Otwarcie ZPK – 9.11.2019 r.

Wyniki

BROSZURA INFORMACYJNA

Mapy

ŁATWA

ŚREDNIA

TRUDNA

WSZYSTKIE PUNKTY

 

Pierwszy w województwie zachodniopomorskim Zielony Punkt Kontrolny

.
ZPK

9 listopada b.r. (sobota) zapraszamy rodziny, biegaczy, chodziarzy, spacerowiczów, grzybiarzy, łaknących przygody i świeżego powietrza, amatorów wrażeń, odważnych i tych, którzy chcą przełamać strach przed zgubieniem się w lesie, jednym słowem wszystkich na…

otwarcie Zielonego Punktu Kontrolnego (ZPK) w Puszczy Bukowej.

Ideą ZPK jest przemierzanie terenu na orientację i odnajdowanie punktów kontrolnych (słupków z kasownikami), przy których potwierdza się „zdobycie” danego miejsca. To doskonała kompilacja treningu, turystyki, relaksu, rekreacji i ciekawy sposób na rodzinne potyczki lub integracje grupy przyjaciół. Dla wszystkich zainteresowanych tą ciekawą i niebanalną formą spędzania czasu przygotowaliśmy:

– trasy i mapy z trzema stopniami trudności,

– 20 terenowych punktów kontrolnych „do zdobycia”,

– broszury informacyjne,

oraz tablicę informacyjną z zasadami zabawy i regulaminem.

Zapraszamy serdecznie 9 listopada na godzinę 10.00 na Polanę Harcerską przy ROD „Puszcza” (dojazd od ulicy Chłopskiej w Szczecinie-Klęskowo).

Na uczestników czekają – biegi (na orientację rzecz jasna), wykwalifikowana kadra instruktorów, niespodzianki, posiłek regeneracyjny (i na wszelki wypadek Straż Leśna, która ratować będzie z opresji ewentualnych zbłąkanych poszukiwaczy „kasowników” 😊).

Udział w wydarzeniu wiąże się z jednoczesną zgodą uczestników na utrwalanie wizerunku do celów promocji wydarzenia przez jego Organizatorów (tj. Nadleśnictwo Gryfino, Klub Orientacji Sportowej Bno Szczecin, Fundację Enea). Promocja wydarzenia polega m.in. na umieszczaniu fotografii uczestników i relacji video z udziałem uczestników na stronach internetowych Organizatorów, profilach społecznościowych, w mediach itp.

Limit uczestników 200 osób

9.00 – otwarcie biura biegów

10.00 – oficjalne otwarcie spotkania

10.30 – start uczestników

Po powrocie uczestników z trasy posiłek regeneracyjny i niepodzianki.

Projekt zrealizowany przez Nadleśnictwo Gryfino, Fundację ENEA oraz Klub Orientacji Sportowej Bno Szczecin

logotypy

Materiały do pobrania

Regulamin – Zielony Punkt Kontrolny w Puszczy Bukowej