Sprint Test Racesob. 12-05-2018 14:27
Wynikistworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
MIX (7)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czas
 
7. Berliner TSCnkl
Su Qiyi75:18
Bernd Wollenbergnkl
Su Qiyi
Bernd Wollenberg
 
5UKS Traper Złocieniec Traper 2nkl
Paulina Kozieł22:39
Kewin Jankowski29:33
Paulina Koziełnkl
Kewin Jankowskinkl
 
6OK! Sport Warszawa OK! Sportnkl
Martyna Miśkiewicz15:28
Kuba Drągowski11:04
Martyna Miśkiewicznkl
Kuba Drągowski11:41
 
1UKS Traper Złocieniec Traper 1nkl
Zuzanna Gradeknkl
Bartosz Smyk14:03
Zuzanna Gradeknkl
Bartosz Smyk19:11
 
2KOS BnO Szczecin KOS BnO 1nkl
Natalia Kusztelska18:56
Mateusz Kula12:45
Natalia Kusztelskankl
Mateusz Kula13:45
 
3KOS BnO Szczecin KOS BnO 2nkl
Magdalena Sadzikowska15:35
JAKUB Kondys12:29
Magdalena Sadzikowskankl
JAKUB Kondysnkl
 
4UKS Traper Złocieniec KOS BnO 3nkl
Patrycja Chrupczyńska15:20
Krystian Petersburskinkl
Patrycja Chrupczyńska17:18
Krystian Petersburski13:35
 
 
 
 
Kobiety (2)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czas
 
31UKS Traper Złocieniec Traper 2nkl
Paulina Szczurko16:03
Sabatini Cordankl
Paulina Szczurko25:18
Sabatini Corda29:38
 
30UKS Traper Złocieniec Traper 1nkl
Hanna Przeszłowskankl
Aneta Urban15:57
Hanna Przeszłowska20:47
Aneta Urban21:24
 
 
 
 
Mężczyźni (3)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czas
 
120KOS BnO Szczecin KOS BnO66:28
miłosz czyński13:29
Michał Biernat13:25
miłosz czyński15:05
Michał Biernat24:29
 
 
223Szczecin 194:37
Władysław Wołochowicz25:26
Dawid Krysiak18:02
Władysław Wołochowicz32:19
Dawid Krysiak18:50
 
 
22Pabianice Azymutnkl
Tomasz Tkaczuk11:28
Dawid Kalisiaknkl
Tomasz Tkaczuk14:20
Dawid Kalisiaknkl
 
 
 
 
Dzieci (5)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czas
 
110UKS Traper Złocieniec Traper 1133:04
Kornelia Duda24:28
Nadia Stempniewska42:15
Kornelia Duda22:34
Nadia Stempniewska43:47
 
 
13KOS BnO Szczecin KOS BnO 2nkl
Iga Mikuła15:16
Maja Kula14:06
Iga Mikułankl
Maja Kula13:59
 
14UKS Traper Złocieniec Traper 3nkl
Alicja Borek15:22
Magdalena Miłaszewicznkl
Alicja Borek21:14
Magdalena Miłaszewicz25:01
 
11KOS BnO Szczecin Traper/KOS BnOnkl
Wiktoria Włodarczyk15:23
Bartosz Kotkowiaknkl
Wiktoria Włodarczyknkl
Bartosz Kotkowiaknkl
 
12KOS BnO Szczecin KOS BnO 1nkl
Daria Mikuła12:51
Weronika Matyja13:17
Daria Mikułankl
Weronika Matyjankl