|
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 157 | WKS Wawel Kraków 1 | 113:13 |
36:01 | |||
40:21 | |||
36:51 | |||
2 | 154 | WKS Wawel Kraków 2 | 123:05 |
37:09 | |||
32:11 | |||
53:45 | |||
3 | 150 | UMKS Kwidzyn | 127:01 |
51:50 | |||
36:03 | |||
39:08 | |||
4 | 151 | UKS Traper Złocieniec | 138:38 |
45:45 | |||
45:23 | |||
47:30 | |||
5 | 158 | HKS Azymut Mochy 1 | 145:50 |
49:58 | |||
43:09 | |||
52:43 | |||
6 | 155 | UKS Kometa Gliwice | 181:42 |
53:15 | |||
60:02 | |||
68:25 | |||
7 | 153 | Orientuś Łódź | 184:23 |
39:01 | |||
74:18 | |||
71:04 | |||
8 | 156 | HKS Azymut Mochy 2 | 219:47 |
51:43 | |||
77:45 | |||
90:19 | |||
152 | UKS Azymut Dębów | nkl |
nkl | |||
60:29 | |||
nkl | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 250 | Orientuś Łódź | 125:10 |
41:27 | |||
42:57 | |||
40:46 | |||
2 | 251 | UKS Kometa Gliwice 1 | 144:32 |
50:58 | |||
49:40 | |||
43:54 | |||
3 | 255 | UKS Azymut Dębów | 160:57 |
49:23 | |||
45:50 | |||
65:44 | |||
4 | 254 | WKS Śląsk Wrocław | 161:10 |
49:29 | |||
73:23 | |||
38:18 | |||
5 | 256 | Azymut Pabianice | 163:20 |
58:04 | |||
67:29 | |||
37:47 | |||
6 | 252 | BKS Wataha Warszawa | 181:35 |
54:02 | |||
73:35 | |||
53:58 | |||
7 | 253 | UKS Traper Złocieniec | 233:51 |
129:50 | |||
55:17 | |||
48:44 | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 50 | WKS Grunwald Poznań | 127:23 |
46:54 | |||
43:25 | |||
37:04 | |||
2 | 52 | WKS Śląsk Wrocław | 139:30 |
46:24 | |||
45:00 | |||
48:06 | |||
3 | 51 | Orientuś Łódź | 142:14 |
55:03 | |||
44:53 | |||
42:18 | |||
4 | 53 | WKS Wawel Kraków | 149:36 |
50:34 | |||
49:55 | |||
49:07 | |||
5 | 55 | UNTS Warszawa 1 | 157:48 |
50:52 | |||
49:16 | |||
57:40 | |||
6 | 59 | UNTS Warszawa 2 | 165:17 |
54:02 | |||
55:19 | |||
55:56 | |||
7 | 54 | Azymut Pabianice | 171:40 |
55:07 | |||
62:44 | |||
53:49 | |||
8 | 56 | UKS Siódemka Rumia | 174:45 |
56:26 | |||
64:26 | |||
53:53 | |||
9 | 58 | KS Hades Poznań | 209:40 |
67:18 | |||
73:20 | |||
69:02 | |||
10 | 57 | PKO Harpagan Gdańsk | 220:12 |
55:00 | |||
112:01 | |||
53:11 | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 351 | Team 360 stopni | 127:00 |
45:08 | |||
43:17 | |||
38:35 | |||
2 | 350 | WKS Wawel Kraków 1 | 190:01 |
66:55 | |||
49:41 | |||
73:25 | |||
3 | 352 | WKS Wawel Kraków 2 | 232:38 |
51:12 | |||
79:43 | |||
101:43 | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 450 | UNTS Warszawa 1 | 91:26 |
28:53 | |||
32:28 | |||
30:05 | |||
2 | 453 | WKS Wawel Kraków | 99:36 |
32:29 | |||
37:35 | |||
29:32 | |||
3 | 451 | UKS Azymut 45 Gdynia | 100:02 |
42:40 | |||
30:38 | |||
26:44 | |||
4 | 454 | UNTS Warszawa 2 | 144:33 |
32:59 | |||
57:45 | |||
53:49 | |||
452 | UKS Kometa Gliwice | nkl |
nkl | |||
abs | |||
abs | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 100 | UNTS Warszawa | 88:23 |
26:28 | |||
33:53 | |||
28:01 | |||
2 | 104 | UKS OSiR Góra Kalwaria 1 | 93:23 |
26:32 | |||
36:10 | |||
30:40 | |||
3 | 106 | UKS OSiR Góra Kalwaria 2 | 111:08 |
28:55 | |||
34:49 | |||
47:23 | |||
4 | 102 | KOS BnO Szczecin 1 | 120:34 |
45:48 | |||
36:15 | |||
38:31 | |||
5 | 103 | WKS Wawel Kraków | 120:37 |
29:48 | |||
51:17 | |||
39:31 | |||
105 | KOS BnO Szczecin 2 | nkl |
60:31 | |||
35:00 | |||
nkl | |||
101 | UMKS Kwidzyn | nkl |
52:22 | |||
abs | |||
abs | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 204 | Orientuś Łódź 1 | 102:59 |
34:03 | |||
31:49 | |||
37:07 | |||
2 | 205 | WKS Śląsk Wrocław 1 | 110:12 |
36:14 | |||
42:18 | |||
31:40 | |||
3 | 209 | WKS Śląsk Wrocław 2 | 128:49 |
33:52 | |||
41:06 | |||
53:51 | |||
4 | 206 | Azymut Pabianice | 131:03 |
35:04 | |||
46:11 | |||
49:48 | |||
5 | 200 | UKS Azymut 45 Gdynia | 135:00 |
57:24 | |||
38:10 | |||
39:26 | |||
6 | 210 | WKS Wawel Kraków | 137:53 |
42:25 | |||
45:22 | |||
50:06 | |||
7 | 211 | Orientuś Łódź 2 | 150:15 |
38:43 | |||
57:20 | |||
54:12 | |||
8 | 201 | UKS Kometa Gliwice | 160:58 |
38:39 | |||
72:36 | |||
49:43 | |||
9 | 208 | MKS Paulinum Jelenia Góra 1 | 162:22 |
51:40 | |||
53:10 | |||
57:32 | |||
10 | 203 | KOS BnO Szczecin 1 | 164:21 |
64:06 | |||
61:37 | |||
38:38 | |||
202 | UMKS Kwidzyn | nkl |
36:31 | |||
38:14 | |||
nkl | |||
207 | KOS BnO Szczecin 2 | nkl |
57:23 | |||
94:31 | |||
abs | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 2 | WKS Grunwald Poznań | 124:16 |
45:57 | |||
40:35 | |||
37:44 | |||
2 | 1 | WKS Śląsk Wrocław 1 | 125:57 |
43:06 | |||
43:37 | |||
39:14 | |||
3 | 7 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 130:01 |
43:29 | |||
44:10 | |||
42:22 | |||
4 | 3 | UNTS Warszawa 1 | 136:32 |
44:37 | |||
47:03 | |||
44:52 | |||
5 | 6 | Orientuś Łódź 1 | 137:45 |
45:47 | |||
45:52 | |||
46:06 | |||
6 | 11 | WKS Śląsk Wrocław 2 | 148:54 |
43:09 | |||
44:44 | |||
61:01 | |||
7 | 5 | WKS Wawel Kraków | 150:59 |
54:59 | |||
50:26 | |||
45:34 | |||
8 | 4 | UKS Azymut 45 Gdynia | 154:39 |
47:23 | |||
60:44 | |||
46:32 | |||
9 | 8 | UNTS Warszawa 2 | 173:17 |
54:38 | |||
57:55 | |||
60:44 | |||
10 | 9 | Orientuś Łódź 2 | 182:26 |
57:06 | |||
61:10 | |||
64:10 | |||
11 | 10 | UKS Siódemka Rumia | 196:32 |
51:13 | |||
66:29 | |||
78:50 | |||
12 | 12 | UNTS Warszawa 3 | 214:48 |
61:53 | |||
56:04 | |||
96:51 | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 308 | WKS Śląsk Wrocław | 100:00 |
32:17 | |||
35:32 | |||
32:11 | |||
2 | 303 | Ind.dolśl/Azymut Mochy/ind.pom | 102:33 |
39:11 | |||
32:14 | |||
31:08 | |||
3 | 304 | Azymut Pabianice | 106:02 |
42:20 | |||
28:58 | |||
34:44 | |||
4 | 302 | KU AZS WAT 2 | 106:44 |
37:56 | |||
36:14 | |||
32:34 | |||
5 | 310 | KS Hades Poznań | 110:55 |
41:53 | |||
32:45 | |||
36:17 | |||
6 | 311 | KU AZS WAT 1 | 126:50 |
40:59 | |||
50:19 | |||
35:32 | |||
7 | 307 | Indywidualni Malopolska | 127:24 |
38:03 | |||
39:18 | |||
50:03 | |||
8 | 312 | UMKS Kwidzyn | 127:46 |
37:17 | |||
37:55 | |||
52:34 | |||
9 | 301 | UKS Traper Złocieniec | 135:36 |
44:55 | |||
45:29 | |||
45:12 | |||
10 | 313 | Indywidualni Wielkopolska | 143:51 |
42:31 | |||
53:18 | |||
48:02 | |||
11 | 309 | Ind. dolnosląskie/lubuskie | 165:24 |
61:08 | |||
55:45 | |||
48:31 | |||
12 | 300 | UKS Kometa Gliwice | 172:49 |
49:07 | |||
51:31 | |||
72:11 | |||
13 | 305 | Orientuś Łódź | 188:51 |
57:35 | |||
63:56 | |||
67:20 | |||
306 | PKO Harpagan Gdańsk | nkl |
76:29 | |||
abs | |||
abs | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 406 | UKS Siódemka Rumia | 86:47 |
31:51 | |||
30:11 | |||
24:45 | |||
2 | 411 | Team 360 stopni 2 | 96:07 |
33:27 | |||
33:30 | |||
29:10 | |||
3 | 408 | HKS Azymut Mochy | 97:57 |
32:19 | |||
39:53 | |||
25:45 | |||
4 | 400 | UNTS Warszawa 2 | 99:31 |
35:20 | |||
30:56 | |||
33:15 | |||
5 | 407 | OK! Sport | 101:20 |
30:23 | |||
40:24 | |||
30:33 | |||
6 | 402 | Orientuś Łódź | 116:33 |
36:23 | |||
38:19 | |||
41:51 | |||
7 | 401 | Team 360 stopni 1 | 116:39 |
38:50 | |||
38:02 | |||
39:47 | |||
8 | 404 | UNTS Warszawa 3 | 139:17 |
36:28 | |||
53:24 | |||
49:25 | |||
9 | 409 | UNTS Warszawa 1 | 141:37 |
33:44 | |||
46:42 | |||
61:11 | |||
10 | 405 | WKS Śląsk Wrocław | 159:46 |
40:31 | |||
69:34 | |||
49:41 | |||
pk | 410 | WKS Wawel Kraków | 106:57 |
35:32 | |||
32:12 | |||
39:13 | |||
403 | UKS Azymut 45 Gdynia | nkl |
33:28 | |||
abs | |||
abs | |||
L.p. | NrStartowy | Zespół | Czas |
---|
Imię i nazwisko | Ur. | Czas |
---|
  |
1 | 503 | LKO/Pomorze | 94:28 |
32:55 | |||
31:04 | |||
30:29 | |||
2 | 502 | KU AZS WAT | 96:32 |
30:49 | |||
33:31 | |||
32:12 | |||
3 | 506 | WKS Śląsk Wrocław | 118:04 |
50:52 | |||
42:20 | |||
24:52 | |||
4 | 505 | KS Artemis Wrocław | 136:30 |
35:51 | |||
50:27 | |||
50:12 | |||
5 | 501 | KOS Modrzew Skwierzyna 2 | 140:04 |
44:45 | |||
51:48 | |||
43:31 | |||
500 | UMKS Kwidzyn | nkl |
nkl | |||
nkl | |||
42:15 | |||