SD10 FINALŚr 2018-01-10 23:34
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
A0K (9)2,3 km18 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Kula MajaKOS BnO Szczecin24:000:00
2Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec24:38+0:38
3Mikuła DariaKOS BnO Szczecin26:50+2:50
4Matyja WeronikaKOS BnO Szczecin27:38+3:38
5Mikuła IgaKOS BnO Szczecin27:50+3:50
6Stefaniak IzabelaKOS BnO Szczecin29:59+5:59
7Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec32:59+8:59
8Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec46:13+22:13
 
Stępniewska NadiaUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
A0M (3)2,3 km18 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec32:120:00
 
Kwiatkowski OlafKOS BnO Szczecinnkl
Możdżyński MarcelAKTYWNE CHOSZCZNOnkl
 
 
 
AK (3)3,1 km16 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec22:530:00
2Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec25:11+2:18
3Urban AnetaUKS Traper Złocieniec25:15+2:22
 
 
 
AM (3)3,1 km16 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Pawłowski LeonKOS BnO Szczecin24:310:00
2Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin25:44+1:13
3Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin43:05+18:34
 
 
 
BK (3)3,7 km20 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Bazan AnnaSzczecin30:380:00
2Kurasińska WiktoriaSzczecin33:57+3:19
3Cichowska JoannaSzczecin49:20+18:42
 
 
 
BM (11)3,7 km20 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Petersburski KrystianKOS BnO Szczecin22:200:00
2Czyński MiłoszKOS BnO Szczecin24:38+2:18
3Kula MateuszKOS BnO Szczecin24:44+2:24
4rotter danielszwla stargard24:50+2:30
5Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec26:12+3:52
6Kondys JakubKOS BnO Szczecin26:39+4:19
7Biernat MichałKOS BnO Szczecin29:03+6:43
8Brandebura CezarySzczecin29:45+7:25
9Dzietczyk KamilAKTYWNE CHOSZCZNO31:49+9:29
10Matuszak MarcinAkademia Morska Szczecin34:15+11:55
 
Baczulis MiłoszKOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
CK (4)3,4 km20 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Telatyńska SylwiaAKTYWNE CHOSZCZNO30:070:00
2Płytnik AnnaKOS BnO Szczecin37:26+7:19
3Kieliszek AnnaSzczecin37:58+7:51
4Baczulis MagdalenaKOS BnO Szczecin39:34+9:27
 
 
 
CM (15)3,4 km20 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec24:270:00
2Łysek GrzegorzKlub Zdobywcow Korony Gor Pols24:45+0:18
3Dobiecki ArturKOS BnO Szczecin26:29+2:02
4Stefaniak ŁukaszSzczecin27:10+2:43
5Sobiegraj MarekMyślibórz28:29+4:02
6Rafałowicz MarekBukowe28:59+4:32
7Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec29:49+5:22
8Szarmach DariuszMaratończyk Team Szczecin30:52+6:25
9Płytnik StanisławKOS BnO Szczecin30:54+6:27
10Sadzikowski AndrzejKOS BnO Szczecin31:44+7:17
11Pawłowski MarcinSzczecin35:02+10:35
12Kurasiński RobertSzczecin35:49+11:22
13Krepsztul ArturSzczecin38:56+14:29
14Mądrawski TomaszSzczecin42:33+18:06
15Romanowski SebastianSzczecin42:52+18:25
 
 
 
DM (3)2,3 km17 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1Krawiec TadeuszAKTYWNE CHOSZCZNO27:010:00
2wołochowicz władysławKOS BnO Szczecin31:39+4:38
3Królikowski WładysławKOS Modrzew Skwierzyna32:16+5:15
 
 
 
MIX (2)2,1 km15 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
Pierzak KonradAKTYWNE CHOSZCZNOnkl
Duplak RoksanaAKTYWNE CHOSZCZNOnkl
 
 
 
OPEN (13)2,8 km18 PK
L.p.Nazwisko i imięKlubCzasStrata
1the winers vakatvakat46:140:00
2Krysiak Dawid i JanekDawid i Janek51:29+5:15
3Żywicki JanuszKB Pionier Szczecin53:46+7:32
4Jednorozce vakatvakat54:22+8:08
5. Byle dobiecSP 2361:29+15:15
6Gierlik GrzegorzPrzecław62:41+16:27
7Gierlik HaniaPrzecław62:42+16:28
8Michnik NataliaSzczecin67:54+21:40
9Mądrawska KorneliaSzczecin69:52+23:38
10Gierlik WesnaOSM Szczecin70:16+24:02
11Filinowicz AlicjaOSM Szczecin70:20+24:06
 
Landrynki vakatvakatnkl
Soska AlicjaSzczecinnkl