Lista zgłoszonych – Szczecińska Dobranocka

Lista zgłoszonych – Szczecińska Dobranocka 13

 

Kategoria A0K A0M AK AM BK BM CK CM DM MIX OPEN
Zgłoszonych 7 11 12 6 7 21 6 19 2 13 29

 
 

Własny chip Brak chipa
40 93
Opłacone wpisowe Nieopłacone wpisowe
30 103

 
 

L.p. Kategoria Nazwisko Imię Numer SI Klub Opłata
1 A0K Angerman Maja AKTYWNE CHOSZCZNO
2 A0K Gaik Maja 8661492 Aktywne Choszczno
3 A0K Iwaniec Maja 8661476 Aktywne Choszczno
4 A0K Pokorniecka Zosia 8661488 Aktywne Choszczno
5 A0K Rafałowicz Agata Trygława
6 A0K RAŻNIEWSKA Jula 8661485 Aktywne Choszczno
7 A0K Włodarczyk Wiktoria UKS TRAPER KARNET
8 A0M Jarmarkiewicz Kacper 8661488 Aktywne Choszczno
9 A0M KULIŃSKI Julek 8661472 Aktywne Choszczno
10 A0M Markiewicz Adaś 8661487 Aktywne Choszczno
11 A0M MŁYNARCZYK Wiktor 8661473 Aktywne Choszczno
12 A0M MŁYNARCZYK WOJTEK 8661477 Aktywne Choszczno
13 A0M Rusinek Wojtek Kliniska
14 A0M Skraburski Piotr KRÓL JULIAN
15 A0M Szyszkowski Jakub 8661498 Aktywne Choszczno
16 A0M Szyszkowski SZYMON Aktywne Choszczno
17 A0M Tomczyk Piotr 8661484 Aktywne Choszczno brak
18 A0M Żuchowski Mateusz Kliniska
19 AK Braziul Anna Kliniska
20 AK Duplak Roksana 8661494 Aktywne Choszczno
21 AK Galińska Marysia 8661486 Aktywne Choszczno
22 AK Głowacka Eliza 8661491 Aktywne Choszczno
23 AK Jabłecka Roksana Kliniska
24 AK Kula Maja KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
25 AK MATYJA WERONIKA KOS BNO SZCZECIN KLUBOWICZ
26 AK Mikuła iga 8300107 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
27 AK Mikuła Daria 8073012 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
28 AK Rafałowicz Helena Trygława
29 AK Sadzikowska Magdalena 2090689 KOS BNO SZCZECIN KLUBOWICZ
30 AK Stefaniak Izabela 8200407 KOS BNO Szczecin KLUBOWICZ
31 AM Ilnicki Dawid 8661489 Aktywne Choszczno
32 AM Kociuba Kajetan Kliniska
33 AM Kotkowiak Bartosz 8383222 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
34 AM Kwiatkowski Olaf 8050605 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
35 AM Pierzak Konrad 8661495 Aktywne Choszczno
36 AM Tomczyk Szymon 8661484 Aktywne Choszczno brak
37 BK Alabrudzińska Agnieszka 8648779 SZWLA Stargard KARNET
38 BK Cichowska Joanna Szczecin KARNET
39 BK Królewicz Justyna 8648755 Szczecin
40 BK Kurpiel Aleksandra Szczecin
41 BK Kwiecień Sabina Góralice
42 BK Płytnik Justyna Szczecin
43 BK Szpilman Ewa Aktywni z Natury KARNET
44 BM Barczyszyn Adrian Szczecin
45 BM Brandebura Cezary 8661496 szczecin KARNET
46 BM Golec Konrad Kolejny Nudny Weekend
47 BM Halicki Daniel Kliniska
48 BM Kaczyński Marcin Szczecin
49 BM Klepacki Bartosz Nowopol
50 BM Kondys Jakub 9201334 Szczecin
51 BM Kotkowiak Piotr 9201342 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
52 BM Kula Mateusz 8636996 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
53 BM Kulis Piotr Szczecin JEST
54 BM Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin KARNET
55 BM Mazan Bartłomiej 8100192 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
56 BM Osak Adam Szczecin
57 BM Petersburski Krystian 8303043 Azymut 45 Gdynia KARNET
58 BM PETERSBURSKI ROBERT 9201345 MIERZYN KARNET
59 BM Piątkowski Jan Szczecin
60 BM Pocierznicki Rafał 12bz
61 BM rotter daniel szwla stargard
62 BM Staniszczak Łukasz Szczecin
63 BM Świerczyński Hubert 881105 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
64 BM Wojtczak Szymon InfinIT Codelab #fitInfinit
65 CK Adamek Gosia Trygława
66 CK Baczulis Magdalena 9201347 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
67 CK Golec Aneta Kolejny Nudny Weekend
68 CK Kieliszek Anna Szczecin
69 CK Urbanska Elżbieta Szczecin
70 CK Wowk Alicja SZWLA Stargard
71 CM Biernacki Andrzej Cośbyćmusizazakrętem
72 CM Cirkosz Piotr Pan KARNET
73 CM Dzietczyk Kamil AKTYWNE CHOSZCZNO
74 CM Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec
75 CM Janikowski Daniel Pilchowo
76 CM Krepsztul Artur Off Season
77 CM Kula Hubert KOS BnO Szczecin
78 CM Kurasiński Robert Szczecin
79 CM Matyja Jarosław Szczecin
80 CM Michałowski Tomasz Szczecin
81 CM Rafałowicz Marek Trygława
82 CM Sadzikowski Andrzej 2090698 KOS BNO SZCZECIN KLUBOWICZ
83 CM Sobiegraj Marek 553463 KOS BnO Szczecin KLUBOWICZ
84 CM Stefaniak Łukasz 8661493 Szczecin KARNET
85 CM Szarmach Dariusz Maratończyk Team Szczecin
86 CM Wowk Robert SZWLA Stargard
87 CM Włodarczyk Łukasz HQ MNC NE KARNET
88 CM Łasowski Karol AKTYWNE CHOSZCZNO
89 CM ŁYSEK GRZEGORZ Klub Zdobywcow Korony Gor Polski
90 DM Królikowski Władysław 427592 KOS Modrzew Skwierzyna
91 DM wołochowicz władysław 427591 kos bno szczecin KLUBOWICZ
92 MIX Barcki Mariusz A&M
93 MIX Czynszak Krystian Stargard Ja Się Nie Ścigam
94 MIX KWIATKOWSKA JULITA J/S
95 MIX Oleszek Krzysztof Stargard Ja Się Nie Ścigam
96 MIX Opolska Agata Syreny
97 MIX Pasikowski Kamil SKB Dzik
98 MIX Sabat – Śpiewak Magdalena KoMa69 / Szczecin
99 MIX Śpiewak Konrad KoMa69 / Szczecin
100 MIX STAŃCZYK SŁAWOMIR J/S
101 MIX Weres Asia A&M
102 MIX Wiśniewska Monika Stargard Ja Się Nie Ścigam
103 MIX Łukaszewska Jagoda Syreny
104 MIX Łukaszewski Michał Szczecin
105 OPEN Białkowska Katarzyna Kobiecebieganie
106 OPEN Całka Barbara Kobiece bieganie
107 OPEN Celencewicz Marzena Szczecin
108 OPEN Celencewicz Julia Szczecin
109 OPEN Celencewicz Marcin Szczecin
110 OPEN Ciesielska Karina AKTYWNE CHOSZCZNO
111 OPEN Dąbrowska Edyta My w Gminie Dobra
112 OPEN Dąbrowski Jakub My w Gminie Dobra
113 OPEN Dziwosz Anna Kobiece bieganie
114 OPEN Hoffmann Zuzanna 506172 Szczecin
115 OPEN kaniak Tomasz Piaskowcy
116 OPEN Kaniak Kornel Piaskowcy
117 OPEN Lebiedziewska Natalia Kobiece bieganie
118 OPEN MĄDRZAK Zuzia Aktywne Choszczno
119 OPEN Mielcarz Aneta Kobiece bieganie
120 OPEN Nasiłowska Paulina Nasiłowscy
121 OPEN Osowska Anna Kobiece bieganie
122 OPEN Płuciennik Piotr Mierzyn
123 OPEN Płuciennik Marta Ryśki
124 OPEN SKRABURSKI BARTOSZ KILER KOMANDO
125 OPEN SKRABURSKI KAROLINA KILER KOMANDO
126 OPEN SKRABURSKI KRZYSZTOF KILER KOMANDO
127 OPEN Strzyżewski Tomasz Danio
128 OPEN Strzyżewski Daniel Danio
129 OPEN Susza Małgorzata Kobiece bieganie
130 OPEN Ulass Patrycja Ulassy KARNET
131 OPEN Ulass Agnieszka Ulassy KARNET
132 OPEN Wesołowska Maria Ryśki
133 OPEN Żywicki Janusz KB Pionier Szczecin

Musisz się zalogować aby móc komentować.