Bukowa Cup VIIpt. 14.08.2020 22:27
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Krótka (7)1,1 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(47)4(34)5(39)6(45)7(40)8(35)9(116)10(42)11(100)Meta
 
1Rokita Anna12:541:121:382:192:533:293:574:325:248:4010:3412:2212:54
PKO Harpagan, Gdańsk1:120:260:410:340:360:280:350:523:161:541:480:31
2Rokita Marek13:011:131:312:112:423:243:554:205:147:3710:1612:4813:01
PKO Harpagan, Gdańsk1:130:180:400:310:420:310:250:542:232:392:320:12
3Pulczyńska Agnieszka15:551:021:261:552:463:263:574:305:3110:1913:0415:4015:55
WKS Wawel, Kraków1:020:240:290:510:400:310:331:014:482:452:360:14
4Kuriata Kinga21:126:246:457:098:078:289:2310:0611:1416:2618:2720:5321:12
UKS Błyskawica Dębołęka6:240:210:240:580:210:550:431:085:122:012:260:18
5Aftyka Agata21:176:286:517:168:018:389:2910:1911:2216:2618:2721:0121:16
UKS Błyskawica Dębołęka6:280:230:250:450:370:510:501:035:042:012:340:15
6Durka Ewelina25:222:292:513:414:094:435:408:219:3021:0323:2625:0825:22
UKS Azymut 45, Gdynia2:290:220:500:280:340:572:411:0911:332:231:420:13
7Zielińska Sylwia27:551:473:474:115:005:446:066:387:2621:0422:5027:4027:5423:31
KS Hades, Poznań1:472:000:240:490:440:220:320:4813:381:464:500:14*37
 
 
 
Srednia (14)1,8 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(46)2(101)3(49)4(102)5(52)6(53)7(56)8(119)9(57)10(121)11(100)Meta
 
1Boeck Sascha13:220:341:542:463:544:498:2910:2011:2712:1712:3813:1113:22
Kaulsdorfer OLV Berlin0:341:200:521:080:553:401:511:070:500:210:330:10
2Trappe Kathrin14:410:462:063:054:135:489:3311:2312:3113:2613:5614:2914:408:56
TOLF Berlin0:461:200:591:081:353:451:501:080:550:300:330:11*122
3Schramm Erwin15:202:273:204:115:156:009:1910:5211:5713:5814:2415:0815:19
Kaulsdorfer OLV Berlin2:270:530:511:040:453:191:331:052:010:260:440:11
4Brettschneider Max16:570:542:213:215:066:0911:0313:0314:2215:3016:0216:4216:57
Kaulsdorfer OLV Berlin0:541:271:001:451:034:542:001:191:080:320:400:14
5Grassow Thomas17:171:202:533:585:146:1510:3512:5614:1515:2816:3417:0817:16
Kaulsdorfer OLV Berlin1:201:331:051:161:014:202:211:191:131:060:340:08
6Puternicka Joanna17:350:351:593:174:375:4810:5013:1414:4815:4416:3217:2117:35
KInO ORIENTOP, Wrocław0:351:241:181:201:115:022:241:340:560:480:490:13
7Templiner Artur17:400:502:283:274:285:399:5712:0913:3214:4116:5717:2817:40
Berliner TSC0:501:380:591:011:114:182:121:231:092:160:310:11
8Grassow Petra18:202:223:525:006:177:1811:4013:5815:1816:3117:3718:1018:19
Kaulsdorfer OLV Berlin2:221:301:081:171:014:222:181:201:131:060:330:09
9Siudek Agnieszka18:240:582:564:245:426:3911:0413:2015:0216:2617:2418:1218:24
UKS Orientuœ, ŁódŸ0:581:581:281:180:574:252:161:421:240:580:480:11
10Templiner Anke19:041:113:055:056:287:5811:4013:4515:0516:5017:3118:5219:04
Berliner TSC1:111:542:001:231:303:422:051:201:450:411:210:12
11Dzietczyk Sylwia20:271:402:574:155:537:0310:0515:2616:3118:3919:3720:1320:27
KS Aktywne Choszczno1:401:171:181:381:103:025:211:052:080:580:360:13
12Bringezu Hanna21:370:553:374:336:016:5610:0212:5814:1216:1720:4821:2521:36
OLV Potsdam0:552:420:561:280:553:062:561:142:054:310:370:11
13Fiedorowicz Hieronim22:331:063:114:276:117:1412:1514:0415:2521:0021:4022:1922:32
UKS Traper, Złocieniec1:062:051:161:441:035:011:491:215:350:400:390:13
14Boeck Ute23:251:353:064:356:277:5212:5515:2517:0419:0721:4623:0323:25
Kaulsdorfer OLV Berlin1:351:311:291:521:255:032:301:392:032:391:170:21
 
 
 
Długa (3)2,7 km 70 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(51)2(50)3(64)4(103)5(104)6(105)7(61)8(60)9(62)10(110)11(111)12(59)13(117)14(41)15(119)16(57)17(100)Meta
 
1Scholz Paul17:521:081:232:252:383:454:004:479:149:4610:2411:4513:5115:1816:0216:1717:0117:4317:51
Berliner TSC1:080:151:020:131:070:150:474:270:320:381:212:061:270:440:150:440:420:08
2Szymański Karol24:531:422:003:203:395:135:376:3510:4612:2113:4115:0718:1120:2221:4222:3723:4724:4424:5314:48
Goleniów1:420:181:200:191:340:240:584:111:351:201:263:042:111:200:551:100:570:08*63
3Wieszaczewski Jacek29:351:372:114:034:286:377:028:3515:2417:3318:3819:5022:3825:5126:5527:2028:2929:2229:35
KInO ORIENTOP, Wrocław1:370:341:520:252:090:251:336:492:091:051:122:483:131:040:251:090:530:12
 
 
 
Rodzinna (5)1,1 km 30 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(34)3(35)4(36)5(37)6(38)7(100)Meta
 
1Włodarczyk Alicja12:131:482:434:066:3710:1311:2811:5912:14
UKS Traper, Złocieniec1:480:551:232:313:361:150:310:14
2Tarnawski Tadeusz12:401:452:454:357:1011:1011:5812:2512:40
WKS Wawel, Kraków1:451:001:502:354:000:480:270:15
3Pištek Oliwia12:571:502:514:557:1811:1012:0312:3912:57
KOS BnO, Szczecin1:501:012:042:233:520:530:360:18
4Mazan Kacper12:581:572:554:437:1911:1012:0812:3912:57
KOS BnO, Szczecin1:570:581:482:363:510:580:310:18
5Siudek Piotr13:391:594:396:208:1511:4812:5813:2413:38
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:592:401:411:553:331:100:260:14
 
 
 
K10 (3)1,2 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(39)3(40)4(35)5(36)6(116)7(41)8(42)9(120)10(37)11(100)Meta
 
1Rombel Gabriela13:141:211:493:113:505:336:228:5810:0511:2912:2813:0313:14
UMKS, Kwidzyn1:210:281:220:391:430:492:361:071:240:590:350:11
2Marciniak Klaudia14:121:412:133:594:486:517:479:2310:1911:4613:0913:5914:12
UMKS, Kwidzyn1:410:321:460:492:030:561:360:561:271:230:500:13
 
Osak Zuzannankl9:159:5511:2317:08-------------------------42:4243:5244:05
UKS Traper, Złocieniec9:150:401:285:4525:341:100:13
 
 
 
K12 (10)1,1 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(47)4(34)5(39)6(45)7(40)8(35)9(116)10(42)11(100)Meta
 
1Porzycz Małgorzata8:100:511:011:301:522:112:232:493:195:326:508:018:100:321:12
UKS Siódemka, Rumia0:510:100:290:220:190:120:260:302:131:181:110:09*43*33
2Motylińska Anastazja9:111:051:252:022:232:463:043:304:096:317:549:019:11
UKS Traper, Złocieniec1:050:200:370:210:230:180:260:392:221:231:070:10
3Duda Kornelia9:230:330:481:161:382:002:162:413:175:527:299:149:23
UKS Traper, Złocieniec0:330:150:280:220:220:160:250:362:351:371:450:09
4Nowak Zofia11:051:051:171:462:062:252:453:204:006:349:4210:5511:05
KS Hades, Poznań1:050:120:290:200:190:200:350:402:343:081:130:10
5Stempniewska Nadia12:321:021:141:462:052:252:425:237:099:2111:0112:2312:32
UKS Traper, Złocieniec1:020:120:320:190:200:172:411:462:121:401:220:09
6Uciechowska Oliwia16:412:322:583:343:584:224:425:236:299:1413:5416:3016:41
UKS Arkady, Raszków2:320:260:360:240:240:200:411:062:454:402:360:11
7Wolniewicz Agata23:580:552:323:263:554:224:455:146:0517:3919:4923:4323:58
Indywidualny Wielkopolskie0:551:370:540:290:270:230:290:5111:342:103:540:15
8Rokita Antonina33:310:501:162:302:533:193:434:034:4229:2131:3033:2033:31
PKO Harpagan, Gdańsk0:500:261:140:230:260:240:200:3924:392:091:500:11
 
Włodarczyk Wiktoriankl0:311:111:462:012:162:27-----3:265:266:447:407:491:252:45
UKS Traper, Złocieniec0:310:400:350:150:150:110:592:001:180:560:09*33*38
Szafarewicz Katarzynankl0:481:08-----2:162:402:583:224:026:148:119:5110:02
UMKS, Kwidzyn0:480:201:080:240:180:240:402:121:571:400:11
 
 
 
K14 (13)2,0 km 50 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(48)3(49)4(102)5(44)6(35)7(55)8(53)9(56)10(117)11(41)12(120)13(100)Meta
 
1Kula Maja13:091:041:542:243:243:454:175:088:019:3210:1711:0612:2113:0113:09
KOS BnO, Szczecin1:040:500:301:000:210:320:512:531:310:450:491:150:400:08
2Mikuła Iga14:011:091:532:213:203:404:125:058:3610:2211:1212:0213:1113:5314:01
KOS BnO, Szczecin1:090:440:280:590:200:320:533:311:460:500:501:090:420:08
3Mikuła Daria14:121:051:572:263:233:434:185:138:4110:2711:2112:1313:2314:0314:12
KOS BnO, Szczecin1:050:520:290:570:200:350:553:281:460:540:521:100:400:09
4Uhlemann Livia14:591:342:313:014:184:375:106:029:3711:2412:1613:0114:1614:5214:5914:05
ESV Lok Berlin-Schöneweide1:340:570:301:170:190:330:523:351:470:520:451:150:360:07*57
5Nowak Anna15:252:032:583:294:284:505:266:219:4711:3312:2813:1914:2415:1715:25
UKS Azymut 45, Gdynia2:030:550:310:590:220:360:553:261:460:550:511:050:530:08
6Dargacz Paulina15:361:382:303:044:144:395:116:059:3111:1412:0813:0114:1615:2615:3614:05
PKO Harpagan, Gdańsk1:380:520:341:100:250:320:543:261:430:540:531:151:100:10*57
7Ukleja Patrycja16:161:212:162:453:464:084:455:4110:3412:2913:2414:1615:3116:0816:16
UKS Azymut 45, Gdynia1:210:550:291:010:220:370:564:531:550:550:521:150:370:08
8Borek Alicja16:571:472:433:144:294:515:226:219:3511:3312:1613:0716:1016:4716:5714:20
UKS Traper, Złocieniec1:470:560:311:150:220:310:593:141:580:430:513:030:370:10*57
9Tovchigrechko Maria17:302:033:033:335:015:225:566:5010:0511:4712:3913:2616:3817:2117:3014:22
SV IHW Alex 78 e.V.2:031:000:301:280:210:340:543:151:420:520:473:120:430:09*57
10Fischer Mila18:043:574:365:106:487:187:589:0512:4414:2615:1716:0417:2017:5518:0417:07
OLV Potsdam3:570:390:341:380:300:401:073:391:420:510:471:160:350:09*57
11Łšcka Julia19:342:073:033:357:257:478:229:2113:2515:1816:2117:2118:4219:2419:34
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:070:560:323:500:220:350:594:041:531:031:001:210:420:10
12Uciechowska Amelia20:192:333:344:045:205:406:137:0410:4312:4213:4115:5819:1620:0820:19
UKS Arkady, Raszków2:331:010:301:160:200:330:513:391:590:592:173:180:520:11
13Siudek Julia29:192:333:254:155:346:076:488:0613:0315:3016:4217:5928:1529:0629:19
UKS Orientuœ, ŁódŸ2:330:520:501:190:330:411:184:572:271:121:1710:160:510:13
 
 
 
K16 (15)2,1 km 50 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(49)3(102)4(50)5(51)6(39)7(40)8(52)9(53)10(122)11(118)12(119)13(57)14(121)15(100)Meta
 
1Muller Iga13:130:441:082:072:473:013:574:204:508:118:3810:1211:3212:2212:4113:0613:13
UMKS, Kwidzyn0:440:240:590:400:140:560:230:303:210:271:341:200:500:190:250:07
2Niessner Pola13:250:481:182:142:553:084:074:285:008:298:5710:2311:4112:2712:4813:1713:25
WKS Wawel, Kraków0:480:300:560:410:130:590:210:323:290:281:261:180:460:210:290:08
3Lamparska Maja13:491:041:282:313:103:254:214:425:198:379:0910:4512:0912:5413:1813:4213:49
WKS Wawel, Kraków1:040:241:030:390:150:560:210:373:180:321:361:240:450:240:240:07
4Perfikowska Hanna13:541:041:322:283:103:254:244:485:189:029:2711:0312:2213:0513:2613:4613:54
UMKS, Kwidzyn1:040:280:560:420:150:590:240:303:440:251:361:190:430:210:200:08
5Pulczyńska Hanna13:551:011:322:383:243:394:374:585:278:078:4210:2211:5412:5213:1913:4713:55
WKS Wawel, Kraków1:010:311:060:460:150:580:210:292:400:351:401:320:580:270:280:08
6Urban Aneta14:340:481:122:072:553:104:064:294:588:569:2711:0912:3113:2013:5814:2614:34
UKS Traper, Złocieniec0:480:240:550:480:150:560:230:293:580:311:421:220:490:380:280:08
7Pieragowska Julia14:550:531:232:364:394:515:395:596:308:579:3411:2512:5513:5214:2014:4714:55
UKS Traper, Złocieniec0:530:301:132:030:120:480:200:312:270:371:511:300:570:280:270:08
8Michno Marta15:500:551:242:313:203:374:445:075:439:4810:2612:2713:5014:5415:1415:4215:508:40
WKS Wawel, Kraków0:550:291:070:490:171:070:230:364:050:382:011:231:040:200:280:08*116
9Gielec Julia15:550:591:292:363:163:304:324:565:279:3810:0512:0113:2314:4415:1315:4715:5511:38
UKS Orientuœ, ŁódŸ0:590:301:070:400:141:020:240:314:110:271:561:221:210:290:340:08*32
10Szczurko Paulina16:290:541:232:383:484:035:035:296:0610:0510:4012:4914:3115:2215:5116:2116:29
UKS Traper, Złocieniec0:540:291:151:100:151:000:260:373:590:352:091:420:510:290:300:08
11Wojtysiak Paula19:501:141:452:533:404:486:046:307:4012:3013:0214:4216:1917:1418:4019:4019:50
UKS Błyskawica Dębołęka1:140:311:080:471:081:160:261:104:500:321:401:370:551:261:000:10
12Komorowska Marta20:380:571:242:443:303:484:475:196:0010:1610:5313:2015:1519:2519:5820:2920:3816:3016:58
UKS Orientuœ, ŁódŸ0:570:271:200:460:180:590:320:414:160:372:271:554:100:330:310:09*121*37
13Wolniewicz Natalia24:341:151:553:254:244:506:196:508:0713:4314:3316:5819:1123:1323:4324:2224:34
Indywidualny Wielkopolskie1:150:401:300:590:261:290:311:175:360:502:252:134:020:300:390:12
14Mol Weronika30:361:211:553:053:464:0811:4617:1417:5922:0622:4926:3128:2229:2829:5730:2830:365:58
HKS Azymut, Mochy1:210:341:100:410:227:385:280:454:070:433:421:511:060:290:310:08*45
 
Cepurdej Katarzynankl0:561:232:172:573:104:01-----5:017:588:2410:1511:2312:0612:2512:4512:514:22
UKS Azymut 45, Gdynia0:560:270:540:400:130:511:002:570:261:511:080:430:190:200:06*38
 
 
 
K18 (6)2,5 km 70 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(51)3(49)4(102)5(52)6(55)7(53)8(110)9(111)10(59)11(32)12(118)13(117)14(41)15(57)16(121)17(38)18(45)19(100)Meta
 
1Gielec Zuzanna16:221:201:502:063:063:464:447:538:579:4911:2412:1212:3013:3714:1715:1315:3315:5416:0616:1416:22
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:200:300:161:000:400:583:091:040:521:350:480:181:070:400:560:200:210:120:080:08
2Doreń Wiktoria18:101:161:522:113:134:065:078:169:2810:2312:3413:2613:4714:5915:4116:4717:0917:3517:5218:0318:10
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:160:360:191:020:531:013:091:120:552:110:520:211:120:421:060:220:260:170:110:07
3Filipiak Adrianna18:181:031:361:552:543:364:448:029:099:5811:4512:2912:5314:1016:1217:0517:2617:5118:0318:1118:18
KS Hades, Poznań1:030:330:190:590:421:083:181:070:491:470:440:241:172:020:530:210:250:120:080:07
4Słońska Zofia18:281:081:381:532:583:445:328:329:4610:4812:3113:1113:3414:4815:3216:2916:4617:1118:1018:1918:2810:2717:27
WKS Wawel, Kraków1:080:300:151:050:461:483:001:141:021:430:400:231:140:440:570:170:250:590:090:09*63*39
5Cepurdej Nina22:381:121:462:123:214:105:209:0310:2912:5015:3316:3116:5618:3319:3121:0521:3022:0222:2122:3022:38
UKS Azymut 45, Gdynia1:120:340:261:090:491:103:431:262:212:430:580:251:370:581:340:250:320:190:090:08
 
Block Ameliankl1:031:331:512:493:294:277:258:319:2011:0411:4512:0713:17-----15:3415:5116:1116:4116:5217:0114:0814:3316:27
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:030:300:180:580:400:582:581:060:491:440:410:221:102:170:170:200:300:110:09*119*42*39
 
 
 
K20 (2)2,5 km 70 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(51)3(49)4(102)5(52)6(55)7(53)8(110)9(111)10(59)11(32)12(118)13(117)14(41)15(57)16(121)17(38)18(45)19(100)Meta
 
1Bšczek Małgorzata15:191:031:321:492:443:224:127:208:159:0010:2911:0411:2312:3113:1514:0414:1914:4015:0215:1115:19
WKS Wawel, Kraków1:030:290:170:550:380:503:080:550:451:290:350:191:080:440:490:150:210:220:090:08
2Topór Magdalena16:141:201:512:082:573:404:387:398:449:3911:1612:0212:2013:3014:0815:0215:1715:3815:5716:0616:14
WKS Wawel, Kraków1:200:310:170:490:430:583:011:050:551:370:460:181:100:380:540:150:210:190:090:08
 
 
 
K21 (12)2,9 km 70 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(50)2(58)3(103)4(104)5(31)6(53)7(122)8(62)9(63)10(111)11(59)12(32)13(117)14(119)15(57)16(38)17(45)18(100)Meta
 
1Zagonel Viola16:481:162:412:544:025:279:069:3110:1911:0011:1612:3813:1914:1315:0615:4616:2016:3116:4016:48
Pol.Masi1:161:250:131:081:253:390:250:480:410:161:220:410:540:530:400:340:110:090:08
2Gorczyca Maria17:552:103:263:414:516:079:4510:1010:5911:3911:5513:3014:1615:1516:1416:5117:2717:4017:4717:55
WKS Grunwald, Poznań2:101:160:151:101:163:380:250:490:400:161:350:460:590:590:370:360:130:070:08
3Durzyńska Katarzyna18:421:302:422:574:075:349:4310:1111:0311:4512:0113:3514:3115:3516:3717:3418:1618:2718:3518:42
HKS Azymut, Mochy1:301:120:151:101:274:090:280:520:420:161:340:561:041:020:570:420:110:080:07
4Panaszek Justyna20:581:463:093:264:486:1611:1011:3912:3413:3213:5215:5116:3617:4618:5519:4320:2720:4020:4920:58
10 BKPanc1:461:230:171:221:284:540:290:550:580:201:590:451:101:090:480:440:130:090:09
5Gruchala Natalia21:161:443:033:194:365:5510:1310:4211:3813:0313:2115:1416:1417:1718:2419:2720:3020:5321:0721:1620:21
PKO Harpagan, Gdańsk1:441:190:161:171:194:180:290:561:250:181:531:001:031:071:031:030:230:140:09*40
6Heidrich Elisabeth21:321:403:133:304:556:2411:0811:3912:3913:2713:4715:5316:4117:5119:0019:4620:5221:1121:2121:32
SV Robotron Dresden1:401:330:171:251:294:440:311:000:480:202:060:481:101:090:461:060:190:100:11
7Berger Anne-lea21:391:383:063:234:486:2111:2812:0112:5913:4414:0415:5616:5918:0919:1420:2221:0621:2121:3021:3916:47
OLV-Marta1:381:280:171:251:335:070:330:580:450:201:521:031:101:051:080:440:150:090:09*115
8Hoffmann Barbara22:461:503:113:274:526:3310:2611:0312:2113:2113:4116:0217:0118:1019:2520:3722:0322:2222:3322:46
KS Hades, Poznań1:501:210:161:251:413:530:371:181:000:202:210:591:091:151:121:260:190:110:13
9Gierlach Julia23:551:523:133:315:026:4312:1012:4514:0214:5315:1217:2818:3019:4821:1122:1423:1023:2923:4523:55
KOS BnO, Szczecin1:521:210:181:311:415:270:351:170:510:192:161:021:181:231:030:560:190:160:10
10Bškowska Dominika26:482:033:444:015:467:3713:1013:4414:5716:2016:3619:0720:2222:2323:5025:2426:1126:2826:3926:48
PKO Harpagan, Gdańsk2:031:410:171:451:515:330:341:131:230:162:311:152:011:271:340:470:170:110:09
11Matuszak Joanna34:412:364:365:016:578:5816:0116:4120:1221:1921:4024:1225:5827:3629:1631:3033:4534:1134:2934:41
Akademia Morska Szczecin2:362:000:251:562:017:030:403:311:070:212:321:461:381:402:142:150:260:180:12
12Wollenberg Grit46:373:025:035:327:3010:0017:4018:5020:1522:0422:5428:3333:3135:4741:0943:4045:1746:0046:1846:37
KOS BnO, Szczecin3:022:010:291:582:307:401:101:251:490:505:394:582:165:222:311:370:430:180:19
 
 
 
K35 (8)2,1 km 50 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(49)3(102)4(50)5(51)6(39)7(40)8(52)9(53)10(122)11(118)12(119)13(57)14(121)15(100)Meta
 
1Kulicka Agata14:170:591:252:253:093:294:274:485:199:019:2810:5512:1312:5713:3714:0814:17
Skiern.Stow.Radioorient.Sport.0:590:261:000:440:200:580:210:313:420:271:271:180:440:400:310:09
2Biolik Agnieszka15:141:061:402:373:233:384:385:185:509:259:5511:2212:4114:0914:2915:0415:145:0613:46
UNTS, Warszawa1:060:340:570:460:151:000:400:323:350:301:271:191:280:200:350:10*38*121
3Budna Emilia15:491:131:432:573:464:055:115:366:139:3210:0511:4213:1214:3814:5615:3815:49
17WBZ1:130:301:140:490:191:060:250:373:190:331:371:301:260:180:420:11
4Alabrudzińska Agnieszka15:590:551:262:343:223:374:415:035:398:579:3311:3813:5414:4115:0915:5015:59
12 BZ0:550:311:080:480:151:040:220:363:180:362:052:160:470:280:410:09
5Engelhardt Katja16:051:151:512:593:504:085:175:466:2610:1310:4812:3013:5914:5715:2115:5616:05
SSV Planeta Radebeul1:150:361:080:510:181:090:290:403:470:351:421:290:580:240:350:09
6Bańska-Bodziona Aneta19:241:262:093:144:024:226:517:138:1411:5312:2714:1715:4518:0218:3619:1219:24
10 BKPanc1:260:431:050:480:202:290:221:013:390:341:501:282:170:340:360:12
7Machowska- Łšcka Magdalena25:434:005:176:417:427:599:4810:2711:2016:4317:2621:1523:0824:1624:5325:3225:43
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:001:171:241:010:171:490:390:535:230:433:491:531:080:370:390:11
8Dybka Katarzyna32:441:432:193:3411:4116:3518:1418:3919:4823:4424:2027:3929:3630:5231:4932:3232:4419:18
12 BZ1:430:361:158:074:541:390:251:093:560:363:191:571:160:570:430:12*35
 
 
 
K40 (5)2,0 km 50 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(48)3(49)4(102)5(44)6(35)7(55)8(53)9(56)10(117)11(41)12(120)13(100)Meta
 
1Zbroja-Nowak Justyna18:471:372:333:104:224:465:236:2610:2312:2913:2115:1217:4618:3518:47
KS Hades, Poznań1:370:560:371:120:240:371:033:572:060:521:512:340:490:12
2Ukleja Ewa19:031:543:213:555:116:147:018:2912:2214:3615:3217:0718:1018:5319:03
UKS Azymut 45, Gdynia1:541:270:341:161:030:471:283:532:140:561:351:030:430:10
3Shmakova Alina19:352:203:153:465:175:486:337:5111:4413:5414:5016:1618:3219:2419:35
SV IHW Alex 78 e.V.2:200:550:311:310:310:451:183:532:100:561:262:160:520:11
4Borek Monika21:415:136:046:427:498:098:409:3314:0517:1517:5818:4620:4421:3221:4116:3920:36
UKS Traper, Złocieniec5:130:510:381:070:200:310:534:323:100:430:481:580:480:09*32*57
5Golinowska Elżbieta26:341:292:403:365:005:296:088:4314:1719:5320:4324:3025:5026:2426:34
HKS Azymut, Mochy1:291:110:561:240:290:392:355:345:360:503:471:200:340:10
 
 
 
K45 (5)2,0 km 50 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(48)3(49)4(102)5(44)6(35)7(55)8(53)9(56)10(117)11(41)12(120)13(100)Meta
 
1Zschäckel Daniela14:321:372:282:564:104:505:226:069:1810:5411:4412:3313:5014:2414:32
SV IHW Alex 78 e.V.1:370:510:281:140:400:320:443:121:360:500:491:170:340:08
2Nowak Beata15:011:122:122:433:464:064:375:268:4110:1911:1012:5814:0814:5315:01
UKS Azymut 45, Gdynia1:121:000:311:030:200:310:493:151:380:511:481:100:450:08
3Roszak Maja16:031:092:182:503:504:124:465:3510:0211:4112:3013:5515:0415:5516:03
UMKS, Kwidzyn1:091:090:321:000:220:340:494:271:390:491:251:090:510:08
4Trykozko Urszula18:591:403:063:505:316:187:028:0511:1913:2414:2515:4317:3618:5018:59
Stowarzyszenie Team 360 stopni1:401:260:441:410:470:441:033:142:051:011:181:531:140:09
5Filipiak Agnieszka19:471:453:063:435:125:576:327:4112:1715:1316:1217:2318:4219:3619:47
KS Hades, Poznań1:451:210:371:290:450:351:094:362:560:591:111:190:540:11
 
 
 
K50 (8)1,8 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(46)2(101)3(49)4(102)5(52)6(53)7(56)8(119)9(57)10(121)11(100)Meta
 
1Bringezu Kristina13:480:522:173:154:175:038:2610:0811:2112:4113:0513:4113:48
OLV Potsdam0:521:250:581:020:463:231:421:131:200:240:360:07
2Kubald Katrin14:250:362:043:024:094:568:4910:3611:4613:1513:4114:1514:25
Kaulsdorfer OLV Berlin0:361:280:581:070:473:531:471:101:290:260:340:10
3Nowak Barbara14:481:563:154:135:166:019:3011:1012:2413:4714:0814:3914:480:321:40
HKS Azymut, Mochy1:561:190:581:030:453:291:401:141:230:210:310:09*43*43
4Leonhardt Annette15:240:592:243:244:405:359:5111:5413:0214:1414:4015:1315:24
SV IHW Alex 78 e.V.0:591:251:001:160:554:162:031:081:120:260:330:11
5Witkowska Izabela15:481:062:255:116:187:0310:3512:2113:2314:4815:0915:4015:480:48
UKS Azymut 45, Gdynia1:061:192:461:070:453:321:461:021:250:210:310:08*43
6Bugaj Teresa16:201:172:583:565:286:1910:3712:3913:5214:5515:3816:1016:200:43
WKS Wawel, Kraków1:171:410:581:320:514:182:021:131:030:430:320:10*43
7Molnar Jeanette26:521:033:354:587:238:3914:5917:4519:3722:1422:5426:3626:52
Berliner TSC1:032:321:232:251:166:202:461:522:370:403:420:16
8Schmiedeberg Anke28:383:085:186:438:359:4415:0618:3825:2326:3527:2328:1928:38
SV Turbine Neubrandenburg3:082:101:251:521:095:223:326:451:120:480:560:19
 
 
 
K55 (1)1,6 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(102)3(44)4(52)5(55)6(122)7(116)8(41)9(119)10(121)11(100)Meta
 
1Korff Ulrike17:043:065:065:456:337:5512:0712:4314:0414:3216:1416:5217:04
SC Achmer3:062:000:390:481:224:120:361:210:281:420:380:12
 
 
 
K60 (1)1,6 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(102)3(44)4(52)5(55)6(122)7(116)8(41)9(119)10(121)11(100)Meta
 
1Brettschneider Gudrun18:541:453:063:434:426:109:4110:1811:4912:3517:3818:4118:5416:15
Kaulsdorfer OLV Berlin1:451:210:370:591:283:310:371:310:465:031:030:13*120
 
 
 
K70 (1)1,4 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(43)2(33)3(44)4(40)5(38)6(45)7(35)8(122)9(41)10(120)11(100)Meta
 
1Thiel Susi18:130:491:212:453:283:544:265:3710:5713:4616:1117:5918:13
SV IHW Alex 78 e.V.0:490:321:240:430:260:321:115:202:492:251:480:14
 
 
 
M10N (2)1,1 km 30 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(34)3(35)4(36)5(37)6(38)7(100)Meta
 
1Bocheński Antoni14:311:533:404:586:5110:4213:5714:1614:31
UKS Błyskawica Dębołęka1:531:471:181:533:513:150:190:15
 
Borek Adamnkl2:36-----6:528:4011:0511:3711:5012:012:57
UKS Traper, Złocieniec2:364:161:482:250:320:130:11*43
 
 
 
M10 (3)1,2 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(39)3(40)4(35)5(36)6(116)7(41)8(42)9(120)10(37)11(100)Meta
 
1Bšczek Jędrzej12:022:383:103:504:376:287:258:469:3510:2411:0111:4212:02
UKS Technik, Ruciane-Nida2:380:320:400:471:510:571:210:490:490:370:410:20
2Szymanowski Natan12:552:423:183:574:416:317:1010:0310:2911:3112:0712:4612:55
UKS Traper, Złocieniec2:420:360:390:441:500:392:530:261:020:360:390:09
3Duda Łukasz15:011:552:253:444:337:279:0912:0012:2713:3014:2214:5015:01
UKS Traper, Złocieniec1:550:301:190:492:541:422:510:271:030:520:280:11
 
 
 
M12 (5)1,4 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(43)2(33)3(44)4(40)5(38)6(45)7(35)8(122)9(41)10(120)11(100)Meta
 
1Ukleja Krzysztof8:520:210:361:251:542:072:253:025:396:568:088:458:52
UKS Azymut 45, Gdynia0:210:150:490:290:130:180:372:371:171:120:370:07
2Fischer Leander10:050:310:451:342:012:122:293:306:257:539:189:5410:056:56
OLV Potsdam0:310:140:490:270:110:171:012:551:281:250:360:11*116
3Pulczyński Jeremi11:370:410:561:532:232:352:503:306:378:2710:4311:2811:37
WKS Wawel, Kraków0:410:150:570:300:120:150:403:071:502:160:450:09
4Kumbier Lionel16:590:371:063:434:184:304:495:418:4010:1616:0216:5216:592:269:2211:26
Berliner Turnerschaft0:370:292:370:350:120:190:522:591:365:460:500:07*45*116*57
5Siudek Krzysztof17:371:221:392:533:334:034:225:229:1511:5316:2217:2617:37
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:220:171:140:400:300:191:003:532:384:291:040:11
 
 
 
M14 (16)2,1 km 50 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(49)3(102)4(50)5(51)6(39)7(40)8(52)9(53)10(122)11(118)12(119)13(57)14(121)15(100)Meta
 
1Maciejewski Bartłomiej11:470:521:162:062:402:533:413:594:477:297:539:1010:2111:0011:1611:3911:474:26
BKS Wataha, Warszawa0:520:240:500:340:130:480:180:482:420:241:171:110:390:160:230:08*35
2Lambertini Sebastiano12:070:481:122:002:362:493:343:564:257:317:579:1810:3111:1311:3311:5912:07
Pol.Masi0:480:240:480:360:130:450:220:293:060:261:211:130:420:200:260:08
3Kociuba Kajetan13:480:581:312:323:083:244:214:495:218:399:0510:3011:5212:5113:1313:4013:48
KOS BnO, Szczecin0:580:331:010:360:160:570:280:323:180:261:251:220:590:220:270:08
4Cepurdej Władysław14:030:481:112:062:473:003:544:154:578:278:5110:0711:2112:1113:3013:5614:034:43
UKS Azymut 45, Gdynia0:480:230:550:410:130:540:210:423:300:241:161:140:501:190:260:07*35
5Stopczyński Bartosz14:280:411:051:522:302:433:343:534:207:187:438:5913:0313:3713:5514:2114:2811:06
BKS Wataha, Warszawa0:410:240:470:380:130:510:190:272:580:251:164:040:340:180:260:07*121
6Zaremba Adam14:371:141:433:003:454:004:565:185:559:159:4611:2212:4313:3414:0514:2914:37
UMKS, Kwidzyn1:140:291:170:450:150:560:220:373:200:311:361:210:510:310:240:08
7Kozel Mikołaj15:460:501:142:173:043:224:275:075:448:569:2010:5112:1813:1215:1715:3915:46
PKO Harpagan, Gdańsk0:500:241:030:470:181:050:400:373:120:241:311:270:542:050:220:07
8Pachucki Tymoteusz16:150:541:432:433:293:464:535:185:559:279:5911:4013:5315:1015:3916:0816:1513:20
BKS Wataha, Warszawa0:540:491:000:460:171:070:250:373:320:321:412:131:170:290:290:07*41
9Perfikowski Paweł16:200:571:292:403:243:424:445:126:129:4210:0911:4613:2014:1915:4716:1116:20
UMKS, Kwidzyn0:570:321:110:440:181:020:281:003:300:271:371:340:591:280:240:09
10Droń Wiktor16:481:071:352:513:403:565:035:316:0810:2911:0413:0414:4515:4516:0616:3916:48
UMKS, Kwidzyn1:070:281:160:490:161:070:280:374:210:352:001:411:000:210:330:09
11Młynarczyk Maksymilian17:121:171:493:204:214:395:496:197:1711:0411:3913:2414:5615:5316:2416:5917:12
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:170:321:311:010:181:100:300:583:470:351:451:320:570:310:350:13
12Zieliński Tomasz17:180:571:252:273:203:384:465:075:409:5110:1913:2214:5316:2416:4417:1117:1815:52
KS Hades, Poznań0:570:281:020:530:181:080:210:334:110:283:031:311:310:200:270:07*120
13Dubro Lev18:221:151:463:214:124:335:496:146:4811:4012:1114:1416:0217:0317:3718:1218:22
UKS Traper, Złocieniec1:150:311:350:510:211:160:250:344:520:312:031:481:010:340:350:10
14Kubisiak Tomasz25:082:523:179:069:399:5311:0711:3912:5417:1718:0220:0821:5323:2124:2124:5925:08
Skiern.Stow.Radioorient.Sport.2:520:255:490:330:141:140:321:154:230:452:061:451:281:000:380:09
15Jaszczyk Piotr28:552:514:568:078:418:5710:0610:3712:0215:0815:4118:2719:5528:0528:2228:4628:55
UKS Błyskawica Dębołęka2:512:053:110:340:161:090:311:253:060:332:461:288:100:170:240:09
 
Łšcki Jakubnkl1:041:282:222:593:124:104:314:588:038:289:5411:0211:41-----13:0713:1412:30
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:040:240:540:370:130:580:210:273:050:251:261:080:391:260:07*37
 
 
 
M16 (6)2,7 km 70 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(51)2(50)3(64)4(103)5(104)6(105)7(61)8(60)9(62)10(110)11(111)12(59)13(117)14(41)15(119)16(57)17(100)Meta
 
1Czyński Miłosz15:121:041:172:142:293:393:554:367:468:188:539:4311:1912:4013:2513:4214:2515:0315:12
KOS BnO, Szczecin1:040:130:570:151:100:160:413:100:320:350:501:361:210:450:170:430:380:09
2Muller Wiktor16:191:051:192:142:263:353:534:358:308:559:3510:2212:2614:0214:4315:0115:3616:1116:19
UMKS, Kwidzyn1:050:140:550:121:090:180:423:550:250:400:472:041:360:410:180:350:350:08
3Lange Jonas16:511:161:302:322:483:534:094:498:088:459:2311:1812:3814:0014:4015:0315:5416:4016:51
SV IHW Alex 78 e.V.1:160:141:020:161:050:160:403:190:370:381:551:201:220:400:230:510:460:11
4Lisiak Adam17:581:151:312:342:484:014:175:059:279:5210:4111:3713:4715:3516:1816:3617:1717:5217:5811:16
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:150:161:030:141:130:160:484:220:250:490:562:101:480:430:180:410:350:06*63
5Kwiatkowski Olaf23:421:211:383:003:154:505:055:5510:0610:4211:2912:4414:4616:2417:2117:4022:3623:3623:42
KOS BnO, Szczecin1:210:171:220:151:350:150:504:110:360:471:152:021:380:570:194:561:000:06
6Janowski Filip25:251:251:404:244:426:527:098:1313:2614:0815:1216:3219:0321:1522:3323:1224:0925:1725:25
KS Spójnia, Warszawa1:250:152:440:182:100:171:045:130:421:041:202:312:121:180:390:571:080:08
 
 
 
M18 (11)3,0 km 60 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(106)7(107)8(108)9(109)10(110)11(111)12(59)13(115)14(118)15(117)16(119)17(57)18(100)Meta
 
1Pachnik Stanisław15:110:582:023:264:204:355:306:166:286:449:099:5211:1411:5112:1713:1213:5814:3415:0515:11
UKS Orientuœ, ŁódŸ0:581:041:240:540:150:550:460:120:162:250:431:220:370:260:550:460:360:310:06
2Słomczyński Ignacy15:341:062:153:384:354:495:356:306:437:039:3010:1611:2812:0812:2913:2514:1114:5315:2715:34
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:061:091:230:570:140:460:550:130:202:270:461:120:400:210:560:460:420:340:07
3Kula Mateusz16:481:012:163:434:495:026:107:007:137:3310:3211:2612:5213:1713:4214:4515:3116:0716:4116:4813:25
KOS BnO, Szczecin1:011:151:271:060:131:080:500:130:202:590:541:260:250:251:030:460:360:340:07*32
4Nowak Grzegorz16:570:592:143:424:485:036:077:047:267:4510:4211:3012:5713:3113:5314:5815:4516:1816:5016:57
UKS Azymut 45, Gdynia0:591:151:281:060:151:040:570:220:192:570:481:270:340:221:050:470:330:320:07
5Porzycz Grzegorz17:451:152:274:005:045:176:167:047:177:3810:2712:2213:3414:0214:2615:1916:2517:0317:3817:45
UKS Azymut 45, Gdynia1:151:121:331:040:130:590:480:130:212:491:551:120:280:240:531:060:380:350:07
6Tarnawski Jan18:471:262:524:315:476:047:118:058:218:4011:2912:1714:1214:5915:2516:2317:1817:5918:4018:47
WKS Wawel, Kraków1:261:261:391:160:171:070:540:160:192:490:481:550:470:260:580:550:410:410:07
7Jończy Jakub19:061:082:354:185:315:466:557:498:028:3011:3812:4114:2214:5915:2616:2517:3618:2418:5919:06
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:081:271:431:130:151:090:540:130:283:081:031:410:370:270:591:110:480:350:07
8Ledzion Piotr19:531:082:263:595:055:186:167:097:227:4711:0512:0115:0215:4116:0917:2418:2419:0919:4619:53
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:081:181:331:060:130:580:530:130:253:180:563:010:390:281:151:000:450:370:07
9Bartos Zbigniew21:401:242:464:375:476:047:248:329:119:4113:2914:2616:3317:0717:3718:5020:0220:4321:3021:40
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:241:221:511:100:171:201:080:390:303:480:572:070:340:301:131:120:410:470:10
10Sowa Oskar24:210:582:464:495:596:1511:3612:2612:4013:0116:1517:2419:5920:3420:5722:0422:5023:3024:1324:21
UKS Błyskawica Dębołęka0:581:482:031:100:165:210:500:140:213:141:092:350:350:231:070:460:400:430:08
11Kubisiak Witold27:012:344:136:378:278:5311:1712:2212:4513:2317:0918:2120:3421:1321:4522:5624:0624:5726:5027:01
Skiern.Stow.Radioorient.Sport.2:341:392:241:500:262:241:050:230:383:461:122:130:390:321:111:100:511:530:11
 
 
 
M20 (3)3,0 km 60 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(106)7(107)8(108)9(109)10(110)11(111)12(59)13(115)14(118)15(117)16(119)17(57)18(100)Meta
 
1Pesta Piotr16:391:032:204:055:125:256:177:047:177:3510:1411:0012:2712:5813:2714:2615:2015:5616:3216:39
UKS Azymut 45, Gdynia1:031:171:451:070:130:520:470:130:182:390:461:270:310:290:590:540:360:360:07
2Michalak Kacper17:061:192:464:085:085:226:287:147:267:4510:2511:1013:1013:4014:0514:5915:4716:2416:5917:06
UNTS, Warszawa1:191:271:221:000:141:060:460:120:192:400:452:000:300:250:540:480:370:350:07
3Deredos Bruno18:351:192:284:025:105:257:097:598:108:3011:3312:2313:5714:3615:0516:0317:0117:5118:2718:35
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:191:091:341:080:151:440:500:110:203:030:501:340:390:290:580:580:500:360:08
 
 
 
M21 (27)3,9 km 80 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(101)2(102)3(103)4(105)5(106)6(107)7(109)8(31)9(122)10(110)11(111)12(112)13(113)14(114)15(115)16(118)17(117)18(119)19(120)20(100)Meta
 
1Dzioba Mateusz17:121:042:063:164:054:535:375:596:178:439:2310:0011:5112:3812:4814:1614:3415:1916:0116:3917:0617:12
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:041:021:100:490:480:440:220:182:260:400:371:510:470:101:280:180:450:420:380:270:06
2Rzeńca Piotr (jr)17:500:511:543:154:074:505:336:006:238:569:3910:2012:0312:5313:0314:5215:1415:5816:4417:1917:4417:50
UKS Orientuœ, ŁódŸ0:511:031:210:520:430:430:270:232:330:430:411:430:500:101:490:220:440:460:350:250:06
3Tenani Alessio18:151:022:043:244:175:025:486:136:339:1910:0410:4212:3113:1713:2515:0215:2216:1317:0017:4018:0718:15
Pol.Masi1:021:021:200:530:450:460:250:202:460:450:381:490:460:081:370:200:510:470:400:270:08
4Kalata Michał19:061:092:153:354:295:186:076:306:499:5910:4611:3013:3114:1414:2215:5716:2117:0917:4918:3118:5919:06
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:091:061:200:540:490:490:230:193:100:470:442:010:430:081:350:240:480:400:420:280:07
5Paszyński Piotr20:171:092:223:534:495:536:367:027:2410:3711:2712:2114:2415:1015:2016:5717:2218:2319:0519:3620:0920:1717:04
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:091:131:310:561:040:430:260:223:130:500:542:030:460:101:370:251:010:420:310:330:08*32
6Galicz Karol20:231:032:193:504:465:496:397:027:2310:4711:3312:4214:4215:2715:3617:1817:4718:3919:1519:4620:1520:23
BKS Wataha, Warszawa1:031:161:310:561:030:500:230:213:240:461:092:000:450:091:420:290:520:360:310:290:08
7Pavlovec Dan20:311:082:113:354:355:366:207:317:5410:4711:3112:1114:2715:0415:1316:4617:1718:0718:5119:5620:2420:3119:23
OK Jiskra Nový Bor1:081:031:241:001:010:441:110:232:530:440:402:160:370:091:330:310:500:441:050:280:07*57
8Jankowiak Paweł21:241:172:323:564:505:576:507:147:4111:0211:4913:0515:0515:5116:0318:2118:5019:4020:1820:4921:1821:2417:58
Indywidualny Wielkopolskie1:171:151:240:541:070:530:240:273:210:471:162:000:460:122:180:290:500:380:310:290:06*32
9Hoffmann Mateusz21:431:182:344:175:206:087:057:317:5211:1412:0913:0215:1516:0816:2118:1018:3319:3120:2220:5621:3521:4312:46
LKO, Leszno1:181:161:431:030:480:570:260:213:220:550:532:130:530:131:490:230:580:510:340:390:08*63
10Filipiak Mateusz22:151:142:243:534:566:167:017:307:5511:3112:2413:1115:1416:0416:1418:0218:2419:2720:1121:3522:0822:15
KS Hades, Poznań1:141:101:291:031:200:450:290:253:360:530:472:030:500:101:480:221:030:441:240:330:07
11Przyworski Kamil23:011:282:484:185:207:037:598:439:0912:1913:1314:0016:2417:1017:1919:1419:3820:2921:2022:1322:5523:01
HKS Azymut, Mochy1:281:201:301:021:430:560:440:263:100:540:472:240:460:091:550:240:510:510:530:420:06
12Pavlovec Jan23:131:252:384:115:136:137:077:408:0311:5612:5013:4216:2117:1517:2819:2019:4520:4621:3722:3223:0223:13
OK Jiskra Nový Bor1:251:131:331:021:000:540:330:233:530:540:522:390:540:131:520:251:010:510:550:300:11
13Madej Mateusz23:501:152:324:065:126:087:047:338:0212:1213:0513:5716:4117:3817:4919:4920:1521:1822:0823:0723:4223:50
UKS Orientpark.pl, Iwiny1:151:171:341:060:560:560:290:294:100:530:522:440:570:112:000:261:030:500:590:350:08
14Bugane Nicolo23:521:342:594:345:366:297:277:548:1811:4112:3213:2016:2117:1217:2219:1719:4020:4821:4422:4623:4523:5219:10
Pol.Masi1:341:251:351:020:530:580:270:243:230:510:483:010:510:101:550:231:080:561:020:590:07*32
14Charuba Łukasz23:521:122:263:585:116:377:318:008:2712:1013:0413:5216:0717:0417:1619:1919:4720:5921:5622:5223:4223:5213:3719:26
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:121:141:321:131:260:540:290:273:430:540:482:150:570:122:030:281:120:570:560:500:10*63*32
16Fleiss Sebastian24:141:172:354:125:146:107:057:418:0412:0213:0013:5216:3217:2817:4119:4920:2621:3122:2723:3124:0724:1423:00
KOS BnO, Szczecin1:171:181:371:020:560:550:360:233:580:580:522:400:560:132:080:371:050:561:040:360:07*57
17Scheurer Michael24:221:233:044:355:447:028:128:409:0612:5513:4614:4117:2118:1718:2820:3421:0122:0122:5223:3924:1524:22
OLV-Marta1:231:411:311:091:181:100:280:263:490:510:552:400:560:112:060:271:000:510:470:360:07
18Domański Dariusz25:411:322:464:316:107:368:439:109:3613:2014:1515:0717:3018:3218:4420:4721:1022:1423:0824:5925:3325:41
17WBZ1:321:141:451:391:261:070:270:263:440:550:522:231:020:122:030:231:040:541:510:340:08
19Wojnowicz Marek26:101:333:145:036:157:318:419:139:4113:1914:2115:2418:2919:2819:3921:3922:0923:2224:2325:2026:0126:10
UKS Orientpark.pl, Iwiny1:331:411:491:121:161:100:320:283:381:021:033:050:590:112:000:301:131:010:570:410:09
20Krakowski Piotr27:211:282:574:375:467:228:128:469:1712:3413:2914:1818:5520:0320:1422:5323:2424:3025:3626:3127:1127:21
17WBZ1:281:291:401:091:360:500:340:313:170:550:494:371:080:112:390:311:061:060:550:400:10
21Pokrzywiński Zbigniew29:262:003:264:505:547:228:168:439:0215:4716:3517:2119:5420:4720:5924:2624:4725:5226:4428:3529:1229:2617:08
12 BZ2:001:261:241:041:280:540:270:196:450:480:462:330:530:123:270:211:050:521:510:370:14*63
22Grzegorczyk Marcin29:464:566:348:029:0310:0911:2311:4712:0815:5116:4419:0621:4822:4622:5725:2325:5526:5427:5228:3429:3729:4618:44
12 BZ4:561:381:281:011:061:140:240:213:430:532:222:420:580:112:260:320:590:580:421:030:09*63
23Urbański Kamil31:421:352:538:029:1510:1711:1311:4712:5017:5318:4921:0323:4624:4424:5527:1427:4628:4829:4930:3731:3131:42
17WBZ1:351:185:091:131:020:560:341:035:030:562:142:430:580:112:190:321:021:010:480:540:11
24Aftyka Mateusz31:531:583:325:558:2710:2111:1911:5212:2216:4917:5619:0422:5024:0324:1626:5127:2428:5329:5830:4331:4431:53
UKS Błyskawica Dębołęka1:581:342:232:321:540:580:330:304:271:071:083:461:130:132:350:331:291:050:451:010:09
25Matuszak Marcin35:241:413:435:447:278:5410:3311:1912:0417:5819:2420:4424:5126:0226:2229:1730:0531:3632:5534:2335:1335:24
Akademia Morska Szczecin1:412:022:011:431:271:390:460:455:541:261:204:071:110:202:550:481:311:191:280:500:11
 
Kraszewski Przemysławnkl1:412:504:165:157:098:018:318:5212:1213:0213:4816:0616:5417:0518:4319:0819:59-----23:3924:4624:5621:46
10 BKPanc1:411:091:260:591:540:520:300:213:200:500:462:180:480:111:380:250:513:401:070:10*57
Murawski Pawełdysk.----------------------------------------------------------------------------------------------------
12 BZ
 
 
 
M35 (14)3,0 km 60 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(106)7(107)8(108)9(109)10(110)11(111)12(59)13(115)14(118)15(117)16(119)17(57)18(100)Meta
 
1Wojciech Sebastian17:221:152:334:095:205:356:257:227:377:5810:5511:4513:1513:4714:1015:1316:0016:4117:1417:22
Indywidualny Wielkopolskie1:151:181:361:110:150:500:570:150:212:570:501:300:320:231:030:470:410:330:08
2Heidrich Hannes18:031:202:404:165:305:436:507:488:048:2711:1312:1013:3914:2014:4415:5116:3917:2417:5518:03
OLV Potsdam1:201:201:361:140:131:070:580:160:232:460:571:290:410:241:070:480:450:310:08
3Kirakosov Kostiantyn18:281:302:514:335:476:067:158:168:308:5311:5512:4914:1714:4915:1416:1517:0317:4718:2018:28
Ambitracingteam1:301:211:421:140:191:091:010:140:233:020:541:280:320:251:010:480:440:330:08
4Łšcki Łukasz18:331:172:334:165:215:336:487:407:538:1411:3012:3014:1314:4615:1216:1417:0017:3618:2518:33
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:171:161:431:050:121:150:520:130:213:161:001:430:330:261:020:460:360:490:08
5Gorzelniak Karol20:331:483:195:036:176:337:488:489:069:3412:4913:4615:3416:0616:5318:0618:5819:4120:2620:33
HKS Azymut, Mochy1:481:311:441:140:161:151:000:180:283:150:571:480:320:471:130:520:430:450:07
6Dzietczyk Kamil22:571:364:216:167:498:059:1910:2510:4111:0614:1515:2017:1017:5218:3519:5721:0022:0322:4922:57
KS Aktywne Choszczno1:362:451:551:330:161:141:060:160:253:091:051:500:420:431:221:031:030:460:08
7Filipek Marcin23:111:313:055:006:266:447:558:579:169:3812:4513:3615:2415:5716:3017:5419:0521:5822:5423:11
12 BZ1:311:341:551:260:181:111:020:190:223:070:511:480:330:331:241:112:530:560:17
8Wilk Rafał23:301:463:185:036:126:328:5210:0310:1910:5013:2814:2015:4719:1919:3920:4021:3522:2723:1823:3014:0517:0717:31
12 BZ1:461:321:451:090:202:201:110:160:312:380:521:273:320:201:010:550:520:510:12*63*32*118
9Kowal Tomasz25:521:503:185:036:237:018:579:5110:0510:2314:2215:3017:4218:2619:0821:0124:1324:5325:4325:52
12 BZ1:501:281:451:200:381:560:540:140:183:591:082:120:440:421:533:120:400:500:09
10Kołucki Arkadiusz28:211:493:265:176:336:498:219:329:5510:1813:1014:3222:5823:4024:1825:2526:2627:1228:1028:21
12 BZ1:491:371:511:160:161:321:110:230:232:521:228:260:420:381:071:010:460:580:11
11Surma Grzegorz32:271:404:4212:5314:2914:5316:1717:2917:5618:2522:1423:2325:4426:2627:0728:2729:5031:0832:1732:27
PKO Harpagan, Gdańsk1:403:028:111:360:241:241:120:270:293:491:092:210:420:411:201:231:181:090:10
 
Łoniewski Grzegorznkl2:293:485:186:286:467:508:499:039:2212:2313:1514:42-----16:2617:3718:3019:1319:5420:0116:00
KU AZS WAT, Warszawa2:291:191:301:100:181:040:590:140:193:010:521:271:441:110:530:430:410:07*32
Schwartz Matthiasnkl1:272:544:455:516:06-----8:258:459:0611:5313:3815:0716:2916:5618:1219:1820:0920:4720:5416:13
Berliner Turnerschaft1:271:271:511:060:152:190:200:212:471:451:291:220:271:161:060:510:380:07*32
Stężycki Grzegorznkl1:352:514:355:436:04-----7:217:387:5815:4817:3020:0121:0522:3223:3924:35-----26:2126:3120:4621:30
10 BKPanc1:351:161:441:080:211:170:170:207:501:422:311:041:271:070:561:460:10*32*56
 
 
 
M40 (19)2,7 km 70 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(51)2(50)3(64)4(103)5(104)6(105)7(61)8(60)9(62)10(110)11(111)12(59)13(117)14(41)15(119)16(57)17(100)Meta
 
1Tkaczuk Tomasz13:461:031:172:092:243:223:374:207:017:268:018:5210:0811:3712:1212:2513:0313:3813:46
UKS Azymut, Pabianice1:030:140:520:150:580:150:432:410:250:350:511:161:290:350:130:380:350:08
2Nowak Jacek14:281:031:162:152:273:313:444:277:187:488:359:2410:4912:2112:5713:0913:4914:2014:28
Indywidualni Pomorskie1:030:130:590:121:040:130:432:510:300:470:491:251:320:360:120:400:310:08
3Plesiński Mariusz15:071:021:262:182:293:383:524:378:018:339:0910:0511:2512:4813:2213:3414:0714:5815:07
10 BKPanc1:020:240:520:111:090:140:453:240:320:360:561:201:230:340:120:330:510:09
4Golinowski Paweł15:081:091:222:372:534:004:165:008:158:419:1410:0811:2513:0213:3913:5114:2315:0015:08
10 BKPanc1:090:131:150:161:070:160:443:150:260:330:541:171:370:370:120:320:370:08
5Cych Piotr15:351:231:422:392:584:074:215:058:439:089:4410:3012:0213:2314:0014:1314:5015:2615:35
WKS Œlšsk, Wrocław1:230:190:570:191:090:140:443:380:250:360:461:321:210:370:130:370:360:09
6Zschäckel Raik16:331:121:252:232:363:474:054:497:538:249:019:4711:2113:0314:0914:2715:3816:2316:33
SV IHW Alex 78 e.V.1:120:130:580:131:110:180:443:040:310:370:461:341:421:060:181:110:450:10
7Sitnicki Mariusz17:302:332:544:124:426:166:327:1710:2110:5411:3812:2813:5315:2516:0016:1216:5317:2317:30
10 BKPanc2:330:211:180:301:340:160:453:040:330:440:501:251:320:350:120:410:300:07
8Siudek Konrad18:391:271:422:473:044:104:255:158:349:1110:1911:2013:3715:1316:3616:5217:5118:3218:39
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:270:151:050:171:060:150:503:190:371:081:012:171:361:230:160:590:410:07
9Pancerz Piotr19:021:161:373:023:174:384:595:469:4010:2611:0311:5613:3515:0916:1416:3418:0918:5119:02
Indywidualny Wielkopolskie1:160:211:250:151:210:210:473:540:460:370:531:391:341:050:201:350:420:11
10Biolik Grzegorz19:131:171:322:422:574:154:325:2110:0810:3411:1412:1213:5516:0016:5217:1418:0919:0119:1311:53
UNTS, Warszawa1:170:151:100:151:180:170:494:470:260:400:581:432:050:520:220:550:520:12*63
11Kubisiak Marek20:541:442:093:233:394:585:156:309:5410:2211:0714:0415:3917:1918:1218:3719:5420:4320:54
Skiern.Stow.Radioorient.Sport.1:440:251:140:161:190:171:153:240:280:452:571:351:400:530:251:170:490:11
12Włodarczyk Łukasz21:501:221:362:352:584:214:375:2211:2511:5612:2814:5317:1918:3919:3919:5621:1321:4221:509:20
UKS Traper, Złocieniec1:220:140:590:231:230:160:456:030:310:322:252:261:201:000:171:170:290:08*110
13Ciećwierz Sławomir22:064:044:205:305:497:247:408:3213:1713:4414:2315:2417:0618:5919:4120:0621:1621:5622:0611:58
UKS Azymut 45, Gdynia4:040:161:100:191:350:160:524:450:270:391:011:421:530:420:251:100:400:10*110
14Roessler Karsten22:551:291:553:023:184:374:585:5712:2713:0213:5215:5917:5919:4220:2620:5121:5622:4622:5510:4514:45
SSV Planeta Radebeul1:290:261:070:161:190:210:596:300:350:502:072:001:430:440:251:050:500:09*110*63
15Duda Tomasz24:311:331:503:083:355:015:216:1511:0311:4812:4616:0217:5820:0121:3021:4723:3524:1924:31
UKS Traper, Złocieniec1:330:171:180:271:260:200:544:480:450:583:161:562:031:290:171:480:440:12
16Perfikowski Piotr25:181:342:395:546:127:588:199:1213:3214:3315:2816:5319:0521:2622:2123:0624:3025:0925:18
UMKS, Kwidzyn1:341:053:150:181:460:210:534:201:010:551:252:122:210:550:451:240:390:09
17Łštkowski Krzysztof27:102:042:284:104:437:498:3510:5515:0015:4216:4118:3620:5723:2724:5625:1826:1327:0227:10
KB MANIAC Poznań2:040:241:420:333:060:462:204:050:420:591:552:212:301:290:220:550:490:08
 
Fiedorowicz Szczepannkl1:141:302:383:004:114:265:298:339:1410:00-----11:3313:2514:0814:2715:0915:5316:05
UKS Traper, Złocieniec1:140:161:080:221:110:151:033:040:410:461:331:520:430:190:420:440:12
Distler Carlnkl1:291:462:473:084:304:465:3910:4611:1611:5613:2215:5017:56-----18:4920:3621:2221:3019:2320:03
Berliner Turnerschaft1:290:171:010:211:220:160:535:070:300:401:262:282:060:531:470:460:08*42*120
 
 
 
M45 (20)2,5 km 70 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(51)3(49)4(102)5(52)6(55)7(53)8(110)9(111)10(59)11(32)12(118)13(117)14(41)15(57)16(121)17(38)18(45)19(100)Meta
 
1Wójcik Rafał14:461:151:442:002:593:364:226:167:188:289:5810:3210:5111:4812:2313:1313:2913:5514:1214:3614:46
HKS Azymut, Mochy1:150:290:160:590:370:461:541:021:101:300:340:190:570:350:500:160:260:170:240:10
2Schmiedeberg Nils15:201:111:401:572:563:324:247:088:078:5010:3511:1311:2912:3413:1213:5714:2414:4615:0115:1015:20
SV Turbine Neubrandenburg1:110:290:170:590:360:522:440:590:431:450:380:161:050:380:450:270:220:150:090:10
3Nowak Remigiusz15:580:521:181:362:303:084:016:537:509:3211:0811:4512:0713:1713:5414:4415:0215:2415:3915:4915:589:02
KS Hades, Poznań0:520:260:180:540:380:532:520:571:421:360:370:221:100:370:500:180:220:150:100:09*60
4Krasuski Marcin16:171:061:341:512:543:314:227:038:0310:0411:3512:1312:2913:2914:0615:0415:2315:4715:5916:0816:17
OK! Sport, Warszawa1:060:280:171:030:370:512:411:002:011:310:380:161:000:370:580:190:240:120:090:09
5Mol Krzysztof16:521:021:311:482:393:224:207:058:048:5810:2711:1011:3912:3813:3214:2615:3116:2416:3716:4516:5215:09
HKS Azymut, Mochy1:020:290:170:510:430:582:450:590:541:290:430:290:590:540:541:050:530:130:080:07*37
6Błachut Igor16:531:071:361:522:513:304:247:218:2510:2111:4812:3812:5914:0114:4115:3715:5616:2116:3616:4516:53
Stowarzyszenie Team 360 stopni1:070:290:160:590:390:542:571:041:561:270:500:211:020:400:560:190:250:150:090:08
7Filipiak Marek17:111:091:482:042:563:354:317:498:5710:0612:0012:3912:5814:0614:5215:5416:1316:3716:5117:0217:11
KS Hades, Poznań1:090:390:160:520:390:563:181:081:091:540:390:191:080:461:020:190:240:140:110:09
8Lange Udo17:381:252:012:173:123:524:497:378:499:5411:2812:3712:5413:5614:3615:3916:0516:5517:1817:2917:3812:19
SV IHW Alex 78 e.V.1:250:360:160:550:400:572:481:121:051:341:090:171:020:401:030:260:500:230:110:09*115
9Madella Remo17:531:031:351:552:593:404:398:149:2110:2212:2813:1713:3514:5415:3816:3216:5417:1917:3217:4317:5313:02
Pol.PuntoNord1:030:320:201:040:410:593:351:071:012:060:490:181:190:440:540:220:250:130:110:10*115
10Jobst Henry17:581:041:361:552:513:414:398:219:3610:2812:2113:1713:3714:4715:2616:3816:5917:2717:4117:5117:5810:11
Kaulsdorfer OLV Berlin1:040:320:190:560:500:583:421:150:521:530:560:201:100:391:120:210:280:140:100:07*63
11Wolniewicz Paweł19:051:462:232:443:574:435:478:109:3410:2513:1113:5914:3115:4416:3317:3318:0018:2418:4418:5319:0518:56
Indywidualny Wielkopolskie1:460:370:211:130:461:042:231:240:512:460:480:321:130:491:000:270:240:200:090:12*100
12Kalsztein Karol19:061:101:512:103:274:165:178:4310:0811:1913:2014:0514:2915:4116:3517:2918:0118:2618:4618:5719:06
PKO Harpagan, Gdańsk1:100:410:191:170:491:013:261:251:112:010:450:241:120:540:540:320:250:200:110:09
13Uhlemann Andreas19:591:252:322:544:014:395:378:489:5511:1513:0114:0714:3615:4416:2518:2418:5319:1919:3519:4919:5910:36
ESV Lok Berlin-Schöneweide1:251:070:221:070:380:583:111:071:201:461:060:291:080:411:590:290:260:160:140:10*60
14Krzyminiewski Sławomir20:151:492:292:513:574:425:469:2610:5111:5814:0914:5415:2016:4217:3218:3719:0719:3419:5120:0520:1511:33
UKS Błyskawica Dębołęka1:490:400:221:060:451:043:401:251:072:110:450:261:220:501:050:300:270:170:140:10*63
15Pacyna Krzysztof22:021:462:392:583:594:345:279:0611:1512:2114:3015:3116:0917:2218:2120:3420:5821:2521:4221:5222:0211:57
UKS Energetyk, Dychów1:460:530:191:010:350:533:392:091:062:091:010:381:130:592:130:240:270:170:100:10*63
16Krasuski Bartłomiej23:311:462:282:584:295:206:3310:3612:1413:2015:2616:4417:1218:5219:5721:0922:0822:4423:0723:2023:3116:2221:44
Stowarzyszenie Team 360 stopni1:460:420:301:310:511:134:031:381:062:061:180:281:401:051:120:590:360:230:130:11*115*37
17Lisiak Paweł23:551:192:483:064:135:006:0610:1211:3413:1415:4416:4517:2518:4019:5222:0222:2622:5423:3723:4623:5512:1923:14
UKS Orientuœ, ŁódŸ1:191:290:181:070:471:064:061:221:402:301:010:401:151:122:100:240:280:430:090:09*63*39
18Stroiński Cezary25:571:512:403:194:285:296:369:5211:4514:1617:0118:2518:5220:4921:4323:1624:3925:1625:3525:4725:5725:48
HKS Azymut, Mochy1:510:490:391:091:011:073:161:532:312:451:240:271:570:541:331:230:370:190:120:10*100
 
Dobiecki Arturnkl1:031:341:522:573:364:347:48-----9:1011:0311:5812:2613:4314:3115:3916:1117:0917:2717:4017:49
Szczecin1:030:310:181:050:390:583:141:221:530:550:281:170:481:080:320:580:180:130:09
pkŻurawski Jakubnkl1:231:572:193:284:135:128:2610:0211:1813:27-----14:3215:5216:4918:2619:30-----20:3620:5421:0914:0420:01
KOS BnO, Szczecin1:230:340:221:090:450:593:141:361:162:091:051:200:571:371:041:060:180:15*115*40
 
 
 
M50 (13)2,5 km 70 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(51)3(49)4(102)5(52)6(55)7(53)8(110)9(111)10(59)11(32)12(118)13(117)14(41)15(57)16(121)17(38)18(45)19(100)Meta
 
1Michalak Tomasz18:191:101:391:562:543:384:327:288:3511:3313:1513:5114:1415:2316:0117:0317:2917:5418:0318:1118:19
UNTS, Warszawa1:100:290:170:580:440:542:561:072:581:420:360:231:090:381:020:260:250:090:080:08
2Zieliński Paweł18:481:031:402:013:063:565:018:5610:1311:0813:4014:1714:4015:5716:4217:3817:5818:1918:3018:3918:48
KS Hades, Poznań1:030:370:211:050:501:053:551:170:552:320:370:231:170:450:560:200:210:110:090:09
3Trösch Urs20:111:222:002:193:204:115:148:5710:0611:0213:0013:5314:2715:4916:3718:0618:3119:0319:5020:0020:11
Berliner TSC1:220:380:191:010:511:033:431:090:561:580:530:341:220:481:290:250:320:470:100:11
4Urbaniak Krzysztof20:321:232:002:183:234:085:128:219:4410:5714:2015:1715:4117:0517:5318:5919:3119:5520:1020:2120:3210:37
Indywidualny Mazowsze1:230:370:181:050:451:043:091:231:133:230:570:241:240:481:060:320:240:150:110:11*63
5Wrzesiński Krzysztof20:351:231:562:153:123:554:578:239:3710:4512:4013:3614:1915:3417:1018:1719:2419:4720:1720:2620:3516:31
WKS Œlšsk, Wrocław1:230:330:190:570:431:023:261:141:081:550:560:431:151:361:071:070:230:300:090:09*119
6Demmig Sven21:151:252:012:213:334:175:238:429:5311:0614:4116:2516:4717:5818:4319:5320:2020:4620:5721:0621:15
Kaulsdorfer OLV Berlin1:250:360:201:120:441:063:191:111:133:351:440:221:110:451:100:270:260:110:090:09
7Witkowski Adam23:143:304:054:245:206:027:0111:0712:3014:0017:1418:1818:4419:5620:4522:0122:2322:4923:0023:0723:14
UKS Azymut 45, Gdynia3:300:350:190:560:420:594:061:231:303:141:040:261:120:491:160:220:260:110:070:07
8Pachnik Dariusz23:271:141:492:073:013:394:297:158:2410:5312:4013:5214:1015:1919:5822:0622:3022:5623:1023:1923:2713:2016:2021:0121:29
UKS Orientpark.pl, Iwiny1:140:350:180:540:380:502:461:092:291:471:120:181:094:392:080:240:260:140:090:08*115*119*121*120
9Burchardt Sławomir27:372:192:593:224:295:246:2310:4714:0515:2617:3318:4919:1720:4421:3325:1226:1426:5927:1727:2627:37
KS Hades, Poznań2:190:400:231:070:550:594:243:181:212:071:160:281:270:493:391:020:450:180:090:11
10Mossakowski Przemysław28:167:388:128:309:3010:2011:2815:4717:1518:4321:0122:2422:5024:2525:1126:2226:4527:1427:4928:0228:160:541:242:273:134:5421:56
Indywidualny Mazowsze7:380:340:181:000:501:084:191:281:282:181:230:261:350:461:110:230:290:350:130:14*48*49*102*50*51*115
11Hase Michael34:251:364:105:487:127:599:0213:2714:3420:3822:4724:3724:5426:1227:0231:2032:4233:3133:5534:0934:2515:2923:46
TSV Karlshorst Berlin1:362:341:381:240:471:034:251:076:042:091:500:171:180:504:181:220:490:240:140:16*63*115
 
Muller Tomasznkl1:061:412:01-----3:264:348:019:2310:3212:3013:2013:4515:1215:5917:4918:2818:5819:1819:2719:3610:04
UMKS, Kwidzyn1:060:350:201:251:083:271:221:091:580:500:251:270:471:500:390:300:200:090:09*63
Finkenstaedt Björnnkl1:322:082:263:354:175:178:249:4211:5813:5114:4715:0816:23-----18:2421:1821:4522:0122:1122:2110:3717:2318:15
OLV Potsdam1:320:360:181:090:421:003:071:182:161:530:560:211:152:012:540:270:160:100:10*62*119*120
 
 
 
M55 (10)2,1 km 50 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(49)3(102)4(50)5(51)6(39)7(40)8(52)9(53)10(122)11(118)12(119)13(57)14(121)15(100)Meta
 
1Młynarczyk Piotr14:180:551:242:313:153:304:314:535:278:539:2711:0512:2713:2013:4214:1014:18
UKS Orientuœ, ŁódŸ0:550:291:070:440:151:010:220:343:260:341:381:220:530:220:280:08
2Niessner Piotr14:510:551:232:193:053:234:204:535:248:3610:1811:5013:0413:4714:1214:4214:51
WKS Wawel, Kraków0:550:280:560:460:180:570:330:313:121:421:321:140:430:250:300:09
3Brettschneider Gerhard15:040:571:232:193:033:194:224:475:178:459:1610:4512:0112:5214:2414:5415:0413:39
Kaulsdorfer OLV Berlin0:570:260:560:440:161:030:250:303:280:311:291:160:511:320:300:10*37
4Dyzio Włodzimierz15:260:591:282:393:293:444:545:205:549:4310:1512:1013:3314:2514:4715:1515:26
WKS Wawel, Kraków0:590:291:110:500:151:100:260:343:490:321:551:230:520:220:280:11
5Garzorz Martin15:540:591:282:343:193:384:445:095:429:249:5411:3212:5814:4515:0615:4215:54
Gymnasion Offenbach0:590:291:060:450:191:060:250:333:420:301:381:261:470:210:360:12
6Käding Bernd17:041:011:312:443:273:504:485:175:549:4410:1312:2813:4114:3416:2816:5417:04
Kaulsdorfer OLV Berlin1:010:301:130:430:230:580:290:373:500:292:151:130:531:540:260:10
7Bšczek Dariusz17:321:101:432:563:504:095:235:486:2510:4711:2513:1715:1916:1816:4217:1817:32
UKS Technik, Ruciane-Nida1:100:331:130:540:191:140:250:374:220:381:522:020:590:240:360:14
8Pavlovec Petr19:091:261:532:533:414:035:045:286:1410:0010:3612:2713:5015:4618:3118:5819:09
OK Jiskra Nový Bor1:260:271:000:480:221:010:240:463:460:361:511:231:562:450:270:11
9Janowski Piotr21:421:352:163:454:505:176:467:248:2012:2113:3416:0218:2820:1020:4421:2721:42
KS Spójnia, Warszawa1:350:411:291:050:271:290:380:564:011:132:282:261:420:340:430:15
10Doskar Boris22:281:222:093:434:585:207:097:518:5214:2315:1517:4619:5121:1221:4022:1722:28
OK Novy Bor1:220:471:341:150:221:490:421:015:310:522:312:051:210:280:370:11
 
 
 
M60 (7)2,1 km 60 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(65)2(48)3(49)4(102)5(44)6(35)7(55)8(53)9(56)10(117)11(41)12(120)13(100)Meta
 
1Chułek Aleksander15:282:213:083:494:575:216:026:5110:0411:3012:1713:0314:0915:1915:28
UKS Azymut 45, Gdynia2:210:470:411:080:240:410:493:131:260:470:461:061:100:09
2Krochmal Andrzej16:081:122:042:353:444:114:495:479:5611:4912:5513:4615:0315:5716:08
KS Spójnia, Warszawa1:120:520:311:090:270:380:584:091:531:060:511:170:540:11
3Cepurdej Oleksandr17:431:282:293:054:345:075:526:5211:0913:2314:2415:2116:3717:3317:43
UKS Azymut 45, Gdynia1:281:010:361:290:330:451:004:172:141:010:571:160:560:10
4Wierciński Piotr18:101:462:473:294:535:206:057:0511:3213:4114:4415:4917:1118:0018:10
MKS Metalowiec, ŁódŸ1:461:010:421:240:270:451:004:272:091:031:051:220:490:10
5Pietrusiński Marek18:372:263:204:015:366:106:548:0112:1414:2015:2016:1417:3118:2618:37
KS Artemis, Wrocław2:260:540:411:350:340:441:074:132:061:000:541:170:550:11
6Mšdrzyński Zbigniew26:031:192:303:034:064:305:377:2211:1716:5023:1924:0625:0925:5426:0313:47
UMKS, Kwidzyn1:191:110:331:030:241:071:453:555:336:290:471:030:450:09*118
7Sikora Tomasz53:203:004:215:2212:0112:5013:4817:5922:2130:1740:2746:4348:4752:5753:20
Indywidualny Zachodniopom.3:001:211:016:390:490:584:114:227:5610:106:162:044:100:23
 
 
 
M65 (4)2,1 km 60 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(65)2(48)3(49)4(102)5(44)6(35)7(55)8(53)9(56)10(117)11(41)12(120)13(100)Meta
 
1Œwierczyński Bogdan19:261:433:243:545:138:229:029:5912:5314:4515:3916:5917:5619:1219:26
KOS Modrzew Skwierzyna1:431:410:301:193:090:400:572:541:520:541:200:571:160:14
2Gackowski Bogdan19:282:183:154:025:175:486:327:3611:5213:4714:5815:5918:2319:1819:28
PKO Harpagan, Gdańsk2:180:570:471:150:310:441:044:161:551:111:012:240:550:10
3Seefeld Karl-heinz21:101:382:473:305:015:346:247:3712:4815:2016:3917:5619:3020:5321:10
OSV Uslar1:381:090:431:310:330:501:135:112:321:191:171:341:230:17
4Dominiak Zdzisław22:432:014:275:026:246:517:398:4312:3615:0016:1117:1119:1922:2922:43
UKS Błyskawica Dębołęka2:012:260:351:220:270:481:043:532:241:111:002:083:100:14
 
 
 
M70 (5)1,6 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(102)3(44)4(52)5(55)6(122)7(116)8(41)9(119)10(121)11(100)Meta
 
1Michałek Janusz13:382:032:473:083:445:098:599:2910:3011:1812:5613:2913:3812:36
KOS Modrzew Skwierzyna2:030:440:210:361:253:500:301:010:481:380:330:09*57
2Gliński Henryk13:440:472:352:593:375:018:158:4710:2210:4612:4713:3313:44
KS Artemis, Wrocław0:471:480:240:381:243:140:321:350:242:010:460:11
3Wołochowicz Władysław14:471:292:383:114:165:479:3510:1411:3012:1513:5514:3114:47
KOS BnO, Szczecin1:291:090:331:051:313:480:391:160:451:400:360:16
4Wollenberg Bernd17:451:342:503:254:145:4910:3611:1912:4514:1216:2217:3117:45
KOS BnO, Szczecin1:341:160:350:491:354:470:431:261:272:101:090:14
5Królikowski Władysław25:180:491:422:092:534:198:1611:1913:0822:5824:3225:0425:18
KOS Modrzew Skwierzyna0:490:530:270:441:263:573:031:499:501:340:320:14
 
 
 
M75 (2)1,6 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(102)3(44)4(52)5(55)6(122)7(116)8(41)9(119)10(121)11(100)Meta
 
1Płuciennik Waldemar18:291:574:034:276:388:3612:4913:2814:4515:0917:3318:1718:29
KOS Modrzew Skwierzyna1:572:060:242:111:584:130:391:170:242:240:440:12
2Thiel Rolf20:361:383:183:564:526:2910:4511:3012:5013:3519:1420:1520:36
SV IHW Alex 78 e.V.1:381:400:380:561:374:160:451:200:455:391:010:21