SD 13 Finał – podsumowanie

W środowy wieczór odbył się ostatni bieg 13 edycji Szczecińskiej Dobranocki. Areną zmagań podczas każdego czerwcowego finału jest teren leśny, tym razem padło na Puszcze Bukową, a dokładniej las wokół Jeziora Szmaragdowego. Za sprawą pogody przez kilka dobrych minut mieliśmy wrażenie, że przenieśliśmy się do mrocznego niczym z horroru. Na szczęście tylko chwilę postraszyło silnym wiatrem, burza przeszła bokiem i mogliśmy kontynuować zabawę, a osoby które już w tym czasie były na mecie pieczenie kiełbasek
Serdecznie dziękujemy za udział w naszym cyklu. Trzeba przyznać, że ta edycja była przełomowa pod każdym względem, a przede wszystkim wysokiej frekwencji co bardzo nas cieszy. Miło było poznać nowe osoby, a także spotkać „starych wyjadaczy” którzy są z nami od ponad 6 lat.
Na naszej stronie dostępne są już wszystkie materiały z finału, łącznie ze zdjęciami od Fotopoligraf.pl – fotografia ślubna i studyjna
Czekamy jeszcze na zaległe foty z Syrenich Stawów, Marcin obiecał, że będą lada chwila
Informujemy, że zakończenie i wręczenie pucharów dla najlepszych, a także medali dla wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w co najmniej trzech biegach odbędzie się we wrześniu.

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom i partnerom za pomoc w organizacji naszych imprez, jednocześnie gorąco zachęcamy do korzystania z ich usług.
Etcetera Reklama Szczecin
Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja
Ekspert Zdrowia
Gospodarstwo Agroturystyczne „Mała Wenecja”
Fotopoligraf.pl – fotografia ślubna i studyjna
Decathlon Szczecin
Szczecin Floating Garden
Szczecin Kibicuje
Tymczasem Ekipa KOS BnO Szczecin udaje się na zasłużony odpoczynek. Obiecujemy, że nie będziemy tylko leżeć do góry brzuchem Jesteśmy w trakcje przygotowywania kolejnych projektów i imprez o których usłyszycie niebawem.
Do zobaczenia po wakacjach !!!