Komunikat w sprawie 1. etapu SD w Netto Arenie

‼️Drodzy Uczestnicy Szczecińskiej Dobranocki‼️

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji związanej z koronawirusem chcielibyśmy poinformować, że NIE PLANUJEMY odwoływać naszego jutrzejszego wydarzenia.

Nasz bieg nie jest imprezą masową, ponadto ze względu na charakter jutrzejszego etapu, bieg nie będzie dostępny dla kibiców z zewnątrz. Zawodnicy startują w interwałach, a każda kategoria ma innątrasę. Prosimy Was abyście nie zostawiali odbioru czipów na ostatnią chwilę, aby zminimalizować tworzenie się kolejki w biurze.

Ze względów bezpieczeństwa, zarówno Waszego jak i innych osób, bardzo prosimy aby wszyscy uczestnicy, którzy mieli jakikolwiek kontakt z osobami zarażonymi wirusem bądź objętymi kwarantanną, a także wykazujący jakiekolwiek objawy przeziębienia lub innych infekcji, zrezygnowali z udziału w zawodach. Jako organizatorom jest nam bardzo trudno Was o to prosić, jednak zdrowie wszystkich uczestników jest dla nas priorytetem.

Minuty startowe są już na naszej stronie.

Na bieżąco monitorujemy sytuację i będziemy Was informować jakie decyzję podejmiemy odnośnie przeprowadzenia kolejnych etapów.

Pozdrawiamy
Organizatorzy