Impreza towarzysząca MP

Lista zgłoszonych na imprezy towarzyszące Sprinterskim MP w Szczecinie

8-10 czerwca 2018 – Szczecin

 

 
 

L.p. Nazwisko Imię Numer SI Klub piątek sobota niedziela Wpisowe
1 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
2 Bartos Grzegorz 8656097 UKS Orientuś Łódź NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
3 Blimke Roman Górzanka NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
4 Brandebura Cezary Szczecin NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
5 Chabiera Filomena UNTS Warszawa NIE ŁATWA KOBIETY ŁATWA KOBIETY
6 Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź NIE ŁATWA MĘŻCZYŹNI BRAK
7 Cwalina Karol OK!Sport Warszawa NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
8 Deredos Andrzej UKS Orientuś Łódź NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
9 Deredos Bruno 8640925 UKS Orientuś Łódź NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
10 Dobrowolski Jakub KU AZS UMCS Lublin NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
11 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS Lublin NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
12 Dzierwa Hanna 8636524 KS Kościelec Chrzanów OPEN KOBIETY BRAK BRAK
13 Dzietczyk Kamil K.S. Aktywne Choszczno OPEN MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
14 Fleiss Sebastian 8088082 Berliner TSC NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
15 Gąsiorowski Adam UKS Azymut Pabianice NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
16 Gielec Julia UKS Orientuś Łódź NIE BRAK TRUDNA KOBIETY
17 Gielec Artur UKS Orientuś Łódź NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
18 Glaza Aleksandra Szczecin OPEN KOBIETY BRAK BRAK
19 Golinowski Pawełg HKS MOCHY OPEN MĘŻCZYŹNI BRAK BRAK
20 Hoffmann Marcin Szczecin OPEN MĘŻCZYŹNI BRAK BRAK
21 Izydorczyk Urszula MKS Paulinum Jelenia Góra OPEN KOBIETY BRAK BRAK
22 Kaczocha Mikołaj Raszków NIE BRAK TRUDNA MĘŻCZYŹNI
23 Kalata Michał HKS MOCHY OPEN MĘŻCZYŹNI BRAK BRAK
24 Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
25 Klasa Tomasz KS Hades Poznań NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
26 Klepacki Bartosz Nowopol OPEN MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
27 Kotkowiak Piotr 9201342 KOS BnO Szczecin NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
28 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin NIE ŁATWA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
29 Kozel Jiri National Czech NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
30 Kozlova Hanna National Czech NIE TRUDNA KOBIETY TRUDNA KOBIETY
31 Krempiński Franciszek Azymut Pabianice NIE ŁATWA MĘŻCZYŹNI ŁATWA MĘŻCZYŹNI
32 Kruk Michał 8636599 UKS Azymut Dębów NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
33 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów OPEN MĘŻCZYŹNI BRAK BRAK
34 Kula Maja KOS BnO Szczecin NIE TRUDNA KOBIETY TRUDNA KOBIETY
35 Lesisz Kamil UNTS Warszawa NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
36 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź NIE BRAK TRUDNA MĘŻCZYŹNI
37 Matyja Weronika KOS BNO Szczecin NIE ŁATWA KOBIETY ŁATWA KOBIETY
38 Mianowska Antonina 8131207 UNTS Warszawa NIE ŁATWA KOBIETY ŁATWA KOBIETY
39 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn NIE BRAK TRUDNA MĘŻCZYŹNI
40 Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
41 Oczkowski Kacper Raszków NIE BRAK TRUDNA MĘŻCZYŹNI
42 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
43 Owczarz Hanna 7200181 10BKPanc OPEN KOBIETY TRUDNA KOBIETY TRUDNA KOBIETY
44 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa OPEN MĘŻCZYŹNI BRAK BRAK
45 PETERSBURSKI ROBERT Biegam bo lubię Police OPEN MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
46 Petersburski Krystian KOS BnO Szczecin NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
47 Podsiadły Mateusz Wrocław NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
48 Płóciennik Konrad 8260500 UKS Azymut Pabianice NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
49 Sobel Natalia 8629802 UKS Kometa Gliwice NIE BRAK ŁATWA KOBIETY
50 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin NIE ŁATWA KOBIETY ŁATWA KOBIETY
51 Szczęsny Michał Raszków NIE BRAK TRUDNA MĘŻCZYŹNI
52 Słomczyński Robert UKS Orientuś Łódź NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
53 Telatynska Sylwia K.S. Aktywne Choszczno OPEN KOBIETY TRUDNA KOBIETY BRAK
54 Urbaniak Krzysztof 8640905 Warszawa PZOS NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
55 Wadas Zofia triatlĄ NIE TRUDNA KOBIETY BRAK
56 WALICKI RAFAŁ HKS MOCHY OPEN MĘŻCZYŹNI BRAK BRAK
57 Wiśniewska Hana UKS Orientuś Łódź NIE BRAK ŁATWA KOBIETY
58 Woch Natalia UKS Orientuś Łódź NIE BRAK ŁATWA KOBIETY
59 Wollenberg Bernd 8088081 Berliner TSC NIE ŁATWA MĘŻCZYŹNI ŁATWA MĘŻCZYŹNI
60 Wołek Stanisław UNTS Warszawa NIE BRAK TRUDNA MĘŻCZYŹNI
61 Wołowicz Wojtek Puszczyk Bukowy OPEN MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
62 Zając Dawid UKS Azymut Pabianice NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
63 Żurawski Jakub KOS BNO Szczecin OPEN MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI TRUDNA MĘŻCZYŹNI
64 Żywicki Janusz KB Pionier Szczecin NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK
65 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice NIE TRUDNA MĘŻCZYŹNI BRAK

Komentarze wyłączone.