XXV MPiK – lista zgłoszonych

Lista zgłoszonych na XXV MPiK

21-22 kwietnia 2018 – Police – Szczecin

 

 
 

L.p. Nazwisko Imię Numer SI Lic. PZOS Klub SPRINT NOCNY KLASYK Wpisowe
1 Adamski Robert 7208169 UKS Błyskawica Dębołęka M-20/21 BRAK M-20/21
2 AFTYKA Mateusz 2090694 UKS Błyskawica Dębołęka M-20/21 BRAK M-20/21
3 Baczulis Magdalena 03744 KOS BnO Szczecin K-35/40 BRAK K-35/40
4 Baczulis Miłosz 03441 Kos Bno Szczecin M-16 M-16 M-16
5 Baran Bożena Szczecin BRAK OPEN BRAK
6 Barankiewicz Robert Szczecin BRAK BRAK M-45/50
7 Berzins Martins 1602355 OK Arona BRAK BRAK M-35/40
8 Biernat Michał 9201344 03442 KOS BnO Szczecin M-16 M-16 M-16
9 Borek Alicja 682382 03314 traper K-12 BRAK BRAK
10 Brandebura Cezary Szczecin M-20/21 M-20/21 BRAK
11 Chrubczyńska Patrycja 553462 01942 Traper Złocieniec K-18 K-18 K-18
12 CHWALIŃSKA Magdalena 2102056 UKS Błyskawica Dębołęka K-12 BRAK K-12
13 Cichowska Joanna Szczecin K-20/21 OPEN OPEN
14 Cinialska Klaudia Szczecin BRAK OPEN BRAK
15 Czech Robert 2103944 UKS Błyskawica Dębołęka M-35/40 BRAK M-35/40
16 Czyński Miłosz 9201349 03443 kos bno szczecin M-14 M-14 M-14
17 Dębińska Oliwia 5 Pułk Inżynieryjny BRAK OPEN BRAK
18 DOMINIAK Zdzisław 886302 UKS Błyskawica Dębołęka M-55/60 BRAK M-55/60
19 Duda Kornelia 682392 04141 Traper Złocieniec K-10 K-10 K-10
20 Duda Łukasz 682387 04142 Traper Złocieniec M-10N BRAK M-10N
21 Duda Tomasz 553478 traper M-35/40 M-35/40 M-35/40
22 Dzietczyk Kamil aktywne choszczno BRAK M-35/40 M-35/40
23 Dzietczyk Adaś aktywne choszczno BRAK KM10R KM10R
24 FEDOROWIAT Tomasz 2103941 UKS Błyskawica Dębołęka M-35/40 BRAK M-35/40
25 Fiedorowicz Hieronim 2035290 03884 Traper Złocieniec M-14 M-14 M-14
26 Fiedorowicz Szczepan 1997225 02906 Traper Złocieniec M-35/40 M-35/40 M-35/40
27 Frątczak Sławomir 2015825 7 BOW Słupsk M-20/21 M-20/21 M-20/21
28 Futka Oleksandr Kliniska M-12 BRAK BRAK
29 GRACZYKOWSKI Piotr 7208177 UKS Błyskawica Dębołęka M-35/40 BRAK M-35/40
30 Gradek Mateusz 9101309 03542 Traper Złocieniec M-12 M-12 M-12
31 Gradek Zuzanna 8650896 02575 traper K-18 K-18 K-18
32 Grzegorczyk Mateusz 9201337 03447 Kos BnO Szczecin M-16 M-16 M-16
33 Guzal Kamil 7208168 UKS Błyskawica Dębołęka M-20/21 BRAK M-20/21
34 Halicki Daniel Kliniska M-35/40 BRAK BRAK
35 Hoffmann Marcin Szczecin BRAK OPEN OPEN
36 Ingram Wiktoria 2035300 traper K-18 BRAK K-18
37 INTBwaxwi Judix PkHfnUviqZ VVykrgHRcWsZjl XJkBoLOKW KM10R M-20/21 M-16
38 Jahnz Karolina 2103969 BWD WKP-W K-20/21 BRAK K-20/21
39 Jakielaszek Ryszard 8631450 00179 Bydgoszcz M65+ M65+ M65+
40 Jarzębska Nina Nowopol OPEN BRAK BRAK
41 JASZCZYK Piotr 2102064 UKS Błyskawica Dębołęka M-12 BRAK M-12
42 JÓZEFOWICZ Emil 2102069 UKS Błyskawica Dębołęka M-12 BRAK M-12
43 Kaczmarek Damian 7550602 03969 Skarmat Toruń M-35/40 M-35/40 M-35/40
44 Kaczyński Tomasz Szczecin BRAK OPEN BRAK
45 KAMIENIAK Alicja 2102057 UKS Błyskawica Dębołęka K-12 BRAK K-12
46 Klawczyński Zbigniew brak 03895 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz M-55/60 M-55/60 M-55/60
47 Klepacka Konstantina Czarodziejki z Księżyca OPEN BRAK BRAK
48 Klepacki Bartosz Nowopol M-35/40 M-35/40 M-35/40
49 Kobierowski Sławomir 2066442 04210 GKS Luzino M-35/40 M-35/40 M-35/40
50 Kociuba Kajetan Kliniska M-12 BRAK BRAK
51 Koczko Tomasz 431927 brak SKARMAT Toruń M-55/60 M-55/60 M-55/60
52 Kondys Jakub 9201334 03663 KOS BnO Szczecin M-16 M-16 M-16
53 Kotkowiak Piotr 9201342 03665 KOS BnO Szczecin M-14 M-14 M-14
54 Kotkowiak Bartosz 9201343 03664 KOS BnO Szczecin M-12 M-12 M-12
55 Kozieł Paulina 2035293 traper K-18 BRAK K-18
56 Krawiec Tadeusz Aktywne Choszczno M-55/60 M-55/60 BRAK
57 królikowski władysław 427592 00884 KOS modrzew Skwierzyna BRAK M65+ M65+
58 KRZYMINIEWSKI Marek 7208179 UKS Błyskawica Dębołęka M-20/21 BRAK M-20/21
59 KRZYMINIEWSKI Sławomir 7208173 UKS Błyskawica Dębołęka M-45/50 BRAK M-45/50
60 Kubacka Maja 682388 traper K-10N BRAK K-10N
61 Kula Maja 03962 KOS BnO Szczecin K-12 K-12 K-12
62 KURIATA Kinga 2102052 UKS Błyskawica Dębołęka K-10N BRAK K-10N
63 KUŚTA Łukasz 7208174 UKS Błyskawica Dębołęka M-35/40 BRAK M-35/40
64 Kusztelska Natalia 03827 KOS BnO Szczecin K-14 K-14 K-14
65 Kuzia Mateusz 2007553 UKS Błyskawica Dębołęka M-16 BRAK M-16
66 Kwiatkowski Olaf 03968 KOS BnO Szczecin M-14 M-14 M-14
67 Maciejewska Katarzyna 682393 01420 traper K-20/21 K-20/21 K-20/21
68 Madrzyński Zbigniew 9102706 2885 UMKS Kwidzyn M-55/60 BRAK M-55/60
69 MAJCZYNA Marek 2103942 UKS Błyskawica Dębołęka M-35/40 BRAK M-35/40
70 Mąkol Agnieszka Borne Sulinowo K-35/40 BRAK K-35/40
71 MARCINIAK Adrianna 2013799 UKS Błyskawica Dębołęka K-14 BRAK K-14
72 Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin M-20/21 M-20/21 M-20/21
73 Matyja Weronika 03958 KOS BNO Szczecin K-12 K-12 K-12
74 Matyja Kinga KOS BnO Szczecin K-35/40 BRAK BRAK
75 Mazan Bartłomiej 921001 01319 WKS Śląsk Wrocław M-20/21 M-20/21 M-20/21
76 Mazan Aleksandra 8650884 00328 UKS Traper Złocieniec K-20/21 BRAK K-20/21
77 Małecki Bartłomiej 249967 03906 KOS Modrzew Skwierzyna BRAK BRAK M-35/40
78 MICHALCZYK Kamila 7208178 UKS Błyskawica Dębołęka K-20/21 BRAK K-20/21
79 Michałowski Tomasz KOS BnO Szczecin M-35/40 BRAK M-35/40
80 Mikuła Iga 03959 KOS Bno Szczecin K-12 K-12 K-12
81 Mikuła Daria 03960 KOS Bno Szczecin K-12 K-12 K-12
82 Miłaszewicz Paweł 682390 04140 Traper Złocieniec M-10N BRAK M-10N
83 Miłaszewicz Magdalena 682391 03887 Traper Złocieniec K-12 K-12 K-12
84 Nekanda-Trepka Kornelia Dołuje BRAK BRAK KM10R
85 Nowacki Zbigniew 2015835 03722 GKS Luzino M-45/50 BRAK M-45/50
86 Nowacki Kamil 2015823 7 BOW Słupsk OPEN BRAK OPEN
87 Orman Michał Stargard BRAK BRAK M-35/40
88 Osak Maciej 8650895 03543 Traper Złocieniec M-16 M-16 M-16
89 Ostrowski Arkadiusz 2103945 UKS Błyskawica Dębołęka M-35/40 BRAK M-35/40
90 Owczarski Tomasz 430921 WKS Chojnice M65+ BRAK M65+
91 PALIWODA Krzysztof 7208171 UKS Błyskawica Dębołęka M-20/21 BRAK M-20/21
92 Pawłowski Leon 9201348 03451 Kos Bno Szczecin M-14 M-14 M-14
93 Petersburski Robert 9201345 BBL Police M-35/40 M-35/40 M-35/40
94 Petersburski Krystian 03452 KOS BnO Szczecin BRAK M-18 M-18
95 Piechowiak Jarosław Szczecin BRAK M-20/21 M-20/21
96 PIETRZYK Maja 2102061 UKS Błyskawica Dębołęka K-10N BRAK K-10N
97 Pocierznicka Polianna Biegam z Mamą KM10R KM10R KM10R
98 Pocierznicki Rafał 12bz BRAK M-20/21 M-20/21
99 POMAGALSKI Paweł 7208172 UKS Błyskawica Dębołęka M-45/50 BRAK M-45/50
100 Przerwa Krzysztof brak KOS modrzew Skwierzyna BRAK BRAK OPEN
101 Przeszłowska Hanna 1970209 03317 Traper Złocieniec K-16 K-16 K-16
102 Płytnik Anna 9201335 03669 KOS BnO Szczecin K-35/40 BRAK K-35/40
103 Płytnik Stanisław 7205883 03670 KOS BnO Szczecin M-45/50 M-45/50 M-45/50
104 rotter daniel szwla stargard M-35/40 M-35/40 M-35/40
105 Rozperska Oliwia 682384 traper K-10N K-10N K-10N
106 Rusinek Wojtek Kliniska M-12 BRAK BRAK
107 Sadzikowska Magadalena 2090689 03453 KOS BNO SZCZECIN K-16 K-16 K-16
108 Sadzikowski Andrzej 2090698 03672 KOS BNO SZCZECIN M-45/50 M-45/50 M-45/50
109 Sawościanik Jakub 1998923 UKS TRAPER Złocieniec M-20/21 M-20/21 M-20/21
110 Sałbut Łukasz Szczecin BRAK M-20/21 M-20/21
111 Skórzewski Alan Kliniska M-12 BRAK BRAK
112 Smyk Bartosz 2035291 02159 Traper Złocieniec M-16 M-16 M-16
113 SOWA Aniela 2013791 UKS Błyskawica Dębołęka K-12 BRAK K-12
114 Sowa Oskar 2102070 UKS Błyskawica Dębołęka M-16 BRAK M-16
115 STACHNIK Amelia 2102055 UKS Błyskawica Dębołęka K-10N BRAK K-10N
116 Stefaniak Izabela 03767 KOS BnO Szczecin K-12 K-12 K-12
117 Stefaniak Łukasz KOS BnO Szczecin M-35/40 M-35/40 M-35/40
118 Stempniewska Nadia 553461 04139 Traper Złocieniec K-10N K-10N K-10N
119 Świerczyński Bogdan 1394482 00885 Modrzew Skwierzyna M65+ BRAK M65+
120 Szadzewicz Szymon 682395 traper M-16 M-16 M-16
121 SZAŁOWIŃSKI Hubert 7208170 UKS Błyskawica Dębołęka M-20/21 BRAK M-20/21
122 Szczurko Paulina 682385 03545 Traper Złocieniec K-14 K-14 K-14
123 Szóstak Łukasz 682383 traper M-20/21 BRAK M-20/21
124 Szóstak Paweł 682381 traper M-18 BRAK M-18
125 Szymański Radosław Szczecin BRAK M-45/50 M-45/50
126 Trimintziu Teodora Czarodziejki z Księżyca OPEN BRAK BRAK
127 Tyszkiewicz Mateusz Kliniska M-14 BRAK BRAK
128 Tyszkiewicz Filip Kliniska M-12 BRAK BRAK
129 Udycz Jonasz 8650886 03319 Traper Złocieniec M-14 M-14 M-14
130 Urban Aneta 8650897 02910 Traper Złocieniec K-16 K-16 K-16
131 USOWSKI Mateusz 2102058 UKS Błyskawica Dębołęka M-10N BRAK M-10N
132 USOWSKI Damian 2102059 UKS Błyskawica Dębołęka M-12 BRAK M-12
133 Vlasiuk Jarek 9201346 03674 Kos Bno SZCZECIN M-14 M-14 M-14
134 Walkiewicz Edyta Police OPEN BRAK BRAK
135 Wąsicki Jacek 2015837 7 BOW Słupsk M-45/50 M-45/50 M-45/50
136 Welc Dominika 03961 KOS BnO Szczecin K-10 BRAK K-10
137 Witkowska Magda Police OPEN BRAK BRAK
138 Witkowska Teresa Police OPEN BRAK BRAK
139 Witkowska Olga Police OPEN BRAK BRAK
140 Wojciechowski Krzysztof 430946 brak SKARMAT Toruń M-20/21 BRAK M-20/21
141 WOJTYSIAK Paula 2090691 UKS Błyskawica Dębołęka K-14 BRAK K-14
142 Włodarczyk Wiktoria 2035299 03546 Traper Złocieniec K-10 BRAK BRAK
143 ZIELIŃSKI TOMASZ SZCZECIN BRAK BRAK M-35/40
144 Zieliński Kamil 435231 SKARMAT Toruń OPEN BRAK OPEN
145 Żuchowski Mateusz Kliniska M-12 BRAK BRAK
146 Łaszkiewicz Dominik 2035292 02161 traper M-18 M-18 M-18
147 Łydka Stanisław Szczecin BRAK BRAK M-35/40
148 Łysek Grzegorz Klub Zdobywców Korony Gór Polski M-35/40 M-35/40 M-35/40

Komentarze wyłączone.