9.21          
  5.Adamski Robert         UKS Blyskawica Deboleka     Z05          106.13 +     21.26          
  6.Brandebura Cezary      Szczecin                    ZS1          113.55 +     29.08          
  7.Soltys Maciej          MKS Skarmat Torun           C32          118.31 +     33.44          
  8.Jewula Arkadiusz       KOS BnO Szczecin            Z01          119.37 +     34.50          
  9.Matuszak Marcin        Szczecin                    ZS1          150.46 +     65.59          
    Pierunek Tomasz        12 BZ Szczecin              X01       NKL-bPK   +                    
    Krzyminiewski Marek    UKS Blyskawica Deboleka     Z05       NKL-bPK   +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M-35/40     8.0km    0m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fiedorowicz Szczepan   UKS Traper Zlocieniec       Z06           61.13 +      0.00          
  2.Kujda Arkadiusz        1 BL Bydgoszcz              X02           67.14 +      6.01          
  3.Rotter Daniel          SZWLA Stargard              ST1           72.40 +     11.27          
  4.Malecki Bartlomiej     KS BnO Modrzew Skwierzyna   F54           73.03 +     11.50          
  5.Rafalowicz Marek       Bukowe                      X03           78.50 +     17.37          
  6.Lysek Grzegorz         Klub Zdobywców Korony Gór PoX04i          82.13 +     21.00          
  7.Plonka Krzysztof       MKS Skarmat Torun           C32           82.35 +     21.22          
  8.Stachowski Pawel       KS BnO Modrzew Skwierzyna   F54           85.03 +     23.50          
  9.Krzyminiewski Slawomir UKS Blyskawica Deboleka     Z05           85.19 +     24.06          
 10.Chalupczak Damian      UKS Blyskawica Deboleka     Z05           91.17 +     30.04          
 11.Szarmach Dariusz       Maratonczyk Team Szczecin   PL1          114.36 +     53.23          
 
Końcowe wyniki zawodów: M-45/50     6.5km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kramski Mariusz        UKS Energetyk Dychów        F49           55.41 +      0.00          
  2.Plytnik Stanislaw      KOS BnO Szczecin            Z01           57.22 +      1.41          
  3.Gradek Jaroslaw        UKS Traper Zlocieniec       Z06           65.00 +      9.19          
  4.Sadzikowski Andrzej    KOS BnO Szczecin            Z01           75.53 +     20.12          
  5.Matuszewski Grzegorz   UKS Barnin/3blog            UK1           77.52 +     22.11          
 
Końcowe wyniki zawodów: M-55/60     6.1km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobiegraj Marek        Indywidualni ZachodniopomorsZ00           51.00 +      0.00          
  2.Deptula Jerzy          UKS Energetyk Dychów        F49           53.04 +      2.04          
  3.Swierczynski Bogdan    KS BnO Modrzew Skwierzyna   F54           65.50 +     14.50          
  4.Pluciennik Waldemar    KS BnO Modrzew Skwierzyna   F54           68.08 +     17.08          
  5.Macul Jan              UKS Traper Zlocieniec       Z06           69.12 +     18.12          
  6.Lewon Bogdan           UMKS ORKAN Ostróda          N61           77.11 +     26.11          
  7.Dominiak Zdzislaw      UKS Blyskawica Deboleka     Z05          103.28 +     52.28          
 
Końcowe wyniki zawodów: M-65+       4.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królikowski Wladyslaw  KS BnO Modrzew Skwierzyna   F54           44.38 +      0.00          
  2.Michalek Janusz        KS BnO Modrzew Skwierzyna   F54           50.53 +      6.15          
  3.Skwirowski Henryk      Szczecin  33 bl             ZS2           51.27 +      6.49          
  4.Wolochowicz Wladyslaw  KOS BnO Szczecin            Z01           54.17 +      9.39          
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        3.8km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hoffmann Marcin        KOS BnO Szczecin            Z01           33.40 +      0.00          
  2.Kula Sambor, Marzena, ASwinoujscie                 SW1           57.36 +     23.56          
  3.Cichowska Joanna       Szczecin                    ZS1           77.35 +     43.55          
  4.Rafalowicz Agata i GosiBukowe                      X03           78.58 +     45.18          
  5.Sobczyk-Kula Katarzyna Szczecin                    ZS1           95.12 +     61.32          
  6.Hristoskow Hristo, Nowak                                         98.08 +     64.28          
  7.Kula Julia             Swinoujscie                 SW1          104.08 +     70.28          
  8.Szewczyk Maja          MKS Skarmat Torun           C32          114.40 +     81.00          
    Przerwa Krzysztof      KS BnO Modrzew Skwierzyna   F54       NKL-bPK   +