Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO

W zeszły weekend w Jakuszycach odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację, rozgrywane na dystansie klasycznym oraz sztafecie pokoleń. My jednak weekend rozpoczęliśmy od piątkowego startu na dystansie sprinterskim w zawodach z cyklu Deutsche Park Tour które odbyły się w Berlinie. Nasi zawodnicy wyraźnie zaznaczyli swój udział zajmując czołowe miejsca.
W kategorii K10 zwyciężyła Izabela Stefaniak, drugie miejsce zajęła Roksana Godlewska, w K35 czwarte miejsce zajęła Magdalena Baczulis, również 4 miejsce tyle, że w damskiej elicie zajęła Sylwia Godlewska. W kategorii M10 trzecie miejsce zajął Bartosz Kotkowiak, w kategorii M14 zwyciężył Mateusz Kula, zaraz za nim na drugim miejscu znalazł się Michał Biernat, 4 miejsce zajął Miłosz Czyński, 6 Leon Pawłowski, w kategorii M18 zwyciężył Krystian Petersburski, w kategorii M45 szóste miejsce zajął Andrzej Sadzikowski. Po zawodach w Berlinie udaliśmy się prosto do Szklarskiej Poręby aby odpocząć przed sobotnimi KMP.

Na sobotnim dystansie klasycznym najlepiej wypadli:
Miłosz Czyński, który w kategorii M12 zdobył srebrny medal,
w kategorii M10 piąte miejsce zajął Bartosz Kotkowiak, również piąte miejsce zajęła Anna Płytnik w kategorii K35. W kategoriach otartych 3 miejsce zajęła Magdalena Baczulis, a 4 przypadło Hubertowi Świerczyńskiemu.

W niedzielę zadebiutowaliśmy w sztafecie pokoleń, pierwszy raz w naszej krótkiej historii istnienia klubu wystawiliśmy sztafetę w składzie Rafał Pocierznicki, Michał Biernat, Mateusz Kula, Andrzej Sadzikowski, Miłosz Czyński, Hubert Świerczyński i Sylwia Godlewska, która zajęła 28 miejsce na 39 sztafet. Najlepiej z naszej sztafety pobiegł Mateusz Kula który na swojej zmianie zajął bardzo wysokie 7 miejsce.
Zawodnicy, którzy nie pobiegli w sztafecie rywalizowali na dystansie średnim. Najlepiej z naszych zawodników pobiegli:
Leon Pawłowski i Piotr Kotkowiak którzy zajęli kolejno 3 i 4 miejsce w kategorii M12, również 4 miejsce zajęli Bartosz Kotkowiak w kategorii M10, Mateusz Grzegorczyk w kategorii M14 i Stanisław Płytnik w kategorii M50.

14191709_1199798713420756_1996160278_o 14248003_1199798660087428_445299272_o 14273368_1199798596754101_1964473976_o