Mila Goleniowska/Nebel Cup

Nasze sukcesy | Autor: Bartek
15 Lis 2017

Na sportowo uczcili rocznice Odzyskania Niepodległosci nasi zawodnicy. W sobotę rano wzięliśmy udział w Goleniowskiej Mili Niepodległości gdzie prawie wszyscy nasi biegacze zajęli miejsca w czołówce. Warto podkreślić, że kategorie dzieci i młodzieży były w tym roku bardzo licznie obsadzone. Najlepiej z naszych pobiegł Leon Pawłowski, który zajął 9 miejsce w kategorii roczników 2005-2006, w tej samej kategorii Bartosz Kotkowiak zajął 47 miejsce. Nasza najmłodsza zawodniczka Weronika Matyja startowała w kategorii dzieci 2007-2008 i zajęła 61 miejsce. W kategorii 2003-2004 mieliśmy trzech zawodników, w rywalizacji chłopców świetnie wypadł Miłosz Czyński, który zajął 20 miejsce, 37 lokatę zajął Piotr Kotkowiak, a Magdalena Sadzikowska w biegu dziewczynek była 31.

Kilka godzin później byliśmy już w Berlinie gdzie jeszcze tego samego dnia zaczęliśmy zmagania w Nebel Cup. Dwuetapowe zawody bieg nocny zaliczany do Mistrzostw Berlina i Branderburgii w nocnym biegu na orientację i w niedziele bieg na dystansie klasycznym.
Nasi zawodnicy spisali się wyśmienice i zdobyli aż 6 medali za sprawą Leona i Miłosza, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach, 2 miejsce zajęła Magda, a 3 przypadło Weronice i Bartkowi. Piotr skończył bieg tuż za podium.

W niedzielę podczas biegu klasycznego nasi zawodnicy po udanej sobocie postanowili pójść za ciosem i odnieśli kolejne zwycięstwa za sprawą Miłosza, który ponownie wygrał w swojej kategorii, Leon i Magda zajęli 2 miejsca, Weronika i Bartek ponownie trzecie lokaty i Piotr który zajął 6 miejsce.

Komentarze wyłączone.